Торохов Віталій Володимирович / Torokhov Vitalii Volodymyrovych

 
Ім'я:Торохов Віталій Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Міжрегіональна агрофірма» Ласка»; Директор
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-12-13
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем; заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 КК України остаточно визначити до відбування покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим – 3 роки обмеження волі з позбавленням права займати адміністративно- господарські й організаційно- розпорядчі посади строком на два роки. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити Торохова В.В. від призначеного основного покарання й установити йому випробний термін на 2 роки.У відповідності зі ст. 76 КК України покласти на Торохова В.В. наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально- виконавчої інспекції; повідомляти її про зміну місця проживання й роботи, періодично з’являтися на реєстрацію в кримінально- виконавчу інспекцію.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок