Жуков Сергій Олександрович / Zhukov Serhii Oleksandrovych

 
Ім'я:Жуков Сергій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Ітайп-груп»; директор.
Статті кодексів:КК України: 15 ч. 2, ст. 190 ч. 2, ст. 185 ч. 2, ст. 186 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-01
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам; придбання, зберігання, носіння вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу; таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно; викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно; використання завідомо підробленого документа; підробка інших документів, які видаються та засвідчуються підприємством і які надають права, з метою використання їх підроблювачем; закінчений замах на заволодіння чужим майном, шляхом обману (шахрайство), не доведене до кінця з причин, не залежних від його волі, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити Жукову С.О. покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з фінансово-господарською діяльністю строком на 2 роки. На підставі ст.71 КК України частково приєднати невідбуте покарання за вироком Орджонікідзевського райсуду м. Запоріжжя від 05.02.2008р. і остаточно визначити Жукову С.О. покарання у вигляді трьох років і одного місяця позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з фінансово-господарською діяльністю строком на два роки

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок