Заварзіна Тетяна Петрівна / Zavarzina Tetiana Petrivna

 
Ім'я:Заварзіна Тетяна Петрівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:фізична особа-підприємець
Статті кодексів:КК України: 191 3 , ч.1 ст. 172 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-12-12
Склад корупційного правопорушення:Грубе порушення законодавства про працю; службове підроблення, тобто складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі статті 70 Кримінального кодексу України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання визначити –позбавлення волі на строк 3 роки з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням організаційно –розпорядчих та адміністративно –господарських обов’язків строком на 1 рік, Відповідно до статті 75 Кримінального кодексу України звільнити засуджену від призначеного основного покарання, призначивши іспитовий строк 1 ( один) рік.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-06-25
Склад корупційного правопорушення:Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем.
Вид покарання (стягнення):Заварзіну Тетяну Петрівну визнати винною у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк один рік і шість місяців , з позбавленням права обіймати посади в підприємницькій діяльності зв»язані з організаційно-розпорядчими повноваженнями. На підставі ст. 75 КК України Заварзіну Тетяну Петрівну від відбування покарання звільнити з випробуванням, з іспитовим строком на один рік та з покладенням відповідно до ст.. 76 КК України обов»язку не виїзжати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи та періодично з»являтися в ці органи для реєстрації. На підставі ч. 1 п. «в»ст.. 1 Закону України «Про амністію» від 2011 року звільнити Заварзіну Тетяну Петрівну від відбування призначеного покарання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок