Золотарь Людмила Олексіївна / Zolotar Liudmyla Oleksiivna

 
Ім'я:Золотарь Людмила Олексіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДВК № 89 ТВО №37; на час вчинення злочину працювала головою ДВК № 89 ТВО №37
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-07-05
Номер судового рішення:
1-60/11
Склад корупційного правопорушення:заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та складання і видача завідомо неправдивого документу
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 191 КК України згідно зі ст. 69 КК України-штраф в сумі 550 (П’ятсот п’ятдесят) гривень з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією та проведенням виборчого процесу на строк 2 (Два) роки; за ч.1 ст.366 КК України-штраф в сумі 510 (П’ятсот десять) гривень з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією та проведенням виборчого процесу на строк 1 (Один) рік. Відповідно до ч.1 ст.70 КК України Золотарь Людмилі Олексіївні визначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і призначити штраф в сумі 550 (П’ятсот п’ятдесят) гривень з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з організацією та проведенням виборчого процесу на строк 2 (Два) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок