Вереїн Анатолій Станіславович / Verein Anatolii Stanislavovych

 
Ім'я:Вереїн Анатолій Станіславович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Рендел»; Директор
Статті кодексів:КК України: 191 ст. ст. 27 ч. 5, 212 ч. 3, 27 ч. 5, 209 ч. 3, 27 ч. 5, 15 ч. 2, 191 ч. 5 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-12-26
Номер судового рішення:
1-226/11
Склад корупційного правопорушення:Навмисне ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, які входять у систему оподатковування, уведених у встановленому законом порядку, вчинене посадовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності, вчинене по попередній змові групою осіб, якщо ці діяння привели до фактичного ненадходження в бюджети або державні цільові фонди засобів в особливо великих розмірах; а також службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей, інша підробка документів, а також складання й видача завідомо неправдивих документів, що заподіяло тяжкі наслідки; заволодіння чужим майном, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, по попередній змові групою осіб, вчинене в особливо великих розмірах; здійснення фінансової операції з коштами, отриманими внаслідок здійснення суспільно небезпечного протиправного діяння, яке передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також здійснення дій, спрямованих на приховання або маскування незаконного походження таких коштів, джерела їх походження, місцезнаходження, вчинене по попередній змові групою осіб, в особливо великому розмірі; замах на заволодіння чужого майна, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинене по попередній змові групою осіб, в особливо великих розмірах; навмисне ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, які входять у систему оподатковування, уведених у встановленому законом порядку, вчинене посадовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності, по попередній змові групою осіб, що привело до фактичного ненадходження в бюджети або державні цільові фонди засобів в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей, а також складання й видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 КК України, при призначенні покарання по сукупності злочинів, шляхом повного поглинання менш суворих покарань більш суворим покаранням, остаточно визначити Вереїну А.С. покарання у вигляді 5 /п'яти/ років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади на підприємствах усіх форм власності строком на 2 /два/ роки без конфіскації майна, з конфіскацією грошей або іншого майна отриманого злочинним шляхом. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засудженого Вереїна А.С. від відбування основного призначеного покарання, якщо він протягом 3 /трьох/ років не вчинить нового злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок