Захаров Василь Олександрович / Zakharov Vasyl Oleksandrovych

 
Ім'я:Захаров Василь Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Олександрівська селищна рада Кіровоградської області; голова
Статті кодексів:КК України: 190 1 Шахрайство;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-02-02
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство).
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Захарову Василю Олександровичу остаточне покарання у виді арешту строком на шість місяців без призначення додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади. Відповідно до п. “г” ст. 1 Закону України “Про амністію у 2011 році” Захарова Василя Олександровича звільнити від покарання у виді арешту
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Олександрівська селищна рада Кіровоградської області; селищний голова
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 369-2. Зловживання впливом
Дата судового рішення:2015-12-07
Номер судового рішення:
405/2516/15-к
Склад корупційного правопорушення:Одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України Захарову Василю Олександровичу призначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначивши до відбування покарання у виді штрафу в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на день ухвалення вироку становить 20400 (двадцять тисяч чотириста) гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності строком на три роки. В силу ч. 4 ст. 72 КК України призначене Захарову Василю Олександровичу за ч. 1 ст. 366 КК України покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності строком на три роки виконувати самостійно.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок