Агєєва Алла Станіславівна / Ahieieva Alla Stanislavivna

 
Ім'я:Агєєва Алла Станіславівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:секретар Віньковецької селищної виборчої комісії № 2
Статті кодексів:КК України: 191 ч.3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-11-14
Номер судового рішення:
1-106/11
Склад корупційного правопорушення:Агєєва А.С. будучи секретарем комісії за попередньою змовою з Войцехівським П.Ф., зловживаючи своїм службовим становищем, умисно з метою заволодіння бюджетними коштами, із метою привласнення коштів, що були призначені для виплати одноразової грошової винагороди всім членам селищної виборчої комісії, без проведення засідання виборчої комісії, прийняли рішення про виплату одноразової грошової винагороди тільки особисто собі, заступнику голови виборчої комісії Чорнобай Г.В., бухгалтеру Мельник Л.Ф. та оператору комп’ютерного набору Кузь М.Д., хоча їм було достовірно відомо, що члени Віньковецької селищної виборчої комісії даного рішення не обговорювали і не приймали .
Вид покарання (стягнення):За ч.1 ст.366 КК Україн- штраф у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 680 гривень; за ч.3 ст. 191 КК України-на підставі ст.69 КК України штраф у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 680 гривень з позбавленням права займатись діяльністю у виборчих комісіях строком на один рік. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання основного покарання остаточно призначити Агєєві Аллі Станіславівні покарання у виді штрафу у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1020 гривень з позбавленням права займатись діяльністю у виборчих комісіях строком на два роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок