Усатюк Сергій Васильович / Usatiuk Serhii Vasylovych

 
Ім'я:Усатюк Сергій Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сектор карного розшуку Мелітопольського МВ ГУМВС України в Запорізькій області.; Оперуповноважений.
Статті кодексів:КК України: 15 Замах на злочин;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2011-09-07
Склад корупційного правопорушення:Незакінчений замах на одержання хабара, службовою особою, з використанням свого службового становища, за виконанння будь-якої дії в інтересах того, хто дає хабар, поєднане з вимаганням.
Вид покарання (стягнення):Усатюк С.В. визнати винним за ч. 3 ст.15, ч.2 ст. 368 КК України та призначити йому покарання 5 (п'ять) років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з розпорядчими функціями строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засудженого Усатюк С.В. від відбуття основного покарання з випробуванням строком на 3 (три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок