Ткаченко Валентина Петрівна / Tkachenko Valentyna Petrivna

 
Ім'я:Ткаченко Валентина Петрівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Маяковська сільська рада; Головний бухгалтер, спеціаліст 1 категорії.
Статті кодексів:КК України: 191 4 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-09-27
Склад корупційного правопорушення:Службове підроблення- внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, інше підроблення документів, що спричинило тяжкі наслідки, присвоєння чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинено у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):У силу ст.70 ч.1,3 КК України, остаточно Ткаченко Валентині Петрівні визначити покарання по сукупності призначених покарань шляхом часткового додавання призначених покарань у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років 2 (два) місяця з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими й адміністративно-господарськими обов'язками на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності строком на 3 (три) роки, зі штрафом у дохід держави в розмірі 4250 (Чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ровеньківський обласний дитячий будинок-інтернат; інструктор з праці
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-01-27
Номер судового рішення:
3-115/12
Склад корупційного правопорушення:Інструктор з праці Ровеньківського обласного дитячого будинку-інтернаті Ткаченко В.П., використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, отримала від мешканця м.Ровеньки Годлевського А.М. неправомірну вигоду у вигляді 100 грн., чим порушила обмеження «Про засади запобігання і протидії корупції».
Вид покарання (стягнення):Штраф на користь держави в розмірі 850 (вісімсот п'ятидесяти) гривень, з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру у сумі 100 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок