Громадський Земельний контроль - Черкаська область
Громадський Земельний контроль - Черкаська область
Прокуратура Черкащини відмовилась від позову в інтересах держави у розмірі 7 млн грн
Взятого на хабарі начальника Черкаського Держгеокадастру Мироненка бачили в компанії з його уманським колегою і латифундистом Коротковим
Депутати неправомірно виділили землі чиновнику, який попався на хабарі?
“Про Мироненка мова тоді взагалі не йшла”, – підозрюваний у хабарництві чиновник залишився на посаді
Черкаське СБУ та прокуратура “нафейкали” про хабар керівника Держгеокадастру?
В Уманському районі через витівки черкаського Держгеокадастру жителі села Ягубець перекрили трасу "Умань-Вінниця"
Держгеокадастр віддав 177 га синові сестри дружини Голови Черкаської ОДА
Держгеокадастр віддав 218 га землі брату Голови Черкаської ОДА
Голова Тальнівської РДА та його підлеглі вперто порушують Закон
Світлана Вовк та Микола Ладан можуть вийти на свободу під заставу у півмільйона та майже 5 млн грн
Черкаська мерія відсудила у "Селени" землю, виділену "головою-хабарницею" в Свидівку
Скандал у черкаському Держгеокадастрі! За хабар в 1 млн. 236 тис . грн., "збитий" за продовження оренди землі в Христинівському районі, звільнено Азєра Мірзоєва
Ягубчанам довелося вести на роботу за руки начальника Держгеокадастру Христинівки
Депутат-радикал схалтурив акцію, щоб зберегти землі і не платити хабарі
ГУ Держземагентства у Черкаській обл. незаконно було надано під фермерське господарство 125 га в Лисянському районі
Трасу Київ-Одеса заблокували селяни
Службові особи ГУ Держгеокадастру у Черкаській області підробляли накази на виготовлення проектів землеустрою
Черкаська РДА незаконно передала у власність 10 га земель водного фонду
Христинівською районною державною адміністрацією притиправно надано в оренду 108 га землі

Держгеокадастр Черкаської області відмовляється порахувати нанесені державі збитки
Звенигородська прокуратура знову звітує про повернення державі земель, орендованих латифундистом, депутатом Черкаської облради Коротковим
Ні слова про хабарі та Мірзоєва... В ОДА пройшла підсумкова колегія черкаського Держгеокадастру
Громадськість хоче дізнатись, звідки у земельного чиновника шикарний незадекларований будинок
Потенційний забудовник черкаської Соснівки отримав права оренди на "дачу Андрєєва" та 5.3731 га землі навколо в результаті фіктивного аукціону [Відео]
ГУ Держгеокадастру у Черкаській області чомусь приховує перелік імен осіб, які обіймають посади в структурі організації [Документ]
Громадські слухання скандальної забудови в Соснівці відбудуться 19 лютого [Документ]
Брат Голови Черкаськоі ОДА Ткаченка та інші пов'язані з ним особи заволоділи ділянками в Соснівці і ведуть незаконне будівництво на заповідній території
Держгеокадастр в черговий раз як досягнення підносить продаж десятків гектар в той час, коли люди, в т.ч. учасники бойових дій, не можуть отримати належні їм 2 га
Розпорядження про незаконне надання в оренду 108 га земель в Христинівському районі підписував Пономаренко Валерій Юхимович [Документ]
Держгеокадастр Черкащини очолив "горілий на хабарі" професіонал [Відео, документ]
Квітчанська сільська рада Корсунь-Шевченківського району незаконно віддала в оренду землю площею майже 5 га

У Держгеокадастрі Черкащини новий старий начальник
Держгеокадастр Черкаської області бере участь у схемі рейдерського захоплення земель [Документ]
Головний архітектор Черкас уник кримінальної відповідальності
Екс-керівник христинівського Держгеокадастру після звільнення очолив відразу два агро-підприемства відомого в районі рейдера
Міський голова Черкас голосував за землю дружині попри конфлікт інтересів
Службова особа Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області підозрюється в намаганні незаконної передачі землі вартістю 500 тис. грн.
Черговий хабарник з Держземагентства намагається довести, що він всього лише шахрай
Обіцяні черкаським губернатором реформи – “фікція і радість для дурників”, – депутат
За хабарництво колишнього посадовця засудили на три роки ув'язнення
У хабарництві викрили головного земельника Черкащини
"Зелені кабанчики" з Держгеокадастру: безкінечне полювання
АНДРЕЄВ ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ - Копальня ВП «Торецька» ДП «Дзержинськвугілля»; Заступник начальника дільниці ремонтно-відновлювальних робіт
Аббасов Наріман Балага оглу -
Абдулаєв Микола Олександрович - Комунальна установа Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний наркологічний диспансер»; лікар-нарколог дільничного по профілактичній роботі серед підлітків диспансерного відділення
Абдуллаєв Арслан Мусеверович - старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ЕУ МВС України в АР Крим
Абдурагімов Роман Рафімович - Управління Держпродспоживслужби в м.Запоріжжя; головний спеціаліст харчових продуктів та ветеринарії
Абібулаєв Арсен Сіранович - Білогірське РВ ГУ МВС України в АР Крим; слідчий
Абєлова Олена Миколаївна - Волноваська районна рада Донецької області; депутат районної ради
Аблялімов Рустем Эмінович - ПП «Эльдар»; директор
Аблялімов Рустем Эмінович - ПП «Эльдар»; директор
Абрамчук Віталій Іванович - Затишанська сільська рада Уманського району Черкаської області; сільський голова
Абрамчук Володимир Васильович - Білозерська виправна колонія (№ 105) Управління державної пенітенціарної служби України в Херсонскій області; Заступник начальника – начальника відділу
Абрамян Геворк Михайлович - Комунальне підприємство „Бюро технічної інвентаризації” Рубіжанської міської ради; Директор
Абрамян Геворка Михайлович - комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації»; директор
Абрамян Вартан Юрійович - Кіровоградська обласна рада; депутат обласної ради
Абрамкін Олександр Володимирович - Ватутінська сільська рада Нововодолазького району Харківської області; депутат
Абрамкіна Людмила Василівна - Дніпропетровська обласна державна адміністрація; Начальник відділу стаціонарних установ головного управління праці й соціального захисту населення
Абрамов Геннадій Васильович - ТОВ СК «Комфорт», ТОВ «Комунальник-Нікополь»; Директор, генеральний директор
Абрамов Олег Геннадійович - Бердичівський виправний центр управління ДПтС України в Житомирській області; директор підприємства установи - заступник начальника
Абрамов Василь Олександрович - Граденицька сільська рада; депутат
Абрамов Віктор Олександрович - Злинська сільська рада; депутат
Абрамова Світлана Леонідівна - відділ організаційної роботи, комунікацій з громадськістю та звернень громадян апарату районної державної адміністрації; заступник керівника апарату-начальник відділу
Абрамович Олександр Олександрович - КП “Чернігівське ВУЖКГ” Чернігівської селищної ради Запорізької області; начальник комунального підприємства
Абрамович Юрій Максимович - Клесівське лісництво ДП «Клесівське лісове господарство»; лісничий
Абузова Тетяна Миколаївна - На час вчинення правопорушення: начальник адміністрування податків з фізичних осіб ДПІ у м.Свердловську Луганської області
Ачкасов Анатолій Сергійович - Державна інспекція енергетичного нагляду за режимами споживання електричної й теплової енергії у Луганській області Державної інспекції енергетичного нагляду за режимами споживання електричної й теплової енергії у Донбаському регіоні відокремленого підрозділу "Державна інспекція енергетичного нагляду України"; старшим державним інспектором з енергетичного нагляду
Ачкасов Віталій Андрійович - Фрунзенський РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; дільничним інспектором міліції
Адабаш Михайло Петрович - Рота матеріально – технічного забезпечення 17 окремого мотопіхотного батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади; Командир роти
Адам’юк Олексій Олександрович - ДПС у Полтавській області; начальник слідчого управління
Адам Олег Вільгельмович - Приватне підприємство „Валдком”; директор
Адамчук Ігор Миколайович - головний державний інспектор митного поста "Удрицьк" Рівненської митниці Державної фіскальної служби України в Рівненській області
Адамчук Лариса Борисівна - Управління податкового контролю юридичних осіб ДПІ в Малиновському районі міста Одеси; заступник начальника відділу перевірок платників податків
Адамчик Ярослав Ігорович - відділення інспекторів прикордонної служби " Підгірне" Білгород-Дністровського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України; начальник 3-го відділення інспекторів прикордонної служби " Підгірне" Білгород-Дністровського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України
Адаменко Любов Сергіївна - Великомацевицька сільська рада; Депутат
Адаменко Микола Ігоревич - Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна; тимчасово виконуючим обов’язки завідуючого кафедри
Адаменко Руслан Володимирович - Відділ контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок управління податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Сумській області; головного державного ревізора – інспектора відділу
Адаменко Сергій Вікторович - ДП «Донецька залізниця»; начальник Донецької ділянки Ясинуватської дистанції захисних лісонасаджень
Адамович Віктор Володимирович - член Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України - директор департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ
Адамський Мирослав Йосипович - П'ядицька сілська рада ОТГ Коломийського району; Староста с. Велика Кам'янка
Адамський Юрій Володимирович - Радивилівський загальноосвітний ліцей Рівненської області; Директор
Адамик Микола Петрович - Золочівська районна рада Львівської області; депутат районної ради
Адам’юк Олексій Олександрович - ДПС у Полтавській області; начальник слідчого управління
Аданая Георгій Автанділович -
Адасько Володимир Олександрович - ДП «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України №8»; директор підприємства – заступник начальника установи з виробництва
Афанас’єва Лідія Іванівна - Борівський селищний голова
Афанасенко Сергій Анатолійович - Відділ ДВС Малинського районного управління юстиції; державний виконавець
Афанасьєв Олександр Юрійович - відділ нагляду за об'єктами підвищеної небезпеки та ЄВРО - 2012 департаменту пожежної безпеки апарату Державної інспекції техногенної безпеки України; головний інспектор
Афанасьєв Валерій Михайлович - Управління з надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Херсонської обласної державної адміністрації; начальник
Афанасьєв Віталій Віталійовича - Державне підприємство «Балаклійське лісове господарство»; Мисливствознавець 1 категорії в апарат лісгоспу
Афанасьєва Ольга Михайлівна - Запорізька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»; начальник пересувного відділення поштового зв'язку № 4 Центру поштового зв'язку № 5 (м.Оріхів)
Афанасьєвський Олег Дмитрович - ДП «Ізмаїльське лісове господарство»; міжрайонний мисливствознавець
Афанас’єва Лідія Іванівна - Борівський селищний голова
Афенді Дмитро Трифонович - Кілійське районне управління Головного управління державної санітарно- епідеміологічної служби в Одеській області; лікар ентомологом
Афендікова Алла Василівна - Мар'янівська сільська рада Куйбишевського району Запорізької області; депутат та секретар
Афлатов Фадли Закір'яєвич - Вовківська сільська рада Кегичівського району Харківської області; депутат Вовківської сільської ради Кегичівського району Харківської області
Афлатов Мікаіл Закір'яєвич - Вовківська сільська рада Кегичівського району Харківської області; депутат Вовківської сільської ради Кегичівського району Харківської області
Афоніч Олексій Анатолійович - Корнинська сільська рада; депутат
Афонін Сергій Борисович - Олександрійське вантажно-транспортне управління (ОВТУ) - структурного підрозділу ДХК „Олександріявугілля”; начальник
Афонін Володимир Сергійович - директор державної установи «Фітосанітарна лабораторія АР Крим»
Агафонкіна Алла Іванівна - Стахановський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад № 29»; директор
Агафонов Олександр Миколайович - інспектор з охорони природно-заповідного фонду Василівського науково-дослідного природоохоронного відділення НПП «Білобережжя Святослава»
Агафонов Олександр Євгенович - ТОВ «Аптека 228»; директор
Агафонова Ірина Миколаївна - відділ кадрів комунального підприємства Харківської районної ради «Комуненерго»; начальник відділу
Агапов Олександр Миколайович - депутат Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області
Агеєва Віра Василівна - дільнична виборча комісія №531152 окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №145; секретар дільничної виборчої комісії
Агейкін Володимир Опанасович - ПП «Будтехноком-Бердянськ»; Директор
Агєєва Алла Станіславівна - секретар Віньковецької селищної виборчої комісії № 2
Агієнко Юрій Анатолійович - Алуштинська міська рада; Начальник відділу по управлінняю комунальною власністю
Айдінов Ільдар Біналійович - Красноторська селищна рада м. Краматорськ Донецької області; Депутат
Айібов Намік Велібек огли - КФГ «Рафіда»; Голова й засновник
Айрапетян Юрій Петросович -
Айвас Володимир Авдишевич - Філія Кемпінг «Боково-Платово» ДП «Луганськоблтурист»; директор
Айвазовський Сергій Павлович -
Акатов Дмитро Костянтинович - Відділення взводу управління 1 гаубичного артилерійського дивізіону військової частини А2062; Командир
Акчурін Фарід Ізмайлович - директор Державного навчально-виробничого закладу авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки ім. О.І. Покришкіна» (далі – ДНВЗАП «ЗЦЛП ім. О.І.Покришкіна»)
Акентьєв Віталій Миколайович - відокремлений підрозділ Фастівської дистанції колії ДТГО «Південно-Західної залізниці»; шляховий майстр з поточного утримання колії
Ахінько Наталія Юхимівна - ГО "Жіночий бізнес-центр"
Ахмадуліна Тетяна Олександрівна - адвокат
Ахманов Олексій Володимирович - ТОВ «Квінта»; Директор
Ахмедов Ахліман - безробітній
Ахмедов Анівар Мірзайович - Чапаєвська дільниця ветеринарної медицини Совєтської районної державної лікарні ветеринарної медицини; завідуючий
Ахмедов Ікболджон Ілхомджонович -
Ахмедов Імамверд Дагбей огли -
Ахтемов Ельдар Асанович - Обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «Салгир»; Директор
Ахтирко Оксана Вікторівна - Волноваська районна Державна лікарня ветеринарної медицини; Головний бухгалтер
Ахундов Анар Рауф огли -
Ахвердієв Ісмаіл Шамілович - Боївська сільська рада Володарського району Донецької області; депутат сільської ради
Акіменко Володимир Якович - лабораторія гігієни шуму і житлових та громадських споруд указаної державної установи.; завідуючий
Акімов Олег Анатолійович - ДП «Львіввугілля»; технічний директор-перший заступник генерального директора
Акімов Олександр Анатолійович - Веселівська селищна рада Запорізької області; депутат
Акіншина Світлана Анатоліївна - Вірнопільська сільська рада Ізюмського р-ну Харківської обл.; Депутат
Акішина Анжела Сергіївна - депутат Яблунівської сільської ради
Акопян Арамаіс Тачатович - 3-го зенітного ракетного дивізіону в/ч А-4489; командира установки стартового взводу стартової батареї
Акопян Лариса Григорівна - ДПІ в Приморському районі м.Одеси; Старший податковий ревізор-інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи управління оподатковування фізичних осіб
Аксентій Юрій Іванович - Великокучурівська сільська рада Чернівецької області; депутат сільської ради
Аксьонов Микита Володимирович - Харківське районне управління юстиції Харківської області; Державний виконавець відділу державної виконавчої служби
Аксьонова Тетяна Миколаївна - Глибоцька районна державна адміністрація; Головний спеціаліст служби у справах дітей Глибоцької районної державної адміністрації
Акуліна Олена Валеріївна - Михайлівська сільська рада; Депутат
Акименко Ольга Миколаївна - Новопсковська районна державна адміністрація Луганської області; начальник відділу освіти
Аль-Мадхрахі Мохаммед Алі Мохаммед -
Аладінов Мухаммад Іскандарович - СБЗТЛ Євпаторійського МВ ГУ МВС України в АР Крим; оперуповноважений.
Аласгаров Назім Джаббар огли - не зазначено
Альберт Уляна Миколаївна - П’ядицька сільська рада ОТГ Коломийського району; Депутат
Албул Віктор Сергійович - комунальна установа «Міська поліклініка № 18» м. Одеси; голова оглядовою комісії
Алдашенко Ольга Андріївна - виборча комісія № 530373 одномандатного виборчого округу № 145 з виборів народних депутатів України 2012 року; голови дільничної виборчої комісії
Алейнікова Олена Олександрівна - Новобузька міська рада Миколаївської області; депутат міської ради
Алейнов Олександр Володимирович - ДП "НДІ " ХЕМЗ; інженер - конструктор
Александров Андрій Михайлович - ЗАТ «Політехпром»; директор
Александров Володимир Вікторович - директор Каразінської школи бізнесу
Александрова Валентина Григорівна - ВП "Шахта "Червоноградська" ДП "Львіввугілля"; начальник відділу організації праці і заробітної плати ВП "Шахта "Червоноградська" ДП "Львіввугілля"
Александрова Віра Миколаївна - Дернівська сільська рада; Голова
Александрук Алла Валеріївна - Врубловецька сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області VII скликання; депутат сільської ради
Алексеєнко Інна Ігорівна - Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) № 101» Харківської міської ради; виконуюча обов’язки завідуючої
Алексеєва Світлана Миколаївна - депутат Красноторської селищної ради; депутат
Алексевич Юлія Юріївна - Долинянська сільська рада Городоцького району Львівської області; депутат сільської ради
Алексєєнко Геннадій Євгенійович - ТОВ «Метстройсервіс»; директор
Алексєєнко Ірина Михайлівна - Філія ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій; директор
Алексєєнко Тетяна Володимирівна - Комінальне підприємство "ВРЕЖО № 3"; Майстер
Алексєєв Олексій Лук'янович - Краснополянська сільська рада; голова
Алексєєв Володимир Вікторович -
Алексєєва Алла Олександрівна - КЗ «Маріупольське медичне училище»; завідуюча господарством
Алексєєва Алла Сергіївна - Хмельницький професійний ліцей Хмельницької області; директор
Алексєюк Андрій Вікторович - інспектор відділу соціально-виховної та психологічної роботи Сімферопольської виправної колонії № 102 Управління державної пенітенціарної служби України в АР Крим
Алексійчук Олександр Анатолійович - Рівненське обласне управління з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; головний спеціаліст
Алексін Сергій Вікторович - Відокремленого підрозділу «Шахта імені Олександра Олександровича Скочинського» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»; заступник начальника 4-ї дільниці по здобичі вугілля
Алексюк Олександр Леонідович - Полтавська обласна рада; депутат Полтавської обласної ради
Алексин Кетеван Йосифівна - Дошкільний заклад № 286 Ленінського району у м. Донецьку; завідуюча
Аленіна Лідія Іванівна - дільнична виборча комісія №530385 одномандатного виборчого округу №150 з виборів народних депутатів України 2012 року в с.Демидівка Кременчуцького району Полтавської області; голова
Алещенкова Лілія Анатоліївна - Управління ЦСО "А" СБ України; спеціаліст 2-ї категорії фінансового сектора
Алешкевич Сергій Васильович - Дільнична виборча комісія № 210695 в м. Мукачеве; голова ДВК
Альгеєр Наталія Василівна - Малокаховська сільська рада VI скликання.; Депутат.
Алгінін Олександр Миколайович - Добрянська селищна рада; селищний голова
Алєйніков Федір Михайлович - Львівська обласна державна адміністрація; Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців
Алєхін Олександр Сергійович - Сімферопольський РВ ГУ МВС України в АР Крим; помічник дільничного інспектора міліції
Алєксандрова Валентина Григорівна - Відокремлений підрозділ "Шахта "Червоноградська"" Державного підприємства "Львіввугілля"; Начальник відділу організації праці і заробітної плати
Алєксєєнко Олександр Васильович - Газета «Вісті Дергачівщини»; головний редактор
Алєксєєнко Владислав Олександрович - фізична особа-підприємець
Алєксєєнко Яна Леонідівна - Дергачівська районна державна адміністрація; Головний спеціаліст відділу культури і туризму
Алєксєєв Геннадій Федорович - Кременчуцька міська рада; Депутат
Алєксєєв Максим Олександрович - прокуратура Сумської області; заступник начальника слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області (з 11.04.2017 по цей час обіймає посаду прокурора відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області )
Алєксєєв Олександр Анатолійович - Приватний підприємець по наданню юридичних послуг; адвокат
Алєксєєва Олена Сергіївна - голова дільничної виборчої комісії № 510842
Алієв Азар -
Алієв Костянтин Вадимович - ВМО №1 митного поста "Одеса-аеропорт” Південної митниці ДМС України; інспектор.
Алімова Оксана Анатоліївна - ТОВ "Буд-ВІК"; Генеральний директор
Аліпченкова Лариса Євгенівна - ДТГО ПЗЗ «Конотопська дирекція залізничних перевезень»; начальник станції «Зернове»
Алісова Наталія Володимирівна - Монастириська дитяча музична школа; Директор
Аллахвердієв Габіл Асдан огли - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства «Торезантрацит»; підземний гірник участка УПР-3
Альмужна Тетяна Анатоліївна - Красилівська сільська рада Ставищенського району Київської області; голова сільської ради
Альохін Віталій Павлович - Старомаяківська сільська рада Ширяївського району, Одеської області; депутат сільської ради
Альохіна Рімма Василівна - Сивашівська сільська рада Новотроїцького району Херсонської області.; депутат сільської ради
Альонов Петро Васильович - Міжгосподарський санаторно-оздоровчий комплекс «Берізка»; Директор
Альошин Володимир Миколайович - Дзержинська виправна колонія УДПтСУ №2; молодший інспектор
Альошина-Трипольська Юлія Вікторівна - Департамент державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Державної реєстраційної служби України; Головний спеціаліст відділу розгляду звернень з питань державної реєстрації
Алтунін Олександр Мартинович -
Алтинцев Андрій Миколайович - Михайлівська сільська рада Сумської області; депутат сільської ради
Алукі Данієл Георгійович - Клуб в с.Дяківці Герцаївського району Чернівецької області; завідувач
Амаріца Ніколас Михайлович - Димківська сільська рада; Депутат
Амбарцумян Рафік Андроникович - ПП "Амбарцумян Р.А."
Амбіцький Сергій Миколайович - Осокорівська сільська рада Нововоронцовського району Херсонської області; депутат Осокорівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області
Амброзяк Віталій Степанович - непрацюючий
Амельянчик Елла Валеріївна - Відділ з контролю за будівництвом об'єктів Східного та Західного регіонів територіального управління з контролю за будівництвом об'єктів м. Харкова Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Харківській області; начальник відділу
Амелін Олександр Анатолійович - Іллінівсьа сільська рада об’єднаної територіальної громади Костянтинівського району Донецької області; депутат сільської ради
Амонс Дмитро Анатолійович - ТОВ «АКВ Українське Каолінове товариство» смт Глухівці Козятинського району, Вінницької області; воді – навантажувач
Амихалакіоає Дорина Дмитрівна - Нижньосинівецький ДНЗ Глибоцького району; завідувач
Ананьєв Михайло Геннадійович - Державна податкова інспекція в Оріхівському районі; старший державний податковий ревізор- інспектор відділу оподаткування фізичних осіб
Ананьєв Олександр Анатолійович - ДП «Житловик» Кочетокського ДВУЖКГ; директор
Ананьєв Сергій Анатолійович - КП «Житлогосп»; директор
Ананійчук В’ячеслав Анатолійович - Відділ охорони здоров’я Уманської міської ради; Начальник
Ананійчук В’ячеслав Анатолійович - Відділ охорони здоров’я Уманської міської ради; Начальник
Анашкін Олександр Володимирович - в посадовому рішенні посада не вказана
Анашкін Віктор Миколайович - Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Красноармійська міська стоматологічна поліклініка»; завідуючий ортопедичним відділенням
Анастас Іван Пантелейович - Прикордонна застава прикордонної комендатури швидкого реагування Кінологічного навчального центру; молодший інспектор прикордонної служби 2-ї категорії-кулеметника 2-ї групи інспекторів прикордонної служби 1-го відділення інспекторів прикордонної служби 1-ї
Анастас Василь Валерійович - відділення поштового зв»язку с. Драниця Новоселицького району цеху обслуговування споживачів №8, Чернівецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв»язку «Укрпошта»; начальник відділення поштового зв»язку
Анастасенко Лариса Анатоліївна - Новомиколаївська сільська ради Скадовського району Херсонської області VI скликання; Депутат
Андрейчук Петро Васильович - ДП «Делятинське лісове господарство»; Майстер лісу
Андрейчук Валерій Васильович - Регістр судноплавства України; інженер-інспектор регіонального представництва
Андрейчиков Андрій Вікторович - Лівобережна ОДПІ м. Дніпропетровська, ГУ ДФС у Дніпропетровській області; заступник начальника відділу перевірок з окремих питань управління податкового аудиту
Андреєв Артур Григорович - Божковська ВК № 16; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Андреєв Сергій Миколайович - заступник начальника відділу прикордонної служби «Гребеники» з персоналу Котовського прикордонного загону, майор
Андреєва Тамара Федорівна - Старченківська сільська рада Володарського району Донецької області; депутат сільської ради
Андрейко Алла Олександрівна - Начальник відділу з питань бухгалтерського обліку, фінансів, ревізійної роботи – головний бухгалтер; Управління агропромислового розвитку Костянтинівської райдержадміністрації
Андрейцева Ольга Іванівна - Осламівська сільська рада Віньковецького району Хмельницької області; депутат сільської ради
Андрейців Мирослав Миронович - Стрийська центральна районна лікарня; лікар-нарколог-психіатр
Андріанова Ірина Олександрівна - ДНЗ «Ромашка» с. Трьохізбенка Луганської області; завідувача
Андрєєв Артем Олександрович - відділ фінансового забезпечення Кіровоградського ОВК; провідний спеціаліст
Андрєєв Дмитро Юрійович - ТОВ «Деметра»; заступник директора
Андрєєв Максим Сергійович - ПП «Афтеній»
Андрєєв Павло Федорович - Добрпільський міськрайонний суд Донецької області; суддя
Андрєєв Сергій Іванович - Лозуватська сільська раа Криворізького району Дніпропетровської області; депутат сільської ради
Андрєєва Тетяна Сергіївна -
Андріященко Ольга Михайлівна - Слідчий відділ Кам’янського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області; Слідчий відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Кам’янського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області
Андріященко Сергій Дмитрович - Великобагачанська селищна рада Полтавської області; спеціаліст 1-ї категорії відділу надання адміністративних послуг, депутат селищної ради
Андрійченко Ігор Володимирович - Чернігівська міська рада; Депутат
Андрійченко Роман Анатолійович - Коломацька селищна рада Коломацького району Харківської області; депутат селищної ради
Андрійченко Роман Іванович - старший оперуповноважений відділу організації викриття податкових злочинів головного відділу податкової міліції Державної податкової інспекції у м. Чернігові
Андрійчук Дмитро Дмитрович - Ялинівська сільська рада; сільськийголова
Андрійчук Ігор Миколайович - Великомолодьківська сільська рада; сільський голова
Андрійчук Любов Миколаївна - Видиборська сільська рада Черняхівського району Житомирської області; депутат
Андрійчук Марія Дмитрівна - Черепковецька сільська рада; Депутат
Андрійчук Михайло Михайлович - сектор ДІМ Христинівського РВ УМВС України в Черкаській області; Дільничний інспектор міліції
Андрійчук Михайло Степанович - Бершадська експлуатаційна дільниця Тульчинського міжрайонного управління водного господарства; начальник
Андрійчук Оксана Миколаївна - Майдан-Чернелівецька сільська рада Деражнянського району Хмельницької області; депутат сільської ради
Андрійчук Раїса Василівна - Санковецька сільська рада VI скликання Хотинського району Чернівецької області; депутат місцевої ради
Андрійчук Тимофій Іванович - Пожежно-рятувальна служба центру пропаганди ТУ МНСУ в Черкаській області; завідувач виставки.
Андрійчук Василь Юрійович - ПП "Снятин-будсервіс"; директор.
Андрійчук Євген Юрійович - Державне підприємство «Грозинське»; виконуючий обов'язки директора
Андрієнко Броніслав Михайлович -
Андрієнко Іван Лазаревич - Навчальна частина Хмельницького національного університету; завідувач
Андрієнко Олексій Анатолійович - Держземагенство у Новоушицькому районі Хмельницької області; начальник відділу
Андрієнко Василь Васильович - Хорупанська сільська рада Млинівського району; Голова
Андрієнко Юрій Миколайович - Державна інспекція з карантину у Полтавській області; провідний спеціаліст –державний інспектор з карантину рослин Кобеляцького ПКР
Андрієнко Юрій Петрович - ДП «Спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Київоблагроліс»; лісничий
Андрієць Ірина Миколаївна - Вербівська сільська рада Балаклійського району Харківської області; спеціаліст
Андрієць Олександр Олександрович - Киселівська сільська рада Кіцманського району Чернівецької області; депутат сільської ради
Андрієвська Валентина Анатоліївна - Тетіївський територіальний центр соціального обслуговування Київської області; директор
Андріїєвська Владислава Костянтинівна - Степанівська сільська рада м. Херсона; депутат сільської ради
Андрійковець Євген Олександрович - Головне управління Національної поліції в Житомирській області; начальник 1-го відділу з проведення спеціальних операцій управління "КОРД" ГУНП
Андрійович Андрій Мирославович - МПП «Аглобуд»; директор.
Андрійович Ігор Васильович - МПП «Іманд»; директор
Андріюк Катерина Степанівна - державний заклад «Вузлова лікарня станції Красноармійськ ДП «Донецька залізниця»; завідуюча клініко-діагностичною лабораторією
Андрюк Ольга Олександрівна - Молницька сільська рада Герцаївського району Чернівецької області; інженер-землевпорядник
Андрющенко Віталій Олександрович - Державне підприємство Міністерства оборони України «Українська авіаційна транспортна компанія»; директор філії «Аеропорт Запоріжжя вантажний»
Андрющенко Володимир Володимирович - Дергачівська районна рада; депутат
Андронік Іван Іванович - Корманська сільська рада; депутат
Андрощук Людмила Олександрівна - Дубрівська сільська рада Баранівського району Житомирської області; депутат сільської ради
Андрощук Олександр Феодосійович - Долинська районна рада шостого скликання; депутат
Андросов Олександр Володимирович - не працює; непрацюючий
Андросов Сергій Олександрович -
Андросов Сергій Олександрович -
Андрухів Любов Романівна - Червоноградський народний дом; директор
Андрухів Олег Михайлович - відділ освіти, молоді та спорту Самбірської районної державної адміністрації; начальник групи матеріально-технічного обслуговування
Андрухов Андрій Васильович - Підволочиське районне управління юстиції; старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби
Андрухович Андрій Дмитрович - Яремчанська міська рада Івано-Франківської області; депутат міської ради
Андрухович Михайло Андрійович - Кам'янець-Подільського РЕМ ПАТ ЕК «Хмельницькобленерго»; контролер електронагляду
Андрус Родіка Адамівна - Куликівська сільська рада Герцаївського району; Депутат
Андрусь Сергій Миколайович - Ленінський районний відділ Вінницького міського управління УМВС України у Вінницькій області; оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах дітей
Андрусечко Олег Михайлович - приватний підприємець
Андрусенко Олександр Васильович - Стульнівська сільська рада; голова
Андрусенко Олена Костянтинівна - Полтавський Національний педагогічний Університет імені В. Г. Короленка; Секретар екзаменаційної комісії
Андрушак Андрій Омелянович - Шевченківське ВДВС Чернівецького МУЮ; Заступник начальника
Андрущенко Ганна Сергіївна - лінійний відділ на станції Помічна УМВС України на Одеській залізниці; оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей
Андрущенко Олена Степанівна - Пирятинське відділення №488 АТ «Укрсиббанк»; спеціаліст по операційно-касовому обслуговуванню
Андрущенко Валентина Олександрівна - Вотилівська сільська рада Черкаської області; депутат сільської ради
Андрущенко Володимир Павлович - Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області; сільський голова
Андрушко Андрій Романович -
Андрушко Ольга Петрівна - Киянська сільська рада Новоград-Волинського району Житомирської області; Секретар
Андрушко Петро Федосійович - Новорічицька сільська рада Зарічненського району Рівненської області; голова
Андрушко В’ячеслав Анатолійович - Носівська міська рада Чернігівської області; депутат міської ради
Андрушко В’ячеслав Анатолійович - Носівська міська рада Чернігівської області; депутат міської ради
Андрусяк Людмила Павлівна -
Андрусишин Анатолій Матеєвич - ПП «МАГ» і ТОВ АПФ «Агропласт»; Директор
Андрусишин Галина Степанівна - На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія с. Нирків, Заліщицького району; голова комісії
Аненко Олег Анатолійович - військова частина А 0739; Командир автомобільного взводу автомобільної роти військової частини А0739
Анфайлов Сергій Юрійович - Відділення 9 Державної пожежно-рятувальної частини 2-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в АР Крим; командир
Анголенко Ігор Петрович - Красноградська міська рада; депутат
Анікєєнко Анатолій Андрійович - Іванівська дільниця Волноваської районної Державної лікарні ветеринарної медицини; в.о. завідуючого
Анікін Володимир Федорович - КЛПЗ «Міська лікарня № 1» м. Слов’янська Донецької області; лікар – терапевт – консультант
Анікушин Руслан Володимирович - ВП “Ковельська дистанція сигналізації та зв'язку” ДТГО “Львівська залізниця”; старший електромеханік електрозв'язку бригади вимірювання параметрів та ремонту кабелю і монтажу кабельних муфт
Аніщенко Микола Михайлович - Буринська районна рада; Депутат
Анісімов Микола Юрійович - Данилівський дослідний державний лісгосп Харківської області; головний лісничий
Аністратенко Сергій Іванович - Ширяївська РДА Одеської області; головний спеціаліст відділ містобудування, архітектури та ЖКГ
Анітіпіна Пауліна Василівна - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз»; Товарний оператор
Анкуца Вадим Петрович - Горбівська сільська рада; Депутат
Анніков Павло Васильович - ТОВ «Гардіанс»; директор
Анохін Анатолій Миколайович - ДП «Донецька залізниця»; начальник станції Кальчик Донецької залізниці
Анохін Олег Віталійович - Державний архів Чернівецької області; провідний архівіст
Анохіна Ірина Олександрівна - Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної ради м. Херсона; головний спеціаліст сектору прийняття рішень
Анохіна Тамара Миколаївна - дільничної виборчої комісії №120609 Дніпропетровської області; голова комісії
Аносов Едуард Валерійович - Сумська митниця Міндоходів; заступник начальника
Антахович Ігор Павлович - Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради; директор
Антіпов Сергій Володимирович - Семенівська сільська рада Пологівського району Запорізької області; депутат
Антюхіна Зоя Миколаївна - Верхівцевська міська рада; депутат міської ради
Антков Ігор Миколайович - Вінницький міський відділ УМВС України у Вінницькій області; старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку 1-го відділу міліції
Антоненко Ігор Миколайович - Управління патрульної поліції у м. Харкові Департаменту патрульної поліції; Начальник відділу розшуку та опрацювання матеріалів дорожньо-транспортних пригод
Антоненко Ірина Володимирівна - Південноміська рада Харківського району Харківської області; депутат міської ради
Антоненко Катерина Миколаївна - УДКСУ у Куликівському районі Чернігівської області; Начальник відділу - головний бухгалтер
Антоненко Михайло Миколайович - ТОВ «Завод «ПластАл»; директор
Антоненко Олександр Васильович - Охтирсько-Великописарівський об’єднанний міський військовий комісаріат; заступник військового комісара
Антоненко Олександр Вікторович - Новогродівська міська рада; Голова
Антонець Олександр Олександрович - військова частина польова пошта В2830; юрист юридичної групи військової частини
Антонецький Леонід Станіславович - Іллінська сільська рада; Депутат
Антонецький Сергій Анатолійович - Кам’янець-Подільська районна рада Хмельницькій області; депутат районної ради
Антоневич Євген Михайлович - Олеська селищна рада Буського району Львівської області; Депутат
Антоняк Анатолій Васильович - Зарічанська сільська рада; Депутат Зарічанської сільської ради шостого скликання
Антонюк Анатолій Олександрович - Котовська виробнича дільниця Котовської дистанції захисних лісонасаджень Одеської залізниці; начальник
Антонюк Дмитро Іванович - Шишковецька сільська рада Чернівецької області; депутат сільської ради
Антонюк Георгій Григорович - КЗ "Острозька протитуберкульозньа лікарня"; головний лікар
Антонюк Ігор Олександрович - Лиманівська сільська рада; голова
Антонюк Катерина Валеріївна - Тесівська сільська рада Острозького району Рівненської області; спеціаліст – землевпорядник
Антонюк Костянтин Сергійович - інспектор прикордонної служби 1 категорії відділу прикордонної служби «Преображенка» Херсонського прикордонного загону
Антонюк Лариса Володимирівна - ДВК № 070143 ОВК № 20 с. Терешківці Горохівського району Волинської області; голова ДВК
Антонюк Любов Василівна - Пожарківська сільська рада; Депутат
Антонюк Неоніла Миколаївна - Мильська сільська рада Рожищенського району; депутат сільської ради
Антонюк Олександр Іванович - Вовчинецькийо МВМ Івано-Франківського МВ УМВСУ; оперуповноважений сектору карного розшуку.
Антонюк Олександр Миколайович - Публічне акціонерне Товариство “Дельта банк”; Юрисконсульт сектору супроводження виконавчого провадження департаменту по роботі з проблемними активами фізичних осіб
Антонюк Петро Петрович - Бернашівська сільської ради, Могилів-Подільського району, Вінницької області; Голова
Антонюк Сергій Леонідович - ВПС «Кучургани» Б-Дністровського прикордонного загону; інспектор прикордонної служби 2 категорії
Антонюк Тетяна Василівна - Корнинська сільська рада Рівненського району Рівненської області; депутат
Антонюк Валентина Миколаївна - відділення центру поштового зв`язку № 5; начальник
Антонюк Василь Степанович - Сторожинецька міська рада; депутат
Антонюк Віктор Анатолійович - Кременецький районний будинок культури; директор
Антонюк Віталій Степанович - Заборолівська сільська рада; Депутат
Антонюк Володимир Миколайович - відділ правового забезпечення Регіонального відділення Фонду Державного майна України по Харківській області; головний спеціаліст
Антонюк Володимир Валентинович - ГУ ДСНС України в м. Києві; провідний інспектор відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту управління з надзвичайних ситуацій
Антонів Марія Іванівна - приватне комунальне підприємство «Марія», с. Вербів Підгаєцького району Тернопільської області; TOB «Облсількомунгосп»; директор приватного комунального підприємства «Марія», виконуюча обов»язки генерального директора TOB «Облсількомунгосп»
Антонів Марія Іванівна - ДП «Ремтехсільбуд»; директор
Антонов Сергій Анатолійович - Конотопський виправний центр №130 управління ДПтСУ в Сумській області; начальник.
Антонов Володимир Федорович - директор; ТОВ «ДФ «Руслана»
Антонов Володимир Миколайович - Ліплявська сільська рада; Головний спеціаліста з програмного забезпечення та адмініструванню сайту
Антонов Євген Малекович - Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Дніпропетровській області; старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень
Антонов Юрій Валентинович - КЛПЗ «Міський психіатричний диспансер м. Костянтинівка»; Головний лікар
Антонова Галина Семенівна - Комунальний заклад «Маріупольське медичне училище»; завідуюча медичного відділення
Антонова Надія Володимирівна - депутат VII скликання Кулиничівської селищної ради Харківського району Харківської області
Антонович Іван Олександрович - Надвірнянсько-Богородчанський об'єднаний військовий комісаріат; лікар-психіатр медичної комісії по проведенні медичного огляду на призовній дільниці
Антонович Володимир Степанович -
Антоник Михайло Аркадійович - Кам’янсько-Дніпровське міське комунальне підприємство «Карат»; директор
Антощенко Ігор Павлович - Чуднівська районна рада; Депутат
Антощенко Тетяна Миколаївна - Комишувахська селищна рада Попаснянського району, Луганської області; Депутат
Антощук Галина Василівна - Лисогірська сільська рада; сільський голова
Антошкова Майя Броніславівна - Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ступенів; Директор
Антосяк Михайло Миколайович - відділ технічного нагляду (по Рахівському району) Управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної інспекції сільського господарства в Закарпатській області; головний спеціаліст
Анцибор Юрій Володимирович - Чернівецьке міське комунальне підприємство «Спецкомбінат»; завідувач кладовищем
Анциферов Юрій Вікторович - Міжрайонна МСЕК м. Слов'янська; голова
Антикало Вадим Васильович - Новоодеський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області; спеціаліст 2 категорії
Антимис Василь Васильович - Бережанська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 1 Тернопільської області; директор
Антипенко Олександр Іванович - Новомалинівська сільська рада Широківського гайону Дніпропетровської області; депутат сільської ради
Апакіца Дмитро Георгійович - ТОВ «Буковинський»; директор
Апанасенко Валерій Валерійович - Борзнянський відділ міліції УМВС України в Чернігівській області; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Апетрічєсєй Кирило Ілліч - інвалід
Аполлонова Ірина Іванівна - Нещеретівська селищна рада
Апонюк Василь Анатолійович - Татарбунарська міська рада; депутат
Арабаджи Віктор Іванович -
Арабей Олексій Олексійович - Відділ наглядово-профілактичного обслуговування Центрального району м. Сімферополя міського управління забезпечення діяльності головного управління Держтехногенбезпеки в АР Крим; старший інспектор.
Аранська Вікторія Олександрівна - Дніпропетровська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини; завідуюча відділом відбору та реєстрації зразків та видачі документів
Арапова Тетяна Валеріївна - ПП «Терра ДСА»; директор
Арбузов Ігор Володимирович - Відділ митної варти СБК та ПМП Луганської митниці; заступник начальника.
Арчаков Володимир Васильович - Лутугинське міське комунальне підприємство «Лутугинежитлфонд»; Головний інженер
Арчибас Світлана Іванівна - Танюшівська сільська рада Новопсковського району Луганської області; головний бухгалтер
Ардан Оксана Володимирівна - Львівський обласний Центр МСЕ; голова фтизіопульмонологічної МСЕК № 2-лікар-фтизіатр
Аргірова Ірина Афанасіївна - Дмитрівська сільська рада Татарбунарського району Одеської області; головний бухгалтер
Аргун Наталія Петрівна - Окунівська сільська рада Чорноморського району АР Крим; Окунівський сільський голова
Арєшкін Вадим Іванович - ТОВ «Гранд Дистрибьюшн Юг»; торговий представник відділу продаж
Арійончик Артем Петрович - Державна екологічна інспекція в м. Києві.; заступник начальника відділу - старший державний інспектор відділу екологічного контролю за використанням земель, надр та поводження з відходами
Архіпов Андрій Валентинович - ТОВ СП «Нібулон»; комбайнер
Архіпов Володимир Олексійович - заступник директор школи з адміністративно – господарської роботи; Чернівецька загальноосвітня школа 1-3 ступенів №1
Архіпова Ірина Юріївна - ДВК №070267 окружної виборчої комісії територіального округу №23; секретар ДВК
Архипчук Анатолій Олексійович - Радехівська районна рада Львівської області; депутат районної ради
Архипчук Олег Васильович - комунальний заклад «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3»; сімейний лікар
Архипчук Віра Петрівна - державна виборча дільниця № 180535 с. Гізівщина Любарського району; голова
Архипенко Сергій Миколайович - Жданівська виправна колонія № 3 Управління державної пенітенціарної служби в Донецькій області; заступник чергового помічника начальника
Архипенко Валентина Василівна - ТОВ "Агрікор Холдинг"; старший бухгалтер
Архипова Анастасія Юріївна - не працює
Арко Наталія Степанівна - Райська сільська рада м. Нова Каховка Херсонської області; депутат сільської ради
Аркуша Надія Петрівна - Возсіятська сільська рада Єланецького району Миколаївської області; секретар
Арманкуцол Світлана Павлівна - ЦПЗ №5 КД УДППЗ «Укрпошта»; листоноша місцевого відділення поштового зв’язку м. Мала Виска
Армен Едуард Віталійович - Військове містечко № 1 м. Глухів; старший сторож
Армін Ігор Юрійович - Начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків ЛО на ст. Запоріжжя УМВС України на Придніпровській залізниці.
Арнаут Віталія Георгіївна - Головне управління Міндоходів в Одеській області; головний державний ревізор-інспектор відділу контролю за проведенням розрахункових операцій управління податкового аудиту та митного аудиту
Арович Юрій Юрійович - ДП «Брустурянське ЛМГ»; Старший єгер
Арсеєв Юрій Миколайович - Дніпропетровська обласна рада; Депутат
Арсеній Іван Володимирович - Управління патрульної поліції у м. Чернівці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України; Інспектор роти
Арсенюк Мирослав Мирославович - Центр електрозв’язку № 8 м.Снятин Івано-Франківської філії ВАТ «Укртелеком»; юрисконсульт
Арсенович Михайло Павлович - Харківське міжрайонне управління водного господарства; начальник
Аршулік Ольга Іванівна - Боровичівська сільська рада Волинської області; депутат сільської ради
Арсієвич Ольга Олексіївна - Аджамська сільська рада Кіровоградського району, Кіровоградської області; депутат сільської ради
Арсланов Марсель Мавлявієвич - КП «Соснівкажитлокомунсервіс»; директор
Артем’єв Валерій Валентинович - Вінницядержрибохорона; державний інспектор
Артеменко Анатолій Володимирович - Ріпкинське РВ УМВС України; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Артеменко Лариса Миколаївна - Дільнична виборча комісія виборчої дільниці (далі по тексту - ДВК) № 530502 одномандатного виборчого округу № 151; Голова
Артеменко Надія Аркадіївна - Очаківський районний спортивно-технічний клуб товариства Спортивної Організації України; директор
Артеменко Олександр Іванович - Жихівська сільська рада С- Будського району Сумської області; голова
Артеменко Ольга Вікторівна - ДП «Компаніївське лісове господарство»; головний лісничий
Артеменко Сергій Михайлович - ООДП ДАК " Хліб України"; генеральний директор
Артеменко Тетяна Миколаївна - Броварське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області; головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України
Артеменко Володимир Миколайович - Депутат
Артем'єва Валентина Петрівна - КП «ЖЕК-3»; Працівник по комплексному вбиранню прибудинкової території й змісту домоволодінь
Артем’єв Валерій Валентинович - Вінницядержрибохорона; державний інспектор
Артерчук Петро Анатолійович - Судилківська сільська рада; Депутат сільської ради
Артюх Ігор Сергійович - Костопільська міська рада Рівненської області; Депутат
Артюх Олександр Іванович - Пустовійтівська сільська рада; депутат
Артюх Сергій Олександрович - Фонд соціального захисту інвалідів; директор
Артюх Світлана Анатоліївна - Капустинська сільська рада Липоводолинського району Сумської області; депутат сільської ради
Артюх Євген Володимирович -
Артюхов Сергій Миколайович - Мажарська сільська рада Кегичівського району Харківської області; депутат
Артюхов Віктор Юрійович - екологічної інспекції Східно - Кримського регіону Республіканського комітету АРК з охорони навколишнього природного середовища; заступник начальник відділу
Артющенко Валерій Леонідович -
Артюшенко Микола Євгенович - Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомои м.Львова; завідувач ендоскопічного відділення
Артьомов Сергій Миколайович - Денежниківська сільська ради Новоайдарського району Луганської області; Сільський голова
Артьомов Віктор Борисович - Садівська сільська рада Білозерського району Херсонської області; сільський голова
Артимко Марія Петрівна - Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради; медична сестра
Артимович Зіновій Романович - Інспектор сектору реагування патрульної поліції №4; Дрогобицький ВП ГУНП у Львівській області
Арутюнян Гвидон Гекторович - Відділ матеріально-технічного постачання, комплектації обладнання і забезпечення побутовим паливом по постачанню та комплектації обладнання ДП «Донецька обласна дирекція з ліквідації вугледобувних та вуглепереробних підприємств ДП «Донвуглереструктуризація».; Заступник начальника.
Арутюнян Олена Анатоліївна - Княгининівська сільська рада Луцького району Волинської області; Депутат
Арзуманян Едуард Едуардович - Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 9 Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Полтави”; лікар загальної практики – сімейний лікарем
Асанченко Дмитро Миколайович - ДСБЕЗ Криворізького РВ ГУМВСУ в Дніпропетровській області; оперуповноважений відділ
Асауленко Олена Володимирівна - Інститут імпульсних процесів і технологій Національної академії наук України; завідувач сектором планово-виробничого відділу
Ащеулова Зоя Анатоліївна - Управління ветеринарної медицини в Новосанжарському районі Полтавської області; Начальник
Асютіна Оксана Тарасівна - Сихівське відділення Галицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області; Головний державний інспектор
Аспідова Галина Миколаївна - начальник ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва
Астаханов Олег Анатолійович - Служба механізації та транспорту ВП «Макіївські районні об'єднані електричні мережі» ВАТ «Донецкобленерго»; начальник.
Астахов Олександр Миколайович - Товариств з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інтекс»; Директор
Астахова Ольга Юріївна - Макіївський училище соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренка; директор
Астахова Тетяна Василівна - УПФ в Маньківському районі Черкаської області; головний спеціаліст відділу з призначення
Астанков Даниил Андрійович - Приморське відділення поліції Маріупольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області; Помічник слідчого
Астапов Геннадій Іванович - Жовтневська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області (№17) - спеціалізованої туберкульозної лікарні; перший заступник начальника установи - заступник начальника установи з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи
Асташов Андрій Володимирович - Урзуфська сільська рада Донецької області; депутат сільської ради
Астрова Оксана Миколаївна - КПЦД «Промінь»; директор
Атаман Дмитро Вікторович - Фрунзівський районний суд Одеської області; помічник судді
Атаманчук Ігор Васильович - Солотвинська селищна рада Івано-Франківської області; депутат селищної ради
Атаманчук Інна Миколаївна - Рачківська сільська виборча комісія Житомирської області; голова сільської виборчої комісії
Атаманчук Надія Йосипівна - дільнича виборча комісія
Атаманчук Валентин Андрійович - Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області; фахівець відділу агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності Упраління
Атаманчук Валентина Григорівна - дільнична виборча комісія № 050724 одномандатного виборчого округу №15 з виборів народних депутатів України 2012 року, розміщеного за адресою: с. Новосілка Мурованокуриловецького району Вінницької області; голова дільничної виборчої комісії № 050724
Атаманчук Василь Михайлович - Кримське республіканське підприємство «Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м. Алушти»; директор
Атаманенко Володимир Федорович - ТОВ «Універсальна фірма «Татон»; директор
Атнажева Лілія Михайлівна - секретар Баштанської міської ради
Атрощенко Андрій Валерійович - Новозаводський відділ міліції Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції.
Атрощенко Олег Миколайович - ДП ЗАТ «Українська енергетична група»Бережаниагропродукт»; виконавчий директор
Аузяк Іван Вікторович -
Аванесов Роман Сергійович - ПП «Техніка»; директор
Авдейко Вікторія Сергіївна - комунальна установа «Іванівський районний Будинок культури»; директор
Авдєєв Анатолій Васильович - депутат Ізобільненської сільської ради
Авдєєв Андрій Сергійович - ремонтно-технічна рота у військовій частині А1215; начальник відділення технічного обслуговування і ремонту
Авдєєв Денис Сергійович - Взвод патрульної служби, підпорядкований Алчевському МВ ГУМВС України у Луганській області; Інспектор патрульної служби
Авдєєва Олена Сергіївна - Комунальний заклад охорони здоров’я «Добропільська лікарня інтенсивного лікування»; Головна медична сестра
Авдєєва Світлана Борисівна -
Авдієнко Олександр Петрович - ПП «Омега-Люкс»; директор приватного підприємства
Аверкін Володимир Пилипович - Мельниківська сільська рада Канівського району Черкаської обл.; депутат
Аверкіна Олена Миколаївна - Новов’язівська сільська рада; Депутат
Августинович Людмила Дем’янівна - сектор бухгалтерського обліку, звітності, фінансово-економічного та господарського забезпечення управління агропромислового розвитку Демидівської районної державної адміністрації, відділ бухгалтерського обліку, звітності, фінансово-економічного та господарського забезпечення управління агропромислового розвитку Демидівської районної державної адміністрації; тимчасово виконуюча обов’язки завідувача сектору, тимчасово виконуюча обов’язки начальника відділу
Аврам Ірина Іванівна - Драчинецька сільська рада; депутат
Авраменко Едуард Михайлович - Підлубівська сільська рада Ємільчинського району Житомирської області; Депутат
Авраменко Ірина Володимирівна - Комунальний заклад міської поліклініки № 20 м. Одеса; завідуюча відділенням
Авраменко Любов Іванівна -
Авраменко Любов Михайлівна - Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17, м. Суми, Сумської області; директор
Авраменко Михайло Іванович - ПрАТ «АПК-Інвест»; директор департаменту з продажу
Авраменко Микола Олексійович - Таганчанська сільська рада Канівського району Черкаської області; депутат сільської ради
Авраменко Олександр Олександрович - КП ЕЗО «Міськсвітло» Сумської міської ради; головний інженер КП ЕЗО «Міськсвітло»
Авраменко Олександр Єгорович - Кузницька сільська рада Городнянського району Чернігівської області; Голова
Авраменко Ольга Георгіївна - Дівнинська сільська рада Приазовського району Запорізької області; депутат сільської ради
Авраменко Сергій Сергійович - Коростишівський відділ поліції Головного управління національної поліції в Житомирській області; старший інспектор
Авраменко Світлана Василівна - секретар Підлубівської сільської ради Ємільчинського району
Авраменко Тетяна Петрівна - Даницька сільська рада Ріпкинського району Чернігівської області; секретар сільської ради
Авраменко Віра Іванівна - Новокурська дільнична виборча комісії № 34019; голова.
Аврамук Юрій Адамович - Рівненська рота ДПС для ОДДЗ УМВС України в Рівненській області; На час вчинення злочину: інспектор 3-го взводу
Аврамишин Анатолій Миколайович - Кременецький ліцей імені У. Самчука; директор
Авруцький Олександр Костянтинович - дільнична виборча комісіїя №230841; голова
Авсянський В'ячеслав Антонович - Митний пост м. Овруч Житомирської митниці; головний інспектор митного поста
Австріянова Марина Іванівна - ТОВ «ТК «Економ Плюс»; Виконуюча обов'язки директора магазину
Автухов Олександр Андрійович - танковий взвод 5 танкової роти 2 танкового батальйону військової частини; механік-воді
Азаренко Олександр Олександрович - Заступник начальника по соціально-виховній і психологічній роботі Донецької виправної колонії № 124
Азарова Лариса Петрівна - КЗ «Лисичанський медичний коледж»; Заступник директора з адміністративно-господарської частини
Азімова Людмила Анатоліївна - Богданівська сільська рада Знам’янського району Кіровоградської області.; Головний бухгалтер.
БАНДУРА МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ - Комунальне підприємство Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі»; начальником дільниці
Баб’як Вадим Михайлович - Хустська дистанція колія ПЧ-15 Львівської залізниці; заступник начальника
Бабаєв Алішер Бекмурадович - Руськомокрянська сільська рада Закарпатської області; депутат сільської ради
Бабаєв Анар Айдин Огли - БНОН Суворовське ВМ ХМУ УМВС України в Херсонській області; оперуповноважений сектору
Бабаєв Ігор Вадимович - ДП "38 відділ інженерно-технічних частин"; перший заступник Генерального директора
Бабаєв Володимир Миколайович - Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова; ректор
Бабак Андрій Анатолійович - в судовому рішенні місце роботи не вказано; в судовому рішенні посада не вказана
Бабак Олександр Юрійович - Жовтоводське відділення поліції Дніпродзержинського (наданий час Кам’янського) відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області; інспектор сектору патрульної поліції
Бабак Віталій Анатолійович - Полтавська обласна рада; депутат обласної ради
Бабакова Лариса Родіонівна - Департамент з питань структурних реформ міської ради м. Маріуполь Донецької області; Начальник відділу торгівлі
Бабаліч Михайло Михайлович - СВ Центрально-Міського РВ Криворізького МУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області; слідчий
Бабанська Олександра Григорівна - Валківська сільська рада Полтавського району Полтавської області; Депутат
Бабаскіна Алла Борисівна - Костянтинівський міськрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції Державного департаменту України; начальник
Бабченко Любов Федорівна - Одеське обласне базове медичне училища; викладач педіатрії
Бабчук Катерина Григорівна - Садковецька сільська рада Шаргородського району Вінницької області; депутат сільської ради
Бабчук Володимир Степанович - Професійно-технічне училище № 14; майстер виробничого навчання
Бабенко Микола Анатолійович - Новомажарівська сільська рада Зачепилівського району Харківської області; депутат сільської ради
Бабенко Олег Володимирович - Тернівський РВ КМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області; помічник оперативного чергового з оброблення інформації на ЕОМ чергової частини штабу
Бабенко Олександр Вікторович - приватне підприємство «Торенс»; директор
Бабенко Олександр Володимирович - ТОВ «Пришибський елеватор-1"; заступником директора - комерційний директор.
Бабенко Олексій Володимирович - Новомиколаївська сільська рада Іванівського району Херсонської області; депутат сільської ради
Бабенко Олена Валеріївна - Управління розвитку інфраструктури Южноукраїнської міської ради; На час вчинення злочину: головний спеціаліст (головний бухгалтер)
Бабенко Олена Віталіївна - ОСП «Верховцівська дистанція електропостачання» ДП «Придніпровська залізниця».; Бухгалтер.
Бабенко Ольга Іванівна - Насташівська сільська рада Рокитнянського району Київської області; депутат сільської ради
Бабенко Ольга Володимирівна - Шотівська сільська рада Іванівського району Херсонської області; голова сільської ради
Бабенко Руслана Андріївна - Золотоніська районна державна адміністрація Черкаської області; головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення
Бабенко Сергій Миколайович - митний пост «Лтава» Полтавської митниці ДФС; начальник митного поста «Лтава» Полтавської митниці ДФС
Бабенко Сергій Вікторович - Центр надання послуг пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, з обслуговування м. Сміла, Смілянського та Кам’янського районів; фахівець
Бабенко Тетяна Юріївна - ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ» у м. Дніпродзержинську; керівник філії №36 підвідділу рекламно-кредитного відділу
Бабенко Валерій Володимирович - Червонооскільська сільська рада Ізюмського району Харківської області; депутат сільської ради
Бабенко Василь Іванович - ремонтна майстерня ПСП "Авангард”; завідуючий
Бабенко Юрій Володимирович - Балаклавська районна в місті Севастополі Ради; депутат
Бабешко Олексій Анатолійович - Олександрівська районна рада Донецької області; Депутат
Бабець Валерій Михайлович - фізична особа-підприємець
Бабіч Микола Іоновича - Горлівська виконавча дирекція з ліквідації шахт ДП «Донвуглересруктуризація»; директор
Бабічук Андрій Іванович - в рішенні суду не вказано
Бабій Галина Василівна - Агрономічна сільська рада Вінницького району; Головний бухгалтер
Бабій Іван Михайлович - Хотинське відділення поліції Кельменецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області; Начальник
Бабій Оксана Іванівна - Управління Державної міграційної служби України у Чернівецькій області; головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення
Бабій Павло Пилипович - Кальненська сільська рада; сільський голова
Бабій В'ячеслав Петрович - Межирічківська сільська рада; голова
Бабій Володимир Михайлович - Кременецький РВ УМВС України в Тернопільській області; заступник начальника райвідділу міліції - начальник слідчого відділу
Бабій Володимир Павлович - районне поліклінічне відділення Монастириського РТМО; завідувач
Бабій Володимир Степанович - Тернопільська міська міжрайонна медико - соціальна експертна комісія; голова
Бабій Володимир Євстахійович - ПП «БК Будремсервіс»; директор
Бабійчук Григорій Миколайович - КП "Літинська спеціалізована пересувна механізована колона №74"; директор
Бабійчук Надія Любомирівна - На час вчинення злочину: Литячівська виборча комісія; голова комісії
Бабійчук Олександр Борисович - Державна організація «Комбінат «Естафета»; Директор
Бабік Дмитро Миколайович - Дніпропетровська митниця; старший інспектор оперативного відділу служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил
Бабіль Олександр Михайлович - Приватне підприємство «Теплобуд БЛ»; директор
Бабін Михайло Григорович - Василівська сільська рада Новомосковського району Дніпропетровської області; голова
Бабін Олександр Євгенович - Комунальне підприємство «Київське комунальне автотранспортне підприємство №2737»; Виконуючий обов’язки директора
Бабіна Лілія Володимирівна - Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. Миколаєва Миколаївської міської ради; директор
Бабінець Володимир Юрійович - Велико-Тур»янської амбулаторії ЗПСМ Долинської ЦРЛ; головний лікар
Бабінський Святослав Миколайович - провідний інженер з лісокористування ДП «Ворохтянське лісове господарство»
Бабюк Вікторія Юріївна - Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація; головний спеціаліст відділу економіки
Бабка Віктор Петрович - Рівненська митниця; Інспектор митного поста «Удрицьк» Рівненської митниці
Бабко Ніна Федорівна - комунальне підприємство Редакція Харківської районної газети «Трибуна трудящих»; головний бухгалтер комунального підприємства Редакція Харківської районної газети «Трибуна трудящих»
Бабков Дмитро Олександрович - начальник Державної інспекції захисту рослин Кіровоградської області-головного державного інспектора захисту рослин Кіровоградської області
Бабков Дмитро Юрійович - ВАТ «Мелітопольпродмаш»; юрист ВАТ «Мелітопольпродмаш»
Бабосюк Тетяна Борисівна - Дільнична виборча комісія з виборів народних депутатів до ВРУ; Голова
Бабовал Олег Петрович - Збаразької об”єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Тернопільській області; заступник начальника
Бабух Василь Юрійович - Вікнянська сільська рада; депутат
Бабуса Ніна Андріївна - Мишівська сільська рада; Депутат
Бабушкіна Вікторія Борисівна - Управління освіти міської ради м. Костянтинівка Донецької області; Спеціаліст
Бабич Андрій Васильович - ВКР Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві; старший оперуповноважений
Бабич Анжела Анатоліївна - Пултівецька сільська рада Вінницького району Вінницької області; Секретар Пултівецької сільської ради
Бабич Ігор Олексійович - Здолбунівський районний військовий комісаріат; старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів Здолбунівського районного військового комісаріату
Бабич Інна Анатоліївна - Златоустівська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області; депутат
Бабич Любов Григорівна - Малотимошівська сільська рада; депутат сільської ради
Бабич Олександр Олексійович - депутат Лантратівської сільської ради 6 скликання Троїцького району Луганської області
Бабич Тетяна Іванівна - Комарівська сільська виборча комісія; Голова
Бабич Віктор Андрійович - Стовпинський НВК; директор
Бабич Віктор Миколайович - Вінницядержрибоохорона; державний інспектор
Бабич Віра Іванівна - Кропивненська сільська рада; секритар
Бабич Віри Іванівна - Сільська рада с. Кропивне Бахмацького району Чернігівської області; секретар сільської ради
Бабич Володимир Васильович - Усоцька сільська рада Ямпільського району Сумської області; сільський голова
Бабич Євген Вікторович - відділ інтендантського та господарського забезпечення Менської виправної колонії Управління ДПтС України в Чернігівській області № 91; інженер будівельник відділу інтендантського та господарського забезпечення Менської виправної колонії Управління ДПтС України в Чернігівській області № 91
Бабинець Олена Іванівна - директор Виноградівського державного коледжу Мукачівського державного університету
Бабиш Василь Михайлович - Миколаївська сільська рада Дворічанського району Харківської області; депутат
Баб’як Вадим Михайлович - Хустська дистанція колія ПЧ-15 Львівської залізниці; заступник начальника
Бачаєв Сергій Олексійович -
Бачук Іван Васильович - Черняхівська районна рада; Депутат
Бачуріна Світлана Олександрівна - Чаплинська районна рада Херсонської області; депутат районної ради
Бачинська Ольга Василівна - ДВНЗ «Донецький транспортно-економічний коледж».; Лаборант, членом відбіркової комісії.
Бачинська Єлизавета В»ячеславівна - Виборча комісія на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих Рад, сільських, селищних, міських голів; Секретар
Бачинська Єлизавета В»ячеславівна - Виборча комісія на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих Рад, сільських, селищних, міських голів; Секретар
Бачинський Олександр Миколайович - Болградська міська рада Одеської області; спеціаліст1 категорії, інспектор з благоустрою - еколог апарата виконавчого комітету
Бадаха Микола Дмитрович - Дубрівська сільська рада Баранівського району Житомирської області.; депутат сільської ради
Баданін Олексій Олексійович - ВАТ «Державний ощадний банк України»; Завідувач сектором кредитування відділення банку.
Бадера Олександр Володимирович - Первомайський міський відділ УМВС України в Миколаївській області; начальник
Бадєєв Володимир Михайлович -
Бадій Людмила Анатоліївна - Нефедівська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області; депутат Нефедівської сільської ради, Кам’янець-Подільського району Хмельницької області
Баднюк Ірина Геннадіївна - Публічне акціонерне товариство «Платинум Банк».; Експерт сектору продажів Львівської області 2-го Відділу продажів Західного регіону Управління експрес продажів Департаменту продажів.
Бадьора Дмитро Геннадійович - фізична особа
Бадова Наталія Петрівна - Комунальний заклад «Загальноосвітня школа №8 м. Орджонікідзе»; завідуюча господарством
Бадида Михайло Іванович - Управління ветеринарної медицини в Борщівському районі; Начальник
Бадзай Мирон Дмитрович - депутат сьомого демократичного скликання Рудненської селищної ради Залізничного району м.Львова
Бадзюнь Олег Володимирович - Нововолинська міська рада; Депутат
Багатько Людмила Григорівна - Аджамська сільська рада Кіровоградського району, Кіровоградської області; депутат сільської ради
Багдасар’ян Ірина Юріївна - відділ зв’язку V групи № 75133 с. Добросілля УДППЗ «Укрпошта»; Керівник відділу
Багдасарова Марина Григорівна - Вінницьке Центральне регіональне відділення ВАТ «Мегабанк»; заступник директора
Багдасар’ян Ірина Юріївна - відділ зв’язку V групи № 75133 с. Добросілля УДППЗ «Укрпошта»; Керівник відділу
Багінський Антон Антонович - Богданівське природоохоронне науково-дослідне відділення національного природного парку “Бузький Гард”; дільничний інспектор з охорони природно-заповідного фонду
Багінський Ігор Іванович - Комунальне підприємство Володарської селищної ради «Володарка»; директор
Баглаєв Олександр Олександрович - Не працюючого
Баглюк Віталій Михайлович - Відділення охорони адмінбудинків центру обслуговування підрозділ Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області; Старший сержант поліції
Багмут Юрій Миколайович - Валківська міська рада Харківської області; депутат
Багнюк Валентин Дмитрович - депутат Любомльської районної ради
Багрянцева Наталія Юріївна - Катеринопільська селищна рада Черкаської області; депутат селищної ради
Багрій Надія Євстахіївна - Відділ освіти Жидачівської РДА; Головний спеціаліст
Багрій Сергій Васильович - Маньківська селищна рада; депутат
Багрій Василь Васильович - Перемишлянська районна рада Львівської області; депутат районної ради
Багров Олександр В’ячеславович - На час вчинення злочину: Солонівська сільська рада Городнянського району Чернігівської області; сільський голова
Багров Олександр В’ячеславович - На час вчинення злочину: Солонівська сільська рада Городнянського району Чернігівської області; сільський голова
Баяк Галина Броніславівна - ДП Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій»; заступник директора з економічних питань
Баянов Родіон Володимирович - Харцизький МВ ГУМВС України в Донецькій області; Дільничий інспектор міліції
Байбак Юрій Миколайович - Шевченківська селищна рада Шевченківського району Харківської області; Депутат
Байбара Ганна Іванівна - Дільнична виборча комісія №16020; секретар
Байбуза Іван Іванович - Надеждівська сільська рада Чаплинського району Херсонської області; депутат сільської ради
Байдюк Михайло Дмитрович - Вінницький академічний обласний театр ляльок; Директор
Байдун Олександр Анатолійович - 2 ВГРЗ; Командир 4 взводу (оперативна служба)
Баєв Георгій Федорович - Іллічівська сільська рада Донецької області; депутат сільської ради
Байло Тетяна Анатоліївна - СП «Шахта Калініна»ДП «Артемвугілля»; начальник дільниці технічного комплексу
Байнак Віктор Миколайович - Вишнівська сільська рада Любомльського району Волинської області; Депутат
Байназаров В'ячеслав Каримович - Райківська виправна колонія № 73; помічник начальника установи з питань залучення засуджених до праці та трудової адоптації
Байов Станіслав Миколайович - Одеська обласна державна адміністрація; головний спеціаліст відділу інспекційного нагляду управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини
Байовська Галина Миколаївна - Бережанська центральна районна комунальна лікарня; головний бухгалтер
Байрачна Світлана Миколаївна - Миколаївська сільська рада; депутат сільської ради
Байрак Наталія Петрівна - ДВК №070125, ОВК №20; голова
Байрамов Раміз Фазіл огли - Куп’єваська сільська рада; депутатом Куп’єваської сільської ради
Байцар Андрій Іванович - Головавтотрансінспекція у Івано-Франківській області; провідний спеціаліст відділу державного контролю територіального управління
Баюрський Руслан Вікторович - Шукайводська сільська рада Христинівського району Черкаської області; депутат сільської ради
Бак Арон Семенович - безробітний
Бак Віктор Сергійович - Комунальне підприємство «Міський торговельний комплекс «Калинівський ринок»; інспектор з контролю за дотриманням ветеринарно-санітарних правил служби з організації торгівлі та надання послуг
Бакай Ірина Миколаївна - Державне підприємство «Рава-Руське лісове господарство»; Бухгалтер по реалізації І категорії
Бакай Олексій Миколайович - ТОВ "Перспектива Інвестмент"; Директор по житлово-комунальному господарству.
Бакай Раїса Ростиславівна - Кучанська сільська рада Новоушицького району Хмельницької області; голова сільської ради
Бакай Василь Васильович - Прикордонний загон Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України; інспектор прикордонної служби 3 категорії – дозиметриста 3 відділення інспекторів прикордонної служби «Ужгород» 1 категорії 94
Бакайчук Михайло Васильович - Микуличинська сільська рада; Депутат
Бакаєнко Олег Вікторович - Білицька селищна рада Кобеляцького району Полтавської області; депутат селищної ради
Бакаєв Анатолій Іванович - Старозбур’ївська сільська рада Херсонської області; депутат сільської ради
Бакаєв Микола Георгійович - голова дільничної виборчої комісії № 590469 одномандатного виборчого округу № 159 с. Яцине Путивльського району з виборів народних депутатів України
Бакаєва Олена Олегівна - КП «Київреклама»; директор
Бакан Михайло Павлович - Інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка; викладач кафедри математики
Бакатнюк Олександр Іванович - відділення Дніпропетровського філіалу АТ «Індекс Банк»; завідувач касою
Бахарєв Андрій Анатолійович - тимчасово не працюючий
Бахчиванжи Андрій Юрійович - Приморський районний суд Запорізької області; Помічник судді
Бахчиванжи Дмитро Іванович - ДП МТП «Чорноморськ»; начальник ремонтно-будівельного управління
Бахіна Раїса Василівна - Оратівської сільської виборчої комісії; голова
Бахман Тетяна Вікторівна - Нікопольський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Виконуючий обов’язки директора
Баховський Василь Олександрович - Рота № 2 батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України; Поліцейський
Бахур Олена Олексіївна - Дзержинська міська рада Донецької області; Спеціаліст 1 категорії сектору приймання громадян відділу грошових виплат та компенсацій Департаменту соціального захисту населення
Бакін Віталій Васильович - ДП "Скадовське"; мисливствознавець
Баклан Віктор Андрійович - Новоохтирська сільська рада; голова
Бакланов Юрій Володимирович - Лозно-Олександрівська селищна рада Білокуракинського району Луганської області; депутат селищної ради
Баклажков Віталій Андрійович - Комунально-курортне підприємство Мелекінского сільської ради; директор
Бакликов Олександр Миколайович - Лебединська міська рада Сумської області; міський голова
Бакош Єва Андріївна - Дільнична виборча комісія № 210576; Голова
Баков Чаба Чабович - Берегівська ЦРЛ; лаборант
Бакша Тибор Тиборович - Чомонинський сільська рада Мукачівського району; сільський голова
Бакулін Вадим Валерійович - Не працюючий.; Не працює.
Бакум Ростислав Валерійович - ДП «Золотоніського лісового господарства»; Майстер
Бакумовський Олексій Миколайович - Енергодарський МВ ГУМВС України в Запорізькій області; Заступник начальника відділу – начальником міліції громадської безпеки
Бакун Алла Василівна - КЗ "Міська поліклініка № 4"; лікар-терапевт
Бакун Руслана Мойсеївна - Вололдимир-Волинська ОДПІ; завідувач сектору реєстрації та обліку платників податків
Бакунець Олександр Адамович - Управління Пенсійного фонду України у Ворошиловськом районі міста Донецька; Начальник
Бакунець Павло Андрійович - Яворівська міська рада; виконуючий обов’язки міського голови м.Яворова
Бакутов Володимир Володимирович - Антонівське відділення Хмельницької філії ПАТ КБ «ПриватБанк; спеціаліст з продажу роздрібних послуг клієнтам та касовим операціям
Бакуца Борис Васильович - Білгород-Дністровська виконавча дирекція Одеського обласного відділення соціального страхування з тимчасової втрати працездатності; директор
Баль Дмитро Павлович - ТОВ СК «Атлант»; Директор
Баль Микола Іванович - ПАТ «АКХЗ»; посадова особа
Бала Юрій Ігорович - ВПС «Куп’янськ» Харківський прикордонний загін; начальник відділу прикордонної служби «Куп’янськ»
Балаба Володимир Михайлович - Новгород-Сіверська міська рада Чернігівської області; тимчасово виконуючий обов'язки заступника голови
Балабай Ольга Іванівна - Петрівська селищьна рада Станично-Луганського району; депутат
Балабай Петро Федорович - ДП “ДГ “Ізвестія” НААН України; директор
Балабан Людмила Олександріва - викладач ДНЗ «Суворовський ПАЛ»
Балабанов Анатолій Маврикович - Вячеславська сільська рада Приморського району Запорізької області; депутат
Балабанов Олексій Альбертович - начальник лабораторії неруйнівного контролю та технічного діагностування ТОВ «Промтехаудит»
Балабанцев Олег Вікторович - Окружна виборча комісія Територіального виборчого округу № 212; голова
Балабей Світлана Миколаївна - директор М’якотівської ЗОШ І-ІІІ
Балабойко Сергій Олександрович - Нововоронцовське РВ УМВС України в Херсонській області; слідчий
Балачіов Борис Юрійович - Станція Авдіївка ДП «Донецька залізниця".; Начальник станції.
Балачук Руслан Степанович - майстр в Дрогобицькому РЕМ
Балагура Олександр Степанович - Сергіївська селищна рада; Депутат
Балахтар Ілля Вікторович - ДП «Хотинське лісове господарство» Клішківецьке лісництво; помічник лісничого
Балакін Владислав Валентинович - комунальний заклад «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій «Джерельце» Херсонської обласної ради; головний лікар
Балаклеєць Микола Сергійович - Шульгівське лісництво ДП «Дніпродзержинське лісове господарство»; майстрер лісу
Балаклеєць Сергій Васильвич - Шульгівське лісництво ДП «Дніпродзержинське лісове господарство»; майстер лісу
Балан Анатолій Сергійович - орган державної влади та управління; керівник структурного підрозділу органу державної влади та управління
Балан Аркадій Васильович - Тарасовецька сільська рада Новоселицького району Чернівецької області; депутат сільської ради
Балан Людмила Вікторівна - Почуйківська сільська рада Попільнянського району Житомирської області; депутат сільської ради
Балан Марк Альбертович - СК "Укравтоекспертиза"; аварійний комісар
Балан Михайло Валерійович - Прокуратура Західного регіону України; заступник військового прокурора Західного регіону України
Балан Михайло Володимирович - фіз. особа, яка надала неправомірну вигоду
Балан Оксана Валеріївна - Корманська сільська рада; депутат
Балан Роман Васильович - Борщівське РВ Управління МВС України в Тернопільській області; дільничий інспектор міліції сектору дільничих інспекторів міліції міліції громадської безпеки
Балан В’ячеслав Іванович - Колінковецька сільська рада; Депутат
Балан В’ячеслав Іванович - Колінковецька сільська рада; Депутат
Баланчук Тетяна Олександрівна - Приазовська селищна рада Приазовського району Запорізької області; Депутат селищної ради
Баланюк Олег Григорович - Мурованокуриловецьке відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області; Начальник СРПП №1 Мурованокуриловецького ВП
Баланівська Юлія Володимирівна - ФГ "Фермерпродуктсервіс"; бухгалтер
Балас Марина Василівна - Ялтинська селищна рада Першотравневого району Донецької області; депутат селищної ради
Балашов Володимир Броніславович - ТОВ «РАДО»; директор
Балаценко Ігор Володимирович - Митний пост «Суми – центральний» Сумської митницці; головний інспектор
Балацко Уляна Василівна - Чорнянська сільська рада; Депутат
Балацький Ігор Дмитрович - Плисківське лісництво ДП «Іллінецького лісового господарства»; майстер лісу
Балацький Олексій Вікторович - дізнавач Козельщинський РВ УМВС України в Полтавській області
Балацький Віктор Володимирович - лабораторія генетики Інституту свинарів і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук; завідувач лабораторії
Балджи Сергій Євгенович - Шабельківська селищна рада м. Краматорська; депутат
Балджи Сергій Євгенович - Шабельківська селищна рада; Депутат
Баліашвілі Звіад Отарович - директор ТОВ «Сумиекспертбуд»
Балєв Олександр Данилович - Не працює
Балін Олександр Іванович - ТОВ «Монолітбудкомплект»; директор
Балінов Олександр Олександрович - депутат Новогродівської міської ради
Балінський Сергій Геннадійович - Відділ прикордонної служби «Новосеменівка» (військова частина 2196 ); молодший інспектор прикордонної служби 2-ї категорії - водій відділення логістики
Баліцький Богдан Ярославович - Нестерівська сільська рада; сільський голова
Балюк Світлани Миколаївни - Комишанська селищна рада Комсомольського району м. Херсона; Депутат VI скликання
Балюк Тетяна Аркадіївна - Середня загальноосвітня школа №95 Комінтернівського району міста Харкова; Директор
Балюк Василь Анатолійович -
Бальницький Василь Степанович - ПАТП "Авто-транс-захід"; засновник та директор
Балог Юрій Федорович - дільничний інспектор прикордонної служби 2 категорії відділення дільничних інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Дюла» 4 категорії (тип В) ВОС-Ю8957Р Мукачівського прикордонного загон
Балов Павло Олександрович - ТОВ «СІБ-Пласт»; директор
Балучинський Іван Петрович - ДП "Золочівське лісове господарство"; начальник цеху переробки деревини
Балич Михайло Миколайович - Заставнянська сільська рада Золочівського району Львівської області; сільський голова
Баличев Олег Вікторович - ПАТ «СМНВО ім.М.В.Фрунзе»; працівник підприємства
Балик Тетяна Максимівна - Гуто-Боровенська сільська рада Камінь-Каширського району Волинської області; депутат
Балик Євген Володимирович - Державна прикордонна служба України; Старший прапорщик
Бамбуза Ганна Григорівна - Коростишівське відділення Кредитної спілки «Альянс Україна»; Керівник
Банацький Сергій Павлович - Гутянська сільська рада Костопільського району Рівненської області; сільський голова
Бандровський Богдан Михайлович - Перегноївська загальноосвітня школи І-ІІ ступенів; директор
Бандура Алла Анатоліївна - КРП «Сімферопольське міжміське бюро реєстрації та технічної інвентаризації»; технік по інвентаризації нерухомого майна
Бандурка Дмитро Сергійович - командир навчальної батареї старший викладач навчального дивізіону військової частини польова пошта В0946
Бандурка Дмитро Сергійович - Військова частина польова пошта В 0946; Командир 11 навчальної батареї - старший викладач навчального дивізіону
Бандурко Ігор Анатолійович - завідуючий амбулаторією загальної практики – сімейної медицини с. Великий Дальник
Бандуровський Дмитро Вікторович 04.06.1987 - Котовський прикордонний загін; Водій-змащувач секції з ремонту автомобільної техніки відділення авто технічного забезпечення інженерно-технічного відділу
Бандуровський Іван Сильвестрович - депутат Костинецької сільської ради, Сторожинецького району, Чернівецької області
Банген Анатолій Володимирович - Дергачівська районна рада Харківської області; Депутат
Баняс Іван Петрович - Стайківська сільська рада Кагарлицького району Київської області; депутат
Баніт Микола Михайлович - Вікторівська сільська рада Тернопільської області; депутат сільської ради
Баніт Олександр Григорович - Чернятинська сільська рада Жмеринського району Вінницької області; сільський голова
Баніт Тетяна Володимирівна - ПТ «Лисенко і компанія «Ломбард Ера»; Начальник відділення № 14
Банк Мар'яна Василівна - Хмелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Закарпатської області; педагог початкових класів
Банніков Леонід Олександрович - ВМО № 2 м/п «Сімферополь-Аеропорт» Кримської митниці; Інспектор
Баннікова Ірина Євстахіївна - ДВК № 610004 одномандатного виборчого округу №165 м. Зборів Тернопільської області; секретар
Барабанчук Олександр Петрович - Могильненська сільська рада; депутат
Барабаш Андрій Васильович - Недобоївська сільська рада; Депутат
Барабаш Богдан Володимирович - голова Грабовецької сільської ради
Барабаш Іван Сергійович - Служба пального і мастильних матеріалів військової частини А0593; начальник
Барабаш Надія Броніславівна - Тростянецька сільська рада; Депутат
Барабаш Тетяна Іванівна - Дунаєвецька центральна районна лікарня; лікар – кардіолог
Баран Анатолій Пилипович - Ревненська сільська рада Бориспільського району Київської області; Депутат Ревненської сільської ради VIІ скликання
Баран Анатолій Васильович - Первомайської сільської ради Тельманівського району Донецької області; голова
Баран Анжеліка Вікторівна - Бердянська Філія Державного підприємства «Адміністрація морських портів України»; в.о. головного інженера
Баран Любов Євгенівна - Свитазівська сільська рада Сокальського району Львівської області; депутат сільської ради
Баран Микола Йосипович - ДЛГП «Галсільліс»; майстер лісу
Баран Надія Степанівна - Почапівська сільська рада Золочівського району, Львівської області; депутат сільської ради
Баран Петро Тадейович - Теребовлянська районна державна лікарня ветеринарної медицини; лікар І категорії
Баран Роман Володимирович - Товариство з обмеженою відповідальність ,,АРЗУ’; директор
Баран Валентина Миколаївна - Бражинецька виборча комісія Полонського району Хмельницької області; голова виборчої комісії
Баран Віктор Миколайович - рота № 4 батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України; інспектор
Баранчук Микола Петрович - ДП «Новоселицьке ДСЛ АПК»; Лісник
Баранчук Сергій Вікторович - Група з організації та контролю діяльності охорони об’єктів зони відчуження та фізичного захисту ДСП «Чорнобильський спецкомбінат»; Керівник
Баранчук Володимир Іванович - депутат Кам'янка-Бузької міської ради Львівської області
Бараненко Олег Вікторович - Басівська сільська рада Сумського району; Депутат
Бараненко Віктор Анатолійович - Балашівська сільська рада Іванівського району Херсонської області; депутат Балашівської сільської ради Іванівського району Херсонської області
Баранецька Світлана Леонідівна - ТзОВ "Полонина"; керівник
Баранецький Віктор Петрович - приватний підприємець
Бараняк Іван Іванович - Старосамбірська районна рада Львівської області; депутат районної ради
Бараняк Василь Йосипович - Іванівська гімназія Херсонського обласного відділу освіти; директор
Бараніченко Артем Вікторович - в судовому рішенні місце роботи не вказано; в судовому рішенні посада не вказана
Баранюк Наталія Петрівна - Веселокутська загальноосвітня школа 1-3 ступенів; директор
Баранюк Віталій Володимирович - майстер з ремонту устаткування дільниці №2 групи вокзалу Херсон Одеської залізниці
Баранюк Володимир Андрійович - Надеждівська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області VІ скликання; депутат сільської ради
Баранюк Зінаїда Харлампівна - ДП ДАК «Хліб України» «Чернівецький КХП»; касир, по сумісництву інспектор з кадрової роботи
Баранов Анатолій Юхимович - КП «М–Маяк»; в. о. директора
Баранов Андрій Володимирович - Сумська міська рада; секретар міської ради
Баранов Ігор Володимирович - митний пост «Красний Луч» Луганської митниці Міндоходів; начальник
Баранов Вадим Валерійович - Кременчуцька виправна колонія УДПтС України в Полтавській області № 69.; молодший інспектор відділу охорони
Баранов Володимир Васильович - загон з ОМС у Другому воєнізованому гірничорятувальному загоні Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості; помічника командира
Баранов Юрій Михайлович - Здолбунівська об’єднана державна податкова інспекція Рівненської області Державної податкової служби; начальник
Баранова Наталія Леонідівна - Микільська сільська рада Полтавського району Полтавської області; Депутат
Баранова Тетяна Леонідівна - Юридичний відділ апарату Кам’янсько - Дніпровської РДА; Спеціаліст
Баранова Тетяна Юріївна - Комунальне підприємство «Харківське районне бюро технічної інвентаризації»; Головний бухгалтер
Барановська Галина Миколаївна - Палашівська сільська виборча комісія на виборах депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбулися 31 жовтня 2010 року; голова
Барановська Любов Олексіївна - ДП ДГ «Агрофірма «Надія»; головний бухгалтер.
Барановська Людмила Валентинівна - Централізована бухгалтерія відділу культури та туризму Покровської районної державної адміністрації; Бухгалтер
Барановський Андрій Миколайович -
Барановський Дмитро Віталійович -
Барановський Михайло Миколайович - ректор Білоцерківського Державного Аграрного Університету
Баранович Надія Миколаївна - Дністровсько-Прутське БУВР; начальник відділу експлуатації та ремонту гідротехнічних споруд
Баранович Роман Васильович - Ковельський МВ УМВС України у Волинській області; оперуповноважений сектору карного розшуку
Бараник Василь Миколайович - Воютицька сільська рада Самбірського району Львівської області; Депутат
Бараш Галина Миколаївна - Димитровська сільська рада Устинівського району Кіровоградської області; член виконкому
Баратинський Володимир Пилипович - Державна установа «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Дніпропетровській області»; Заступник начальника з медичних питань - лікар
Барбалюк Ігор Володимирович - КП “Обрій-ДКП”; директор
Барбух Олександр Сергійович - депутат Суховільської сільської ради
Барченко Микола Миколайович - КП «Калушавтодор» Калуської міської ради Івано-Франківської області; директор
Барчук Петро Іванович - відділення державної автомобільної інспекції з обслуговування Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів ГУМВС України в Запорізькій області; старший інспектор
Барчук Роман Володимирович - Золочівська районна державна адміністрація; начальник відділу містобудування та архітектури
Барчук Юрій Сергійович - Ківерцівська районна державна адміністрація; начальник відділу освіти
Бардадим Ірина Олексіївна - головний державний інспектор відділу матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ГУ ДФС у Черкаській області
Бардин Олег Григорович - депутат сьомого демократичного скликання Рудненської селищної ради Залізничного району м. Львова
Баріда Микола Ярославович - Зарудянська сільська рада; депутатом
Барков Олександр Олегович - відділ ведення Державного реєстру виборців Голосіївського району м. Києва державної адміністрації; головний спеціаліст
Барложецький Мирослав Ярославович - Митний пост "Івано-Франківськ-центральний" Івано-Франківської митниці ДФС; Начальник митного поста
Бармас Оксана Олександрівна - Комунальне підприємство "Комсервіс"; бухгалтер
Барна Анатоліій Михайлович - сільський голова с. Р.Мокра Тячівського району Закарпатської області, України
Барна Олександр Юлійович - Відокремлений підрозділ «Вантажно-транспортне управління» Державного підприємства "Львіввугілля"; Начальник
Барнашевський Валерій Дмитрович - Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 590784 виборчого округу № 162; голова
Барньов Сергій Анатолійович - Любимівське КП ЖКГ; керівник
Баронець Володимир Вікторович - Відділ митного оформлення №5 митного посту «Ильичевск» Південної митниці; начальник відділу
Барсукова Надія Миколаївна - депутатом Водянської сільської ради Шполянського району Черкаської області
Бартіш Роман Антонович - Зборівська районна рада; Депутат
Бартків Павло Володимирович - Зборівський РВ УМВСУ в Тернопільській області; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції громадської безпеки
Бартко Олександр Павлович - Національний контингент українського миротворчого контингенту в Косово; начальник служби пального та мастильних матеріалів
Бартко Сергій Олександрович - «Ямпільське» КС «Метроном»; начальник відділення
Бартков Віктор Васильович - заступник головного лікаря з медичної частини Теофіпольської центральної районної лікарні
Бартоха Валентина Василівна - Лемешівська сільська рада Яготинського районного суду Київської області; секретар
Бартош Ігор Григорович - Роменська міська рада; депутат міської ради
Бартош Інна Володимирівна - Комунальний заклад «Іллінецький районний будинок культури»; головний бухгалтер
Барвінська Валентина Андріївна - Яснозірська сільська рада Черкаського району Черкаської області; депутат сільської ради
Барибін Юрій Володимирович - Державний департамент України з питань виконання покарань у Миколаївській області; молодший інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони Миколаївського слідчого ізолятору управління
Бариляк Ігор Степанович - Насосна станція «Зарудці» служби водопровідного господарства ЛМКП «Львівводоканал»; начальник
Барило Олена Леонідівна - Щорсівська сільська рада Генічеського району, Херсонської області; депутат
Баринов Михайло Іванович - Комунальний заклад охорони здоров’я «Печенізька центральна районна лікарня»; головний лікар
Бариш Людмила Анатоліївна - Управління Держгеокадастру у Дніпропетровському районі Дніпропетровської області; завідувач сектору з питань кадрової роботи та державної служби
Бариш Ольга Іванівна - Кустолівська сільська рада Новосанжарського району Полтавської області; спеціаліст ІІ категорії з бухгалтерського обліку
Баришніков Іван Миколайович - ПП «НК Запорожнафта"; директор.
Баришнікова Наталія Сергіївна - ДТНЗ «Дніпропетровський професійний ліцей харчових технологій»; заступником директора
Баржан Галина Володимирівна - Коледж Вищого навчального закладу «Одеської державної академії технічного регулювання та якості»; завідуюча денного відділення радіотехніки та електромеханіки
Бас Ольга Володимирівна - Новокиївська сільська рада; Депутат
Басанець Андрій Миколайович - Фізична особа-підприємець
Басараб Ігор Миколайович - ТзОВ «Західшина»; директор
Басараб Сергій Олександрович - Стройовий підрозділ ізолятор тимчасового тримання затриманих і взятих під варту осіб, підпорядкованого Кременчуцькому МУ УМВС України в Полтавській області; Міліціонер
Басараб Тарас Богданович - Старосамбірське лісництво Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Галсільліс"; лісничий
Басараба Андрій Антонович - Лісоводська сільська рада; депутат
Басараба Віктор Васильович - депутат Рахівської районної ради сьомого скликання
Басавро Геннадій Миколайович - Іванівське міжрайонне управління водного господарства; провідний інженер ремонтно-механічної майстерні
Басенко Андрій Володимирович - ДП "Маріупольський морський торгівельний порт"; змінний помічник капітана-кранмейстера порту (флоту)
Баша Оксана Григорівна - Дядьковицька сільська рада Рівненського району Рівненської області; депутат
Башкатов Олег Валентинович - Сєвєродонецька міська рада Луганської області; начальник відділу освіти
Башко Іван Дмитрович - АГК «Авіатор»
Башняк Володимир Васильович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Автокліма»; фінансовий директор.
Башта Володимир Миколайович - Монастрирецька сільська рада Жидачівського району Львівської області; Гголова
Баштан Михайло Володимирович - голова Прилиманської сільської ради Овідіопольського району Одескьої області
Баштанник Сергій Олександрович - Комунальна організація «Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради»; Начальник
Башинська Лариса Володимирівна - виконком Інгулецької районної у місті ради Дніпропетровської області; завідувач відділу житлово-комунального господарства
Башинська Ольга Євгенівна - дільнична виборча комісія № 681537 одномандатного виборчого округу № 190; голова
Башинський Леонід Іванович - Романівська районна державна адміністрація; начальник управління праці та соціального захисту населення
Башинський Олександр Миколайович - провідний інженер технічного відділу КП «Київавтошляхміст»
Башинський Петро Вячеславович -
Башинський Володимир Федорович - житлово-комунальне підприємство «Муроване»; директор
Басюк Леонід Сергійович - Відділення „Комарно” філії "Західного головного регіонального управління" ЗАТ КБ "ПриватБанк"; керуюча відділенням
Басюк Надія Андріївна - Комсомольська сільська рада Олевського району Житомирської області; секретар сільської ради
Басюк Роман Юрійович - ДУ „Маневицька виправна колонія № 42”; інженер (з організації комунально-побутового та інтендантського забезпечення) другої категорії відділу інтендантського та господарського забезпечення
Басюк Тетяна Юхимівна - секретар Половлівської сільського голови
Басовська Зінаїда Олександрівна - Тальнівське районне управління юстиції Черкаської області; в.о. начальника управління, начальник відділу державної виконавчої служби.
Басистюк Ганна Володимирівна - Полянська сільська рада; в.о. голови
Басистюк Віктор Анатолійович - Волочиська міська рада; Депутат
Басистий Володимир Григорович -
Баталов Юрій Віталійович - Вінницько-Хутірська сільська рада Вінницького району Вінницької області; депутат сільської ради
Батенчук Романія Володимирівна - Бродівське відділення філії ЗГРУ ЗАТ КБ "ПриватБанк"; головний бухгалтер
Батезат Анатолій Григорович - Вишнівська сільська рада Татарбунарського району Одеської області; депутат сільської ради
Батяєв Анатолій Платонович -
Батяло Людмила Володимирівна - Виробниче закрите акціонерне товариство «Великодальницький завод продовольчих товарів «Євдокія»; Головний бухгалтер
Батєхін Вадим Борисович - Кіровоградський коледж Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань»; викладач ІІ категорії предметно-циклової комісії з дизайну Кіровоградського коледжу Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань»
Батіг Роман Миколайович - Перемишлянська рада Львівської області; Депутат
Батючок Ольга Віталіївна - ТзОВ «Формула-2011»; митний брокер
Батько Мирослав Васильович - Петриківська сільська рада; Сільський голова
Батьковець Олександр Володимирович - СВЗМП «Крижі»; директор
Батора Юрій Андрійович - Вікнинська сільська рада; Голова сільради
Баца Валентина Дмитрівна - Волноваська районна державна адміністрація Донецької області; Начальник відділу освіти
Бацман Олексій Юрійович - Божковська виправна колонія УДПтСУ в Полтавській області (№16); Молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Бацманов Олександр Федорович - начальника відділення особового складу і стройового військової частини А1724
Бацула Олександр Вікторович - відділ прикордонної служби «Ділове» Мукачівського прикордонного загону; молодший інспектор прикордонної служби 3 категорії
Бацура Жанна Миколаївна - дільнича виборча комісія № 590700 окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 160 в період з 1.10.2012р. по 31.10.2012р; голова
Батиченко В'ячеслав Михайлович - КП « ЖЕК № 1» Дніпропетровської області; головний інженер
Батильчук Руслан Степанович - митний пост «Виступовичі» Житомирської митниці; заступника начальника митного поста
Батинський Андрій Васильович - Вовчанська гімназія № 1 Вовчанської РА Харківської області; директор
Батир Рита Анатоліївна - Калинівська селищна рада; секретар
Батир Сергій Володимирович - завідуючий Жовтневської дільниці ветмедицини Тарутинської райдержлікарні ветеринарної медици управління ветеринарної медицини в Тарутинському районі Одеської області
Батир Володиммир Васильович - Драбівська районна державна лабораторія ветеринарної медицини; директор
Батирова Фадма Асановна - Управління дистрибуції споживчого кредитування ЗАТ «Альфа-банк»; Фахівець інформаційно-консультаційного центру відділу забезпечення продажів
Баукіна Поліна Григорівна - Веснянська сільська рада; Депутат
Бавдик Олег Романович - Сороки-Львівська сільська рада; Депутат
Базь Віктор Петрович - Івановецька сільська рада; Депутат
База Михайло Григорович - Шевченківська сільська рада; Начальника комунального господарства
Базар Галина Євгенівна - Олеська селищна рада; Депутат
Базарна Ольга Віталіївна - Головне управління Національної поліції в Сумській області; слідчий слідчого відділення Липоводолинського відділення поліції Роменського відділу поліції
Базаров Максим Олександрович -
Баздирев Олександр Іванович - Державне підприємство «Придніпровська залізниця»; заступник начальника стрілецької команди станції «Запоріжжя-Ліве» відокремленого структурного підрозділу «Перший загін воєнізованої охорони»
Базелюк Руслан Степанович - Іванковецька сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської області; голова сільської виборчої комісії
Базелюк Тетяна Іванівна - Корманська сільська рада Сокирянського району Чернівецької області; депутат
Бажатарник Олег Миколайович - Черкаський слідчий ізолятор управління ДПтС в Черкаській області; дезінфектор медичної частини
Бажул Лілія Вікторівна - Полтавський Національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка; декан електромеханічного факультету
Бажура Петро Віталійович - Заклад Федерації профспілки України «Олімпійський»навчально-спортивний центр «Спартак»; заступник директора по будівництву
Базін Андрій Володимирович - ДП «Новомосковський військовий лісгосп»; головний інженер
Базюк Іван Іванович - ТзОВ "Пріка"; Директор
Базюк Сергій Володимирович - Головне управління ДФС в Івано-Франківській області; Старший оперуповноважений з особливо важливих справ відділу організації викриття економічних злочинів оперативного управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області
Базурін Сергій Олександрович - ТОВ фірма «Аква-Інсталбуд»; директор
Базилюк Світлана Григорівна - Вільшаницька сільська рада Білогірського району Хмельницької області; депутат сільської ради
Бебех Світлана Іванівна - Панфильська сільська рада Яготинського району Київської області; депутат сільської ради
Бебко Сергій Володимирович - перебуваючого на обліку в Центрі зайнятості населення
Бебич Ігор Михайлович - депутат шостого скликання Топільницької сільської ради
Бедь Михайло Михайлович - Буковецький сільська рада; голова
Беда Олександр Михайлович - ДП "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Кролевецький КХП"; начальник структурного підрозділу «Сторожова охорона»
Беда Олександр Миколайович - Військова частина А1349
Беденко Олена Іванівна - ДЗ «Новоукраїнська районна санітарно-епідеміологічна станція»; завідуюча епідеміологічним відділом, лікар - епідеміол
Беднарчук М.Ф. - ЗОШ І ступенів с.Вертелка Зборівського району; Завідуюча ЗОШ І ступенів с.Вертелка Зборівського району
Беднарська Людмила Анатоліївна - Лікарський оздоровчий пункт ПАТ «Волинь-цемент» Здолбунівської центральної районної лікарні Рівненської області; завідувач
Беднарський Вадим Володимирович - ТОВ «Юридична Компанія« Афган Бізнес Груп »; генеральний директор.
Бедрій Іван Васильович - Надвірнянське РВ УМВС; дільничний інспектор
Бедринець Іван Юрійович - помічник-консультат на громадських засадах народного депутата України
Бедрицька Юлія Віталіївна - СО «Жмеринські електромережі» ВАТ «АК Вінницяобленерго»; бухгалтер
Бега Сергій Віталійович - Військова частини п/п В0116 №28; Номер обслуги протитанкового взводу роти вогневої підтримки вищевказаної військової частини.
Бегаль Володимир Адамович - ПП «Альбатрос - 4В»; генеральний директор
Беганський Володимир Семенович - Ізяславська районна рада Хмельницької області; депутат шостого скликання
Бегеладзе Нікі Мерабович - Державна податкова інспекція у м. Лисичанську Луганської області; старший державний податковий ревізор - інспектор відділу погашення прострочених податкових зобов'язань
Бегійович Роман Нестерович - КЗ «Зарічненська ЦРЛ»; лікар-отоларинголога КЗ «Зарічненська ЦРЛ»
Бегма Анна Михайлівна - Павлоградська виправна колонія №142 Дніпропетровської області; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Бегменко Віталій Олександрович - ВП "Локомотивне депо Смородине" ДП "Південна залізниця"; начальник
Бей Тетяна Богданівна - депутат Львівської обласної ради
Бей Тетяна Богданівна - Львівська обласна рада; Депутат
Бейтулаєв Рустем Муслядинович - Центр військово-музичного мистецтва ВМС ВС України; Старшина оркестру
Бекерський Віталій Михайлович - КП «Соснівський міський ринок»; Директор
Бекесевич Галина Іванівна - Комунальний заклад Сколівської районної ради "Сколівська центральна районна лікарня"; Завідувач педіатричного відділення комунального закладу Сколівської районної ради "Сколівська центральна районна лікарня"
Бекіров Айдер Екремович - Сімферопольська міська державна лікарня ветеринарної медицини; лікар-епізоотолог 2-ої категорії.
Бекіров Таір Сеітмуратович - командир моторного відділення електромеханічної бойової частини в/частині А4278
Бекреньов Віталій Олександрович - депутат Кіровської селищної ради АР Крим 6-го скликання
Белан Тетяна Іванівна - Куликівський ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області; Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Куликівського відділення поліції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області
Белебеха Сергій Олександрович - Семенівська сільська рада Шевченківського району Харківської області; депутат сільської ради
Белей Іван Васильович - Кушницька сільська рада; Депутат
Белей Тетяна Яківна - Андріївська сільська рада Диканського району Полтавської області; голова сільської ради
Белей Володимир Михайлович - Новокалинівська міська рада; Депутат
Белемець Олександр Олександрович - ГВПМ ДПІ у Голосіївському районі міста Києва; старший оперуповноважений відділення протидії злочинам у базових галузях економіки оперативно-розшукового відділу
Белена Ганна Борисівна - митний пост «Рава-Руська Львівської митниці Міністерства доходів і зборів України; головний інспектор відділу митного оформлення
Белецький Петро Петрович - Їзмаїльський прикордонний загін №1234; начальник
Белевят Ольга Йосипівна - Цибулівська сільська рада Великомихайлівського району Одеської області; депутат
Беляєв Олег Олександрович - СДПЧ 1 Хмельницького міського управління МНС України ГУМНС України; старший пожежний
Беляк Ігор Богданович - Княжолуцька сільська рада Долинського району Івано-Франківської області; сільський голова
Белявцева Ольга Іванівна - Славгородська сільська рада Краснопільського району Сумської області VI скликання; депутат
Беліченко Алла Миколаївна - депутат Херсонської міської ради Херсонської області
Беліков Дмитро Вікторович - військова частина А 1302; начальник продовольчого складу
Белімова Віра Іванівна - Малокозирщінский навчально-виховний комплекс школа-сад І-ІІ ступенів Новомосковського району Дніпропетровської області; директор.
Белінська Любов Петрівна - Мокроволянська сільська рада Білогірського району Хмельницької області; Голова
Белінська Наталя Миколаївна - Жовтоводська міська рада Дніпропетровської області; депутат міської ради
Белінська Світлана Борисівна - Віньковецька районна рада; Депутат
Белінська Тетяна Вікторівна - Боївська сільська рада Донецької області; депутат сільської ради
Белінська Валентина Петрівна - Управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації; Начальник відділу організаційно-кадрового, правового та інформаційного забезпечення
Белінський Ігор Володимирович - Золочівське ДГЛП "Галсільліс"; директор
Белінський Сергій Олександрович - перше Полтавське відділення ПАТ «Універсал банку»; керуючий
Белінський Віктор Васильович - Миляновичівська сільська рада Турійського району Волинської області; депутат сільської ради
Белюга Іван Вікторович - Балтська міська рада; Депутат
Белюх Оксана Василівна - Борщівський районний будинок дитячої творчості; директор.
Белик Віктор Пилипович - ФГ«Вишня»; Голова
Белименко Тамара Василівна - Димитрівська сільська рада Оріхівського району Запорізької області; депутат сільської ради
Белицький Анатолій Володимирович - Перша патрульна рота військової частини № 3056; старшина
Бень Артем Анатолійович - відділ дозвільної системи Управління державного нагляду – державного фітосанітарного інспектора у Державній фітосанітарній інспекції Херсонської області; головний спеціаліст
Бенчак Василь Васильович - Тересв’янська селищна рада Тячівського району Закарпатської області; депутат
Бенда Сергій Вікторович - Військова інспекція безпеки дорожнього руху Дніпропетровського зонального відділу Військової служби правопорядку; старший інспектор відділення
Бендрик Микола Іванович - Барвінківськийпрофесійний аграрний ліцей в м. Барвінкове Харківської області; інструктор з водіння
Бендина Микола Іванович - с. Раделичі; сільський голова
Бенецький Володимир Валерійович - фізична особа – підприємець
Бенкеч Геннадій Михайлович - депутат сьомого скликання Турківської міської ради
Бенько Богдан Іванович - ПП «Аніла»; директор
Бензарь Микола Миколайович - Олександрійська селищна рада; голова
Бензель Тарас Ярославович - молодший інспектор прикордонної служби 3 категорії 1 групи молодших інспекторів прикордонної служби 2 відділення інспекторів прикордонної служби «Селятин» II категорії (тип Б) Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління ДПС України
Бенжак Любов Василівна - ДП «Великолазівський»; директор
Бензик Сергій Володимирович - Митний пост «Бачівськ» Сумської митниці; інспектор відділу митного оформлення № 1
Бербега Володимир Миколайович - Бушинська сільська рада; Депутат
Бербелицький Андрій Михайлович - Тернопільська ОДПІ Тернопільської області ДПС; старший державний податковий ревізор – інспектор відділу контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю
Бербенчук Василь Петрович - депутат Степової сільської ради VII скликання
Бербеницький Денис Олександрович - Митний пост «Харків - Аеропорт» Харківської митниці ДФС; головний державний інспектор митного посту «Харків - Аеропорт» Харківської митниці ДФС
Бербер Ігор Геннадійович - Сільська рада; Депутат
Бербер Микола Степанович - Августівська сільська рада Біляївського району Одеської області; депутат сільської ради
Бербець Едуард Миколайович - митний пост “Красна Талівка”; головний інспектор сектору митного оформлення № 1
Берча Маріана Іванівна - Новоселицьке ТВБВ №066 ВАТ «Ощадбанк»; керуюча
Берчак Надія Йосипівна - завідуюча діагностичним відділенням Золочівської ЦРЛ
Берченко Олександр Миколайович - ЖК «Велобудівник»; голова житлового кооперативу
Берчук Ігор Миколайович - Патрульна служба поліції особливого призначення "Вінниця" Головного управління Національної поліції у Вінницькій області; Поліцейський
Берчук Микола Володимирович - Врубловецька сільська рада Кам'янець-Подільського району Хмельницької області; голова сільської голови
Бердан Юрій Георгійович - Калуське РВ УДМС України в Івано-Франківській області; начальника Калуського РВ УДМС України в Івано-Франківській області
Бердніков Максим Костянтинович - Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції; Інспектор
Бердник Віталій Вікторович - Черкаська обласна спілка адвокатів; адвокат
Бердников Олександр Якович - директор ТОВ «Е-Крим Миколаїв»
Бердичевський Василь Дмитрович - ТОВ «Укргазтех»; заступник генерального директора
Бердичевський Юрій Володимирович - Помічнянська міська рада Добровеличківського району Кіровоградської області; депутат
Берегова Вікторія Михайлівна - ПТ «Ломбард Сіндікат Плюс,Гульцов та компанія»; касир-оцінювач
Береговський Олександр Богданович - Національний заповідник "Давній Галич"; генеральний директор
Береговський Василь Васильович - фіз.особа
Берегуленко Роман Васильович - Кіровоградський міський відділ Управління ДСНС в Кіровоградській області; провідний інспектор сектору техногенної безпеки
Беренок Анатолій Михайлович - Фастівська районна рада Київської області; депутат районної ради
Берест Валерій Леонідович - депутат Городоцької сільської ради
Берестянська Ольга Антонівна - Теребовлянська міжрайонна МСЕК; член комісії
Берестюк Юрій Анатолійович - Костопільський лісгосп; директор
Берестюк Юрій Анатолійович - Костопільський військовий лісгосп Рівненської області; директор
Береза Ірина Миколаївна - Синельниківська міська рада Дніпропетровської області; головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури та туризму
Береза Юрій Володимирович - Львівська митниця ДФС; державний інспектор відділу оплати праці та бюджетування, бухгалтерського обліку вилученого управління ФБО
Березанський Володимир Анатолійович - ПП
Березенко Тетяна Володимирівна - КП «Секретарівське»; заступник директора комунального підприємства
Бережна Альона Олександрівна - Державна податкова інспекція у м. Сумах ГУ ДФС у Сумській області; Головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування ПДВ управління податків та зборів.
Бережна Марина Миколаївна - ГБК «Україна - 2»; бухгалтер
Бережна Олена Василівна - відділ освіти Дворічанської РДА Харківської області; методист
Бережна Вікторія Іванівна - Нижньодуванська СВК; голова Нижньодуванської СВК
Бережна Євгенія Вікторівна - Західно-Донбаська об'єднана державна податкова інспекція Дніпропетровської області Державної податкової адміністрації України; головний державний податковий ревізор-інспектор відділу платників податків управління податкового контролю юридичних осіб
Бережніцька Марія Михайлівна - не працююча
Бережнюк Любов Андріївна - Виборча дільниця 560109 одномандатного виборчого округу №153, яка знаходилась в приміщенні палацу культури по вул. Клімчука у с. Бочаниця, Гощанського району, Рівненської області; Голова виборчої дільниці
Бережнюк Микола Євгенович - військова частина А1603; командир
Бережний Андрій Миколайович - ПП «Фауна - плюс»; керівник
Бережний Дмитро Вікторович - Шевченківський відділ державної виконавчої служби Чернівецького міського управління юстиції; старший державний виконавець
Бережний Володимир Володимирович - Комунальне підприємство «Кірово".; Директор.
Бережок Сергій Анатолійович - Осичківська сільська рада; Депутат
Березіна Ірина Михайлівна - Держкомзем в м. Судак АР Крим; заступник начальника відділу
Березінська Наталія Миколаївна - Народний дім с. Дубрівка Жовківського району Львівської області; завідувач
Березінський Роман Романович - інспектор прикордонної служби 1 категорії 1 відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Морозовичі» III категорії Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління ДПС України
Березюк Мар’яна Романівна - Львівська обласна державна адміністрація; Начальник відділу супроводу та реалізації проектів міжнародної технічної допомоги управління забезпечення та супроводження міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва
Березюк Наталія Ігорівна - Хоростківська міська рада; Депутат
Березюк Олександр Леонідович - 2 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області; начальник караулу 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Вінницькій області
Березюк Руслан Сергійович - ТОВ «Візит; заступник директора
Березюк Віктор Григорович - Іваничівська РДА Волинської області; Голова
Березівський Михайло Станіславович - Воютицька сільська рада; Депутат
Березівський Василь Васильович - ПП
Березняк Ігор Іванович - ізолятор тимчасового тримання №6 ГУНП в Черкаській області; помічник чергового чергової частини
Березнєв Олександр Миколайович - Черкаська селищна рада; депутат Черкаської селищної ради
Березнюк Олександр Дмитрович - КП «ЖКГ смт. Сергіївка»; тимчасово виконуючого обов’язки директора
Березний Олександр Володимирович - Ізолятор тимчасового тримання затриманих і взятих під варту осіб Ізяславського РВ УМВС України в Хмельницькій області; начальник
Березов Ігор Миколайович - Приморський відділ державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції; Державний виконавець
Березовська Ірина Василівна - Відділ обліку та розподілу житлової площі Херсонської міської ради; Заступник начальника відділу
Березовська Марія Іванівна - голова ДВК № 050040
Березовський Андрій Олександрович - Київського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України; заступник чергового помічника начальника
Березовський Ігор Миколайович - Реєстраційна служба Бердянського міськрайонного управління юстиції Запорізької області; начальник
Березовський Леонід Вікторович - Молодіївський міжрайонний протитуберкульозний диспансер; головний лікар
Березуцкий Олександр Кузьміч - Приватний підприємець.
Бергелевич Михайло Денисович - Березовська сільська рада; голова
Берюшева Галина Михайлівна - Старомлинівська сільська рада; Депутат
Беркало Віктор Миколайович - Великобагачанська районна рада; Депутат
Беркещук Вадим Ростиславович -
Берко Віктор Орестович - не працюючий
Берков Віктор Костянтинович -
Беркут Юрій Іванович -
Берлінський Денис Віталійович - ТОВ «Офіс Маркет»; заступник директора із загальних питань
Берлоус Андрій Олександрович - Головне управління Національної поліції в Київській області; Молодший інспектор відділення охорони адмінбудинків Центру обслуговування підрозділів
Бернак Галина Іванівна - Промінська сільська рада Волинської області; депутат сільської ради
Бернат Володимир Михайлович - Борщівська районна рада Борщівського району Тернопільської області; депутат районної ради
Бернацька Лариса Вадимівна - Колективне підприємство «Фантазія»; директор
Бернацька Надія Миколаївна - Онацьковецька сільська рада Полонського району Хмельницької області; сільський голова
Бернацький Анатолій Олександрович - Михайлівсько-Рубежівська сільська рада Києво - Святошинського району Київської області; депутат сільської ради
Бернацький Олег Васильович - голова Радивилівської районної державної адміністрації
Берьозка В'ячеслав Володимирович - Нахімовський РВ УМВС України в м. Севастополі; Оперуповноважений сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків
Берсименко Ія Миколаївна - Паланська дільниця Томашпільської районної державної лікарні ветеринарної медицини
Бервецька Світлана Михайлівна - депутат Судововишнянської міської ради Львівської області
Бериндя Сергій Іванович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства «Торезантрацит»; прохідник 5 розряду дільниці підземних робіт 4
Бесага Володимир Петрович - філія “Великоберезнянське лісове агропромислове господарство” державного підприємства “Закарпатське обласне управління лісогосподарського агропромислового господарства”; майстер лісу
Бесараб Наталія Миколаївна - Синюхинобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів; директор
Бесараб Петро Борисович - Богданівська сільська рада; голова
Бесараб Валентина Василівна - Красноокнянська селищна рада; Депутат
Бесараба Валентина Василівна - Красноокнянська селищна рада; Депутат
Бесащук Микола Михайлович - Литячівська сільська рада; Голова
Беседіна Ольга Іванівна - Західна МДПІ м. Харкова Харківської обласної ДПС; начальник
Беш Любов Іванівна - Відділ культури і туризму Зборівської райдержадміністрації; бухгалтер –касир
Бешлей Ростислав Михайлович - Яворівське відділення Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області; Зступник начальника-начальника відділення
Бешляга Валерій Вікторович - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз»; охоронник
Бесєда Валентин Григорович - ТОВ «ПКП Техкомплект»; директор
Беспалюк Алла Анатоліївна - Павлівська сільська рада Одеської області; депутат сільської ради
Беспалов Сергій Миколайович - ТОВ «Укрстройинвест и К»; механік
Беспалий Анатолій Олександрович - Чепільська сільська рада Балаклійського району Харківської області; Депутат
Беспалий Михайло Миколайович - Крутівська сільська рада; сільський голова
Бессонов Олександр Вікторович - Державне підприємство "Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" (ДП "Львівстандартметрологія"); Заступник начальника відділу повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки геометричних та механічних величин
Бессонова Наталя Михайлівна - Криворізька загальноосвітня школа №123; Директор
Бессонова Світлана Олексіївна - Златоустівська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області; Депутат
Бецько Анатолій Іванович - Корнинська сільська рада Рівненського району; депутат сільської ради
Бециль Андрій Ярославович - ВП «Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля»; головний Інженер ВП «Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля»
Бециль Андрій Ярославович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Межирічанська»» Державного підприємства «Львіввугілля»; Головний інженер
Бевх Павло Михайлович - ПП «ТРАНСЛАЙН-ГРУП»; директор
Бевз Майя Борисівна - Тарнавська сільська рада Монастирищенського району Черкаської області; Землевпорядник
Бевз Олег Петрович - поліцейський роти №8 батальйону №1 УПП у м. Києві ДПП
Бевзюк Анатолій Васильович - Шукайводська сільська радаХристинівського району Черкаської області; депутат сільської ради
Бездетко Володимир Петрович - Штаб батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Харків» Головного управління Національної поліції в Харківській області; Інспектор-черговий
Безгінова Віта Миколаївна - депутат Руновщинської сільської ради Зачепилівського району Харківської області
Безгласна Віта Іванівна - Долинська сільська рада Слов’янського району Донецької області; депутат сільської ради
Безгузова Людмила Михайлівна - КЗО Дніпропетровськй навчально-реабілітаційний центр №9 ДОР; директор
Беженар Надія Михайлівна - Лісківська сільська рада Кілійського району Одеської області; депутат сільської ради
Бежнар Станіслав Сергійович - Управління агропромислового розвитку Ямпільської РДА Вінницької області; головний спеціаліст з питань врегулювання відносин власності та формування аграрного ринку відділу економічного аналізу та фінансово-господарського забезпечення
Безкоровайна Людмила Антонівна - ПАТ «ВТБ Банк»; завідувач каси відділу грошового обігу та касових операцій відділення «Луцької регіональної дирекції»
Безкоровайний Андрій Григорович - Сущинська сільська рада Теребовлянського району Тернопільської області; сільський голова
Безкоровайний Сергій Андрійович - Ружинська селищна рада; депутат селищної ради
Безкоровайний Василь Олександрович - Відділ нагляду і безпеки Личаківської ВК №30 УДДУ ПВП у Львівській області; молодший інспектор.
Безкровний Євгеній Сергійович - депутат сьомого скликання Семенівської сільської ради Пологівського району Запорізької області
Безнос Галина Никифорівна - фінансове управління Біловодської районної державної адміністрації; начальник
Безнос Віктор Іванович - Ландшафтний парк “Диканський”; директор
Безносюк Сергій Анатолійович - сектор ДІМ Полонського РВ УМВСУ в Хмельницькій області; начальник сектору
Безносюк Валентина Сергіївна - НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня -дитячий садок"; директор
Безотосний Олексій Олександрович - Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції; поліцейський роти № 5, батальйону № 1, полку № 1(з обслуговування правого берега)
Безпальчий Микола Миколайович - Військова частина А1476 м. Суми; начальник складу пально-мастильних матеріалів
Безпалько Галина Омелянівна - Підволочиська комунальна центральна районна лікарня; заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності
Безпалько Сергій Сергійович - військова частина А0222; командир 5 спеціальної роти 2 спеціального батальйону
Безпалий Олексій Васильович - ДП "Чигиринське лісове господарство"; майстер лісу Матвіївського лісництва ДП "Чигиринське лісове господарство"
Безпалий Віктор Андрійович - Лютенсько - Будищанська сільська рада Зіньківського району Полтавської області; депутат сільської ради
Безпрозванний Денис Ігорович - Управління Державної Пенітенціарної Служби в м. Києві та Київській області; молодший інспектор - черговий дільниці слідчого ізолятора Державної кримінально-виконавчої служби
Безпрозваний Леонід Євдокимович - Соколівська сільська рада Васильківського району Київської області; сільський голова
Безрідний Олександр Васильович - Підгірцівська сільська рада Обухівського району Київської області; спеціаліст другої категорії з питань землевпорядкування
Безрідний Володимир Андрійович - Тальнівська районна рада; депутат
Безрученко Ганна Іванівна - Комунальний заклад «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» Запорізької обласної ради; заступник директора
Безрудній Олександ Валерійович - КП «Ремонтник»; директор комунального підприємства
Безрудній Олександр Валерійович - КП «Ремонтник»; директор
Безрук Михайло Васильович - Протопопівська сільська рада Дергачівського району Харківської області; депутат сільської ради
Безрук Олександр Григорович - Маріупольський професійний ліцей; директор
Безрук Тетяна Володимирівна - депутат Безруківської сільської ради VII скликання
Безрук Володимир Миколайович - головний державний інспектор відділу митного оформлення №3 митного посту “Бориспіль-Аеропорт” Київської митниці ДФС України
Безруков Сергій Володимирович - сектор технічних систем митного контролю управління матерального забезпечення та розвитку інфраструктури Херсонської митниці ДФС; завідувач
Безрукова Наталія Степанівна - Лукнівська сільська рада Чернігівської області; депутат сільської ради
Безрукова Олександра Іванівна - Гонятичівська сільська рада Миколаївського району Львівської області; в.о. сільського голови
Безрукий Богдан Миколайович - Томашівська сільська рада; сільський голова
Безрукий Любомир Ігорович - ДП «Осмолодське лісове господарство»; Заступник директора
Безсмертний Олександр Олексійович - Управління Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держкомзему у м. Києві; державний інспектор відділу оперативного реагування на звернення державних органів, юридичних та фізичних осіб.
Безсмертний В’ячеслав Петрович - Бучанське військове лісництво ДП «Ржищівський військовий лісгосп».; майстр лісу
Безсмертний В’ячеслав Петрович - Бучанське військове лісництво ДП «Ржищівський військовий лісгосп».; майстр лісу
Безсмольна Валентина Василівна - відділення гігієни харчування ДЗ «Саксаганська районна санітарно-епідеміологічна станція м. Кривого Рогу»; лікар-гігієніст
Безсонова Валентина Сергіївна - ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області; державний інспектор відділу погашення боргу
Безтільний Василь Іванович - фізична особа –підприємець
Безуглий Олександр Миколайович - Митний пост «Одеса-аеропорт» Одеської митниці ДФС; старший державний інспектор митного поста
Безушенко Григорій Валентинович - Побузька селищна рада
Безушко Петро Григорович - НПЦ Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького Національного Аграрного Університету; завідуючий
Безушко Валерій Арсенійович - Володимирецька районна рада Рівненської області; Депутат
Безверха-Полях Наталія Віталіївна - Золотоніська ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області; старший державний ревізор - інспектор відділу доходів і зборів з фізичних осіб
Безверхня Ірина Павлівна - Полтавська митниця; головний інспектор відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності
Безверхий Ігор Анатолійович - Криворізький відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області; Начальник сектору превенції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області
Безик Микола Іванович - Новоукраїнська сільська рада; депутатом сільської ради
Безимянний Валерій Юрійович - ДП «Центр сертифікації і контролю якості будівництва об’єктів нафтогазового комплексу Держпраці»; технічний директор
Беззубко Богдан Григорович - ТОВ «Етік»; менеджер
Б'ялик Наталія Дмитрівна - Калуська міська рада Івано-Франківської області; начальник відділу фінансування, бухгалтерського обліку УЖКГ
Біба Юрій Олександрович - Сектор карного розшуку Щорського РВ УМВСУ; оперуповноваженим
Бібік Артем Сергійович - Васильківський РВК Дніпропетровської області; старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів
Бібік Людмила Іванівна - депутат Стецьківської сільської ради Сумського району Сумської області
Бібіков Юрій Олексійович - дільниця ПР-5 відокремленого підрозділу «Шахта 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля»; Заступник начальника
Бідяк Микола Степанович - Дозвільної системи Кіцманського районного відділу УМВС України в Чернівецькій області; Старший інспектор дозвільної системи
Бідюк Денис Володимирович - Дорожньо-патрульна служба ДАІ УМВС України в Хмельницькій області; старший інспектор дорожньо-патрульної служби взводу з обслуговування стаціонарного посту № 1
Бідна Ганна Олексіївна - Андріївська сільська рада Диканського району Полтавської області; Депутат
Бідна Романна Михайлівна - Москалівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Лановецького району Тернопільської області; завідуюча амбулаторії
Біднюк Павло Леонтійович - ДП «Прибузький лісгосп»; майстер лісу Любомльського лісництва
Бідний Микола Миколайович - ПП "Автошкола "Майстер-клас –Авто"; директор
Бідочка Іван Васильович - фізична особа –підприємець
Бідило Тарас Олександрович - старший слідчий відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров*я особи СВ Фрунзенського РВ ХМУ ГУ МВС України в Харківській області згідно наказу начальника Головного Управління МВС України в Харківській області № 242о/с від 01.07.2013 р., має спеціальне звання капітана міліці
Бєбнєва Тамара Панасівна - централізована бухгалтерія відділу культури національностей релігії та туризму Обухівської районної державної адміністрації; головний бухгалтер
Бєдний Михайло Семенович - Білоусівська сільська рада; Спеціаліст 7 категорії з земельних питань
Бєгліца Ірина Федорівна - Пересадівська сільська рада; сільський голова
Бєкасов Євген Юрійович - Маріупольське міське Управління Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області; заступник начальника санітарно-гігієнічного відділу
Бєланов Геннадій Віталійович -
Бєланов Максим Сергійович - військова частина 3057; старший інструктор (з водіння) відділення вогневої підтримки патрульного взводу спеціального призначення 1 патрульної роти
Бєлашов Василь Андрійович - ЖКП “Світанок”; Директор
Бєлава Владислав Олександрович - Миколаївська обласна рада; депутат обласної ради
Бєляєв Олексій Миколайович - Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Київській області; провідний державний інспектор відділу оперативної роботи
Бєляєв Сергій Микитович - Бердянський районний відділ земельних ресурсів; начальник
Бєлявський Андрій Павлович - БПС ДГУ УМВС України в Луганській області; інспектор ПС
Бєлявцев Петро Петрович - НПП "Гомільшанські ліси"; майстер лісу
Бєлєй Олександр Петрович - Київський РВ ОМУ ГУМВС; старшина ОПіО
Бєлєйчук Галина Миколаївна - Анатоліївська сільська рада Березівського району Одеської області; депутат
Бєлєнкова Євгенія Валентинівна - Державний заклад «Шевченківська лінійна санітарно-епідеміологічна станція на Одеській залізниці»; черговий помічник лікаря.
Бєлєшева Віра Федорівна - Комунальна установа «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг)»; Головний бухгалтер
Бєлєвітін Сергій Юрійович - Щолкінська міська рада; депутат
Бєлєвітіна Надія Василівна - Щолкінська міська рада; депутат
Бєліков Руслан Вікторович - Ковельська міжрайонна Державна податкова інспекція; заступник начальника відділу податкової міліції
Бєлікова Валентина Олексіївна - Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 35» м. Кривого Рогу; Директор.
Бєлін Олександр Вікторович - ПП «ЕВЕРЕСТ-2010»; директор
Бєлінська Дарія Акимівна - Кривопустоська сільська рада Братського району Миколаївської області; депутат сільської ради
Бєлько Світлана Володимирівна - Радушненська селищна рада Криворізького району Дніпропетровської області; депутат
Бєлогурова Ольга Юріївна - начальник відділення поштового зв’язку Покровка Миколаївської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»
Бєлопольський Ігор Михайлович - Державний комунальний заклад «Навчально-виробниче автогосподарство Київського району м. Харкова»; Директор
Бєлопольський Игор Михайлович - Навчально-виробниче автогосподарство Київського району м. Харькова; Директор
Бєлориха Ганна Володимирівна - Управління податкового та митного аудиту ГУ ДФС у Черкаській області; головний державний ревізор-інспектор відділу перевірок платників основних галузей економіки
Бєлоус Михайло Миколайович - Кіровська сільська рада; депутат
Бєлоусов Олександр Миколайович - ФОП Гладкий Ю.А.; Різноробочий
Бєлоусов Олексій Олександрович - Енергодарськеий МВ ГУМВС України в Запорізькій області; Слідчий СВ
Бєлоусов Сергій Олександрович - Антонівська селищна рада міста Херсона; депутат селищної ради
Бєлова Лідія Олексіївна - Степанівська сільська рада; депутат сільської ради
Бєлова Світлана Іванівна - Каланчацька селищна рада Каланчацького району VI скликання; депутат
Бєлозор Олеся Василівна - Чернігівський міський відділ УДСНС України в Чернігівській області; провідний інспектор
Бєльська Майа Володимирівна - Фермерське господарство «Зелена Хвиля»; голова.
Бєльських Раїса Павлівна - ПП «Агро Май»; Директор
Бєлий Сергій Іванович - заступник начальника дільниці №66-5 горизонту 810 м. шахти ВП «Торецька» ДП «Дзержинськвугілля»
Бєрднікова Валентина Олександрівна - управління фітосанітарного контролю; провідний спеціаліст - державний фітосанітарний інспектор відділу фітосанітарного контролю
Бігун Галина Йосифівна - Дільнична виборча комісія № 260306; голова
Бігун Іван Васильович - Брадульське лісництво ДП «Мокрянське ЛМГ»; єгер
Бігун Микола Миколайович - Виборча дільниця № 070221 територіального виборчого округу № 23; голова дільничної виборчої комісії
Бігун Олег Олександрович - 2 державна пожежно-рятувальна частина м. Кропивницький 1 державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Кіровоградській області; начальник караулу
Бігун Олексій Купріянович - директор Підволочиського районного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України
Бігун Роман Ярославович - Нижньострутинська сільська рада VI Івано-Франківської області; депутат сільської ради
Бігун Тетяна Богданівна - Нижньострутинська сільська рада VI скликання Івано-Франківській області; депутат сільської ради
Бігун Володимир Михайлович - військова частина А099; командир
Бійчук Валерій Леонідович - Горохівська сільська рада Снігурівського району Миколаївської області; сільський голова
Біксей Іван Петрович - фіз. особа
Біль Орест Володимирович - Дрогобицька міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»; завідувач Дрогобицького міськрайонного відділу лабораторних досліджень
Біла Катерина Андріївна - "Центральна клінічна лікарня № 4 по Заводському району"; врач-інтерн
Біла Любов Іванівна - Дільнична виборча комісія №610379 с. Максимівка Збаразького району Територіального виборчого округу №164 м. Збараж Тернопільської області; голова
Біла Олена Захарівна - Оздоровчий центр « Альбатрос » Маріупольського професійного машинобудівного ліцею; завідуюча господарством
Біла Віра Григорівна - Краснознам'янська сільська рада Голопристанського району Херсонської області; сільський голова
Білай Сергій Борисович - Потічанська сільська рада Решетилівського району Полтавської області; Секретар
Білан Михайло Васильович - ДП «Мокрянське ЛМГ»; єгер
Білан Микола Миколайович - Слободищанська ЗОШ І-ІІ ступенів Бердичівської районної ради Житомирської області; директор
Білан Олександр Михайлович - відділ державної виконавчої служби Козельщинського районного управління юстиції; головний державний виконавець
Білан Олена Михайлівна - Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області; депутат селищної ради
Білан Петро Володимирович - слідчий Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області
Білан Степан Володимирович - Річківська сільська рада Жовківського району Львівської області; землевпорядник
Білан Василь Геннадійович - 103 окремий радіолокаціонний взводу військової частини А2189; командир відділення - старший оператор
Білан Василь Миколайович - Лугівська сільська рада; голова
Білан Віктор Михайлович - Державна інспекція сільського господарства в Рівненській області; В.о. першого заступника начальника Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області
Білан Віктор Степанович - МПП «Таврія»; Генеральний директор
Білан Ярослав Васильович - Маріямпільська сільська рада Галицького району, Івано-Франківської області; голова сільської ради
Біланюк Михайло Зіновійович - Тарасівська сільська рада Івано-Франківської області; депутат сільської ради
Біланюк Микола Михайлович - Тарасівська сільська рада Тлумацького району Івано-Франківської області; депутат сільської ради
Біланюк Валентин Дмитрович - Немирська сільська рада Рожищенського району Волинської області; депутат сільської ради
Біланів Василь Ярославович - не працює
Біланов Володимир Валентинович - ТОВ «Унідор»; директор
Біланич Василь Васильович - Лозянська сільська рада; Депутат
Білас Ігор Степанович - Золочівська районна санепідстанція; головний санітарний лікар Золочівського району-головний лікар Золочівської районної санепідстанції
Білас Роман Львович - Стебницька міська рада Львівської області; депутат міської ради
Білас Сергій Володимирович - приватне підприємство «Меркаба»; власник
Білас Василь Осипович - Старосамбірська міська рада; депутат
Білас Всеволод Омелянович - депутат сьомого демократичного скликання Львівської обласної ради
Білаш Анатолій Іванович - Відділ персоніфікованого обліку та пільг управління праці та соціального захисту населення Марківської районної державної адміністрації Луганської област; провідний спеціаліст
Білаш Федір Олександрович - Комунальна організація "Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради"; начальник комунальної організації
Білашенко Наталія Вікторівна - Багаточернещинська сільська ради Сахновщинського району Харківської області; депутат
Біласик Сергій Михайлович - ПП "Дамар"; директор
Більчак В'ячеслав Ярославович -
Білей Василь Васильович - майстер лісу
Білей Віталій Юрійович - Центр (відділу) продажу та обслуговування клієнтів у м. Калинівка філії ПрАТ «СК «Провідна»; директор
Біленко Геннадій Олександрович - Котовський прикордонний загон Державної прикордонної служби України; начальник вогневої підготовки відділення підготовки персоналу
Біленко Інна Юріївна - ПП «Аквамагістраль»; директор
Біленко Сергій Валентинович - Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ» Державної прикордонної служби України; окремий контрольно-пропускний пункт «Київ»
Біленко Валентина Іванівна - Дільнича виборча комісія № 2 територіального виборчого округу № 39; Голова.
Біленко Вікторія Вікторівна - Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Орджонікідзевського району м. Маріуполя Донецької області; Директор
Біленький Анатолій Петрович - відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Якимівського районного управління юстиції Запорізької області; головний спеціаліст
Білець Анатолій Петрович - вище професійне училище №22; заступник директора з навчально-виробничої роботи
Білецька Вікторія Миколаївна - Дільнична виборча комісія №530745 одномандатного виборчого округу № 145 з виборів народних депутатів України 2012 року; заступник голови
Білецька Віта Юріївна - Відділ Державної виконавчої служби Чорнобаївського районного управління юстиції; державний виконавець
Білецький Андрій Георгійович - Збур’ївське лісництво ДП "Голопристанське ЛМГ"; Майстер лісу
Білецький Дмитро Іванович - Державне підприємство "Калуське лісове господарство"; Майстер лісу Брошнівського лісництва ДП "Калуське лісове господарство2
Білецький Дмитро Іванович - Брошнівське лісництво ДП «Калуське лісове господарство»; Майстер лісу
Білецький Дмитро Михайлович - Кам’янська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області; Депутат
Білецький Герасим Данилович - Кричильська ЗОШ 1-3 ступенів; директор
Білецький Ігор Михайлович - Березнегуватська районна рада Миколаївської області; депутат
Білецький Олександр Васильович - Бронниківська сільська рада; голова
Білецький Сергій Васильович -
Білецький Василь Михайлович - Скадовська сільська виборча комісія Херсонської області; голова сільської виборчої комісії
Білецький Василь Миколайович - Туличівська сільська рада; сільський голова
Білецький Віктор Анастасійович - Малоданилівська селищна рада Дергачівського району Харківської області; депутат Малоданилівської селищної ради Дергачівського району Харківської області
Білевіч Олександр Віцентійович - Комсомольська селищна рада Зміївського району Харківської області; депутат селищної ради
Біляч Мирон Володимирович - Буське Міське комунальне підприємство; виконував обов'язки директора
Біляєв Микола Васильович - Біляївська сільська рада Нововоронцовського району Херсонської області; депутат Біляївської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області
Біляк Іван Іванович - Хустська міська рада; депутат міської ради
Біляков Вадим Васильович - Відділ фітосанітарного аналізу Державної установи «Харківська обласна фітосанітарна лабораторія».; Головний фахівець
Білянська Зоя Володимирівна - Малорязанцевська селищна рада; Секретар
Білянський Олег Георгійович - Шевченківська сільська рада; Голова
Білянський Володимир Іванович - Підберезька сільська рада, Болехівської міської ради; депутат
Біляшевич Євгенія Євгенівна - Мильська сільська рада Рожищенського району Волинської області; депутат сільської ради
Білявський Андрій Павлович - батальйон патрульної служби, підпорядкований ЛМУ ГУМВС України у Луганській області; інспектор патрульної служби
Біліченко Василь Анатолійович - ДВК № 530997; голова дільничної виборчої комісії
Біліченко Всеволод Володимирович - Будянська селищна Рада Харківського району Харківської області; Голова
Більковець Станіслав Миколайович - ДВК ВД №590702 ОВК ТВО №160; голова комісії
Білобрам Тетяна Ігорівна - Львівська філія ТОВ ПБП “Азовінтекс”.; Головний бухгалтер.
Білобров Василь Іванович - Хутірська сільська рада Петриківського району; депутат
Білодід Микола Іванович - Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування; директор
Білоган Володимир Євгенович - КП “Дрогобицький ринок”; Генеральний директор
Білоглазов Олег Владиславович - департамент містобудування та землекористування Херсонської міської ради; директор
Білогура Леся Володимирівна - Горбівська сільська рада Чернігівської області; депутат сільської ради
Білоіваненко Іван Васильович - Березанська сільська рада Біляївського району Одеської області; депутат сільської ради
Білокобильський Андрій Іванович - Комунальне підприємство «Територіально-виробниче об'єднання Брилівської селищної ради; Директор
Білоконь Юрій Іванович - депутат Миколаївської територіальної громади Сумського району Сумської області
Білоконенко Наталія Яківна - Миколаївська обласна рада; депутат обласної ради
Білокуров Олександр Євгенович - дільнична виборча комісія № 590258 одномандатного виборчого округу № 158; голова
Білоног Володимир Геннадійович - Маловисківська районна державна адміністрація; начальник відділ
Білоножко Світлана Вікторівна - Новомалинівська сільська рада Широківського району Дніпропетровьскої області; сільський голова
Білоокий Вячеслав Григорович - Колінковецька сільська рада; Депутат
Білоруський Сергій Леонідович - Любомирська сільська рада Добровеличківського району Кіровоградської області; Депутат
Білоцерківський Олександр Миколайович - Новомиколаївська дільнична лікарня ветеринарної медицини Шевченківської районної державної лікарні ветеринарної медицини; завідуюч дільничної лікарні ветеринарної медицини
Білоцерківський Сергій Васильович - Юрівська сільська рада Білогірського району Хмельницької області; депутат сільської ради
Білоцерковська Галина Вікторівна - Врубівська селищна рада Попаснянського району Луганської області; Секретар
Білоцький Микола Миколайович - Макарівська районна рада Київської області; депутат районної ради
Білоус Галина Михайлівна - Львівська філія Концерну «Військторгсервіс»; Головний бухгалтер
Білоус Леонід Григорович - Погребська сільська рада; депутат
Білоус Михайло Михайлович - Яремчанська міська ради Івано-Франківської області; Депутат
Білоус Михайло Васильович - ПП "Енергоконструкція"; директор
Білоус Олег Валентинович - Калинівська міська рада Вінницької області; Заступник міського голови
Білоус Олександр Сергійович - Відділення охорони адмінбудинків центру обслуговування підрозділ Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області; Старший сержант поліції
Білоус Олександр Володимирович - Відділ охорони ДУ «Вінницька виправна колонія № 86»; Молодший інспектор
Білоус Олексій Сергійович - Відділення охорони адмінбудинків центру обслуговування підрозділ Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області; Старший сержант поліції
Білоус Руслан Петрович - Гніванська міська рада; депутат
Білоус Сергій Сергійович - відділу державної охорони природно-заповідного фонду національного природного парку «Бузький Град»; інженер з охорони тваринного світу 1 категорії
Білоус Сергій Васильович - Салиська сільська рада Таращанського району Київської області; депутат Салиської сільської ради Таращанського району Київської області
Білоус Тетяна Михайлівна - депутат 7 скликання Сурсько-Литовської сільської ради Дніпропетровського району
Білоус Тетяна Петрівна - Корсунська сільська рада; депутат
Білоус Валентина Олександрівна - ТОВ АФ "Нібас"; завідуюча городнім комплексом
Білоус В'ячеслав Миколайович - ТОВ «ТНК «Слайден»; засновник підприємства
Білоус Віталій Вікторович - Фортечний відділ державної виконавчої служби м. Кропивницький Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області; державний виконавць
Білоус Юлія Миколаївна - Петропавлівська сільська рада Нововоронцовського району Херсонської області; спеціаліст по земельних питаннях
Білоус Юрій Олександрович - Подільський районний відділ Головного управління Держтехногенбезпеки у м. Києві; інспектор
Білоус Юрій Васильович - ВАТ «Петромихайлівське»; голова
Білоусенко Анатолій Анатолійович - Чапаєвська сільська рада Широківського району Дніпропетровської області; депутат сільської ради
Білоусенко Тетяна Василівна - Чапаєвська сільська рада Широківського району Дніпропетровської області; депутат сільської ради
Білоусов Генадій Віталійович - Не працює
Білоусов Олександр Андрійович - Головне управління національної поліції в Харківській області; дільничний офіцер поліції сектору превенції патрульної поліції Немишлянського відділу поліції Головного управління національної поліції в Харківській області
Білоусов Василь Іванович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Тагарсан Лтд»; заступник директора.
Білоусова Марина Анатоліївна - Комунальний заклад "Снігурівський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти"; головний бухгалтер
Білов Дмитро Анатолійович - Енергетична дільниця КП «Київпастранс»; начальник
Білов Дмитро Ігоревич - Факультет військової підготовки НТУ «ХПІ»; старшина військового оркестру
Біловол Антон Володимирович - Відділ на станції Слов’янськ Управління МВС України на Донецькій залізниці.; Інспектор патрульної служби взводу роти патрульної служби
Білозеров Геннадій Васильович - Кіровоградське МВ УМВС України в Кіровоградській області; інспектор відділення охорони громадського порядку міліції громадської безпеки
Білозерцев Іван Іванович - голова Бердянської сільської ради
Білозор Надія Іванівна - Улянівська селищна рада; Депутат
Білун Вікторія Ігорівна - Державна виконавча служба Петровського районного управління юстиції у м. Донецьку; Заступник начальника відділу
Білущенко Євген Дмитрович - депутат Привільської сільської ради 7 скликання Троїцького району Луганської області
Білий Анатолій Фролович - Дмитрівська сільська рада; сільський голова
Білий Олег Іванович - Індустріальна районна в м. Дніпропетровську ради; Депутат
Білий Роман Анатолійович - Управління Державної пенітенціарної служби України в Дніпропетровській області; інспектор по кадрам відділу охорони Української психіатричної лікарні з інтенсивним наглядом
Білий Сергій Анатолійович - Державна виконавча служба Тальнівського районного управління юстиції у Черкаській області; старший державний виконавець відділу
Білий Василь Григорович - Центральна районна лікарна Києво-Святошинського району Київської області; завідувач профмедкабінетом
Білий Віктор Миколайович - Концерн «Техвоєнсервіс «Логістик-Центр»; Тимчасово виконуючий обов’язки директора філії
Білий Євген Олександрович - Новоолександрівська сільська рада Нижньосірогозького району Херсонської області; голова
Білик Анатолій Юрійович - батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» ГУНП у Вінницькій області; поліцейський взводу №2 роти № 3 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» ГУНП у Вінницькій області
Білик Дмитро Володимирович - 4 державна пожежно-рятувальна частина 8 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області; командир відділення-водій 4 державної пожежно-рятувальної частина 8 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області
Білик Ганна Петрівна - Бердянська сільська рада Зачепилівського району Харківської області; депутат сільської ради
Білик Любов Степанівна - Нововодянська сільська рада Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області; депутат
Білик Михайло Іванович - Волочиське комунальне підприємство теплових мереж «Тепловик»; Директор
Білик Ніна Василівна - Виноградненська сільська рада Токмацького району Запорізької області; голова
Білик Павло Федорович - директор навчально-виховного позашкільного закладу «Бережанська районна станція юних техніків»
Білик Сергій Сергійович - Відділ митного оформлення № 2 митного поста «Сокиряни» Чернівецької митниці Державної фіскальної служби України; головний державний інспектор
Білик Світлана Михайлівна - Гадяцька районна рада; депутат районної ради
Білик Тамара Іванівна - Управління оподаткування юридичних осіб Красилівської міжрайонної державної податкової інспекції; Начальник
Білик Тетяна Анатоліївна - Червонослобідська сільська рада Черкаського району Черкаської області; Депутат
Білик Василь Костянтинович - СТзОВ «Надія»; заступник генерального директора
Білик Віталій Йосафатович - Богуславська районна рада; Депутат
Білинець Віктор Денисович - старший державний ревізор-інспектор Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області
Білинський – Тарасович Мирослав Володимирович - Великобілинська сільська рада; Голова
Білинський – Тарасович Мирослав Володимирович - Великобілинська сільська рада; Голова
Білицька Олена Олександрівна - Донецький обласний вузол спецзв’язку Державного підприємства спецзв’язку; Головний бухгалтер
Біняж Людмила Федорівна - На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія № 74 с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу № 166; голова комісії
Біньковський Ігор Ігорович - Сектор превенції Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області; дільничий офіцер поліції (старший лейтенант)
Бірець Ірина Станіславівна - Спасівська сільська рада; Депутат
Бірецький Василь Віталійович - Ситковецька селищна рада; селищний голова
Бірюков Олександр Костянтинович - ВАТ “Козятинський птахокомбінат”; заготівельник
Біров Андрій Петрович - Ужгородське відділення ПАТ «Український інноваційний банк»; касир-операціоніст
Бірцев Микола Йосипович -
Бірук Анатолій Антонович - Рожищенський районний військовий комісаріат Волинської області; Іійськовий комісар.
Бірук Вадим Сергійович - відділ податкового контролю управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у Голосіївському районі м. Києва ДПС; старший державний ревізор-інспектор
Бітков Єгор Володимирович - ТОВ «Херсоноблдоржилстрой»; директора
Бізбіз Микола Андрійович - Великоновосілківський автодор ДП «Донецький автодор» ДАК «Автомобільні дороги України»; начальник філії
Бізюра Інна Валентинівна - депутат Летичівської селищної ради шостого скликання
Блага Галина Миронівна - Підліснянська сільська виборча комісія Монастириського району; секретар
Блага Іван Анатолійович - не працює
Благоторенко Анатолій Сергійович - Пришибська селищна рада Михайлівського району Запорізької області; депутат селищної ради
Благуляк Наталія Петрівна - Приворотська сільська рада; Депутат
Благий Володимир Григорович - ДП «Тиврівський райагроліс»; Лісник
Блащук Олена Петрівна - Чернеченська сільська рада Балтського району Одеської області; депутат сільської ради
Блащук Володимир Володимирович - ДПІ Комінтернівського району Одеської області; начальник управління оподаткування фізичних осіб
Блащишин Ігор Іванович - приватний підприємць
Блажко Олександр Григорович - Устинівська районна рада Кіровоградської області; депутат
Блеянюк Олександр Степанович - Старовижівська філія науково-виробничого акціонерного товариства «Агріком» агрофірми «Правда»; директор
Блінов Олександр Володимирович -
Блохін Петро Васильович - Кириківська селищна рада; депутат
Блонський Денис Миколайович - Апарат Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області; Начальник юридичного відділу
Блощенко Ігор Анатолійович - Рейдова бригада Васильківського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго»; електромонтер з експлуатації електролічильників ІІІ групи кваліфікації
Блудов Олександр Семенович -
Блудов Олександр Володимирович - ПП " УкрБудІнвест-2”; фінансовий директором
Блик Світлана Володимирівна - приватний підприємець
Блиндюк Микола Васильович - Дубрівська сільська рада Баранівського району Житомирської області; депутат
Блиндюк Тетяна Іванівна - Дубрівська сільська рада Баранівського району Житомирської області; секретар сільської ради
Блиндур Оксана Андріївна - сектор оподаткування юридичних осіб Чечельницького відділення Бершадської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області; головний державний інспектор
Блищак Олександра Дмитрівна - Дережицька сільська рада Дрогобицького району; депутат сільської ради
Блискун Іван Петрович - Лисятицька сільська рада Стрийського району Львівської області; Депутат
Близнець Людмила Казимирівна - Іллінівська сільська рада Донецької області; депутат сільської ради
Близнюк Василь Степанович - голова Меньківської с/ради Радомишльського району
Близнюк Євген Михайлович - Фрунзенський РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; дільничний інспектор міліції
Близнюк Юрій Михайлович - державне підприємство «Київський обласний виробничо-технічний центр стандартизації, метрології і якості продукції»; директор
Близнюков Михайло Петрович - Ровеньківська комплексна ділянка Антрацитовських міжрайонних електричних мереж ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»; інспектор энергоіспекції
Боб Андрій Петрович - Скадовське територіальний відділ Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області; начальник
Боб Валентин Сергійович - Закупненська селищна рада Чемеровецького району Хмельницької області; селищний голова
Бобак Володимир Маркіянович - Мшанська сільська рада Львівської області; депутат сільської ради
Бобчук Сергій Степанович - Радивилівська районна рада Рівненської області; депутат районної ради
Бобер Артем Дмитрович - Остерське міське відділення міліції Козелецького РВ УМВС України в Чернігівській області; начальник
Бобер Олена Костянтинівна - Головне управління Національної поліції в Житомирській області; оперуповноважений відділу розшуку злочинців, зниклих громадян та їх оперативно-довідкового обліку управління карного розшуку ГУНП
Бобіта Юрій Юрійович - Боржавська сільська рада; Депутат
Бобкевич Віктор Степанович - Стенжаричівська сільська рада Володимир-Волинського району Волинської області; депутат сільської ради
Бобко Роман Володимирович - Бучацький РВ УМНС України в Тернопільській області; начальник
Бобко Володимир Михайлович - Козівська районна державна лікарня ветеринарної медицини (РДЛВМ); начальник
Бобко Володимир Васильович - Рефрижераторна-вагонна дільниця ДП УДПЗРП «Укррефтранс»; механік
Бобок Антон Вікторович -
Бобок Михайло Михайлович - ПП «Сантехбудкомплект»; директор
Бобошко Тетяна Іванівна - Рівненський державний базовий медичний коледж № 21-н; Директор
Бобова Наталія Миколаївна - Добрівська сільська рада Вільшанського району Кіровоградської області; депутат сільської ради
Бобович Дмитро Валерійович - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз»; Головний інженер
Бобрінок Вадим Юрійович - Відділ Держкомзему в Чернігівському районі Запорізької обл.; Начальник.
Бобров Артем Олександрович - Совєтська районна санітарно-епідеміологічна станція міста Макіївки; лікар-епідеміолог
Бобров Ігор Володимирович - Костянтинівська міська рада; Депутат
Бобров Сергій Володимирович - Машівський районний сектор Управління Державної інспекції техногенної безпеки Полтавської області; начальник
Боброва Олена Іванівна - землевпорядник Просторівської сільської ради, Білокуракинського району
Боброва Тетяна Олександрівна - « Чорноморське » ХФ ЗАТ КБ « ПриватБанк »; керуюча відділенням
Бобровник Григорій Миколайович - Переяслав-Хмельницька РДА; начальник відділу освіти
Бобровницький Юрій Анатолійович - Іванівська селищна рада VI скликання; депутат
Бобровський Олександр Григорович - ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей»; Директор
Бобровський Олександр Валентинович - «Харківський машинобудівельний завод «ФЕД»; головний інженер
Бобровицький Олександр Геннадійович - Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області; Головний спеціаліст з інформаційних технологій
Бобрус Сергій Іванович - Шевченківська районна рада Харківської області; Депутат
Бобрус Тетяна Анатоліївна - Сподобівська сільська рада Шевченківського району Харківської області; Спеціаліст
Бобрик Володимир Мефодійов - Розтоцьке лісництво ДП «Кременецький лісгосп».; лісничий
Бобриков Євген Сергійович - ВТБ Відокремленого підрозділу «Шахта «Північна» Державного підприємства «Торецьквугілля»; гірничий майстер ділянки
Бобриш Сергій Валерійович - Мар’їнське відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області; інспектор-криміналіст
Бобришова Олена Володимирівна - Відділ з питань обліку бюджетних коштів та кредитування виконкому Кодимської міської ради; Завідуюча відділом
Бобух Іван Павлович - Державна екологічна інспекція у Черкаській області; головний спеціаліст – державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області відділу екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу
Бобурко Василь Іванович - Державна екологічна інспекція у Закарпатській області; провідний спеціаліст відділу екологічного та радіологічного контролю в зоні діяльності митниць призначення та відправлення - державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області
Бобик Тамара Василівна - Клішковецька сільська рада Хотинського району Чернівецької області; завідувач військово-облікового бюро
Бобир Андрій Васильович - Варвинська районна державна адміністрація Чернігівської області; начальник відділу агропромислового розвитку
Бочак Євгеній Олексійович - Державне підприємство МО України «Київське управління механізації і управління»; начальник гаражу.
Бочаров Михайло Григорович - Збаразька міська рада Тернопільської області; міський голова
Бочарова Олена Анатоліївна - Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов; заступник керівника навчально-наукового центру заочного навчання та післядипломної освіти
Бочкор Тетяна Іржіївна - Мукачівська районна філія кредитної спілки "Сяйво Карпат,"; Виконавчий директор
Бочкова Олена Іванівна - Тимоновицький фельдшерський пункт; Завідуюча
Бочкура Ігоря Ярославовича - Богородчанський спецагролісгосп; майстр лісу
Бодак Ганна Федорівна - Соболівська сільська рада Шполянського району Черкаської області; Депутат
Бодак Валерій В’ячеславович - Відділ продажів Північно-Східного регіону/Управління експрес-продажів ПАТ «Платинум банк»; старший експерт Сектору продажів Полтавської області
Бодак Валерій В’ячеславович - Відділ продажів Північно-Східного регіону/Управління експрес-продажів ПАТ «Платинум банк»; старший експерт Сектору продажів Полтавської області
Бодячук Майя Дмитрівна - дільнична виборча комісія № 070470 з виборів Президента України територіального виборчого округу № 20; заступник голови
Бодюк Володимир Миколайович - Сектор благоустрою масиву «Троєщина» відділу контролю за благоустроєм Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації; завідувач сектору
Бодлак Богдан Зеновійович - Державна виконавча служба Калуського міськрайонного управління юстиції; головний державний виконавець
Боднар Анатолій Іванович - приватний аудитор.
Боднар Іван Степанович - На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія с. Синьків, Заліщицького району; голова комісії
Боднар Любов Миколаївна - КП «Веселка»; керівник
Боднар Оксана Ярославівна - Державне підприємство "Солотвинське лісове господарство"; інженер з лісових культур
Боднар Павло Петрович - виконуючи обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області
Боднар Сергій Валеріанович - Чемеровецьке відділення Городоцької МДПІ; заступник начальника, начальник
Боднар Володимир Миколайович - депутат Степової сільської ради VII скликання
Боднар Володимир Павлович - Білівська дільниця ветеринарної медицини в Чортківському районі; завідуючий
Боднарашек Дмитро Васильович - МКП «Чернівцітеплокомуненерго»; Майстер
Боднарчук Дмитро Іванович - Житлово-будівельний кооператив № 11; голова правління
Боднарчук Леонід Васильович - Державне підприємство «Кельменецьке державне спеціалізоване лісництво агропромислового комплексу»; Виконуючий обов'язки директора
Боднарчук Петро Іванович - Старопісочнянська сільська рада Городоцького району Хмельницької області; сільський голова
Боднарюк Діана Дмитрівна - Тереблеченська сільська рада Тереблеченської ОТГ; Депутат
Боднарюк Олександр Феодосійович - Шировецька сільська рада Хотинського району Чернівецької області 6 скликання; депутат
Боднарюк Орися Іванівна - Шубранецька сільська рада; Депутат
Боднарюк Юлія Анатоліївна - Зеленівська сільська рада Новотроїцького району Херсонської області; депутат та секретар сільської ради
Боднарський Микола Васильович - Коломийський економіко-правовий коледж Київського національного торговельно-економічного університету; заступник директора з навчальної роботи Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету
Бодня Анатолій Миколайович - Приватне виробничо-комерційне підприємство «ЕТЛ»; директор
Бодрий Олег Леонідович - КП«Теплопостачання та водо-каналізаційного господарства»; т.в.о. директора
Богач Богдан Йосипович - сільський голова с.Сілець Тисменицького району Івано-Франківської області
Богач Дмитро Юрійович -
Богач Галина Федорівна - Македонська сільська рада Миронівського району Київської області; головний бухгалтер.
Богаченко Олексій Вікторович - Макарівське відділення поліції Ірпінського відділу поліції; Поліцейський сектору реагування
Богачевський Володимир Миколайович - Павлівська сільська рада Івано-Франківської області; депутат сільської ради
Богачова Наталія Станіславівна - Новострільцівська сільська рада Міловського району Луганської області; депутат сільської ради
Богачук Антон Григорович - ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ; Інспектор сектору реагування патрульної поліції №2 Козелецького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області
Богачук Василь Олегович - Заліщицьке відділення поліції Чортківського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області; інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції патрульної
Богачук Василь Олегович - сектор превенції патрульної поліції Заліщицького відділення Чортківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області; інспектор дорожнього нагляду
Богачик Сергій Вікторович - Кам’янець-Подільська районна рада; депутат районної ради
Богадіца Володимир Ігорович - СУР Жовтневого РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; заступник начальника.
Богак Лук'ян Лук'янович - ГУ Держсанепідслужби в Івано-Франківській області; санітарний фельдшер
Богар Іван Федорович - в судовому рішенні місце роботи не вказано; в судовому рішенні посада не вказана
Богар Іван Шамуілович - в судовому рішенні місце роботи не вказано; в судовому рішенні посада не вказана
Богатов Василь Аркадійович - Житомирський філіал ТОВ «Український експрес»; завідуючий складу
Богатир Віктор Миколайович - Світлогірська сільська рада Криничанського району Дніпропетровської області; депутат сільської ради
Богатиренко Іван Андрійович - ДЮСШ №; заступник директора по адміністративно-господарській частині
Богатиренко Олександр Вікторович - СВ Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області; слідчий
Богатиренко Ольга Миколаївна 05.03.1964 - Обухівська районна рада Київської області 6-го скликання; Депутат
Богатиренко Валентина Григорівна - Верхньорогачицька районна державна адміністрація; Начальник відділу освіти
Богатирець Йосип Іванович -
Богатирьов Андрій Валерійович - Криворізька міська рада; Депутат
Богдан Андрій Іванович - Городнянська міська рада Чернігівської області; міський голова
Богдан Антоніна Анатоліївна - Орлянська сільська рада Василівського району Запорізької області; секретар, в.о. голови сільської ради
Богдан Фелікс Олександрович - заступник голови правління відкритого акціонерного товариства «Горохівський цукровий завод»
Богдан Микола Ярославович - ПП «ВТК «Ніко»; директор
Богдан Сергій Михайлович - Нововоронцовська районна рада Херсонської області; депутат Нововоронцовської районної ради Херсонської області
Богдан Василь Федорович - Маломидське лісництво ДП «СЛАП Костопільський держспецлісгосп»; Майстер лісу
Богдан Володимир Іванович - Ліквідаційна комісія АТЗТ «Вільховатське» в с. Вільховатка Кобеляцького району; голова.
Богданчик Наталія Миколаївна - Данилівська (Кіровська) сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області; депутат сільської ради
Богданенко Андрій Миколайович - ТОВ “Будметалпроект”; Директор
Богданець Іван Іванович -
Богданець Тетяна Василівна - Сільська рада с. Новосілки Кагарлицького району Київської області; Сільський голова
Богданов Микола Михайлович - Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів в Сумській області; начальник
Богданов Олексій Олександрович - Криворізька виправна колонія УДПСУ у Дніпропетровській області №80; фельдшер медичної частини
Богданов Олексій Володимирович - Чернігівський РВ ГУМВС України в Запорізькій області; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Богданов Сергій Володимирович - ТОВ СП «Нібулон»; комбайнер
Богданова Катерина Володимирівна - ДПІ у Голосіївському районі м. Києва; Колишній працівник
Богданова Наталія Павлівна - Підгірнянська дільниця державної ветеринарної медицини Б-Дністровської районної державної ветеринарної лікарні; завідуюча.
Богданович Степан Олександрович - Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області; командир відділення - водій 19 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону
Богданцев Михайло Олександрович - КП «Артемівський комбінат комунальних підприємств»; директор
Богдасарова Катерина Миколаївна - ПП
Богма Тетяна Василівна - Вознесенська сільська рада; депутат
Богодвид Валентина Дмитрівна - дільнична виборча комісія № 181167, одномандатного виборчого округу № 67 Чуднівського району Житомирської області; член
Богомаз Олександр Іванович - Яланецька сільської ради Вінницької області; голова сільської ради
Богомол Сергій Григорович - ТОВ АФ «Олімпекс Агро».; Головний інженер.
Богомол Яна Олександрівна - відділ ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Охтирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України; головний спеціаліст
Богомолов Артем Євгенович - військова частина А1048; начальник штабу – перший заступник командира військової частини
Богомолов Федір Федорович - фізична особа-підприємець
Богомолов Ігор Геннадійович - ТОВ «ПРАЙМ СІСТЕМС»; Директор
Богомолова Олена Анатоліївна - Рубіжанська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області; головний державний ревізор-інспектор
Богонос Володимир Іванович - Хоростківська міська рада; Депутат
Богонос Юрій Богданович - депутат сьомого демократичного скликання Винниківської міської ради
Богослав Микола Іванович - Червона сільська рада Великобілозерського району Запорізької області; сільський голова
Богославець Віталій Олександрович - дільничий інспектор міліції; ДІМ Харківського РВ ГУМВС України в Харківській області
Богоутдинова Наталія Миколаївна - Розумівська сільська рада Запорізького району Запорізької області; секретар сільської ради
Богова Руслана Григорівна - Державна установа «Донецька державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України»; завідуюч лабораторією первинного та елітного насінництва
Богун Михайло Богданович - Острівська сільська рада Сокальського району Львівської област; депутат
Богун Орися Ярославівна - депутат сьомого демократичного скликання Львівської міської ради м. Львова
Богун Віталій Васильович - голова ДВК № 070168, ОВК № 19 с. Жашковичі Іваничівського району Волинської області під час проведення 25.05.2014 року позачергових виборів Президента України
Богуш Анжела Тимофіївна - Дільнична виборча комісія №730131 ОВК №204; член ДВК
Богуславський Андрій Сергійович - Комунальний заклад «Новомосковська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради»; Завідувач, лікар-ортопед-травматолог травматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «Ортопедія та травматологія»
Богуславський Артем Олегович - КРУ у Вінницькій області.; провідний державний аудитор відділу фінансового аудиту діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки
Богиня Олександр Олександрович - Щастинська міська рада Новоайдарського району Луганської області; депутат, секретар та виконуючий обов'язки голови міської ради
Боянович Володимир Степанович - Бережанське об'єднання міського військового комісаріату Тернопільської області; Начальник відділення
Бояр Володимир Васильович - Державна прикордонна служба; Заступника начальника відділу управління службою штабу 4 прикордонного загону (I категорії)
Боярчук Наталія Михайлівна - Угорська сільська територіальна виборча комісія; секретар
Боярчук Раїса Мартинівна - Випасненська сільська рада 6 скликання Білгород-Дністровського району Одеської області; депутат сільської ради
Боярчук Світлана Анатоліївна - Хирівська міська рада Старосамбірського району Львівської області VI скликання; Депутат
Боярський Анатолій Григорович - Хотинський РВ УМВС України в Чернівецькій області; старший оперуповноважений сектору карного розшуку
Боярський Олександр Володимирович - відділ правового забезпечення структурних підрозділів облдержадміністрації юридичного управління Волинської обласної державної адміністрації; головний спеціаліст – юрисконсульт
Боярський Валерій Федорович - Заборольська сільська рада; Голова
Бойченко Олександр Вікторович - Полігонівська сільська рада; голова
Бойченко Сергій Олександрович - Кримське республіканське підприємство "Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційгого господарства м. Керчі"; заступник директора
Бойченко Юрій Петрович - Долинська міська рада Кіровоградської області; перший заступник Долинського міського голови
Бойчук Данка Юріївна - дільнична виборча комісія № 260818; голова виборчої комісії
Бойчук Дмитро Сергійович - 2 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області; начальник караулу 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Вінницькій області
Бойчук Інна Володимирівна - Львівська комерційна академія; декан факультету міжнародних відносин, член приймальної комісії для набору студентів академії
Бойчук Іван Ігорович - Краснянське лісництво ДП «Осмолодське лісове господарство»; Майстер лісу майстерської дільниці №3
Бойчук Марія Йосипівна - Коломийська центральна районна лікарня; Старший інспектор відділу кадрів
Бойчук Наталія Петрівна - Виборча комісіяна виборах депутатів Верховної Ради Автономної Крим, місцевих рад та сільських, селищних місцевих голів Полівецької сільської територіальної виборчої комісії № 24, що відбулись 31 жовтня 2010 року; Заступник голови виборчої комісії
Бойчук Олександр Романович - Острозька ЦРЛ; завідувач хірургічним відділенням
Бойчук Ольга Ярославівна - Довговойнилівська сільська рада; сільський голова
Бойчук Ольга Йосипівна - дільнична виборча комісія №260827; голова виборчої комісії
Бойчук Роман Федорович - сільський голова с. Олександрівка Буринського району Сумської області
Бойчук Віктор Миколайович - Кулівецька сільська рада; сільський голова
Бойчук Володимир Дмитрович - Веренчанська сільська рада; Голова
Бойчук Володимир Петрович - Комунальний заклад «Конотопська центральна районна лікарня ім. Академіка Михайла Давидова»; Лікар-нарколог наркологічного кабінету поліклініки для обслуговування дорослого населення
Боєчко Надія Йосипівна - Сівко-Войнилівська сільська рада; депутат.
Боєв Артем Володимирович - Північна селищна рада; депутат Північної селищної ради
Боєва Людмила Валеріївна - Болградська районна державна адміністрація; Головний спеціаліст відділу планування доходів та економічного аналізу фінансового управління
Бойкан Федір Михайлович - Врубівська селищна рада Попаснянського району Луганської області; голова
Бойків Анатолій Михайлович - Державне підприємство «Коломийський експериментальний завод «Прут»; директор
Бойко Алла Сергіївна - Великобагачанська районна рада Полтавської області; Депутат
Бойко Анатолій Миколайович - Новоайдарське лісництво ДП «Новоайдарське лісомисливське господарство»; майстер
Бойко Анатолій Вікторович - Житомирська установа виконання покарань № 8; інспектор першої категорії відділу режиму і охорони
Бойко Андрій Володимирович - відділ податкового контролю Козівської міжрайонної Державної податкової інспекції Тернопільської області Державної податкової служби; старший державний податковий ревізор-інспектор
Бойко Богдан Андрійович - майстер лісу ДП «Ворохтянське лісове господарство»
Бойко Денис Васильович - відділення дільничних інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Залізний порт»; дільничний інспектор прикордонної служби 2 категорії
Бойко Дмитро Іванович - Збройні Сили України; начальник служби ракетно-артилерійського озброєння технічної частини
Бойко Дмитро Валерійович - директор ТОВ « Трансімпорт – сервіс»
Бойко Дмитро Вікторович - Гвоздівська сільська рада Васильківського району Київської області; голова
Бойко Федір Борисович - Хрещатинська сільська рада Чернігівської області; депутат сільської ради
Бойко Галина Іванівна - Рокитнівський НВК «Школа 1 ступеня – гімназія»; Директор
Бойко Ганна Миколаївна - Бієвецька сільська рада; Депутат
Бойко Ганна Валеріївна - Районне територіальне медичне об’єднання «Новомиргородське»; Головний бухгалтер
Бойко Григорій Сергійович - не працюючий
Бойко Ірина Олексіївна - директор НВК Новоайдарська школа-гімназія
Бойко Іван Васильович - ДВК №070068, ОВК №20; голова
Бойко Іван Ярославович - Тернопільський РВ УМВС України в Тернопільській області; начальник сектору карного розшуку
Бойко Іван Євгенович - Бережанська районна рада; депутат
Бойко Леонід Петрович - приватний підприємець
Бойко Лідія Олексіївна - На час вчинення злочину: голова Малошкарівської виборчої комісії Полонського району, Хмельницької області
Бойко Людмила Григорівна - депутат Привільської сільської ради Троїцького району Луганської області
Бойко Михайло Михайлович - Департамент екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА; директор
Бойко Микола Ігорович - ВДВС Івано-Франківського міського управління юстиції; державний виконавець
Бойко Наталія Миколаївна - Теплицька районна державна лікарня ветеринарної медицини
Бойко Оксана Романівна - ДВК №610799; голова
Бойко Олег Михайлович - ТзОВ «Флора-Захід»; директор
Бойко Олександр Олександрович -
Бойко Олександр Петрович - молодший спеціаліст служби захисту інформації Чернівецького міського військового обласного військового комісаріату
Бойко Олена Олегівна - ТОВ “Біко Фукс”; директор
Бойко Орест Лукич - митний пост «Тиса» Чопської митниці; начальника відділу
Бойко Роман Богданович - ТОВ «Лекс консалтинг»; юрисконсульт
Бойко Руслана Анатоліївна - Курилівська сільська рада Волочиського району Хмельницької області; Секретар
Бойко Сергій Олександрович - Васильківська районна рада Київської області; Депутат
Бойко Сергій Володимирович - Білгород-Дністровський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції УГДУІН в Одеській області; Заступник начальника
Бойко Таїса Іванівна - Володимирівська сільська рада Красноградського району Харківської області; депутат сільської ради
Бойко Тарас Григорович - Київська районна у м.Полтаві рада ТОВ «Приваттехсервіс Плюс»; депутатом директор
Бойко Тарас Володимирович - помічник дільничного інспектора міліції СДІМ Золочівського РВ ГУ МВС України у Львівській області
Бойко Тетяна Олегівна - рота 4 батальйон Управління патрульної поліції в м. Запоріжжя ДПП НП України; інспектор поліції
Бойко Вадим Анатолійович -
Бойко Валентин Григорович - Рояківська сільська рада Кегичівського району Харківської області; депутат
Бойко Валентина Іванівна - Погребняківська сільська рада Семенівського району Полтавської області; Депутат
Бойко Василь Федорович - Приватне мале підприємство «Візит»; Директор
Бойко Василь Казимирович - Теребовлянська районна державна адміністраця Тернопільської області; Виконувач обов”язків голови
Бойко Віктор Григорович - Ольшаницька сільська рада Рокитнянського району Київської області; депутат сільської ради
Бойко Віктор Олександрович - Великоновосілківська райдержадміністрація Донецької області; начальник управління освіти, молоді та спорту
Бойко Віталій Іванович - 270-го відділ імітаційного моделювання бойових дій Командування Сухопутних військ Збройних Сил України; інженер
Бойко Володимир Анатолійович - Державна виконавча служба у Новгородківському районі Кіровоградської області; Начальник
Бойко Володимир Григорович - Вікторійська сільська рада Пирятинського району Полтавської області; голова
Бойко Ярослава Володимирівна - Нирківська сільська рада; головний бухгалтер
Бойко Єгор Вікторович - Чугуївське РВ ГУМВСУ в Харківській області; слідчий слідчого відділу
Бойко Юрій Михайлович - ПП Бойко Ю.М.
Бойко Юрій Миколайович - Дані відсутні
Бойко Юрій Миколайович - Шустовецька сільська рада; Депутат
Бойко Юрій Олександрович - Жашківське відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області; Поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння
Бойко Юрій Павлович - не працює
Бойкун Костянтин Михайлович -
Бойцун Людмила Федосіївна - Ширяївський центр поштового зв'язку №4; бухгалтер
Бойцун Орест Романович - майстер; ГП «Пісковик»
Бока Дмитро Дмитрович - приватний підприємець, особа, зазначена у пункті 5 частини першої статті 4 Закону
Бокач Андрій Володимирович - Прокуратура Галицького району м. Львова; слідчий
Бокал Юлія Сергіївна - бухгалтер Козятинського РВ УМВ України у Вінницькій області
Бокатий Андрій Валерійович - старший інспектор митного поста «Київ-аеропорт» Київської регіональної митниці Державної митної служби України
Бохан Наталія Іванівна - Радомишльська автомобільна школа Товариства сприяння обороні України; головний бухгалтер
Бохан Юрій Миколайович - Василівський експлуатаційний цех водопостачання та водовідведення КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради; начальник експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення
Боханцева Алла Вікторівна - Шимківська сільська ради Ананьївського району Одеської області; депутат
Бохнак Тетяна Євгенівна - Управління соціального захисту населення Монастириської районної державної адміністрації Тернопільської області; завідувач сектору виплати соціальних виплат
Бохонко Олег Ігорович - Львівський обласний діагностичний клінічного лікувальний державний кардіологічний центр; завідувач відділення електрофізіологічних обстежень серця з рентген операційного
Бохонська Світлана Михайлівна - Старовижівський професійний ліцей; майстер виробничого навчання
Бокіш Олександр Анатолійович - Шепетівський військовий лісгосп ДП “Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат”; майстер лісу
Боклах Ірина Григорівна - Дубівська сільська рада Горностаївського району Херсонської області; депутат
Боклан Сергій Іванович - СДПЧ-33 по охороні м. Южне; водій
Боклинка Юрій Георгійович - Кременчуцький міжрайонний відділ Управління поліції охорони в Полтавській області; поліцейський взводу №1 роти охорони об`єктів та публічної безпеки
Больбух Лідія Олексіївна - Бахмацьке об’єднане управління пенсійного фонду України; Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян
Болдов Михайло Сергійович - ДП "Верхньодніпровське лісове господарство"; майстер лісу
Болдурат Вадим Володимирович - Пологівська міська рада Запорізької області; Депутат
Болдирєв Дмитро Миколайович - Першотравенське відділення Східно-Дніпровської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області; заступник начальника - начальник
Болгар Михайло Михайлович - ВАТ «Криворізьке автотранспортне підприємство - 14130»; заступник директора по безпеці руху
Боляк Андрій Михайлович - Управління поліції охорони у Львівській області; Молодший інспектор взводу № 1 роти з фізичної безпеки
Болянська Оксана Вікторівна - прес-служба Державного підприємства «Морський торгівельний порт «Чорноморськ»; заступник начальника
Болюк Ярослав Семенович - Державне підприємство «Сколівське лісове господарство»; Мисливствознавець ДП «Сколівське лісове господарство»
Болобан Галина Григорівна - Фурсівська сільська рада Білоцерківського району; депутат
Болобан Ольга Степанівна - Шляхівська сільська виборча комісія Бершадського району Вінницької області; голова
Болобан Павло Володимирович - Фурсівська сільська рада Київської області; депутат сільської ради
Болотіна Лариса Леонідівна - Державне підприємство «Торговий дім «Етанол»; Директор.
Болото Наталія Василівна - депутат сьомого скликання Сиротинської селищної ради м. Сєвєродонецька Луганської області
Болото Олег Олександрович - окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 104; голова
Болотова Тетяна Вікторівна - Державний земельний кадастр Держземагенства у Куп’янському районі Харківської області; заступник управління – начальника відділу
Большая Лідія Степанівна - Томинобалківська сільська рада Білозерського району Херсонської області; Депутат
Большакова Олена Юріївна - Управління оподаткування фізичних осіб ДПІ у Фрунзенському районі м. Харкова; головний державний податковий ревізор-інспектор 1 рангу відділу контрольно-перевірочної роботи
Боличева Валентина Миколаївна - Будищенська сільська рада; землевпорядник
Бомбіна Людмила Федорівна - Бережинська сільська рада Кіровоградського району Кіровоградської області; депутат сільської ради
Бомко Сергій Анатолійович -
Бомко Валентина Василівна - депутат Комарівської сільської ради Вінницького району
Бомко Віталій Васильович - Морозовичівська сільська рада; депутат сільської ради
Бондар (Формус) Крістіна Юріївна - Київський міський нотаріальний округ; приватний нотаріус
Бондар Анатолій Мар’янович - КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж»; директор
Бондар Анатолій Мар’янович - КП «Віньковецьке районне підприємство теплових мереж»; директор
Бондар Анатолій Пилипович - Сумська міська рада; Заступник голови
Бондар Андрій Ігорович - ПП "Будівельна та торгівельна компанія "Забудова"; генеральний директор
Бондар Денис Сергійович - Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління ДПС України; інспектор прикордонної служби 2 категорії - інструктор кінологічного відділення відділу прикордонної служби «Мамалига» ІІ категорії
Бондар Галина Никифорівна - ПП «Тернобудтехексперт»; Архіваріус
Бондар Ігор Віталійович - «Олімп-Сервіс"; директор.
Бондар Ілона Василівна - Роздольненська сільська рада Каланчацького району VI скликання; депутат
Бондар Ірина Василівна - Пеньківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини відділу охорони здоров’я Шаргородської РДА; головний лікар
Бондар Іван Костянтинович - Хорошівська селищна рада; Депутат
Бондар Катерина Ігорівна - Державний навчальний заклад «Київський професійний електромеханічний ліцей»; в.о. головного бухгалтера
Бондар Лариса Володимирівна - Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Петра Яцика; бухгалтер школи
Бондар Лідія Семенівна - КУ «Кремінське РТМО»; лікар-психіатр
Бондар Лілія Володимирівна - ЛКП «Бондарівка»; майстер з експлуатації житлового фонду ЛК
Бондар Любов Володимирівна - Виконавчий комітет Гребінківської міської ради Полтавської області; Начальник відділу
Бондар Людмила Василівна - КЗОЗ «Харківська міська поліклініка № 9»; лікар загальної практики - сімейної медицини
Бондар Михайло Олександрович - Гороховатська сільська рада; депутат
Бондар Михайло Пилипович - Кабичівська сільська рада Марківського району Луганської області; голова сільської ради
Бондар Михайло Володимирович - Бохоницької сільської ради; голова
Бондар Микола Володимирович - Хотуницька сільська рада Чернігівської області; голова сільської ради
Бондар Олександр Іванович - Колядівська сільська рада Новоайдарського району, Луганської області; Сільський голова
Бондар Олександр Іванович - Ічнянська районна державна адміністрація Чернігівської області; голова
Бондар Олександр Миколайович - Вербівська сільська рада; Депутат
Бондар Олександр Олексійович - Новопсковська селищна рада; голова
Бондар Олександр Радійович - менеджер із закупівлі ПРАТ «ПОЕЗ- Кернел Груп» та ТОВ «Кернел-Трейд»
Бондар Олександр Володимирович - Осоївська сільська рада; сільський голова
Бондар Олексій Вікторович - Головне управління Національної поліції в Сумській області; старший слідчий Сумського ВП (м. Суми )
Бондар Петро Павлович - Чуднівське лісництво ДП «Дзержинський лісгосп»; лісник
Бондар Сергій Миколайович - Великописарівська селищна рада; спеціаліст
Бондар Валентин Олександрович - Новоолександрівська сільська рада; депутат
Бондар Валерій Костянтинович - начальник Кіровоградського міжрайонного управління водного господарства
Бондар Вероніка Олегівна - Сквирська міська рада Київської області; секретар міської ради
Бондар Віктор Анатолійович - Уладівське лісництво Державного підприємства «Хмільницьке лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Державного комітету лісового господарства України; майстр лісу обходу № 6
Бондар Віталій Володимирович - Куликівський ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області; Інспектор з дорожнього нагляду Куликівського ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області
Бондар Володимир Іванович - Селянсько-фермерське господарство "Дружнянська страусова ферма"; голова
Бондар Євгеній Гаврилович - Комунальне підприємство "Павлограджитлосервіс" Павлоградської міської ради; Директор
Бондар Юрій Григорович - Правобережна адміністрація Вінницької міської ради; голова адміністрації
Бондар Юрій Михайлович - Новобузька районна рада Миколаївської області; голова
Бондар Юрій Пилипович - Господарське відділення пологового будинку Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання; Завідуючий
Бондарчук Едуард Валерійович - Білозерська міська рада Добропільського району Донецької області; Депутат
Бондарчук Інна Анатоліївна - Обласний спеціалізований будинкок дитини м. Артемівськ; головний лікар
Бондарчук Максим Валерійович - територіального сервісного центру №1843 Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області; виконуючий обов’язки начальника
Бондарчук Микола Сергійович - Сусловецька сільська рада; голова
Бондарчук Олександр Олександрович - Білгород-Дністровський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції УГДУІН в Одеській області; начальник
Бондарчук Світлана Аркадіївна - головний бухгалтер філії «Спецавтобаза» ДП «КОДУ»
Бондарчук Тетяна Юріївна - Відділення поштового зв'язку Гардишівка Центру поштового зв'язку № 7 Житомирської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»; начальник.
Бондарчук Василь Костянтинович - Інститут сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України; Інженер
Бондаренк Юрій Володимирович - У рішенні суду не вказано
Бондаренко (до шлюбу – Торопова) Ксенія Миколаївна - не вказано; не вказана
Бондаренко (до шлюбу – Торопова) Ксенія Миколаївна - не вказано; не вказана
Бондаренко Алла Євгеніївна - Житлово-будівельний кооператив № 187; Голова правління
Бондаренко Анатолій Васильович - Голова Черкаської міської ради; депутат Черкаської обласної ради; голова Черкаської обласної партійної організації ВО "Батьківщина"; голова ГО "Моя рідна земля" - Реальний конфлікт інтересів
Бондаренко Анатолій Васильович - Голова Черкаської міської ради; депутат Черкаської обласної ради; голова Черкаської обласної партійної організації ВО "Батьківщина"; голова ГО "Моя рідна земля" - Реальний конфлікт інтересів - Декларація за 2015 рік
Бондаренко Анатолій Васильович - Голова Черкаської міської ради; депутат Черкаської обласної ради; голова Черкаської обласної партійної організації ВО "Батьківщина"; голова ГО "Моя рідна земля" - Реальний конфлікт інтересів - Декларація за 2016 рік
Бондаренко Анатолій Вікторович - Бердянська філія ДП «АМПУ».; Головний диспетчер
Бондаренко Андрій Федорович -
Бондаренко Андрій Миколайович - Головавтотрансінспекція у м. Києві; головний спеціаліст керівництва територіального управління
Бондаренко Андрій Олександрович - Маловисківський РВ УМВС України в Кіровоградській області; начальник штабу
Бондаренко Андрій Вікторович - Малокомишуваська сільська рада Ізюмського району Харківської області; депутат сільської ради
Бондаренко Борис Григорович - Краснопавлівська селищна рада Лозівського району Харківської області; Голова
Бондаренко Дмитро Миколайович - депутат Іванівської сільської ради
Бондаренко Ігор Олександрович - Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області; Депутат
Бондаренко Ігор Сергійович - не працює
Бондаренко Леонід Андрійович - Старосалтівська селищна рада Вовчанського району Харківської області; депутат
Бондаренко Людмила Миколаївна - Цибулівська сільська рада Знам’янського району Кіровоградської області; депутат сільської ради
Бондаренко Людмила Петрівна - Лозівська сільська рада Кегичівського району Харківської області; сільський голова
Бондаренко Марія Павлівна - Петропавлівська РДА; головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу культури, туризму, національностей та релігії
Бондаренко Михайло Вікторович - Вінницька митниця; начальник відділу організації митного контролю
Бондаренко Микола Григорович - Петропавлівська селищна рада Станично-Луганського району Луганської області; Депутат
Бондаренко Микола Миколайович - Пришибська сільська рада Балаклійського району Харківської області; депутат сільської ради
Бондаренко Олег Вікторович - ПП
Бондаренко Олег Євгенович - Лебединська районна Державна лікарня ветеринарної медицини; начальник
Бондаренко Олександр Олександрович - військова частина 3005; стрілець 1-го відділення 1-го патрульного взводу 1-ї патрульної роти патрульного батальйону
Бондаренко Олександр Вікторович - ДНЗ «Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища»; директор
Бондаренко Олександр Євгенович - військова частина А 1361; технік відділення зберігання продовольства й майна відділу зберігання продовольства
Бондаренко Олексій Олександрович - депутат Балаклійської районної ради
Бондаренко Сергій Іванович - Засульська сільська рада; сільський голова
Бондаренко Тетяна Анатоліївна - Золочівська селищна рада Харківської області; голова селищної ради
Бондаренко Тетяна Федорівна - Кузнецовська сільська рада Розівського району Запорізької області; голова
Бондаренко Тетяна Іванівна - Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів; директор
Бондаренко Валентина Андріївна - ДУ «ІОЗДП НАМНУ»; завідуюча лабораторії радіонуклідної діагностики
Бондаренко Василь Миколайович - Голова правління колективного сільськогосподарського підприємства імені XXIІ партз'їзду Оріхівського району
Бондаренко Василь Валентинович - Прокуратура Совєтського району м. Макіївка Донецької області; помічник прокурора
Бондаренко Віктор Володимирович - перший заступник голови Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області
Бондаренко Вікторія Валентинівна - ПП «Ронікс»; заступник комерційного директора
Бондаренко Віталій Вікторович - ТзОВ "СтанВіт"; директор
Бондаренко Володимир Валерійович - БФ «Діти Людства»; директор БФ «Діти Людства»
Бондаренко Володимир Васильович - ТзОВ «Будівельна компанія «Люкс»; директор
Бондаренко Володимир Вікторович - Червоноперекопська ветеринарна дільниці-лікаря ветеринарної медицини Каховської районної державної лікарні ветеринарної медицини; Завідувач
Бондаренко Яна Олександрівна - Антонівська сільська рада Шполянського району Черкаської області; секретар сільської ради
Бондаренко Юрій Георгійович - Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»; виконуючий обов'язки директора
Бондаренко Юрій Петрович - Федорівська сільська рада 6-го скликання.; Депутат.
Бондарець Дмитро Іванович - Кривоозерське відділення Первомайської об’єднаної державної податкової інспекції Миколаївської області Державної Податкової служби; Заступник начальника – начальник
Бондарець Олександра Василівна - Великоростівської сільської виборчої комісії Оратівського району; секретар
Бондарець Вікторія Сергіївна - Державний земельний кадастр у Полтавському районі Полтавської області; завідувач сектор
Бондарець Зоя Володимирівна - Рівненське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; провідний спеціаліст
Бондарев Микола Іванович - поліцейський роти дорожньо – патрульної служби; Головне управління Національної поліції України у Волинській області
Бондарев Сергій Миколайович - Троїцький відділ Старобільської місцевої прокуратури Луганської області; прокурор
Бондарев Валерій Володимирович - Орлівщинська сільська рада; депутат
Бондарева Яна Валеріївна - Новомосковська районна рада 6 скликання Дніпропетровської області; депутат
Бондаревська Олена Іванівна -
Бондарєв Микола Миколайович - ТОВ «Юстінвест 2012»; землеврядник
Бондарєв Володимир Миколайович - ДП "Сватівське лісомисливське господарство"; директор
Бондарєва Ірина Миколаївна - Петровська сільська виборча комісія; голова Петровської сільської виборчої комісії
Бондарук Артем Михайлович - ДП «Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат»; старший майстер кокильного-заливної ділянки вальцелітейного заводу
Бондарук Олексій Іванович - відділ організації моніторингових досліджень, реєстрації зразків та оформлення документів Черкаської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини; завідуючий відділом
Бондіні Наталія Борисівна - фізична особа – підприємець
Бондюк Олена Олегівна - Чуднівська об’єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Житомирській області; головний державний ревізор – інспектор відділу доходів і зборів з фізичних осіб
Бонкало Світлана Іванівна - Боронявська сільська рада Закарпатської області; бухгалтер-статист
Борбат Антоніна Дмитрівна - МКП «Житловокомунгосп»; Головний бухгалтер
Борчук Людмила Вікторівна - Староушицька селищна рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області VII скликання; депутат селищної ради
Бордіян Сергій Федорович - ПП «А.М.А.»; директор
Бордзихівський Андрій Сергійович - Гайсинський ВП ГУНП у Вінницькій області; Начальник СРПП №1 Гайсинського ВП
Борейко Тетяна Іванівна - Відділення гігієни харчування санітарно-епідеміологічної служби Київського району м. Одеса; помічник санітарного лікаря
Борець Олена Володимирівна - П'ятихатська районна рада Дніпропетровської області; заступник голови
Борецький Анатолій Васильович - Коростишівська районна рада Житомирської області; голова районної ради
Борецький Павло Федорович - Самарівська сільська рада Ратнівського району Волинської області; Депутат
Борецький Юрій Юрійович - Самгородоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат; заступник директора по адміністративно-господарській частині
Боряк Віталій Олександрович - Краснознаменська сільська рада; сільський голова
Борідченко Андрій Васильович - Суботцівська сільська рада Знам’янського району Кіровоградської області; голова
Борка Петро Іванович - Управління земельних ресурсів в м. Івано-Франківську; На момент вчинення злочину: виконуючий обв'язки завідувача сектора правового забезпечення та кадрової роботи
Борківський Олександр Вікторович - ППФ «ЛЕС»; директор
Борнемісо Гейзо Гейзович - VI скликання Великопаладської сільської ради; Депутат
Борода Ростислав Сергійович - Тульчинська міська рада; провідний спеціаліст, інженер по благоустрою міста
Бородач Людмила Василівна - Баламутівська сільська рада; Депутат
Бородавка Надія Василівня - Селичівська сільська рада Баришівського району Київської області; депутат
Бородавка Олександр Миколайович - Інспектор міжрайонного відділу кримінально виконавчої інспекції Баглійського району м. Дніпродзержинська
Бородавко Володимир Іванович - депутат Остерської міської ради
Бороденко Анатолій Павлович - міського голови м. Батурин Бахмацького району Чернігівської області
Бороденко Олександр Васильович - Баківцівська сільська рада; Депутат
Бороденко Володимир Михайлович - БРПТМ «Райтепломережа»; Директор
Бородій Олег Олександрович - відділ режиму і охорони Вінницької установи виконання покарань УДД ПВП у Вінницькій області №1
Бородій Олексій Миколайович - Южненська сільська рада Ічнянського району Чернігівської області; секретар
Бородін Ігор Анатолійович - ПП "Гермес сервіс груп”; директор
Бородін Олександр Миколайович - Мельниківська сільська рада; депутат
Бородін Валерій Валерійович - ПП «Нива-В.Ш.»; директор філії 02
Бородін Віталій Миколайович - Генічеська міська рада; Начальник відділу з питань землевпорядкування
Бородкіна Єлизавета Іванівна - Міське дитяче дошкільне об’єднання Марганецької міської ради; Директор
Бороха Андрій Степанович - комунальне підприємство «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»; директор
Борошнєв Олексадр Олексійович - Відділ прикордонної служби "Конотоп" Сумського прикордонного загону; перший заступник начальника
Боросюк Наталія Іванівна - Дільнична виборча комісія №730131 ОВК №204; секретар виборчої комісії
Боровець Наталія Володимирівна - відділення оперативної гінекології з малоінвазивними технологіями комунального закладу «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради; палатна медсестра
Боровець Наталія Яківна - Тальнівська ОДПІ Черкаської області; завідувач сектору погашення заборгованостей
Боровець Роман Романович - Рудненська селищна рада Залізничного району м. Львова; депутат селищної ради
Боровець Руслана Сергіївна - Березнівський районний центр зайнятості Рівненської області; провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населені
Боровець Валерій Адамович - Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет; Заступник начальника
Боровська Людмила Іванівна - Спільної науково-виробничої фірми «Авгур»; Директор
Боровська Людмила Віталіївна - КП «Енергетик»; директор
Боровська Світлана Олександрівна - Хворостянівська сільська рада; Депутат
Боровський Ігор Васильович - ДПІ в Приморському районі м. Одеси; старший державний податковий ревізор-інспектор відділу по контролю над правомірністю бюджетного відшкодування податку на додану вартість управління оподатковування юридичних осіб
Боровський Олександр Володимирович - Відокремлений підрозділ вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський; начальник пасажирського потягу
Боровий Олег Олексійович - Чортківської міської ради Тернопільської області; депутат міської ради
Боровик Андрій Миколайович - Інспекція ДАБК у Кіровоградській області; головний державний інспектор відділу контролю за будівництвом об'єктів, якістю будівельних матеріалів, державного ринкового нагляду та житлово-комунальним господарством у м. Кіровограді
Боровик Антоніна Іванівна - Тернівська селищна рада Недригайлівського району Сумської області; Депутат
Боровик Галина Михайлівна - Красноармійський міський відділ Донецької регіональної філії державного підприємства «Центр Державного земельного кадастру»; геодезист
Боровик Марина Олександрівна - Водянська сільська рада; депутат
Боровик Павло Петрович - заступник начальника управління Держкомзему у Овруцькому районі
Боровик Володимир Омелянович - Жовківська центральна районна лікарня; заступник головного лікаря
Боровицький Ігор Васильович - Врадіївська районна державна адміністрація Миколаївської області; Заступник голови райдержадміністрації
Боровицький Іван Васильович - Дубищенська сільська рада; Депутат
Борозьонов Ігор Леонідович - Державне підприємство Міністерства оборони України «Одеський завод будівельних матеріалів»; Заступник головного механіка-енергетика підприємства
Борш Борис Іванович - Крутоярівська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області; голова сільської ради
Борщак Петро Степанович - Ріпкинської юридичної консультації адвокатського об"єднання" Чернігівська обласна колегія адвокатів"; адвокат
Борщан Сергій Анатолійович - Куликівська селищна рада; депутат
Борщенко Василь Іванович - Федорівська сільська рада; голова.
Борщевський Олександр Іванович - Очаківська районна рада; Голова районної ради
Борщов Сергій Олександрович - ХМУ ГУМВС в Харківській області; інспектор ПС 7 роти полку ПС
Борсук Антон Сергійович - ПП
Борсук Іван Васильович - ТОВ «Водоканал Покуття»; директор
Борсук Олександр Євгенович - безробітній
Борташевич Дмитро Володимирович - слідчий слідчого відділення лінійного відділу на станції Козятин Управління МВС України на Південно-Західній залізниці
Бортяш Максим Валерійович - 2 відділення 3-го взводу 2-1 спеціальної комендатури в\ч 3022; контролер
Бортко Валентин Валентинович -
Бортнійчук Світлана Миколаївна - Управління житлово –комунального господарства Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації; головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та економічного аналізу
Бортнік Олексій Анатолійович - ТОВ «Елефант-Буд»; директор.
Бортник Наталія Володимирівна - Радчанська сільська рада Народицького району Житомирської області; сільський голова
Бортник Сергій Миколайович - інспектор Деражнянського районного підрозділу Деражнянського міжрайонного відділу КВІ УДПтС України у Хмельницькій області.
Боруха Сергій Борисович - ПП «Дека»; Директор і засновник
Борущак Ольга Кирилівна - голови дільничної виборчої комісії № 611125 територіального виборчого округу №163, що по вул. Миру, 6 в м. Тернополі; голова дільничної виборчої комісі
Боруцький Святослав Юрійович -
Борис Андрій Михайлович - «Високопільський територіальний центр соціального обслуговування"; директор комунального закладу
Борис Дмитро Миколайович - Управління 1 гарматного артилерійського дивізіону військової частини А2062; Старший розпорядник – дальномріник взводу
Борис Галина Іванівна - Куликівська селищна рада Львівської області; депутат селищної ради
Борис Любомир Володимирович - Драгомирчанська сільська рада; депутат
Борис Людмила Миколаївна - Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж Чернівецької обласної спілки споживчих товариств; заступник директора з гуманітарної освіти та виховання
Борис Олег Володимирович - Рихтицька сільська рада Дрогобицького району Львівської області; сільський голова с. Рихтичі
Борис Тарас Федорович - Козарівська сільська рада; голова
Борис Тарас Володимирович -
Борисенко Інна Ігорівна - ВАТ «Державний ощадний банк України»; завідувач територіально відокремленого безбалансового відділення № 10018/031 філії - Сумського обласного управління
Борисенко Лариса Григорівна - Василівське районне управління юстиції у Запорізькій області; державний виконавець відділу державної виконавчої служби.
Борисенко Микола Сергійович - Соледарська міська рада; Депутат
Борисенко Ніна Іванівна - Тимошинська сільська рада Білокуракинського району Луганської області; депутат сільської ради
Борисенко Ніна Миколаївна - Сектор оподаткування фізичних осіб Приморського відділення Жовтневої МДПІ м. Маріуполя; Головний державний податковий інспектор
Борисенко Павло Володимирович - Мехедівська сільська рада Драбівського району; Спеціаліст
Борисенко Віктор Володимирович - Дніпровська селищна рада Верхньодніпровського району Дніпропетровської області; Депутат селищної ради
Борисенко Владислав Миколайович - депутат Парасковіївської сільської ради Бахмутського району Донецької області
Борисенко Юрій Павлович - управління Державної пенітенціарної служби україни в Житомирській області
Борисено Владислав Миколайович - Парасковіївська сільська рада Бахмутського району Донецької області; депутат сільської ради
Борищенко Андрій Григорович - лікар ветеринарної медицини Жовтневої дільничної лікарні ветеринарної медицини Маріупольської міської державної лікарні ветеринарної медицини
Борисюк Андрій Володимирович - Військова частина 3002; Заступник начальника штабу
Борисюк Богдан Петрович - Луцький МВ УМВС України у Волинській області; Слідчий слідчого відділу
Борисюк Інна Олександрівна - викладач у Рівненському державному базовому медичному коледжі
Борисюк Олександр Олександрович - Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви»; заступник генерального директора з наукової роботи
Борисов Станіслав Віталійович - ВАТ «Перший Інвестиційний Банк»у м. Харкові; Керуючий відділення № 3 філії
Борисова Анна Миколаївна - ДПІ у Ленінському районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області ДПС України.; головний державний податковий інспектор відділу супроводження інформаційних систем та адміністрування баз даних управління інформатизації та обліку платників податків
Борисова Олена Іванівна - Первомайської сільської ради Тельманівського району Донецької області; депутат
Борисова Юлія Іванівна - Бабушкінська районна у м. Дніпропетровську рада; головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
Борисовець Олексій Мусійович - ТОВ «БМФ-Енерготек»; директор
Борисовець Ольга Олександрівна - ДВК № 530150; голова дільничної виборчої комісії
Борисовець Семен Наумович - Сновидовицька сільська рада Рокитнівського району Рівненської області.; голова
Борзенко Григорій Григорович - голова; Херсонський міський благодійний фонд «Прем’єра століття»
Борзенко Людмила Йосипівна - Вільшанська сільська виборча комісія Житомирської області; голова сільської виборчої комісії
Борзих Віктор Андрійович - Бірківська сільська рада; Голова
Босаченко Оксана Миколаївна - Качалівська сільська рада Краснокутського району Харківської області; депутат сільської ради
Босаченко Олексій Олександрович - Розолюксембурзька сільська рада; Голова
Босак Майя Василівна - Монастирчанська сільська рада; депутат
Босаневич Любомир Олександрович - депутат Львівської міської ради
Босенко Наталія Олексіївна - секретар Грушівської сільської ради Апостолівського району Дніпропетровської області
Босенко Сергій Михайлович - ТОВ СВП "Інпромсервіс"; директор
Бошко Петро Костянтинович - Тарутинська селищна рада Тарутинського району Одеської області; депутат селищної ради
Босько Володимир Федорович - Панчівська сільська рада; Голова
Босий Андрій Андрійович - Ленінський відділ міліції Кіровоградського міського відділу УМВС України в області; помічник дільничного інспекторів міліції громадської безпеки Ленінського відділу міліції Кіровоградського міського відділу УМВС України в області
Босик Людмила Василівна - Володимирецька районна державна адміністрація; Начальник відділу культури і туризму
Босик Юрій Іванович - ТОВ «Континентбуд» й ТОВ «Радуга Сіті ЛТД»; директор ТОВ «Континентбуд» й ТОВ «Радуга Сіті ЛТД»
Бот Стефанія Миколаївна - Тисменичанська сільська рада; депутат
Ботченко Віктор Миколайович - майстер лісу Чорнухинського лісництва ДП ПДЛП «Полтаваоблагроліс»
Ботнар Лідія Діонисівна - Дмитро-Білівська сільська рада Казанківського району Миколаївської області 7 скликання; депутат
Ботнар Октавіан Костянтинович - ТОВ "Стройгрупа МКМ"; директор
Ботнаренку Олександр Миколайович - директоро Кримського Республiканського Пiдприємства ЖКП «Побутфон»
Ботош Наталія Адальбертівна - фінансовий відділ Тячівської райдержадміністрації; головний спеціаліст
Боць Тетяна Леонідівна - дільнична виборча дільниця № 070479 територіального виборчого округу №20.; Голова
Боцко Василь Васильович - ТзОВ ВП «ЗВЗ»; Директор
Боцман Олексій Сергійович - Новоазовське районне управління юстиції Донецької області; Головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби
Боцман Володимир Павлович - Андрівська сільська рада Бердянського району шостого скликання; депутат
Боцула Михайло Іванович - Комунальне підприємство «Інформаційний центр «Миргородщина»; директор
Боцвін Сергій Миколайович - ТОВ «Агро - Ера»; директор
Ботвенко Сергій Олександрович - Матвіївськео лісництво ДП "Чигиринське лісове господарство" Черкаське обласне упраління лісового та мисливського господарства; майстер лісу Матвіївського лісництва ДП "Чигиринське лісове господарство"
Ботвенко Володимир Петрович - ДП "Чигиринське лісове господарство"; майстер лісу Матвіївського лісництва державного підприємства "Чигиринське лісове господарство"
Бова Лариса Миколаївна - СЗАТ «Євсуг»; головний бухгалтер
Бова Владислав Юрійович - КП "Новомосковський комбінат комунальних підприємств"; інженер по ремонту доріг, голова тендерного комітету КП «НККП»
Бова Юрій Анатолійович - Тростянецька міська рада
Бовдуй Сергій Григорович - позаміський закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко»; директор
Бовдуй Сергій Миколайович - ЖКГ ТУ Держгірпромнагляд; Виконуючий обов'язки начальника відділу по нагляду в газовому, хімічному комплексах і
Бовкун Олександр Михайлович - Чорнобаївська сільська рада Білозерського району Херсонської області; депутат сільської ради
Бовкун Валентина Іванівна - Надеждівська сільська рада Херсонської області; депутат сільськоі ради
Бовкуненко Олександр Анатолійович - військова частина польова пошта В4742 (колишня військова частина А1778); заступник командира військової частини з виховної роботи
Бовкуненко Петро Володимирович - Костянтинівський індустріальний технікум ДВНЗ ДонНТУ; директор
Бовша Павло Григорович - Великотокмацька дистанція колії ПЧ-17 державного підприємства «Придніпровська залізниця»; Начальник
Бовсуновська Наталія Олександрівна - Південна митниця Міндоходів України; провідний інспектор
Бовсуновський Ігор Володимирович - Управління патрульної поліції у м. Києві; Інспектор роти №2 батальйону №4
Бовсуновський Василь Іванович - ТОВ «Карпи»; директор
Божа Андрій Іванович - КЗ «Тячівська районна лікарня №1»; Лікар-ординатор неврологічного відділення
Боженко Ігор Вікторович - Новоукраїнський РВ УМВС України в Кіровоградській області; старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей
Божеску Ганна Федорівна - Покровська ОДПІ ГУ ДФС в Донецькій області; Головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування доходів і зборів само-зайнятих осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб
Божескул Віктор Іванович - ПП «Ремжитло-Гранд»; директор
Божко Микола Іванович - Стульневська селищна рада Чернігівського району Запорізької області; депутат селищної ради
Божко Василь Іванович - Державна інспекція сільського господарства у Вінницькій області; головний спеціаліст відділу технічного нагляду Управління технічного нагляду, охорони пpaці та пожежної безпеки
Божок Лілія Василівна - Державний заклад “Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці”; виконуюча обов’язки головного лікаря
Божок Олена Олексіївна - Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка; асистент кафедри практичної психології
Божок Володимир Миколайович - Вовчанський районний суд Харківської області; суддя
Божук Василь Семенович - Іловецьке лісництво ДП «Кременецьке лісове господарство»; майстер лісу
Божук Йосип Михайлович - Великобичківська селищна рада Рахівського району Закарпатської області; голова селищної ради
Божик Анатолій Сергійович - Зарічанське РВ УМВС України в Хмельницькій області; Дільничний інспектор міліції
Божик Геннадій Володимирович - майстр ПАТ «Хмельницькобленерго»
Брадул Віра Трохимівна - Поліклініка № 2 міської лікарні № 3 відділу охорони здоров`я Горлівської міської ради; лікар-гінеколог жіночої консультації.
Брадунова Анастасія Олександрівна - Управління Черкаського ОВК; спеціаліст першої категорії центр автоматизованих засобів
Брагар Анатолій Гаврилович - ДПІ у м.Чернівці; Старший державний податковий інспектор відділу адміністрування податків з доходів фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб
Брагар Олег Миколайович - військова частина А3283 (польова пошта В3675); заступник командира бойової машини – навідника – оператора механізованого відділення механізованого взводу
Брагінець Ігор Леонідович - Іванівська селищна рада Херсонської області; Депутат
Браговська Тетяна Іванівна - Валер’янівська сільська рада Волноваського району Донецької області; депутат сільської ради
Брайко Юрій Васильович - Олександрівська районна державна адміністрація; начальник відділу культури та туризму
Браілко Леонід Петрович - Котельня Концерну «Міські теплові мережі»; Майстер
Браїловський Олексій Васильович - Розаліївська сільська рада Білоцерківського району Київської області; Голова
Бранашко Олег Валентинович - провідник вагону поїзда №607/608 сполученням «Львів-Рахів».
Бранець Микола Іванович - Григорівська сільська рада Обухівського району Київської області; сільський голова
Браніцький Олег Олексійович - Головне управління Держсанепідслужби у Вінницькій області; Начальник Вінницького районного управління, головний державний санітарний лікар Вінницького району
Брант Олена Вікторівна - депутат VI скликання Миколаївської селищної ради
Браславський В’ячеслав Леонідович - КП “Житлокомунсервіс-Т”; директор
Браславський В’ячеслав Леонідович - КП “Житлокомунсервіс-Т”; директор
Браташ Сергій Володимирович - запорізька рота батальону забезпечення громадського порядку та супроводження поїздів при УМВС України на Придніпровській залізниці; інспектор патрульної служби
Братащук Любов Григорівна - депутат Козинської сільської Ради Радивилівського району Рівненської області
Братасюк Сергій Іванович - Полонська районна рада; Депутат
Братенко Микола Сергійович - Старосинявське районне управління юстиції; начальник відділу державної виконавчої служби
Братіца Людмила Михайлівна - Приватне підприємство «Комфортбуд 2012»; Директор
Браткевич Ніна Михайлівна - Сатанівська селищна рада Городоцького району Хмельницької області; депутат селищної ради
Браткевич Станіслав Юрійович - Полтавський навчальний центр Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України; директор
Братков Віталій Павлович - Хмельницьке РЕМ ПАТ "Хмельницькобленерго"; начальник дільниці №4
Братковський Віталій Валентинович - Господарче відділення військової частини А3309, яка дислокується за адресою: м. Запоріжжя, вул. Горького, 2.; Начальник сховища
Братусь Володимир Васильович - ВАТ «Дніпрогаз»; начальник служби телемеханіки й зв'язки
Братина Петро Володимирович - Шевченківський РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області; оперуповноважений сектору карного розшуку
Браунс Ольга Юріївна - Управління у справах захисту прав споживачів у Кіровоградській області Державного комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики; Начальник
Браженко Євген Олександрович - тимчасово виконуючий обов'язки начальника відділу міграційної служби в АР Крим
Бражник Олександр Михайлович - Нелюбівська сільська рада Диканського району Полтавської області; Депутат
Бражник Світлана Вікторівна - спеціаліст служби у справах дітей Часовоярської міської ради 15 рангу в межах 6 категорії посад посадової особи місцевого самоврядування
Бражник Валентина Петрівна - начальник управління Пенсійного фонду України в Ружинському районі Житомирської області
Бражник Євген Васильович - ТОВ «Харцизький іподром»; директор
Бредня Вадим Володимирович - міжрайонна психіатрична медично-соціальна експертна комісія № 2 Харківської області; Голова
Бредун Анатолій Вікторович - Малоперещепинська сільська рада; депутат
Бредун Олександр Васильович - Кременчуцька виправна колонія управління ДПтС України в Полтавській області (№69); психолог відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи
Брень Володимир Романович - ЛКП «ТРАП»; Директор
Бренич Марія Михайлівна - Державне підприємство «Сколівське лісове господарство»; Старший майстер зміни цеху переробки деревини ДП «Сколівське лісове господарство»
Брензей Ганна Олександрівна - завідуюча районної бібліотеки для дітей Києво-Святошинського району Київської області
Брездень Андрій Ярославович - КП «Лисичанка»; Директор
Брянський Володимир Петрович - Дільнична виборча комісія №050367 одномандатного виборчого округу №18; голова дільничної виборчої комісії
Бряник Іван Михайлович - старший майстр лісу Ізківського лісництва ДП «Міжгірське лісове господарство»
Брічіков Юрій Сергійович - РГВ ВП «Шахта« Південнодонбаська № 3 »ДП« ДВЕК »
Брюхов Олександр Леонідович - 3-й Держава пожежно-рятувальна частина (м. Луганськ) Головного Територіального Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Луганській області; командир відділення
Брюхович Василь Тимофійович - ПП «Органік Сістемс»; майстер Чорноморського відділу сільськогосподарського виробництва ПП «Органік Сістемс»
Брюхович Юрій Олексійович - ТОВ Торговий дім «Дар сонця»; генеральний директор
Бродарська Віра Іванівна - Надеждинська сільська рада; Депутат
Бродський Вадим Леонідович - Територіальна державна інспекція праці в м. Севастополі; головний державний інспекторо праці в м. Севастополі
Брохівський Олег Богданович - ДП "Тернопільський лісгосп"; майстер лісу
Броль Наталія Миколаївна - ДНЗ «Сонечко»; завідуюча
Бронін Олександр Рудольфович - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області; Начальник
Бровчук Петро Володимирович - Щекичинськаї загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, Голова дільничної виборчої комісії №560444 виборчого округу №155 (далі ДВК) в с. Щекичин Корецького району Рівненської області.; Вчитель
Бровчук Юрій Васильович - Відділення інспекторів прикордонної служби «Красноїльськ» відділу прикордонної служби «Красноїльськ» 1 категорії Чернівецького прикордонного загону; Інспектор
Бровко Аліна Олексіївна - Кавалерійський взвод батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області; Поліцейський
Бровко Олександр Андрійович - ТОВ «ПКФ «Стальмонтаж»; директор
Бровко Сергій Васильович - ДНЗ «Канівське ВПУ»; заступник директора з виробничої роботи
Бруч Роман Анатолійович - ПП Козинчука Р.П.; водій вантажного автомобіля з міжнародних перевезень
Бруча Дмитро Миколайович - відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Ковельської міської ради; заступник начальника
Бругер Ярослав Анатолійович - військова частина А1519; начальник 107 центру дорожнього забезпечення, командира військової частини А1519
Бруй Володимир Вікторович - Погребська сільська рада; депутат
Бруяк Микола Олексійович - ДТГО «Львівська залізниця»; Старший електромеханік
Бруяка Інна Анатоліївна - Залузька сільська рада Дубровицького району Рівненської області; Головний бухгалтер Залузької сільської ради Дубровицького району Рівненської області
Брунарський Роман Дмитрович - Воютицька сільська рада Самбірського району Львівської області; Депутат
Брунченко Оксана Петрівна - Консультативна поліклініка обласної дитячої клінічної лікарні; завідуюча кабінетом охорони зору дітей
Брунько Анатолій Васильович - Дідовецька сільська рада; Сільський голова
Бруньов Петро Олександрович - ТОВ «Авто центр Київ»; автослюсар
Брунцвик Михайло Федорович - Філія «Воловецьспецдержлісгосп»; майстер лісу.
Брус Мар’яна Петрівна - Козівське відділення Бучацької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області; Головний державний інспектор
Брус Мар’яна Петрівна - Козівське відділення Бучацької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області; Головний державний інспектор
Брусенко Іван Петрович - склад озброєння відділу озброєння управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУНП в Київській області; начальник
Брушнівський Юрій Володимирович - Явтухівська сільська рада; Сільський голова
Бруштеля Марія Миронівна - Тавричанське житлове комунальне господарство; головний бухгалтер
Бруско Аліса Іванівна - Волочиська районна філія державного підприємства "Хмельницький регіональний центр державного земельного кадастру"; директор
Брусніченко Юрій Вікторович - Бердянське міське кладовище №2 КП «Ритуал»; завідуючий
Бруссо Мирослав Ілліч - Відділ служби міжнародних автомобільних перевезень «Тиса»державного підприємства «Служба міжнародних автомобільних перевезень»; старший інспектор.
Бруцький Юрій Вікторович - Гурівщинське військове лісництво державного підприємства «Ржищівський військовий лісгосп»; лісничий
Бружина Петро Євгенович - Кінологічний центр підпорядкованого УМВСУ в Тернопільській області; начальник кінологічного центру
Бригас Галина Миколаївна - Кам'яногірської сільської виборчої комісії Оратівського району; заступник голови
Брик Тетяна Вікторівна - КП «Цюрупинська центральна районна лікарня»; лікар акушер-гінеколог жіночої консультації
Брикалов Олександр Леонідович - Димитровська міська рада; голова
Брикалова Тамара Юріївна - Одеське обласне базове медичне училище; викладач педіатрії
Бриль Федір Іванович - Повне товариство «Ломбард «Корал» Подус і Компанія»; Директор
Бриль Надія Тарасівна - Ружинська районна територіальна виборча комісія № 2; голова комісії
Бриль Віталій Сергійович - В.Писарівське відділення Гетьманського Національного природного парку; Провідний інженер з виконання екосистеми
Брилянтович Романа Михайлівна - Підволочиська КЦРЛ Тернопільської області; завідуюча неврологічним відділенням
Бринюк Альона Геннадіївна - Білоцерківська міська Рада Київської області; спеціаліст першої категорії відділу обліку та розподілу житла
Бринько Надія Михайлівна - ЗАТ КБ "ПриватБанк"; начальник безбалансового відділення «Тетіївське»філії «Розрахунковий центр»
Бринзяник Марія Іванівна - ДВК № 210496, 72 виборчого округу Закарпатської області; голова
Брижак Ірина Василівна - Василівська сільська рада Полтавського району Полтавської області; секретар сільської ради, депутат сільської ради
Брижак Іван Іванович - Зняцівська сільська рада; сільський голова
Бубело Марія Степанівна - Збаразький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; директор
Бубенко Павло Трохимович - Північно-Східний науковий центр Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України; Директор
Бубеньов Олександр Леонідович - ДП « 171 Чернігівський ремонтний завод»; заступник директора
Бублик Ігор Анатолійович - інспекційний відділ у місті Житомирі Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області; головний державний інспектор інспекційного відділу у місті Житомирі Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області
Бублик Іван Миколайович - депутат Пісківської сільської ради Новопсковського району Луганської області
Бублик Костянтин Юрійович - відділ режиму і охорони Донецького слідчого ізолятора управління Державного департаменту України з питань виконання покарань
Бублик Орест Йосипович - Великолюбінська селищна рада Городоцького р-ну Львівської обл.; Спеціаліст з питань сім’ї, молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту
Бублик Вячеслав Іванович - Терешківська сільська рада Полтавського району Полтавської області; депутат сільської ради
Бублик Юрій Васильович - Ковалівська сільська рада; голова
Бубнов Віталій Віталійович - Херсонське міське управління УМВС України в Херсонській області; старший інспектор дозвільної системи відділу громадської безпеки
Бубникович Олександр Іванович - ПП «Степове»; генеральний директор
Бучак Василь Богданович - Козівська селищна рада; депутат
Бучко Максим Михайлович - Відділ Держземагенства у Куйбишевському районі Запорізької області; в.о. начальника
Бучко Максим Михайлович - Держкомзем у Куйбишевському районі Запорізькій області; спеціаліст відділу
Бучко Ольга Андріївна -
Бучко Ольга Ярославівна - Надвірнянська міська рада Івано-Франківської області; депутат.
Бучко Петро Васильович -
Бучко Сергій Олександрович - ПП “Автомобільна школа АС”; заступник директора
Бучко Валентину Василівну - відділення поштового зв'язку Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»; начальник
Бучний Володимир Віталійович - Правдівська сільська рада; Сільський голова
Бучок Іван Васильович - ПП “Зелена Липа”; директор
Бучок Лариса Олександрівна - директор Красноставської ЗОШ ЗОШ І-III ступенів
Бучок Любов Іванівна - ДВК № 210369 одномандатного виборчого округу № 70; голова
Бучок Йосип Йосипович - Хустське лісництво ДП «Хустське ЛДГ»; старший майстер лісу.
Буденчук Валерій Ростиславович - Марковичівська сільська рада Локачинського району Волинській області; депутат сільської ради
Будяк Лариса Вікторівна - Черкаський Національний університет ім. Б.Хмельницького; старший викладач кафедри соціальної педагогіки, дошкільної та початкової освіти
Будяк Леонтій Іванович - Державний навчальний заклад «Торезький центр професійно-технічної освіти»; майстер виробничого навчання
Будко Наталя Іванівна - Новоолексіївська сільська рада Волноваського району; Голова
Будлянська Ольга Володимирівна - Управління Держгеокадастру у м. Дніпропетровську Дніпропетровської області; завідувач сектору з питань кадрової роботи та державної служби
Будневський Ігор Сергійович - Сектор дільничних інспекторів міліції Самарського районного відділу ДГУ ГУМВС України в Дніпропетровській області; дільничий інспектор міліції.
Будні Геннадій Іванович - Троїцька селищна рада Троїцького району Луганської області; депутат
Буднік Андрій Миколайович - депутат Вільхівської сільської ради
Буднік Сергій Михайлович - Троїцького лісництва ДП «Білокуракинське ЛМГ»; Майстер лісу
Будцев Сергій Євгенович - Відділ освіти Володимир-Волинської райдержадміністрації; Заступник начальника відділу
Будинкевич Любомир Ігорович - Лисятицька сільська рада Стрийського району Львівської області; Депутат
Будз Юрій Дмитрович - Старокутська сільська рада; депутат
Будзінський Олександр Петрович - 2 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області; старший водій-майстер газодимозахисної служби 21 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Вінницькій області
Будзин Олег Михайлович - Комарнівська міська рада Львівської обл.; заступник міського голови
Буга Раїса Юріївна - Косівська сільрада Котовського району Одеської області; депутат
Бугай Ігор Миколайович - Головне управління Національної поліції в Харківській області; Поліцейський-водій відділення №2 взводу №1 роти №2 Батальйону конвойної служби
Бугай Олександр Юрійович - Рота забезпечення військової частини А0981; Командир
Бугайчук Валентин Анатолійович -
Бугайчук Віра Вікторівна - секретар Кременчуківської сільської виборчої комісії
Бугаєнко Надія Олександрівна - АТ «Брокбізнесбанк»; Завідуюча сектору
Бугаєнко Олександр Дмитрович - Цех № 11 ПАТ «СМНВО ім.М.В.Фрунзе»; слюсар-ремонтник
Бугаєнко Юрій Іванович - Юр’ївська сільська рада Тарутинського району Одеської області; депутат сільської ради
Бугаєць Григорій Андрійович - філія Українського інституту експертизи сортів рослин – Полтавського обласного державного центру експертизи сортів рослин; директор філії
Бугаєв Валерій Миколайович - Митний пост «Азов-порт» Східної митниці; Начальник
Бугайов Ігорь Григорович - відділ контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Запорізькій області; головний державний ревізор – інспектор
Бугайов Микола Миколайович - Верхньокриничанська сільська рада; депутат
Бугайов Роман Станіславович - заступник директора з господарських та соціальних питань ДП «ВК «Краснолиманська»
Бугайов Володимир Степанович - Торговицька сільська рада Млинівського району Рівненської області; депутат сільської ради
Бугайова Марина Олександрівна - Шуліківська сільська рада Біловодського району Луганської області; Депутат
Бугакова Віра Петрівна - Комунальне підприємство «Папірус» Жовтневої районної у м. Дніпропетровську ради; Бухгалтер
Буганов Сергій Іванович - Чаплинська селищна рада Херсонської області; селищний голова
Бугара Марія Володимирівна - Дільнична виборча комісія №530715 одномандатного виборчого округу №151, розташована в с. Вишневе Пирятинського району Полтавської області; секретар
Бугара Світлана Іванівна - дільнична виборча комісії № 530715 одномандатного виборчого округу № 151; голова
Бугер Олександра Михайлівна -
Бугера Ірина Вікторівна - НВК Кримська ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області; в.о. директора
Буглак Максим Дмитрович - Рокитненська сільська рада; депутат сільської ради
Буглак Сергій Григорович - Знам'янська друга селищна рада; Депутат селищної ради
Бугрик Павло Дмитрович - ДП "Житомирського військового лісгоспу"; помічник лісничого Зарічанського військового лісництва ДП "Житомирського військового лісгоспу"
Буякова Наталія Миколаївна - Просторівська сільська рада Чернігівської сільської ради Запорізької області; cекретар сільської ради
Буйко Ніна Михайлівна - Дільнична виборча комісія № 590433 одномандатного виборчого округу № 159 м. Путивль Сумської області; Голова дільничної виборчої комісії № 590433
Буймистер Олексій Васильович - Будянсько-Сезьківське природоохоронне науково-дослідне відділення Ічнянського національного природного парку; інспектор з охорони природо-заповідного фонду
Буйнак Віктор Іванович - Нововодянська сільська рада Кремінського району Луганської області; Депутат
Буйнова Ріта Іванівна - Риб’янцівська сільська рада; Депутат
Букало Ігор Петрович - Зборівська районна рада; Депутат
Букало Петро Самсонович - Дільнича виборча комісія № 610465; голова дільничої виборчої комісії
Буката Руслан Володимирович - Клеванська селищна рада Рівненського району Рівненської області; Депутат
Букатюк Любов Степанівна - Богородчанської РДА; начальник відділу опрацювання заяв та прийняття рішень управління соціального захисту населення
Букевич Орислава Іванівна - Іванковецька сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської області; секретар
Бухало Валентина Олександрівна - Дільнична виборча комісія № 530703 одномандатного виборчого округу № 151 із позачергових виборів народних депутатів України 2014 року; Голова комісії
Буханець Анатолій Андрійович - ПП «Ланнівський цукровий завод»; начальник цеху механізації
Бухарьов Євген Григорович - Донецька ВК № 124; старший інспектор відділу інтендантського та господарського забезпечення
Бухінко Едуард Володимирович - відокремлений структурний підрозділ «Локомотивне депо ст. ім. Т.Шевченка» Одеської залізниці; машиніст-інструктор
Бухолдін Євген Миколайович - Попівська сільська рада; депутат
Бухун Валентина Григорівна - Яреськівська сільська рада Шишацького району Полтавської області; секретар сільської ради
Буковей Оксана Петрівна - Лашківська сільська рада Кіцманського району Чернівецької області; головний бухгалтер
Буковська Людмила Миколаївна - депутат Підлісненської сільської ради Олександрівського району шостого скликання
Букреєв Євгеній Олександрович - Фізична особа-підприємець
Букрєєв Анатолій Вікторович - Авдіївська міська рада Донецької області; депутат міської ради
Букша Сергій Вікторович - Смолянинівська сільська рада; депутат
Булак Тетяна Юріївна - ДВК № 210368 одномандатного виборчого округу № 70; голова
Булах Людмила Григорівна - комунальне підприємство «Міська друкарня»; директор
Булан Олена Олександрівна - Виробнича дільниця КП «НВК «Іскра»; Майстер
Буланов Юрій Анатолійович - ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»; Заступник начальника цеху теплових та промислових комунікацій
Булашев В’ячеслав Сергійович - військова частина В4067 (А1604); водій-електрик польового вузла зв’язку батальйону зв’язку
Булашев В’ячеслав Сергійович - військова частина В4067 (А1604); водій-електрик польового вузла зв’язку батальйону зв’язку
Булатова Оксана Вікторівна - Солом’янського районного управління юстиції у м. Києві; спеціаліст І категорії відділу держаної реєстрації актів цивільного стану
Булатова Тетяна Вікторівна - Приватне підприємство «Компроміс" в м. Донецьк; директор.
Булава Діана Миколаївна - Терешківська сільська рада; депутат сільської ради
Булава Ніна Іванівна - ДВК №560249 одномандатного виборчого округу №155; голова
Бульба Ольга Андріївна - квартирно-експлуатаційний відділ м. Володимир-Волинський; економіст з договірних та претензійних робіт
Бульбаков Євген Олександрович - Відділ державної виконавчої служби Зіньківського районного управління юстиції; старший державний виконавець
Бульда Микола Миколайович - Відділення комплектування Гребінківського районного військового комісаріату Полтавської області; Старший офіцер
Булдаков Олександр Анатолійович - КП "Харківське бюро технічної інвентаризації”; Інженер відділу № 10
Булдаков Олексій Вікторович - Приморська районна державна адміністрація Одеської міської ради; начальник відділу організації торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення
Булденко Поліна Миколаївна - Кучинівська сільська рада Щорського району Чернігівської області; депутат сільської ради
Бульдяк Марія Петрівна - Колодрібська сільська рада Заліщицького району Тернопільської області; депутат сільської ради
Булгаков Сергій Валентинович - Відокремлений підрозділ "Мотовагонне депо Здолбунів" з експлуатації Державного територіального галузевого об'єднання "Львівська залізниця"; Заступник начальника
Булгакова Наталя Іванівна - Південний ГРУ ЗАТ КБ «Приват Банк»; Керівник відділення № 33
Булгаз Микола Леонтійович - депутата Суботцівської сільської ради; депутат
Буляк Віктор Михайлович - лікар-психіатр та лікар-нарколог поліклінічного відділення Комунального підприємства «Трускавецька міська лікарня»
Булік Микола Васильович - Борове лісництво в ДП «Городоцьке ЛГ»; Майстер лісу
Булка Андрій Васильович - Бродівська районна рада Львівської області; депутат Бродівської районної ради Львівської області