Титов Герман Станіславович / Tytov Herman Stanislavovych

 
Ім'я:Титов Герман Станіславович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Дніпропетровський воєнізований гірничорятувальний загін Державної спеціальної (воєнізованої) аварійно-рятувальної служби Міністерства України; заступник з оперативно-технічної роботи командира
Статті кодексів:КК України: 191 5 , ч. 2 ст. 366 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-08-02
Склад корупційного правопорушення:Розтрата чужого майна шляхом зловживання ними як службовими особами своїм службовим становищем, вчинене повторно, за попередньою групою осіб, в особливо великому розмірі; підробка документів; а також складання та видача завідомо неправдивих офіційних документів, які спричинили тяжкі наслідки для охоронюваних законом державних та громадських інтересів
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 ч. 1 КК України остаточне покарання визначити за сукупністю скоєних злочинів, шляхом поглинання більш суворим покаранням менш суворого, і остаточно Титову Г.С. до відбування призначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків, строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Титова Г.С. від відбування покарання, якщо він протягом іспитового строку в три роки не вчинить нового злочину, своєю поведінкою виправдає надану довіру і виконає покладені на нього обов'язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок