Яценко Олександр Семенович / Yatsenko Oleksandr Semenovych

 
Ім'я:Яценко Олександр Семенович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:прокурор Шполянського району Черкаської області
Статті кодексів:КК України: 190 1 ч. 4 ст. 27 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 369. Давання хабара;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-03-05
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем; Одержання хабара; Давання хабара.
Вид покарання (стягнення):Вирок Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 21 грудня 2011 року та ухвалу Апеляційного суду Київської області від 17 травня 2012 року щодо Яценка Олександра Семеновича змінити. Пом’якшити Яценку Олександру Семеновичу призначене покарання за ч. 3 ст. 368 КК України (в редакції від 06 липня 2010 року) із застосуванням ст. 69 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарських функцій на строк 3 роки, з конфіскацією всього майна, яке є його власністю. Вважати Яценка О.С. засудженим до покарання у виді обмеження волі: за ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369 КК України (в редакції від 06 липня 2010 року) із застосуванням ст. 69 КК України на строк 1 рік 6 місяців, за ч. 1 ст. 190 КК України на строк 1 рік. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим Яценку О.С. остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно–розпорядчих та адміністративно–господарських функцій на строк 3 роки, з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок