Третяк Антон Васильович / Tretiak Anton Vasylovych

 
Ім'я:Третяк Антон Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Жовтневий РВ ЗГУ ГУМВС України в Запорізькій області; Слідчий слідчого відділення
Статті кодексів:КК України: 15 2 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-12-12
Склад корупційного правопорушення:Замах на одержання хабара посадовою особою, що займає відповідальне положення, по'єднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення):Третяк Антона Васильовича, визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15 ч.2 ст.368 КК України (у редакції від 07.04.2011 року), на підставі яких призначити йому покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 (три) роки з конфіскацією майна.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок