Трифонова Галина Борисівна / Tryfonova Halyna Borysivna

 
Ім'я:Трифонова Галина Борисівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:перший заступником начальника Державної податкової інспекції у м. Житомирі Житомирської обласної Державної податкової служби
Статті кодексів:КК України: 190 1 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-10-08
Склад корупційного правопорушення:Трифонова Г.Б., працюючи відповідно до наказу голови ДПС України № 653-О від 20.03.2012 року першим заступником начальника Державної податкової інспекції у м. Житомирі Житомирської обласної Державної податкової служби (далі ДПІ у м. Житомирі), виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські обов’язки, будучи службовою особою, працівником правоохоронного органу, зловживаючи владою, шахрайським шляхом заволоділа майном Хрицини Я.Ю.
Вид покарання (стягнення):Вироком Богунського районного суду м. Житомира від 02 серпня 2013 року визнано винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 3 ст. 364 КК України та призначено покарання. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначено засудженій остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років, без конфіскації майна, з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком 3 роки, з позбавленням на підставі ст. 54 КК України спеціального звання радника податкової служби першого рангу. На підставі ст. 75 КК України Трифонову Г.Б. звільнено від відбування покарання з випробуванням із іспитовим строком 3 роки та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов’язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції. Апеляційний суд Житомирської області ухвалив: апеляційну скаргу прокурора прокуратури м. Житомира Люлько Д.В. залишити без задоволення, а вирок Богунського районного суду м. Житомира від 02 серпня 2013 року відносно Трифонової Галини Борисівни, без змін.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок