Жидко Інна Вікторівна / Zhydko Inna Viktorivna

 
Ім'я:Жидко Інна Вікторівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДВК № 120281 ОВК № 35; голова
Статті кодексів:КК України: 28 2 Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією;
КК України: 191 3 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2015-07-29
Номер судового рішення:
182/1364/15-к
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 79 КК України, звільнити Жидко Інну Вікторівну від відбуття покарання у вигляді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк в 2 (два) роки. На підставі ст. 76 КК України, забов’язати засуджену Жидко Інну Вікторівну в період іспитового строку не виїзджати за межі України без дозволу органів кримінально-виконавчої системи. На підставі ч.3 ст. 72 КК України покарання у вигляді штрафу та позбавлення права обіймати посади пов’язані з розпорядженням грошовими коштами належить виконувати самостійно.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок