Амельянчик Елла Валеріївна / Amelianchyk Ella Valeriivna

 
Ім'я:Амельянчик Елла Валеріївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Відділ з контролю за будівництвом об'єктів Східного та Західного регіонів територіального управління з контролю за будівництвом об'єктів м. Харкова Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Харківській області; начальник відділу
Статті кодексів:КК України: 27 4 , ч.2 ст.15 ч.3 ст.369 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара;
КК України: Стаття 369-2. Зловживання впливом
Дата судового рішення:2012-07-25
Склад корупційного правопорушення:Підбурювання до замаху на дачу хабара; підбурювання до замаху на дачу хабара, вчинене повторно; зловживання впливом, тобто одержання неправомірної вигоди за пропозицію здійснити вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави.
Вид покарання (стягнення):В силу ст.70 КК України остаточно визначити покарання за їх сукупністю шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим 3 (три) роки позбавлення волі із стягненням штрафу в дохід держави у вигляді 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 8500 гривень, без конфіскації майна, яке їй належить на праві особистої власності. Відповідно до ст.75 КК України Амельянчик Е.В. від призначеного покарання звільнити з іспитовим терміном один рік.

Commentics

Дане посилання є недійсним.