Янгічер Андрій Юрійович / Yanhicher Andrii Yuriiovych

 
Ім'я:Янгічер Андрій Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сумський міжрайонний відділ Державної служби охорони Управління Державної служби охорони при УМВС України в Сумській області; міліціонер-водій спеціального підрозділу груп затримання (на правах роти) батальйону міліції
Статті кодексів:КК України: 185 ч.1 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-02-01
Номер судового рішення:
1-20/12
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем
Вид покарання (стягнення):За ст.185 ч.1 КК України у виді одного року позбавлення волі; за ст.364 ч.3 КК України ( в редакції, що діяла станом на 22.03.2009 року) із застосуванням ст. 69 КК України у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльності у сфері проходження як публічної служби так і служби в правоохоронних органах на строк два роки з конфіскацією майна ( крім житла). Відповідно до ст. 70 ч.1 КК України призначити Янгічеру Андрію Юрійовичу покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і остаточно визначити до відбуття покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльності у сфері проходження як публічної служби так і служби в правоохоронних органах на строк два роки з конфіскацією майна (крім житла).

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок