Воланчук Олена Аліковна / Volanchuk Olena Alikovna

 
Ім'я:Воланчук Олена Аліковна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Вищий навчальний заклад комунальної власності "Харківський коледж медичного встаткування"; Старший лаборант і одночасно по сумісництву секретар заочного відділення
Статті кодексів:КК України: 190 ч.1 ч. 2 , ст. 27 ч. 4 , ст. 15 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара;
КК України: Стаття 369-2. Зловживання впливом;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення:2012-02-22
Номер судового рішення:
2018/1-1377/11
Склад корупційного правопорушення:Шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, зроблене повторно, підбурювання до замаху на дачу хабара, підбурювання до замаху на дачу хабара, зроблене повторно, одержання неправомірної вигоди за пропозицію зробити вплив на ухвалення рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, складання й видача іншою особою, яка здійснює свою професійну діяльність, пов'язану з наданням публічних послуг, свідомо підроблених офіційних документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом часткового додавання, остаточно призначити покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, штраф 8500 грн., без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 75, 76 КК України Воланчук Е.А. звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі, установивши випробний термін на 3 року, якщо вона протягом 3 років не вчинить нового злочину, зобов'язавши засуджену не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну свого місця проживання, періодично бути для реєстрації в органі кримінально-виконавчої системи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок