Живецький Ігор В'ячеславович / Zhyvetskyi Ihor V'iacheslavovych

 
Ім'я:Живецький Ігор В'ячеславович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Івано-Франківський ОБТІ; юрист-реєстратор
Статті кодексів:КК України: 362 ч.3, ст. 345 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-02-08
Номер судового рішення:
0907/1-69/2011
Склад корупційного правопорушення:Живецький І.В. вчинив зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; вчинив службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видачу завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки; вчинив службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання та видачу завідомо неправдивих документів; вчинив несанкціоновану зміну інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, комп'ютерних мережах та зберігається на носіях такої інформації, вчиненій особою яка має право доступу до неї, повторно, що заподіяло значну шкоду; а також вчинив умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків.
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 364 КК України - 4 (чотири) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 3 (три) роки, за ч. 2 ст. 366 КК України - 2 (два) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 3 (три) роки, за ч. 1 ст. 366 КК України - 2 (два) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 3 (три) роки, за ч. 3 ст. 362 КК України - 3 (три) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 3 (три) роки, за ч. 2 ст. 345 КК України - 3 (три) роки позбавлення волі. На підставі ст. 70 КК України, остаточно, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Живецькому І.В. покарання - 4 (чотири) роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 3 (три) роки. Керуючись ст. 75 КК України, звільнити засудженого Живецького І.В. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк - 2 (два) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок