Журавко Ігор Петрович / Zhuravko Ihor Petrovych

 
Ім'я:Журавко Ігор Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Держсільгоспінспекція в Дніпропетровській області; Головний спеціаліст відділу технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки
Статті кодексів:КК України: 368 4 Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2016-01-20
Номер судового рішення:
216/3791/14-к
Склад корупційного правопорушення:Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів; Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Вид покарання (стягнення):ч.1 ст.366 КК України – 3 (три) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 2 (два) роки; - ч. 4 ст. 368 КК України – 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 2 (два) роки, з конфіскацією всього особисто належного майна. На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим покаранням призначити остаточне покарання – 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 2 (два) роки, з конфіскацією всього особисто належного майна.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок