Sitemap of http://landcontrol.org/
Громадський Земельний контроль - Черкаська область
Прокуратура Черкащини відмовилась від позову в інтересах держави у розмірі 7 млн грн
Взятого на хабарі начальника Черкаського Держгеокадастру Мироненка бачили в компанії з його уманським ...
Депутати неправомірно виділили землі чиновнику, який попався на хабарі?
“Про Мироненка мова тоді взагалі не йшла”, – підозрюваний у хабарництві чиновник залишився на посаді
Черкаське СБУ та прокуратура “нафейкали” про хабар керівника Держгеокадастру?
В Уманському районі через витівки черкаського Держгеокадастру жителі села Ягубець перекрили трасу ...
Держгеокадастр віддав 177 га синові сестри дружини Голови Черкаської ОДА
Держгеокадастр віддав 218 га землі брату Голови Черкаської ОДА
Голова Тальнівської РДА та його підлеглі вперто порушують Закон
Світлана Вовк та Микола Ладан можуть вийти на свободу під заставу у півмільйона та майже 5 млн грн
Черкаська мерія відсудила у "Селени" землю, виділену "головою-хабарницею" в Свидівку
Скандал у черкаському Держгеокадастрі! За хабар в 1 млн. 236 тис . грн. ...
Ягубчанам довелося вести на роботу за руки начальника Держгеокадастру Христинівки
Депутат-радикал схалтурив акцію, щоб зберегти землі і не платити хабарі
ГУ Держземагентства у Черкаській обл. незаконно було надано під фермерське господарство 125 га в ...
Трасу Київ-Одеса заблокували селяни
Службові особи ГУ Держгеокадастру у Черкаській області підробляли накази на виготовлення проектів ...
Черкаська РДА незаконно передала у власність 10 га земель водного фонду
Христинівською районною державною адміністрацією притиправно надано в оренду 108 га землі
Держгеокадастр Черкаської області відмовляється порахувати нанесені державі збитки
Звенигородська прокуратура знову звітує про повернення державі земель, орендованих латифундистом, ...
Ні слова про хабарі та Мірзоєва... В ОДА пройшла підсумкова колегія черкаського Держгеокадастру
Громадськість хоче дізнатись, звідки у земельного чиновника шикарний незадекларований будинок
Потенційний забудовник черкаської Соснівки отримав права оренди на "дачу Андрєєва" та 5. ...
ГУ Держгеокадастру у Черкаській області чомусь приховує перелік імен осіб, які обіймають посади в ...
Громадські слухання скандальної забудови в Соснівці відбудуться 19 лютого [Документ]
Брат Голови Черкаськоі ОДА Ткаченка та інші пов'язані з ним особи заволоділи ділянками в Соснівці і ведуть ...
Держгеокадастр в черговий раз як досягнення підносить продаж десятків гектар в той час, коли люди, в т.ч. ...
Розпорядження про незаконне надання в оренду 108 га земель в Христинівському районі підписував ...
Держгеокадастр Черкащини очолив "горілий на хабарі" професіонал [Відео, документ]
Квітчанська сільська рада Корсунь-Шевченківського району незаконно віддала в оренду землю площею майже 5 га
У Держгеокадастрі Черкащини новий старий начальник
Держгеокадастр Черкаської області бере участь у схемі рейдерського захоплення земель [Документ]
Головний архітектор Черкас уник кримінальної відповідальності
Екс-керівник христинівського Держгеокадастру після звільнення очолив відразу два агро-підприемства ...
Міський голова Черкас голосував за землю дружині попри конфлікт інтересів
Службова особа Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області підозрюється в намаганні ...
Черговий хабарник з Держземагенства намагається довести, що він всього лише шахрай
Обіцяні черкаським губернатором реформи – “фікція і радість для дурників”, – депутат
За хабарництво колишнього посадовця засудили на три роки ув'язнення
У хабарництві викрили головного земельника Черкащини
"Зелені кабанчики" з Держгеокадастру: безкінечне полювання
Мірзоєв Азер Аліага огли - Виконувач обов'язків начальника Головного управління Держгеокадастру ...
Лутковська Валерія Володимирівна - Уповноважений Верховної Ради України з прав людини
Лутковська Валерія Володимирівна - Уповноважений Верховної Ради України з прав людини - Декларація за 2014 рік
Кушнір Ірина Володимирівна - Представник Уповноваженого - начальник Управління з питань підготування ...
Кушнір Ірина Володимирівна - Представник Уповноваженого - начальник Управління з питань підготування ...
Рабцун Володимир Васильович - Голова Княжиківської сільської ради Монастирищенського району - Реальний ...
Ткаченко Юрій Олегович - Голова Черкаської обласної державної адміністрації - Реальний конфлікт інтересів
Ткаченко Юрій Олегович - Голова Черкаської обласної державної адміністрації - Реальний конфлікт ...
Ткаченко Юрій Олегович - Голова Черкаської обласної державної адміністрації - Реальний конфлікт ...
Клименко Василь Петрович - Голова Тальнівської районної державної адміністрації - Спроба ненадання ...
Клименко Василь Петрович - Голова Тальнівської районної державної адміністрації - Спроба ненадання ...
Клименко Василь Петрович - Голова Тальнівської районної державної адміністрації - Спроба ненадання ...
Лайтан Ольга Андріївна - Головний спеціаліст юрисконсульт Відділу Держгеокадастру у Христинівському ...
Лайтан Ольга Андріївна - Головний спеціаліст юрисконсульт Відділу Держгеокадастру у Христинівському ...
Вовк Світлана Миколаївна - Голова Свидівоцької сільської ради Черкаського району - Хабар
Кулибаба Василь Іванович - Завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держземагентства у ...
Сіроштан Оксана Миколаївна - Начальник юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру у ...
Мироненко Дмитро Олександрович - Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській ...
Мироненко Дмитро Олександрович - Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській ...
Шестаков Сергій Михайлович - Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру ...
Миненко Володимир Борисович - Директор Черкаської регіональної філії ДП "Центр Державного земельного ...
Савенко Олег Дмитрович - Творчий колектив«Сучасник» в Державному підприємстві «Дирекція пересувних ...
Щерба Тетяна Анатоліївна - Козятинське міське споживче товариство; виконуюча обов'язки завідуючої буфетом
Ковбасюк Олена Сергіївна - Козятинське міське споживче товариство; буфетниця
Гончарук Ігор Васильович - Військова частина А1100. ...
Біленко Валентина Іванівна - Дільнича виборча комісія № 2 територіального виборчого округу № 39; Голова.
Гапон Микола Іванович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Автодом - Лозоватка»; Директор.
Богданов Сергій Володимирович - ТОВ СП «Нібулон»; комбайнер
Горбатенко Сергій Георгійович - Красноградський РВ ГУМВС України в Харківській області; заступник ...
Резнік Олександр Валерійович - ВАТ «Точмаш"; Начальник технічної служби цеху.
Лісничий Олександр Михайлович - Державне підприємство "Балаклійський ремонтний завод"; головний ...
Сергєєв Віктор Олексійович - КП «Врубовський водоканал»; директор комунального підприємства
Воланчук Олена Аліковна - Вищий навчальний заклад комунальної власності "Харківський коледж медичного ...
Меліков Ельмар Шафи огли - продавець
Матюшенко Олена Миколаївна - Мар'янівська сільська рада; голова
Шаповалов Віктор Борисович - ТОВ «Агро-2003»; директор
Повод Сергій Якович - Херсонський загон відомчої воєнізованої охорони Одеської залізної дороги; стрілець
Іващенко Віталій Віталійович - стрілецька команда ст. «Херсон»; працівник стрілецької команди
Дьяков Вадим Іванович - ТОВ «Обрій»; Директор
Сахно Петро Олександрович - Ленінський РВ ЗДУ ГУМВС України в Запорізькій області. ...
Усатюк Сергій Васильович - Сектор карного розшуку Мелітопольського МВ ГУМВС України в Запорізькій ...
Довбиш Володимир Іванович - Юр'ївська селищна рада; голова
Вереїн Анатолій Станіславович - ТОВ «Рендел»; Директор
Алексєєнко Ірина Михайлівна - Філія ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій; директор
Ткачук Надія Валеріївна - голова Бодаківської дільничної виборчої комісії №610331 територіального ...
Трошина Марина Володимирівна - Державний вищий навчальний заклад «Маріупольській будівельний коледж»; ...
Берлінський Денис Віталійович - ТОВ «Офіс Маркет»; заступник директора із загальних питань
Демчук Олександр Іванович - Окружна виборча комісія з позачергових виборів народних депутатів України 26 ...
Журавко Ігор Петрович - Держсільгоспінспекція в Дніпропетровській області; Головний спеціаліст відділу ...
Касапов Анатолій Павлович - НДЕКЦ при ГУМВС України в Запорізькій області; експерт сектору ...
Дуденко Інна Сергіївна - Сімферопольське відділення №15 КФ ВАТ «Інпромбанк»; Старший касир
Попондопуло Наталя Володимирівна -
Пльонсак Сергій Леонідович - ДП ДГ «Артеміда» Інституту картоплярства Національної академії аграрних ...
Пльонсак Леонід Адамович - фізична особа –підприємець
Фандікова Антоніна Григорівна - Комунальне підприємство «Тепломережа»; майстер аварійно-диспетчерської ...
Коваленко Валерій Адамович - Чугуївський професійний аграрний ліцей по навчально виробничій роботі; ...
Меніна Галина Михайлівна - Відділ освіти Троїцької РДА; в.о. начальника відділу.
Бузевич Людмила Савеліївна - Філія - Кривоозерського відділення № 3161 ВАТ «Державний ощадний банк ...
Ісламов Гамбар Габіл-огли - Щетовска селищна рада; голова.
Куликова Олена Миколаївна - Державної податкової інспекції в м. ...
Зуєва Любов Іванівна - ПАТ «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ»(Філія - МАКІЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ № ...
Горобець Володимир Вікторович - Сектор карного розшуку Дніпропетровського РВ ГУМВС України в ...
Попов Геннадій Вікторович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Васюткін Владислав Геннадійович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Голінка Артем Едуардович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Бурняшев Олексій Германович - ВАТ ДХК «Луганскуглестрой»; заступник голови ліквідаційної комісії
Кондрєва Надія Олександрівна - ДП "Горлівский хімічний завод"; економіст з бухгалтерського обліку та ...
Панасюк Андрій Ярославович - ТзОВ "Добробут”; директор
Чуй Олексій Іванович - ПП «Обра»; директор.
Ткаченко Валентина Петрівна - Ровеньківський обласний дитячий будинок-інтернат; інструктор з праці
Ільницький Андрій Володимирович - Більче-Золотецька сільська виборча комісія; голова
Струтинський Олег Ігорович - ДП "Автопідприємство державної судової адміністрації"; головний бухгалтер
Мофа Олена Василівна - ОП «Шахта «Краснокутська»; начальник розрахункового сектору
Чернушенко Олег Гаррікович - Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України; помічник ...
Мізін Ігор Юрійович - Директор підприємства заснованого на власності об'єднання громадян «Партнери» ...
Доброногов Сергій Олександрович - ПП «КЛФ»; заступник директора
Гамлявий Василь Костянтинович - Басейнове управління водних ресурсів (БУВР) р.Південний Буг; начальник
Галут Євген Ігорович - СПС «Арабат»; капітан
Гриців Василь Миколайович - Красносільська сільська рада; голова
Глушко Орест Богданович - Богородчанська райСЕС; головний державний санітарний лікар Богородчанського ...
Старчиков Євген Валерійович - Орджонікідзевський РВ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій ...
Косів Оксана Ярославівна - Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ...
Лагомін Артур Анатолійович - Прокуратура Жовтневого району м. Луганська; старший слідчий
Левітов Володимир Михайлович - Волновахська районна державна адміністрація; начальник відділу ...
Дудзяк Роман Мирославович -
Грачов Сергій Володимирович - Начальник управління державного земельного кадастру та експертизи ...
Литвиненко Алла Петрівна - ТОВ "Ренесанс"; директор
Трафальчук Олег Юрійович - СДІМ ВМ Дзержинського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; Начальник
Верніцька Алла Дмитрівна - Романівської районної санітарно-епідеміологічної станції; бухгалтер
Гончаренко Олеся Володимирівна - ТОВ «НІК-АГРО»; Завідуюча складом
Бугара Світлана Іванівна - дільнична виборча комісії № 530715 одномандатного виборчого округу № 151; голова
Литвинов Сергій Анатолійович - Димитровське відділення Донецького регіонального управління ПАТ КБ ...
Яковлєв Ігор Вікторович - Обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді; директор.
Ісупов Юрій Андрійович - Відокремлений підрозділ «Шахта Бутівська» державного підприємства ...
Зайцев Костянтин Володимирович - Відокремлений підрозділ «Шахта Бутівська» державного підприємства ...
Жуков Сергій Олександрович - ТОВ «Ітайп-груп»; директор.
Шестакова Юлія Валеріївна -
Ременюк Людмила Леонідівна - ТОВ «Агро-Капітал»; продавець (реалізатор).
Яковенко Георгій Георгійович - приватний підприємець
Салій Василь Петрович - ПП «Монолітпромбуд»; директор
Халява Сергій Миколайович - Підліснянська сільська виборча комісія Монастириського району; голова
Петров Юрій Васильович - Приватний підприємець
Топрикіна Олена Олексіївна - ТОВ «Агропервомайськ»; головний бухгалтер
Андрєєва Тетяна Сергіївна -
Бойчук Ольга Ярославівна - Довговойнилівська сільська рада; сільський голова
Панасюк Олена Петрівна - ФОП Карапетян В.Б.; оператор-кассир
Козак Надія Михайлівна - СО «Жмеринські ЕМ» ВАТ «АК Вінницяобленерго»; провідний бухгалтер
Андрійович Ігор Васильович - МПП «Іманд»; директор
Амбарцумян Рафік Андроникович - ПП "Амбарцумян Р.А."
Бородін Ігор Анатолійович - ПП "Гермес сервіс груп”; директор
Гордійчук Василь Дмитрович - СТОВ «Обрій»; директор
Іванов Сергій Аркадійович - Червонозаводська районна рада м. ...
Белімова Віра Іванівна - Малокозирщінский навчально-виховний комплекс школа-сад І-ІІ ступенів ...
Вакарь Олександра Павлівна - ПП «Будівельно-монтажний комплекс-77»; директор
Рибак Леонід Мотельович - ПСП «Війтівське»; голова
Самусік Мирослава Василівна - Дільнична виборча комісія №260316 одномандатного виборчого округу №85; секретар
Михайлова Ольга Володимирівна - відділ митного оформлення «Залізничний» митного поста «Північний» ...
Яким Степан Степанович - Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький механіко-технологічний коледж»; ...
Швець Борис Володимирович - Приватне підприємство
Заворотна Оксана Петрівна - Вільховецька сільська виборча комісія; Бухгалтер
Галай Євген Анатолійович - ТОВ «Укрметтрейд"; директор.
Боднар Анатолій Іванович - приватний аудитор.
Геревич Наталі Андріївна - Повноге товариство "Ломбард Сакура" Дуркота О. І. і компанія", м. ...
Міщенкова Оксана Володимирівна - Публічне акціонерне товариство «Платинум Банк"; експерт з оформлення ...
Сидоряк Валентин Валентинович - ТОВ «Будівельна компанія ВалСИД»; директор.
Палясний Олександр Іванович - «Дніпровський заборонений простір»Головного державного управління ...
Якимець Ігор Романович - Тернопільська ОДА в Бережанському районі; головний державний інспектор ...
Іващенко Валерій Володимирович - Міністерство оборони України; перший заступник Міністра оборони України
Зиньковський Олександр Сергійович - Лінійний пункт міліції на ст. Сухачовка Лінійного відділу на ст. ...
Старицький Роман Вікторович - ПП «Метрал»; директор.
Степанов Григорій Олександрович - Державний навчальний заклад "Бериславський професійний аграрний ...
Пришлюк Марія Василівна - Великокунинецька сільська рада; головний бухгалтер
Скульський Микола Петрович -
Грущенко Юрій Вікторович - ТОВ «Григ»; Директор
Калаптур Анатолій Олександрович - приватний підприємець
Погребнюк Вадим Віталійович - Південне територіальне управління ДП «Служба міжнародних автомобільних ...
Кондратюк Ігор Васильович - Південне територіальне управління ДП «Служба міжнародних автомобільних ...
Цуканов Ігор Вікторович - КП ПУ ЖКГ Мирновської сільської ради; директор.
Мозговий Юрій Леонідович - Східно-Чорноморське державне басейнове управління охорони, використання й ...
Брічіков Юрій Сергійович - РГВ ВП «Шахта« Південнодонбаська № 3 »ДП« ДВЕК »
Корнійчук Петро Сергійович - Криничанський районний військовий комісаріат Дніпропетровської області; ...
Турський Іван Іванович - Кримський інститут інформаційно-поліграфічних технологій Української академії ...
Іванова Світлана Миколаївна - Територіальне відособлене безбалансове відділення № 10015/0414 філії - ...
Тітов Альберт Вікторович - ТОВ «Коопзаготсбит»; Директор
Бешляга Валерій Вікторович - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного ...
Волков Дмитро Юрійович - Перший Суворівський відділ державної виконавчої служби Одеського міського ...
Масаутов Тимур Рафаельович - ТОВ «Алло, ремонт»; директор
Литвинко Василь Васильович - П’ятихатський РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області; дільничий ...
Штокало Валентина Олександрівна - КП ЖЕК № 1 Дніпропетровської області; майстер
Ткачук Юрій Володимирович - Овлочинська сільська виборча комісія Турійського району Волинської області; ...
Дацко Сергій Володимирович - Державний навчальний заклад «Професійно-технічне училище № 14 м. ...
Дриндак Василь Степанович - ПП «ДВС»; директор
Коструб’як Любов Михайлівна - Поштове відділення с. Марківка ЦПЗ № 3 м. ...
Олійник Володимир Іванович - ТОВ «Віатерра»; директор
Николайчук Володимир Степанович - Відділ Держземагенства у Томашпільському районі Вінницької області; ...
Нечипорук Інна Миколаївна - Вознесенська гімназія №1 Миколаївської області; директор
Зварич Ігор Степанович - Львівський апеляційний адміністративний суд; Голова суду, суддя
Хоменчук Руслан Станіславович - Військова частина 3030; На момент вчинення злочину: командир відділення у ...
Марункевич Іван Михайлович - Оратівська районна громадська організація інвалідів з дитинства "Рось"; ...
Дейлик Володимир Миколайович - Військова академія
Золотарь Людмила Олексіївна - ДВК № 89 ТВО №37; на час вчинення злочину працювала головою ДВК № 89 ТВО №37
Тарасов Сергій Іванович - На час вчинення злочину: директор товариства з обмеженою відповідальністю ...
Петрів Галина Василівна - Тлумацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Івано-Франківської ...
Мартин Ярослава Євгенівна - Кредитна спілка «Жовківська громада»; На час вчинення злочину: головний ...
Фроюк Ольга Павлівна - голова ф/г «Росинка»
Сторожук Світлана Михайлівна - головний бухгалтер Зеленівської сільської ради
Урбан Іван Васильович - На час вчинення злочину: голова Пищатинської сільської виборчої комісії
Куриляк Галина Петрівна - На час вчинення злочину: голова Конюхівської сільської виборчої комісії
Гриневич Марія Степанівна - На час вчинення злочину: головою Красносільської сільської виборчої комісії ...
Хортик Наталія Борисівна - завідуюча дошкільного начального закладу «Ромашка», с. ...
Дядя Галина Валентинівна - На час вчинення злочину:сільський голова с.Станіславчик,Шполянського району
Репринцев Олег Олексійович - На час вчинення злочину: ТОВ «Стратус»; директор
Запальський Петро Костянтинович - На час вчинення злочину: ТОВ «НВК «Маяк»; директор
Павліченко Людмила Миколаївна - магазин №13, село Верхня Сагарівка Буринського району; продавець
Леськів Любомир Васильович - ТзОВ "Гіпо-Сервіс”; сторож
Галяс Тетяна Михайлівна - Пилипченська сільська виборча комісія; голова комісії
Олійник Олександр Андрійович - Шеківська сільська рада Лубенського району Полтавської області; сільський ...
Лазарєв Олексій Сергійович - Львівський обласний центр МСЕ; лікар-пульмонолог фтизіопульмонологічної ...
Браславський В’ячеслав Леонідович - КП “Житлокомунсервіс-Т”; директор
Баб’як Вадим Михайлович - Хустська дистанція колія ПЧ-15 Львівської залізниці; заступник начальника
Корнілов Віктор Андрійович - виконуючий обов’язки начальника Петропавлівського районного комунального ...
Жипецький Борис Іванович - Городенківський підрозділ «Пісковик»; виконуючий обов’язки директора
Фартак Оксана Григорівна - Нововоронцовська районна газета «Вісті»; редактор
Куценко Володимир Леонідович - Лохвицький держагролісгосп; лісник
Карасьов Віктор Іванович - Гвардійська сільська рада; сільський голова
Ігнатенко Станіслав Миколайович - Новооріхівська сільська рада; сільський голова
Дзюба Микола Іванович - військова частина А0473; начальник служби тилу
Ключник Євгеній Петрович - Дорожненська сільська рада Вінницької області; голова
Балан Михайло Володимирович - фіз. особа, яка надала неправомірну вигоду
Гвоздєв Олександр Володимирович - фіз. особа, яка надала неправомірну вигоду
Кель Іван Петрович -
Швець Євген Вікторович - Ізюмсько-Борівський об’єднаний міський військовий комісаріат Харківської ...
Демидов Олександр Олегович - ПАТ «ВіЕйБі банк»; головний експерта з продажу та роздрібного бізнесу ...
Башинська Ольга Євгенівна - дільнична виборча комісія № 681537 одномандатного виборчого округу № 190; голова
Гундер Тетяна Борисівна - дільнична виборча комісія № 681537 одномандатного виборчого округу № 190; секретар
Ротблат Олександр Якович - Комунальне Підприємство «Мала Виска Порядок»; директор
Блеянюк Олександр Степанович - Старовижівська філія науково-виробничого акціонерного товариства ...
Заварзіна Тетяна Петрівна - ПП
Москаленко Андрій Васильович - ТОВ "Стовпяги-Агро"; засновник
Кепова Ольга Іванівна - ДП «Агроцех «Жовторіченський»; тваринник (бригадир бригади СТФ) 5 розряду
Драй Валерій Миколайович - ПТ «Сокіл Драй і Кравець»; директор
Орищук Віталій Микитович - ТзОВ «Золочівцукор»; начальник охорони
Годована Наталія Іванівна - Кошланівська сільська виборча комісія Оратівського району Вінницької ...
Пасєка Галина Михайлівна - Кошланівська сільська виборча комісія Оратівського району Вінницької області; ...
Шамін Костянтин Олексійович - ДП «Укркінохроніка»; директор
Рибак Любов Геннадіївна - військова частина А1232; бухгалтер фінансово-економічної служби
Ігнатьєв Юрій Олександрович - Департамент комунальної власності Одеської міської ради; заступник ...
Костриця Олександр Петрович - ВБНОН УМВС України в Житомирській області
Моргуль Оксана Олександрівна - спеціаліст-землевпорядник Ковалівської сільської ради Полтавського району
Чорний Сергій Миколаєвич - Дробильна фабрика № 2 ПАО «Севгок»; Механік ділянки №1
Новокщьонов Олександр Юрійович - ПД-8 ПАО «Північний ГОК»; Машиніст
Самойленко Людмила Борисівна - ЦПЗ №5 КД УДППЗ; листоноша місцевого відділення поштового зв’язку м. ...
Дуда Тамара Всеволодівна - Новоселицька музична школа; директор
Кузьмин Анастасія Іванівна - Саджавська сільська рада; Головний спеціаліст бухгалтерського обліку
Чеботько Ігор Володимирович - ПП «Велес-Південь»; Засновник і керівник
Шуляк Андрій Сергійович - Городнянський РВ УМВС України в Чернігівській області; старший ...
Черепій Олег Ярославович - Тисменицьке районне управління юстиції Івано-Франківської області; начальник
Коноваленко Василь Вікторович -
Кравченко Сергій Миколайович -
Пишна Лідія Василівна - Чернівецьке обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати ...
Сабов Василь Ладіславович - КП “Свалява —теплокомуненерго”; директор
Куташенко Валентин Миколайович - ТОВ «УКРБЕЛЛІФТ»; Генеральний директор
Садовський Євгеній Валентинович - Працівник по комплексному вбиранню прибудинкової території й змісту ...
Ротаєнко Надія Миколаївна - Звенигородське відділення № 2970 ВАТ «Державний ощадний банк України»; ...
Павлюк Микола Петрович - Плесенська сільська рада; голова
Єлін Олексій Васильович - ДП "Ірдиньагроторф”; виконуючий обов’язки директора
Мужкевич Валентин Юрійович -
Подушкін Євгеній Олексійович - майстер бурової № 511 «Кегичівка» Шебелинського відділення бурових робіт ...
Васьковська Марина Василівна - голова комітету з конкурсних торгів відділу освіти виконавчого комітету ...
Решетар Андрій Петрович - старший оперуповноважений сектору карного розшуку Сквирського РВ ГУ МВС ...
Трифонова Галина Борисівна - перший заступником начальника Державної податкової інспекції у м. ...
Яценко Олександр Семенович - прокурор Шполянського району Черкаської області
Козаков Олександр Анатолійович - заступник міського голови м. Попасна
Кузнецова Ольга Андріанівна - Артемівський професіональний будівельний ліцей; шеф-кухар
Черткова Вікторія Енеївна - Київська колегія адвокатів; адвокат
Гіневський Сергій Сергійович - Ізмаїльський слідчий ізолятор Одеської області; молодший інспектор 2 ...
Філобок Володимир Олександрович - Атманайське природоохоронне науково-дослідне відділення ...
Послушний Володимир Сергійович - СПД Рудаков; різноробочий
Базелюк Руслан Степанович - Іванковецька сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської ...
Шабан Володимир Володимирович - Першотравнева районна у місті Чернівці рада з питань діяльності ...
Мєшкова Надія Миронівна - Тавричанське житлове комунальне господарство; контролер-касир
Чернова Тетяна Василівна - Вінницький професійний ліцей переробної промисловості; бухгалтер-касир
Яськевич Юрій Миронович - Волочиськк комунальне підприємство ЖЕК Хмельницької області; начальник ...
Мацьков Олександр Володимирович - Центр надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних ...
Остапчук Олена Юріївна - Кредитна спілка "Єдність" Рівненської області; голова правління
Бойко Ярослава Володимирівна - Нирківська сільська рада; головний бухгалтер
Красильніков Альберт Вілійович - ПП «Галагрес»; директор
Поліщук Григорій Романович - ДП «Богуновська еліта»; директор
Сігодіна Лідія Степанівна - ДП «Богуновська еліта»; Головний бухгалтер
Лісовець Олександр Геннадійович - Сектор карного розшуку Жовтневого РВ ДМУ ГУМВС України в ...
Неровнова Світлана Олександрівна - ТОВ «САН ОРГ»; Директор
Старостюк Олексій Юрійович - Ленінська районна в м. Донецьку Рада; Голова
Ображій Олена Анатоліївна - Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Київській ...
Косова Наталія Іванівна - КП «М–Маяк»; бухгалтер-касир
Мнішенко Володимир Михайлович - Дніпропетровський воєнізований гірничорятувальний ...
Титов Герман Станіславович - Дніпропетровський воєнізований гірничорятувальний загін Державної ...
Василькіна Ельвіра Михайлівна - Очаківська ДЮСШ «Колос»; директор
Черепня Микола Миколайович - Рубіжанський МВ ГУМВС України у Луганській області; дільничний інспектор ...
Лесюк Ганна Богданівна - Красносільська сільська рада; головний бюхгалтер
Кравців Юрій Михайлович - Сколівський військовий лісгосп ДП «Івано-Франківський військовий ...
Івженко Євген Володимирович - Державна податкова інспекція в Чорноморському районі АР Крим Державної ...
Стропко Валентина Миколаївна - ДКП «Горизонт»; головний бухгалтер
Ситенко Алла Павлівна - Комунальна установа «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) загального ...
Далакянц Семен Аркадійович -
Слободенюк Павло Якович - Християнський центр милосердя «Світло»; Директор
Терещенко Олександр Володимирович -
Кравцова Олена Василівна - ТОВ «Юлія»; Головний бухгалтер
Трандафілова Наталія Григорівна - Листоноша відділення поштовому зв'язку села Криничне
Сидоренко Ірина Петрівна - СП УКК ДП "Шахтарськантрацит"; Заступник директора по навчальній роботі
Кащенко Андрій Олександрович - Відділ упроваджень та оперативних розробок наркоугрупувань Управління по ...
Матвійчук Володимир Ігорович - ВТБ ОП «Шахта «Торецька»; начальник ділянки
Торохов Віталій Володимирович - ТОВ «Міжрегіональна агрофірма» Ласка»; Директор
Уманський Юрій Анатолійович - Дробильна фабрика № 2 ПАО «Північний ГОК»; Тракторист ділянки № 1 виробничої ...
Григорян Вазген Милитонович - ПП «Поділля Шляхбуд»
Гелетюк Євген Всеволодович - Державний Департамент України з питань виконання покарань у Вінницькій ...
Слинюк Ігор Олегович - Кіровоградський СІЗО; молодший інспектор 2 категорії відділу режиму і охорони
Третяк Антон Васильович - Жовтневий РВ ЗГУ ГУМВС України в Запорізькій області; Слідчий слідчого відділення
Соловйов Володимир Вячеславович - ДП «Кримський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та ...
Желновач Андрій Васильович - ТОВ « НІКО-ОНІКС»; Начальник відділу продажів автомобілів департаменту ...
Славич Руслан Іванович - Підприємство з виробництва Львівської виправної колонії управління Державної ...
Куріленко Олег Віталійович - Староміське ВДВС Вінницького МУЮ; державний виконавець
Ручковський Михайло Михайлович - ДП « Томашпільрайарголіс» Вінницького обласного комунального ...
Коробова Оксана Станіславівна - ВАТ „Кіровоградський кар’єр”; головний бухгалтер
Омельчук Ігор Костянтинович - Міністерство внутрішніх справ; помічник Міністра відділу Регіонального ...
Мацеральник В'ячеслав Дмитрович - МЧП "Потенціал"; Директор
Кузнєцов Сергій Федорович - ТОВ «Нікопольський завод тонкостінних труб»; Директор
Ставицький Олександр Сергійович - ПП «Фатто!»; Комерційний директор
Сапьянов Олександр Миколайович - ТОВ НВФ «ЮСА-Інтерстройсервіс»; Директор
Феничко Роман Геннадійович - Кредитна спілка «Добробут Полтавщини»; голова правління
Фурман Геннадій Іванович -
Питченко Андрій Володимирович - Водій автотранспортних засобів 3 класу автоколони №2
Бобко Володимир Михайлович - Козівська районна державна лікарня ветеринарної медицини (РДЛВМ); начальник
Бойко Іван Ярославович - Тернопільський РВ УМВС України в Тернопільській області; начальник сектору ...
Андрійченко Роман Іванович - старший оперуповноважений відділу організації викриття податкових злочинів ...
Бойко Тарас Володимирович - помічник дільничного інспектора міліції СДІМ Золочівського РВ ГУ МВС України ...
Кріль Іван Іванович - заступник начальника відділу з кадрового забезпечення Теребовлянського РВ УМВС ...
Гринько Анатолій Миколайович - начальник відділення соціально-психологічної служби відділу ...
Боженко Ігор Вікторович - Новоукраїнський РВ УМВС України в Кіровоградській області; старший ...
Остапович Василь Васильович - директор Українського державного конструкторсько-технологічного ...
Добрянський Віктор Петрович -
Денисенко Ігор Данилович - ПП "Дід і Ко"; Директор
Бердник Віталій Вікторович - Черкаська обласна спілка адвокатів; адвокат
Никитчук Сергій Володимирович -
Щобак Василь Васильович - Кременчуцька міська рада; депутат міської ради
МІРОШНИЧЕНКО Кирил Валентинович - Третя Київська філія ВАТ АБ «Укргазбанк»; директор
Слободянюк Юрій Дмитрович - БФ «Лелека»; голова правління
Букреєв Євгеній Олександрович - Фізична особа-підприємець
Стецюк Сергій Тарасович - Буський ДЛГП «Галсільліс»; Інженер лісового господарства
Склонна Наталія Василівна - Летичівська районна рада Хмельницького області; заступник керівника ...
Шелемба Сергій Іванович - ФГ “Серміш Агро”; голова
Балабай Петро Федорович - ДП “ДГ “Ізвестія” НААН України; директор
Внуков Олег Володимирович -
Саченко Георгій Володимирович - КП «Житлово-експлуатаційної контори № 10 Кіровоградської міської ради». ...
Добродум Наталія Григорівна - Державний заклад «Вузлова лікарня ст. ...
Онуфрійчук Ігор Васильович - ВАТ КБ «Надра» Чернівецького регіонального управління; радник по роботі з ...
Шалагіна Лариса Павлівна - Кіровоградська спеціалізована контрольно-насінневої лабораторії по цукрових ...
Яценко Леонід Ігорович - Служба цивільного захисту в Іванківському районі; начальник служби цивільного ...
Яцун Сергій Миколайович - Навчальний батальйон 8 навчального центру Державної спеціальної служби ...
Червоний Микола Володимирович - Жовтнево-Тернівський об’єднаний районний військовий комісаріат м. ...
Погоріла Валентина Іванівна - Садківська СВК; член
Орлов Олег Сергійович -
Лаба Олег Леонідович -
Карпуть Сергій Євгенович - Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та ...
Комаров Роман Олександрович -
Кравченко Андрій Ігорович - ТОВ «Автошкола «За рулем плюс»; директор
Проньо Ганна Іллівна - дільнична виборча комісія № 210152 одномандатного виборчого округу № 70; секретар ДВК
Нагірняк Андрій Ярославович - фізична особа
Стащук Лариса Іванівна - Колодеженська сільська виборча комісія з виборів депутатів Верховної Ради ...
Работа Лілія Сергіївна - Кілійське відділення Публічного акціонерного товариства «Державного ощадного ...
Чорновіл Лариса Володимирівна - Угловська сільської ради Бахчисарайського району
Войцеховська Олена Василівна - голова ф/г "Веселка"
Леута Наталія Йосипівна - Полянецьке НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів; вчитель математики
Друпп Володимир Іванович - На час вчинення злочину: директор та бухгалтер ТОВ «КреПО»
Денисенко Надія Василівна - начальник відділення поштового зв'язку Дружба
Кишиневський Микола Іванович - На час вчинення злочину: Каланчацьким селищним головою
Лімаренко Валентина Миколаївна - Сусанінська сільська виборча комісія із проведення чергових виборів ...
Горобець Ігор Янович - підприємство «Оберіг» Тернопільської обласної громадської організації «Центр ...
Галан Степан Петрович - На час вчинення злочину: виконуючий обов’язки начальника Міжгосподарського ...
Чорноус Алла Анатоліївна - На час вчинення злочину: заступник голови Малошкарівської виборчої комісії ...
Гриценюк Володимир Петрович - На час вчинення злочину: голова Прислуцької виборчої комісії № 17 ...
Біняж Людмила Федорівна - На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія № 74 с. ...
Бабійчук Надія Любомирівна - На час вчинення злочину: Литячівська виборча комісія; голова комісії
Швець Дмитро Миколайович - На час вчинення злочину: Кордишівська сільська виборча комісія; голова комісії
Вісьтак Рамзія Кажападинівна - Львівський обласний центр МСЕ; лікар-фтизіатр фтизіопульмонологічної МСЕК ...
Кушпела Сергій Валентинович - Ленінський районний відділ Вінницького міського управління УМВС України у ...
Кріпак Лариса Миколаївна - КРЕП №3; головний інженер
Цьока Олексій Іванович - ПП “Долина”; директор
Живецький Ігор В'ячеславович - Івано-Франківський ОБТІ; юрист-реєстратор
Савченко Валентин Миколайович -
Піскун Аліна Анатоліївна - газета «Вісті»; бухгалтер
Курцеба Тетяна Володимирівна - Заздрівська сільська виборча комісія; секретар
Стебало Павло Сергійович - УКПГ "Яблунівська”; майстер
Гусєв Артем Михайлович - ТОВ "ГСМ Регіон"; директор та головний бухгалтер
Янгічер Андрій Юрійович - Сумський міжрайонний відділ Державної служби охорони Управління Державної ...
Опанасюк Олексій Петрович - Казанківський РВ УМВС України в Миколаївській області; міліціонер-водій
Капштан Андрій Михайлович - комунальне підприємство "Роменський торговий ряд"; директор
Коваленко Андрій Миколайович - Сектор Державної інспекції по використанню та охороні земель відділу ...
Жидко Інна Вікторівна - ДВК № 120281 ОВК № 35; голова
Платицин Олег Викторович - директор ЧП «Буд-центр»
Бондарчук Світлана Аркадіївна - головний бухгалтер філії «Спецавтобаза» ДП «КОДУ»
Гачевська Вікторія Володимирівна - Демидівський цех обслуговування споживачів Центру поштового зв'язку ...
Матвєєва Світлана Володимирівна - менеджер з банківського обслуговування фізичних осіб по кредитуванню ...
Подвиг Вікторія Миколаївна - завідуюча Дошкільного навчального закладу №11 «Зірочка»
Мартинюк Василь Петрович - СФГ «Мартин»; голова
Бабенко Василь Іванович - ремонтна майстерня ПСП "Авангард”; завідуючий
Михайлов Сергій Львович - ПП «Водолазна аварійно-рятувальна служба»; Директор
Баданін Олексій Олексійович - ВАТ «Державний ощадний банк України»; Завідувач сектором кредитування ...
Ванік Володимир Михайлович - приватний підприємець
Содомора Віра Миколаївна - Бенівська сільська виборча комісія; бухгалтер
Євдокімов Максим Ігорович - ТОВ «Компанія Альтернатива Сервіс»; Директор.
Згурський Євгеній Євгенійович - ТОВ «Нібулон»; агроном
Кривинчук Оксана Миколаївна - філія ВАТ КБ «Надра»; провідний економіст відділу по роботі з пластиковими ...
Плохотнюк Дмитро Валентинович - Слобідське лісомастерське відділення Вапнярської виробничої ділянки ...
Родівілін Олексій Юрійович - Державне підприємство «Придніпровський завод кольорових металів"; ...
Задесенєц Микола Сергійович - ТОВ «Меблева фабрика «Прем'єра»; начальник цеху м'яких меблів
Онофрійчук Ярослав Ярославович - Маріупольський слідчий ізолятор Управління Державного департаменту з ...
Лисенко Микола Анатолійович - Відокремлений підрозділ «Шахта Бутівська» державного підприємства ...
Хаврук Юрій Петрович - Козятинська міська рада; секретар.
Щекіна Ірина Олексіївна -
Коробочкін Дмитро Юрійович -
Кірілось Сергій Михайлович - Першотравневий РВК Донецької області; воєнний комісар.
Іваніцький Ігор Іванович - СО «Жмеринські ЕМ» ВАТ «АК Вінницяобленерго»; майстер по заміні приладів обліку
Гріза Віктор Григорович - Слідчий ізолятор у зміну № 5; молодший інспектор 2-ої категорії відділу режиму і ...
Доброскок Тетяна Анатоліївна - Колядовска сільська рада
Станкевич Любов Олексіївна - генеральний директор ТОВ “Бобринець-Нафтоагросервіс”
Гулага Вікторія Іванівна - АК «Харківобленерго»; контролер
Якубик Олександра Вікторівна - Голова дільничної виборчої комісії № 210565
Никоненко Віктор Григорович - Чарівненська сільська рада В. ...
Курманчук Іван Петрович -
Данилюк Олександр Анатолійович - Зеленська сільська рада Ковельського району Волинської області; депутат ...
Степанець Інна Степанівна - Відділення “Автовокзальне” Тернопільської філії ЗАТ “Комерційний банк ...
Макарчук Дмитро Павлович - КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»; керівник комунального підприємства
Горецький Валерій Борисович - Державна прикордонна служба України оперативно - бойова прикордонна ...
Андрієнко Броніслав Михайлович -
Поливкіна Катерина Анатоліївна - ВАТ КБ «Надра»; начальник відділення №27
Супрун Анатолій Павлович - Комунальне підприємство «Зеленбуд»Чернігівської міської ради; начальник.
Михальчук Валерій Петрович - Обслуговуючий автогаражний кооператив «Залізничник"; голова.
Головченко Олександр Андрійович - Миколаївське районне управління юстиції; Заступник начальника – ...
Ільницький Володимир Сергійович -
Шицький Олег Іванович -
Пластун Олександр Михайлович - Шосткинська виправна колонія № 66; старший інспектор відділу ...
Дишкант Сергій Сергійович - Тиврівський районний відділ УМВС України у Вінницькій області; ...
Шкварчук Іван Іванович - Делівська сільська рада Тлумацького районного суду Івано-Франківської області; ...
Хорольський Валерій Григорович - ПП "Хорол - 2004"; директор з одночасним виконанням функцій головного ...
Безтільний Василь Іванович - фізична особа –підприємець
Кость Марія Степанівна - Великопільська сільська рада; головний бухгалтер.
Улибишев Павло Ігорович - ТОВ Культурний Центр «Мис Кришталевий"; директор.
Гусєв Олександр Васильович - Державна установа «Коротичанське дослідне поле» Національного Наукового ...
Слодецька Надія Іванівна - Вінницька філія ПАТ КБ “Приват Банк“; керівник Піщанського відділення.
Незборецький Костянтин Олегович - ПП «Хліб-Черкаси К"; директор.
Захаров Василь Олександрович - Олександрівська селищна рада Кіровоградської області; селищний голова
Сахарнадський Роман Романович - МПП “Таврія”; начальник юридичного (кредитного) відділу
Косавченко Олександр Вікторович - ПП «Грейтплюс»; директор.
Рога Петро Олексійович - Городоцька районна державна адміністрація Хмельницької області; заступника ...
Скальчук Анатолій Васильович - Головне управління капітального будівництва при Раді Міністрів ...
Медведєва Надія Володимирівна - Головне Ялтинське відділення Кримського регіонального Управління ...
Науменко Наталя Євгенівна - Солонянський професійний аграрний ліцей; психолог
Кошельник Євген Іванович - Відокремлений підрозділ Локомотивне депо Гречани ДТГО “Південно-Західна ...
Латишев Володимир Вікторович - КП «Ленводоканал»; директор
Польчик Сергій Володимирович - Вільнянська виправна колонія № 20 Угптс України в Запорізькій області; ...
Волощук Олександр Олександрович - ТОВ «Лотівка Еліт»; водій
Анциферов Юрій Вікторович - Міжрайонна МСЕК м. Слов'янська; голова
Бібік Артем Сергійович - Васильківський РВК Дніпропетровської області; старший офіцер відділення ...
Грицик Володимир Миколайович - ВАТ “Птахокомбінат “Бершадський”; завідуючий цеху №6
Мартинюк Сергій Васильович - Рівненський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби ...
Волошин Юрій Васильович - Державна інспекція сільського господарства у Львівській області; головний ...
Алєксєєнко Владислав Олександрович - фізична особа-підприємець
Бондар Ігор Віталійович - «Олімп-Сервіс"; директор.
Гончаренко Олександр Володимирович - Вільнянська виправна колонія № 20 в Запорізькій області; Молодший ...
Можарчук Олександра Борисівна - Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора № 4»; Майстер по ...
Маркін Володимир Олексійович - Старобільського РВ УМВС України в Луганській області; Дільничий інспектор ...
Міносян Ромик Волгомович - ТОВ «Севастопольський морський навчальний центр»; секретар-референт
Рибалко Роман Сергійович - ПП «Фортуна»; начальник відділу кадрів
Ковальчук Микола Володимирович - Врадіївська селищна рада; Голова
Загороднюк Світлана Дмитрівна - Врадіївський РЦЗ; профконсультант
Копильський Ігор Миколайович -
Данильченко Віктор Федорович - ТОВ«Спецтрансавто»; Директор
Ковальський Олександр Миколайович - Нижньо-Березівське лісництво Косівського РП "Райагролісу"; ...
Константінов Євген Євгенійович - ТОВ «КЛЄВЗ»; засновник, директор та головний бухгалтеро
Шимчишин Ігор Степанович - фізична особа-підприємць
Ровний Вадим Анатолійович -
Грозова Марина Іванівна - Сімферопольське відділення №15 КФ ВАТ «Інпромбанк»; Старший касир
Лавренюк Юлія Михайлівна - Краснолуцька сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської ...
Федченко Ірина Іванівна - Відділ культури і туризму Носівської районної державної адміністрації ...
Мельник Світлана Порфиріївна - Відокремлений Підрозділ "Шахта"Відродження" Державного ...
Логінова Ольга Павлівна - РНП Великомихайлівської ділянки Роздільнянського УЕГХ; майстер
Остафійчук Ярослав Васильович - Сектору митного оформлення №2 відділу митного оформлення №2 Чернівецької ...
Щербак Євгенія Миколаївна - Відділення Промінвестбанку в м. ...
Коршенко Володимир Олександрович - Полтавський обласний центр профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі ...
Клюєва Наталія Борисівна - ТОВ «Стройгазтеплоавтоматіка»; завідуюча навчальним центром
Прилуцький Ігор Михайлович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Родоманов Максим Миколайович - Дніпропетровський регіональний відділ охорони навколишнього природного ...
Гуртовий Олександр Миколайович - "Шахта "Новодружеська" ВАТ "Лисичанськвугілля"; майстер ...
Ковтунов Анатолій Костянтинович - Надвірнянське РВ УМВС України в Івано-Франківській області; старший ...
Малишев Олексій Владиславович - ДП НВК «Фотоприлад»; заступник генерального директора з комерційних питань
Плотніков В’ячеслав Вікторович - ДП «Житомирський ремонтно - механічний завод»; заступник начальника ...
Ільницький Віталій Валентинович - військова частина А0473; начальник медичної служби
Адамович Віктор Володимирович - член Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України - ...
Кучерук Катерина Марківна - СГ ТзОВ «Птахівниче»; директор
Коньков Юрій Вікторович - ВП "Шахта ім. Ф.Е. ...
Більковець Станіслав Миколайович - ДВК ВД №590702 ОВК ТВО №160; голова комісії
Баланівська Юлія Володимирівна - ФГ "Фермерпродуктсервіс"; бухгалтер
Стах Артем Юрійович - КП “Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради; Начальник
Мартиненко Ігор Миколайович - ТзОВ «ВМП», м. Нововолинськ; бригадир дільниці первинної обробки сировини
Шевченко Наталія Григорівна - Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та ...
Пашковський Андрій Володимирович - Київське районне відділення Одеського міського управління ГУМВС ...
Тян Олександр Афанасійович - Прокуратура Суворовського району м. ...
Савельєва Галина Володимирівна - ДП «Мелопт» ТОВ «Агро-південь»; директор
Страх Артем Юрійович - Управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Чернігівської міської ради; ...
Вісич Андрій Петрович -
Бухарьов Євген Григорович - Донецька ВК № 124; старший інспектор відділу інтендантського та господарського ...
Дідик Едуард Валерійович - приватний підприємець
Сергєєв Володимир Вікторович - ТОВ «Безпека»; охоронець
Поклад Сергій Миколайович - Сектор карного розшуку Ровеньківського МВ ГУМВС України у Луганській області; ...
Герасимчук Олександр Юрійович - Беленьковська виправна колонія № 99; молодший інспектор відділу нагляду і ...
Полосухін Михайло Віталійович - ПП “Артем-К”; директор
Махнєв Михайло Вікторович - АТЗТ «Техногем»; Голова правління
Кораблін Валерій Васильович - ТОВ «Агентство нерухомості « Візантія »; в.о. директора
Левицька Любов Миколаївна - Комунальне підприємство охорони здоров'я «Міжлікарняна аптека № 271»; завідуюча
Шепелєв Денис Олександрович -
Махорін В’ячеслав В’ячеславович - ТОВ «Лібріс Інжиніринг»; директор
Новіков Леонід Леонідович - ЗАТ «Жовтневий винно-коньячний завод»; голова правління
Зубенко Валерій Олександрович - ТОВ "Легар"; директор
Форостяна Наталія Вікторівна - 11-й Гарнізонний будинок офіцерів м. Черкаси; головний бухгалтер
Попов Михайло Віталійович -
Середній Віталій Олександрович - Дніпровське РУ ГУ МВС України в м. Києві; оперуповноважений ВБНОН
Войтович Лєна Станіславівна - Суботцівська сільрада; спеціаліст-землевпорядник
Кордулян Олександр Іванович - інспектор прикордонної служби 3-ї категорії відділу прикордонної служби ...
Григораш Микола Валерійович - нспектор прикордонної служби відділу прикордонної служби «Вашківці»
Григорян Рубен Саркісович - фізична особа-підприємець
Нода Олександр Олексійович - Українсько-Канадське товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними ...
Горблянський Василь Леонович -
Павловська Ірина Михайлівна - Зарудянська сільська рада Збаразького району Тернопільської області; ...
Осінський Анатолій Гвідонович - Житомирське міське управління юстиції; заступник начальника ...
Манянчин Віталій Ярославович -
Охрименко Олег Станіславович - приватний підприємць
Семененко Оксана Василівна - Відділення №7 АТ «Сведбанк» (Публічне); експерт з продажу продуктів ...
Прядко Ігор Євгенійович - ТОВ «Транслойд Роад»; директор
ДУРАСОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА - Мале приватне підприємство (МПП) «Арес»; Головний бухгалтер
Кірше Тетяна Альбертівна - Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія»; лікар-нарколог ...
Ярмоленко Ірина Іванівна - Відділу освіти Чорнобаївської РДА; Заступник головного бухгалтера, головний ...
Змановський Володимир Петрович -
Гаркуша Сергій Юрійович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Микитюк Микола Іванович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Аллахвердієв Габіл Асдан огли - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Лавров Анатолій Іванович - Сімферопольський професійний будівельний ліцей; директор.
Блудов Олександр Володимирович - ПП " УкрБудІнвест-2”; фінансовий директором
Сохацький Михайло Петрович - Борщівський обласний комунальний краєзнавчий музей; виконуючий обов’язки ...
Приходько Микола Васильович - Краснопільська районна рада Сумської області; голова районної ради
Крилова Валентина Павлівна - Державне Відкрите Акціонерне товариство Шахта «Краснокутська» Державної ...
Холодна Надія Миколаївна - ОП «Шахта «Краснокутська»; начальник відділу праці й заробітної плати
Суркова Тетяна Вікторівна - Повне товариство «Ломбард «Ажур»; касир-експерт
Болобан Ольга Степанівна - Шляхівська сільська виборча комісія Бершадського району Вінницької області; ...
Василенко Валентин Іванович - Дніпровський РУ ГУ МВС України в м. Києві; начальник відділення карного розшуку
Бабич Андрій Васильович - ВКР Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві; старший оперуповноважений
Марченко Анатолій Володимирович - фізична особа-підприємець
Оксюта Валентин Іванович - Нетішинська міська рада
Гриценко В'ячеслав Віталійович - ПП "Патріот "Олбі"; директор
Зеленський Ігор Олександрович -
Драган Надія Анатоліївна - Ічнянське відділення №3260 ВАТ «Державний ощадний банк України»; керуючий філією
Шишковська Лариса Миколаївна - «Санаторій «Горинь»; головний лікар профспілкового підприємства
Біленко Інна Юріївна - ПП «Аквамагістраль»; директор
Александров Андрій Михайлович - ЗАТ «Політехпром»; директор
Юхимук Олексій Васильович - Ковельський МВ УМВС України у Волинській області; старший дільничний інспектор
Гура Ігор Володимирович - МВМ-4 Амур-Нижньодніпровського РВ ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області; ...
Овчарук Віктор Вікторович - Головне управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА; начальник головного ...
Пайонкевич Андрій Федорович - Сихівський районний відділ Львівського міського управління ГУ МВС України ...
Васькіна Олена Вікторівна - ЗАТ «Жовтневий винно-коньячний завод»; головний бухгалтер
Липчий Василь Васильович - ПП «Беркут»; директор
Мельник Сергій Анатолійович - ГБК «Мечта»; Голова правління
Нещерет Олександр Сергійович - Краматорський МВ ГУ МВС України в Донецькій області; начальник слідчого ...
Мсхаладзе Бадра Дурсунович - ПАТ «Сведбанк»
Аузяк Іван Вікторович -
Рибак Олександр Леонідович - інспектор митної служби України
Колесник Євгенія Прокопівна - Садківська СВК; бухгалтер
Довгополий Руслан Іванович - Львівська регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю ...
Воробйов Станіслав Ігорович - Відділ державного контролю у сфері житлово-комунального господарства ...
Гайдей Ігор Миколайович - ТзОВ «Центр опалювальної техніки»; директор
Кислицька Антоніна Болеславівна - Прутівської ТВК; заступник голови
Черевко Наталія Петрівна - Косівська міська рада Косівського району Івано-Франківської області; ...
Бурлуцький Олександр Володимирович - Бараниківська сільрада Кремінського району; сільський голова
Логвиненко Володимир Вікторович - ООО фірма “Торговий центр підшипник”; Директор
Осипчук Галина Вікторівна - Руднє-Бистрянська сільська виборча комісія; голова
Мамедова Хадічі Умарівна -
Літовець Павло Васильович - Уманський МВ УМВС України в Черкаській області; старший оперуповноважений ...
Сумарук Валерій Миколайович - Ізобільненська сільська рада м. Алушта АР Крим; депутат
Черненко Олександр Миколайович - Сумське відділення Харківської філії ПАТ «Кредитпромбанк»; керуючий
Савчук Діана Василівна - КП «СКП «Гуртожиток»; фахівець по житлу
Данилюк Сергій Михайлович - ТОВ “Хорол- Агро”; директор
Бєлозор Олеся Василівна - Чернігівський міський відділ УДСНС України в Чернігівській області; провідний ...
Коптенко Марія Василівна -
Назаренко Андрій Васильович - Лугинське державне агропромислове підприємство "Лугинський держлісгосп ...
Молчанов Володимир Олегович -
Кучеренко Володимир Вікторович - ТОВ «Файнкарз».; Генеральний директор.
Возний Віталій Володимирович - Комунальний заклад «Каланчацька дитячо-юнацька спортивна школа»; директор
Демченко Дмитро Анатолійович - ДП «Дніпропетровський орган з сертифікації залізничного транспорту»; ...
Чейпеш Ірина Олександрівна - відділення №12 філії ВАТ КБ «Надра» Ужгородського регіонального управління; ...
Формазюк Марія Василівна - Борщівська центральна районна комунальна лікарня; лікар акушер-гінеколог
Цісар Ольга Володимирівна - ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» Державного комітету України з ...
Снегирьов Віктор Іванович -
Бучок Іван Васильович - ПП “Зелена Липа”; директор
Лавров Юрій Іванович - ТзОВ "Техпанель"; директор
Чмир Станіслав Сергійович - ПАТ ім.Фрунзе; голова правління
Сосницький Володимир Олексійович - начальник 63 санітарно-епідеміологічної лабораторії-Головного ...
Литовченко Сергій Миколайович - військова частина А4398
Бондар Ірина Василівна - Пеньківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини відділу охорони ...
Козицький Сергій Степанович - На момент вчинення злочину: головний бухгалтер Горішненської сільської ...
Фроюк Василь Миронович - керуючий ф/г «Росинка», ф/г «Веселка»
Мельник Василь Степанович - спеціаліст-землевпорядник Будеражської сільської ради Здолбунівського ...
Цимбалюк Ігор Ярославович - головний спеціаліста –лікаря ветеринарної медицини управління ветеринарної ...
Фінько Наталія Іванівна - начальник відділення №351 Акціонерного комерційного інноваційного банку ...
Цибух Ігор Олегович -
Діхтяр Геннадій Степанович - директора ТОВ «Абрис»
Пилипака Олександр Васильович - Директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Костопільська ...
Цикун Олександр Олександрович - голова сільськогосподарського виробничого кооперативу "Мир"
Борзенко Григорій Григорович - голова; Херсонський міський благодійний фонд «Прем’єра століття»
Софієнко Іван Миколайович - УБОЗ УМВС України; старший оперуповноважений в ОВС відділу боротьби з ...
Макаров В'ячеслав Валерійович - Державна прикордонна служба України; заступник начальника управління ...
Федоренко Євгеній Миколайович - Білозерське районне управління юстиції Херсонської області; заступника ...
Рибчак Михайло Йосипович - Сваричівська сільська рада; сільський голова
Курликіна Оксана Вікторівна - КП «М–Маяк»; бухгалтер-касир
Гудзь Михайло Вікторович -
Казак Сергій Сергійович - Кіровоградське регіональне управління публічного акціонерного товариства ...
Живило Олександр Іванович -
Замоковенко Наталія Сергіївна - Одеська філія ТОВ «Міжрегіональне базове торговельно-комерційне ...
Потеба Віталій Іванович - ДП «Ровенькиантрацит»; Начальник ділянки підсобного виробництва ШСУ-1 ОП «Трест ...
Леонець Максим Павлович - ТОВ «Донбас Секюріті Груп»
Крівцов Олександр Сергійович -
Кудель Віталій Геннадійович - Партенітське сільське відділення міліції Алуштинського МВ ГУ МВС України в ...
Ткаченко Олеся Володимирівна - Ставківська сільська виборча комісія; секретар
Кеворкова Маїса Іванівна - заступник голови пасажирського вагонного депо «Одеса –Головна»
Микитин Михайло Григорович - ТзОВ «Золочівцукор»; завідувач складом готової продукції
Даценко Олексій Леонідович - ДП Калинівський Райагроліс Віноблагроліс; лісник
Путченко Михайло Федорович - військова частина А1232; помічник командира частини – начальник ...
Голодна Ксенія Ігорівна - Київський слідчий ізолятор; молодший інспектор 2-ї категорії відділу режиму та ...
Худецький Іван Петрович - сільський голова с. Нижнів
Дудко Альберт Валерійович - ПП «КПД Сервіс»; директор
Сербулова Світлана Юріївна - КУ "Криворізький Центр здоров'я"; завідувач господарства
Кауркін Вадим Вікторович - ВБНОН УМВС України в Житомирській області; оперуповноважений
Карманна Наталія Владиславівна - УПСЗН Маловисківської РДА; завідувач сектором прийому громадян відділу ...
Арманкуцол Світлана Павлівна - ЦПЗ №5 КД УДППЗ «Укрпошта»; листоноша місцевого відділення поштового ...
Цьвок Ігор Павлович - ТзОВ «Кнісельчанка»; директор
Слюсаренко Роман Васильович - ДП «Вашківський спиртовий завод»; тимчасово виконуючи обов’язки директора
Гресько Марія Василівна -
Борисов Станіслав Віталійович - ВАТ «Перший Інвестиційний Банк»у м. Харкові; Керуючий відділення № 3 філії
Сюндюков Георгій Євгенович - Управління економіки Нахімовської РДА в місті Севастополі; Начальник
Федорук Світлана Олексіївна - Білозірське відділення поштового зв’язку Лановецького району ...
Афанасенко Сергій Анатолійович - Відділ ДВС Малинського районного управління юстиції; державний виконавець
Сапарбаєв Олег Каримович - Попаснянский обласний спеціальний будинок-інтернат для громадян літнього віку ...
Зерній Роман Леонідович - ТОВ «УкрСпецТрейд Коорпорейшен»; Засновник і директор
Мошнов Віктор Валерійович - ТОВ «Будінтерсервіс»; директор
Донченко Олександр Сергійович - адвокат
Мілієнко Наталія Андріївна - Брусилівська районна державна насіннєва інспекція; начальник
Алексєєва Алла Сергіївна - Хмельницький професійний ліцей Хмельницької області; директор
Филипів Ярослав Антонович - Семенівська сільська рада; голова
Кузнєцов Олександр Олександрович - ТОВ «СІ «Автомобіліст»; викладач правил дорожнього руху та ...
Ковальчук Михайло Васильович - Надрічнянська сільська рада Бережанського району; сільський голова
Посоха Валентина Максимівна - Слов'янське районне управління Головного управління Державної ...
Газда Андрій Богданович - фізична особа
Ковтунович Микола Петрович - фізична особа
Мороз Ірина Олександрівна - Зеленська сільська рада Ковельського району Волинської області; депутат ...
Захарій Володимира Володимирівна - ДВК № 610004 одномандатного виборчого округу №165 м. ...
Кашалаба Роман Мирославович - Івано-Франківська філія ТОВ «Укрспецторг Групп»; головний фахівець
Гакман Лариса Миколаївна - Каховський районний сектор Управління Державної міграційної служби України в ...
Пробитий Олександр Андрійович -
Похтель Володимир Васильович - ДП Міністерства оборони України «Дружбівський кар’єр нерудних копалин ...
Литовченко Микола Севостьянович - Комунальний навчальний заклад міжшкільного навчально-виробничого ...
Демченко Олег Миколайович - ПП «Елтеко-Україна-Рось»; директор
Березюк Руслан Сергійович - ТОВ «Візит; заступник директора
Гарькавий Андрій Борисович - Відкрите акціонерне товариство «Сєвєродонецький приладобудівний завод»; ...
Марченко Анатолій Петрович - ПрАТ «Первомайське шляхове ремонтно-будівельне управління»; директор
Влащенко Юрій Іванович - ВДВС Царичанського районного управління юстиції Дніпропетровської області; ...
Карєва Катерина Євгенівна - ТОВ «Голдавто»; директор
Береговський Василь Васильович - фіз.особа
Мироненко Віктор Володимирович - позаштатний радник Міністра охорони навколишнього природного ...
Ивашкевич В'ячеслав Олегович - Калінінський РВ ДМУ ГУ МВС України в Донецькій області.
Міненко Ігор Миколайович - Військова частина А0665; На момент вчинення злочину: начальник служби ...
Єрін Сергій Вікторович - Нижньогірський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції Управління ...
Яцко Олексій Анатолійович - Нагорянське лісництво ДП «Словечанський лісгосп»; майстер лісу
Свиридов Сергій Михайлович - «Сімферопольська дистанція шляху» ГП «Придніпровська залізниця»; шляховий ...
Стадник Надія Василівна - Філія Кривоозерського відділу № 3161 ВАТ «Державний ощадний банк України»; На час ...
Войцехівський Петро Францович - На час вчинення злочину: голова Віньковецької селищної виборчої комісії № 2
Марцинкевич Леся Володимирівна - На час вчинення злочину працювала головним спеціалістом-головним ...
Огнянніков Володимир Васильович - На час вчинення злочину: КП «Петрівський комбінат комунальних ...
Яківчук Марія Василівна - Пилипченська сільська виборча комісія; секретар виборчої комісії
Якименко Микола Павлович - ТОВ Науково виробниче підприємство « Аналіттехніка »; директор
Паливода Оксана Віталіївна - Зеленська сільська рада Ковельського району Волинської області; депутат ...
Пазилова Сауле Зиядинівна - Серединська сільська виборча комісія Бершадського району Вінницької області; ...
Побоженко Олександр Іванович - Міська поліклініка ЦМЛ ім.Тітова міста Лисичанська; лікар-новропатолог
Жигайло Марія Петрівна - ДВК №610647; секретар дільничної виборчої комісії
Іванов Олег Іванович - ПСП шахта «Юбійленая» ПАТ «ДТЕК« Павлоградвугілля »; начальник дільниці ...
Павлюк Світлана Володимирівна - Острозьке районне управління юстиції; заступник начальника-начальник ...
Осадчий Юрій Григорович - Комунальне підприємство «Кіровоградські ринки»; директор
Воронецький Ігор Михайлович - ПП «Вествояж-1»; директор
Трасківський Олександр Валерійович - ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк»; начальник відділення № 52
Криворук Віталій Леонідович - відділення чергової служби військової частини 2260; начальник військового ...
Максимов Олег Сергійович - молодший інспектор відділу режиму і охорони; Вінницька установа виконання ...
Постернак Михайло Іванович - адвокат
Штундер Іван Петрович - ТзОВ компанії "Острозький завод безалкогольних напоїв"; генеральний директор
Бондаренко Тетяна Іванівна - Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів; директор
Смола Віктор Олександрович - Відділ режиму та охорони Херсонського слідчого ізолятора № 28 УДДУ ПВП в ...
Черевик Юрій Петрович - ТОВ «Консалтингова група «Партнери»; начальник відділу транспорту
Борода Ростислав Сергійович - Тульчинська міська рада; провідний спеціаліст, інженер по благоустрою міста
Даніленко Лілія Богданівна - Середняківська сільська рада; головний бухгалтер
Головань Ігор Георгійович - Конотопська ЦРЛ; лікар отоларинголог, завідуючий отоларингологічного ...
Єднак Тарас Іванович - Новопетликівська сільська рада; сільський голова
Цебринська Валентина Миколаївна - Дільнична виборча комісія №58 с. ...
Нікітюк Анатолій Броніславович - Путильська ЗОШ 1-3 ступенів; директор
Цуркан Петро Якович - ТОВ «Добробут-С»; директор
Василенко Руслан Леонідович - Районний відділ ГУ МНС України в АР Крим; Заступник начальника відділу з ...
Сухінська Людмила Стефанівна - ВАТ «Державний ощадний банк України»; Керуюча Філії - Красноперекопського ...
Кочелаба Антон Валерійович - Феодосійський РЕЗ ВАТ «Крименерго»; Майстер по приладах обліку.
Навольніцький Святослав Анатолійович - Державна податкова інспекція у Оболонському районі м. ...
Кузнецов Юрій Володимирович - Голопристанська ВК №7 УДДУ ПВП в Херсонській області; молодший інспектор ...
Нич Ольга Теодозіївна - Бенівська сільська виборча комісія; голова
Сафянник Анатолій Андрійович - ТОВ СП «Нібулон»; комбайнер
Приступлюк Леонід Васильович - МВС України
Бережний Володимир Володимирович - Комунальне підприємство «Кірово".; Директор.
Сеніна Тетяна Анатоліївна -
Лебедєв Микола Йосипович - Люботинська дорожня машинна станція № 213 УТОО «Південна залізниця»; майстер з ...
Івченко Любов Євгенівна - ТОВ ПКФ «Алів»; директор
Осокіна Тетяна Григорівна - Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної ...
Григорський Василь Миронович - Івано-Франківське МВ УДСНС України в Івано-Франківській області; провідний ...
Бєкасов Євген Юрійович - Маріупольське міське Управління Головного управління Держсанепідслужби у ...
Кащеєв Леонід Іннокентійович - Маріупольський коледж Державного вищого навчального закладу ...
Жадько Іван Олексійович - Ічнянський районний будинок культури; директор
Телебан Наталія Миронівна - ТОВ “Піраміда”; головний бухгалтер ТОВ “Піраміда”
Григор'єв Валерій Олексійович - Головне управління МНС України в Луганській області; перший заступник ...
Ільїн Олександр Миколайович - «Будівник»ОАО «СПМК №501»; директор філіала
Пантелейчук Оксана Сергіївна - Глухівський Національний педагогічний університет ім.О. ...
Донченко Ганна Михайлівна - Кіровський міський стадіон «Шахтар»; Директор
Довгальський Микола Казимирович - ВП "Локомотивне депо Тернопіль" ДТГО "Львівська залізниця"; ...
Желудков Олександр Олександрович - БНОН Суворовське ВМ ХМУ УМВС України в Херсонській області; старший ...
Логошко Олександр Валерійович - ТОВ « Відблиск-Авто»; начальник відділу із продажу запчастин
Іванов Юрій Іустинович - СО «Жмеринські ЕМ» ВАТ «АК Вінницяобленерго»; директор
Гошкович Віталій Федорович - приватний підприємець
Піддубна Олена Іванівна - Колядовска сільська рада; бухгалтер.
Шуплик Владислав Михайлович - Краснокутська дільниця глибокого буріння ДП НАК «Надра ...
Ковтун Ганна Дмитрівна - Панасівської сільської ради; голова
Цюпало Юрій Дмитрович - ТОВ «Спеценергомонтажвентиляція»; директор
Жудік Павло Олександрович - КС «Капітал»; заступник голови правління
Легойда Антоніна Миколаївна - Теплицьке виробниче побутово-торгівельне товариства з обмеженою ...
Мороз Віктор Стратонович - Тишевицька сільська виборча комісія Ізяславського району Хмельницької ...
Яцентюк Василь Васильович - Івано-Франківська філія «ПриватБанку»; старший експерт з мікрокредитування ...
Квєткин Геннадій Валентинович - Всеукраїнська Громадська Організація «Союз споживачів України »; член
Міщенко Іван Олександрович - Оріхівська виправна колонія № 88 управління державної пенітенціарної служби ...
Дегтяр Олександр Володимирович - ДП «Хлібна база № 74» Державного комітету України з матеріального ...
Сербінов Олександр Іванович - Мелітопольського управління земельних ресурсів; начальник відділу ...
Зима Сергій Володимирович - «Дніпровський заборонений простір»Головного державного управління охорони, ...
Королишин Євген Степанович - Жуковської середньої школи ім.Б.Лепкого; вчитель.
Маслянікова Оксана Станіславівна - ПП "Офір”; директор.
Міщенко Володимир Сергійович - відділ сімї молоді та спорту Гайворонської РДА; завгосп-електрик
Пелехатий Андрій Анатолійович - Прикордонна служба відділу прикордонної служби «Чонгар»; Начальник ...
Білий Сергій Анатолійович - Державна виконавча служба Тальнівського районного управління юстиції у ...
Кліменко Віталій Павлович - УДСНС у Вінницькій області; провідний інспектор відділу запобігання ...
Лисак Юрій Петрович - Державна екологічна інспекція України у Вінницькій області; головний спеціаліст – ...
Кретов Микола Віталійович - ЛПЦ 1700 ПАТ « ММК ім. Ілліча»; водій
Меркулов Кирил Анатолійович - ТОВ «Охорона Рівне»; командир відділення варти
Слободянюк Віталій Миколайович - Фермерське господарство «Веселий Кут»; голова.
Мельник Надія Миколаївна - Базаринська сільська рада Збаразького району; головний бухгалтер при закладах ...
Коваленко Дмитро Ігорович -
Натальченко Антон Михайлович - ТОВ «Атлас-2001»; директор.
Черепніна Елля Миколаївна - Шахта “Червона Зірка” ГХК “Торезантрацит”; Начальник відділу кадрів шахти
Тригуб Дмитро Михайлович - Жовтнева районна в м. ...
Литвинко Галина Семенівна - ВАТ «Радехівський пивзавод»; голова правління
Дьоміна Алла Валеріївна - Донецький національний університет економіки й торгівлі ім. М. ...
Цуприка Олександр Анатолійович - Бахчисарайський територіальний відділ Східно-Чорноморського ...
Бармас Оксана Олександрівна - Комунальне підприємство "Комсервіс"; бухгалтер
Скоробагатько Володимир Валерійович - Софіївська виправна колонія №55 в Запорізькій області; Молодший ...
Лапенко Анатолій Васильович - Білгород - Дністровська міжрайонна медико - соціальна експертна комісія; ...
Міхальова Анжела Вікторівна - ВАТ «Державний ощадний банк України»; Провідний економіст сектора ...
Перебийніс Олександр Семенович - ТОВ "Агентство Екологія-Технологія"; директор
Бобович Дмитро Валерійович - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного ...
Колосова Жанна Петрівна - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного ...
Лісецький Володимир Олександрович - Шахта “Червона Зірка” ГХК “Торезантрацит”; Працівник
Захарова Наталя Олександрівна - ТОВ «Дніпро Стандарт»; Директор
Левчук Ганна Василівна - спеціаліст І-ї категорії відділу землеустрою та використання земель у Луцькому ...
Герасименко Володимир Іванович - Жданівська виправна колонія № 3 міста Жданівка; заступник начальника ...
Бондаренко Віталій Вікторович - ТзОВ "СтанВіт"; директор
Черняєв Микола Миколайович - ОВГ «Дружба»; Голова правління
Стахурська Алла Вікторівна -
Чемерис Богдан Романович - ВП «Шахта»Відродження»ДП «Львіввугілля»; виконуючий обов'язки начальника ...
Лєвкуц Валентина Вікторівна - Енергодарська міська виконавча дирекція Запорізького обласного відділення ...
Саклакова Валентина Миколаївна - Бердянське відділення № 8 Запорізької філії ТОВ «Український ...
Гаркуша Юрій Вікторович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Поросюк Олександра Іванівна - весовщик государственного предприятия опытного хозяйства «Богуновская ...
Єгорова Надія Степанівна - економіст комунального підприємства "Костопількомунсервіс"; економіст ...
Омелянчук Олексій Миколайович - лісник ДП СЛАП "Костопільський держспецлісгосп"
Букевич Орислава Іванівна - Іванковецька сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської ...
Гончарук Олександр Матвійович - Підволочиський РВК; прибиральник
Терпелюк Дмитро Іванович -
Скрипниченко Дмитро Олександрович - Районний відділ ГУ МНС України в АР Крим; Інспектор відділення з ...
Чертков Володимир Миколайович - ТОВ "Сумикомунтранс"; генеральний директор
Кречін Микола Георгійович - ПП «Ексем».; Директор.
Гуменюк Ірина Іванівна - Багатківська сільська виборча комісія; в.о. секретаря
Єгорова Наталія Вікторівна - Державне підприємство «Готель «Козацький»; тимчасово виконуюча обов’язки ...
Токмань Василь Іванович - філія ДП “Державна продовольчо-зернова корпорація України” “Кролевецький ...
Тесля Віталій Вікторович - Державна податкова інспекція в Червоногвардійському районі м. ...
Белінський Сергій Олександрович - перше Полтавське відділення ПАТ «Універсал банку»; керуючий
Сич Андрій Миколайович - Прилуцький міський відділ УМВС України в Чернігівської області; ...
Павлов Олександр Валентинович - ТОВ «Агро-Кредит»; директор
Форостенко Сергій Володимирович - Херсонського СІЗО; молодший інспектор 1 категорії відділу режиму та ...
Дидора Євгеній Григорович - Гагарінський підрозділ Гагарінського міжрайонного сектору відділу ...
Коваль Маріонелла Володимирівна - Мар'янівська сільська рада; секретар
Жеребець Микола Данилович - Перше відділення – ЗАТ «Полтавська птахофабрика»; управляючий
Голомбієвський Іван Вікторович - Державтоінспекція по обслуговуванню адміністративної території ...
Єлецький Валентин Вікторович -
Куськало Анатолій Анатолійович - ПП
Хижняк Сергій Ігорович -
Кирик Мирослав Павлович - Івано-Франківське МВ УМВСУ в Івано-Франківській області; оперуповноважений ...
Петручок Віталій Тимофійович - Відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків Ялтинського міського ...
Золотова Наталія Вікторівна - ТОВ «Компанія «Зевс ЛТД»; головний бухгалтер
Вишивана Антоніна Сергіївна - Вільнянське відділення ЗРУ ПАО КБ "Приватбанк"; фахівець із кредитних ...
Великий Богдан Мирославович - Жовківська районна державна адміністрація Львівської області; радник ...
Польгуй Михайло Рудольфович - Софіївська виправна колонія № 55 Управління державного Департаменту ...
Кравцов Сергій Ігорович - БНОН Суворовське ВМ ХМУ УМВС України в Херсонській області; начальник сектору
Бедрицька Юлія Віталіївна - СО «Жмеринські електромережі» ВАТ «АК Вінницяобленерго»; бухгалтер
Ридзель Валентина Миколаївна - Рудьківська сільська рада Бобровицикого району Чернігівської області; ...
Вірста Василь Степанович - Луцька міська клінічна лікарня; лікар-хірург
Падляк Марія Іванівна - Рибниківська сільська виборча комісія Тернопільської області; секретар
Розгон В’ячеслав Петрович - ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»; завідуючий котельні
Чернега Олександр Іванович - ВАТ “Птахокомбінат “Бершадський”; ветеринарний лікар
Щербак Микола Анатолійович - Гришинська сільська виборча комісія чергових виборів депутатів Верховної ...
Пецков Антон Васильович - На час вчинення злочину: директор ДМП «Водозабір»
Валявська Світлана Йосипівна - На час вчинення злочину виконувала обов'язки голови Олексинської ...
Дудченко Олександр Григорович - завідувач Новотроїцького паливного складу ЗАТ «Херсоноблпаливо»
Дашкевич Любов Василівна - На час вчинення злочину: оператор та одночасно листоноша пункту почтового ...
Горват Артур Вільгельмович - приватний підприємець
Бойко Лідія Олексіївна - На час вчинення злочину: голова Малошкарівської виборчої комісії Полонського ...
Тімус Леонід Федорович - На час вчинення злочину: Почапинецька сільська виборча комісія з виборів ...
Пасьменко Володимир Степанович - ТОВ «Украгроспецбуд»; директор
Нечай Ольга Василівна - На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія №24 с. ...
Олей Тетяна Миколаївна - На час вчинення злочину: Шершенецька сільська виборча комісія; голова комісії
Ящук Дмитро Федорович - ПП «За обрій»; виконавчий директор
Мочан Анжела Володимирівна - Львівський обласний центр МСЕ; старша медична сестра фтизіопульмонологічної ...
Іванчишин Оксана Йосипівна - Львівського обласного центру МСЕ; реєстратор медичний ...
Порцев Олексій Вікторович - Бехівське лісництво державного підприємства "Коростенське лісомисливське ...
Худоба Леонід Анатолійович - фермерське господарство (ФГ) «Благодатне»; голова
Янчук Ліана Мар’янівна - ПП «Євро-Універсал-Торг»; директор
Панчук Віктор Григорович - Обслуговуючий кооператив "Гаражно-будівельний кооператив "Дружба-2"; ...
Білодід Микола Іванович - Срібнянський районний територіальний центр соціального обслуговування; директор
Дудік Тамара Олексіївна - Кооператив «Калина»; голова
Михальчук Михайло Теофілович - СВК "Жовтень”; голова
Дука Ігор Сергійович - МКП «Граніт»; директор
Дмитрів Володимир Степанович - Григорівська сільська рада; сільський голова
Кириленко Сергій Васильович - Фермерське господарство "Кириленко СВ"; голова
Фаринич Роман Васильович - Сектор обслуговування індивідуального бізнесу відділу обслуговування ...
Саченко Олександр Йосипович - Комунальне підприємство «Сквираводоканал»; виконуючий обов'язки начальника
Ващенко Григорій Миколайович - Пархомівське лісництво ДП «Гутянський держлісгосп» Харківського ...
Кіцак Любов Михайлівна - Семиківська сільська виборча комісія; голова
Мальчос Елла Богданівна - філія ВАТ КБ «Надра»; головний економіст відділу по роботі з пластиковими картками
Бойчук Наталія Петрівна - Виборча комісіяна виборах депутатів Верховної Ради Автономної Крим, місцевих ...
Лантрат Сергій Олексійович - ФГ «Роща»; голова
Мельник Вадим Іванович - Ленінський відділ державної виконавчої служби Миколаївського міського ...
Мелеш Жанна Іванівна - Відділення № 0615 ПАТ «КБ Надра»; начальника відділення
Січінава Нана Сергіївна - TOB «Лукас-Старт»; директор
Путін Дмитро Іванович - Суворовський РВ ОМУ ГУ МВС України в Одеській області; дільничний інспектор ...
Загорний Дмитро Сергійович - Відділ державної виконавчої служби Сумського міського управління юстиції; ...
Романенко Віктор Олександрович - ПП «МОБ Холодторг»; директор
Горбий Володимир Петрович - Обслуговуючий кооператив «Північний-2»; Співзасновник
Михайлов Ігор Матвійович - Селянське фермерське господарство «Бессарабія»; Голова
Дудін Олександр Едуардович - Відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-освітньої та ...
Халявицький Борис Васильович - КП “Роздільняводоканал”; директор
Остапенко Ігор Леонідович - Херсонський загон відомчої воєнізованої охорони ст. ...
Єрьомін Євген Віталійович - Відділ режиму і охорони Запорізького слідчого ізолятора.; Молодший інспектор.
Юрків Андрій Анатолійович - Відділення кримінальної міліції у справах дітей Мелітопольського РВ ГУМВС ...
Ліберман Іван Володимирович - Балтське відділення №2822 ВАТ «Ощадний банк України»; інженер програміст ...
Храпач Олена Володимирівна - Фрунзенське відділення Дніпропетровської обласної дирекції ВАТ «Райффайзен ...
Андрусишин Анатолій Матеєвич - ПП «МАГ» і ТОВ АПФ «Агропласт»; Директор
Коваль Надія Миколаївна - Калинівська сільська рада Веселівського району шостого скликання; депутат
Пуцак Артем Миколайович -
Рязанов Євген Анатолійович -
Данилюк Володимир Іванович - Івано-Франківське МВ УМВСУ в Івано-Франківській області; старший ...
Жовнір Василь Євстафійович - Селянсько-фермерське господарство «Деметра»; директор.
Ничипорук Людмила Миколаївна - Заячицівська сільська територіальна виборча комісія з виборів депутатів; ...
Сергєєва Людмила Володимирівна - Черкаська обласна дирекціяАБ «Укргазбанк»; заступник начальника ...
Вільвовський Олександр Анатолійович - ПП «Танал»; директор
Коноваленко Вадим Ігоревич - Петропавлівське лісництво Державного підприємства «Павлоградське лісове ...
Гнатко Тетяна Михайлівна - Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ...
Гегна Василь Миколайович - Пасічнянська сільська рада; сільський голова
Дадика Артем Анатолійович - ДП «Тепличний комбінат»; Генеральний директор
Максименко Євгеній Вікторович - ТОВ «Эпсілон Україна»; директор
Яковлєв Володимир Миколайович - КС «Капітал»; голова правління
Узун Олександр Олександрович -
Дулюк Вадим Федорович - Городоцький ВЦ УДПтС України в Рівненській області; Начальник відділу ...
Бондарець Олександра Василівна - Великоростівської сільської виборчої комісії Оратівського району; ...
Бахіна Раїса Василівна - Оратівської сільської виборчої комісії; голова
Головатюк Алла Андріївна - КЗ Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія»; медична сестра ...
Прокопенко Анна Анатолівна - Нестерварська дільнична виборча кокомісія № 051189 Тульчинського району ...
Паршина Лідія Леонідівна - ПП «КИМИ».; Головниц бухгалтер.
Дзюба Віктор Миколайович - Товариства з обмеженою відповідальністю «Автокліма"; директор.
Сенеджук Олександра Василівна - Комарівська сільська виборча комісія Монастириського району; голова.
Чеботок Тетяна Володимирівна - ДОТ «Зміна»; директор.
Стасишин Володимир Романович - Львівська регіональна філія Державного підприємства “Центр державного ...
Качан Галина Петрівна - Великокунинецька сільська рада; голова.
Хотян Надія Миколаївна - Відділення поштового зв’язку; начальник
Гвінджиліа Гіулі Оліфантович -
Жуковський Леонід Іванович -
Жудін Павло Євгенович - ТОВ «Атлас-2001»; засновник і менеджер
Ковган Олексій Миколайович - НГВУ «Чернігівнафтогаз» ВАТ «Укрнафта»; майстер 2 класу, цеху підземного та ...
Мерецький Сергій Васильович - ПАТ «Азовелектросталь»; механік цеху №148
Молчанюк Валерій Іванович - ФГ «Молчанюків”; голова
Дубачинський Володимир Федорович - ФГ "Провесинь"; Голова
Циганков Ігор Володимирович - ТОВ фірми «Гортех»; Директор
Гацко Юрій Васильович - Республіканський комітет Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього ...
Кім Євгеній Олександрович - Дніпропетровський слідчий ізолятор № 3; молодший інспектор 2-й категорії ...
Смолін Олексій Павлович - ТОВ «Корона-Сервіс»; директор філії № 4
Пономаренко Микола Васильович - Солонянська виправна колонія № 21 Державного департаменту України з ...
Лободюк Дмитро Анатолійович - Державне підприємство «Шахта ім. Ю.О. ...
Мась Сергій Петрович - Чорнянська сільська рада Каховського району; сільський голова
Святецький Володимир Володимирович - Бродівське відділення філії "Західного головного регіонального ...
Гусейнов Ельяр Гусейн – Огли - Лінійне управління на Придніпровській залізниці УМВС України на ...
Ковальов Віталій Васильович - ЛПЦ 1700 ПАТ « ММК ім. Ілліча »; машиніст крану
Пісковий Юрій Михайлович - Карлівська автомобільна школа Товариства сприяння обороні України; директор
Дрючин Андрій Володимирович - Державна фітосанітарна інспекція Луганської області; головний спеціаліст ...
Волох Вікторія Володимирівниа - ДВК №530766; секретар дільничної виборчої комісії
Юдіна Любов Михайлівна -
Рибчук Ярослав Степанович - ДПІ в м.Івано-Франківську; перший заступник начальника головного відділу - ...
Парцей Роман Ярославович - ПП «Леді-ІФ»; Засновник та директор
Кузнєцова Надія Миколаївна - Новотроїцьке відділення ХОД ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»; начальник
Криворучко Михайло Миколайович -
Гілін Олександр Олександрович - Відділення соціально-психологічної та виховної служби Північної ВК № 90 ...
Батирова Фадма Асановна - Управління дистрибуції споживчого кредитування ЗАТ «Альфа-банк»; Фахівець ...
Циганюк Валентина Анатоліївна - Кам’янець-Подільське відділення Хмельницької філії ПАТ КБ «Приватбанк»; ...
Демідюк Вадим Валерійович - ДПІ у Сихівському районі м. ...
Мальцев Григорій Дмитрович - Аварійно-диспетчерська служба КП «Тепломережа»; Начальник
Губенко Дмитро Володимирович - СВ Сніжнянського МВ ГУ МВС України в Донецькій області; слідчий.
Яхно Валентина Володимирівна - Мурованокуриловецька центральна районна лікарня; головний бухгалтер
Янісів Володимир Зенонович - Івано-Франківське регіональне управління ТОВ Банк «Фінанси та Кредит»; ...
Пісковець Дмитро Григорович - ПП «Кіммерія»
Петровська-Ліньова Наталія Борисівна - Державна архітектурно-будівельна інспекція в Київській області; ...
Зайцев Микола Миколайович - ВП «Автобаза» ВАТ «Лисичанськвугілля»; водій
Блащишин Ігор Іванович - приватний підприємць
Веселовська Галина Михайлівна - Більче-Золотецька сільська виборча комісія; секретар
Хомов Микола Михайлович - Державна податкова інспекція у Дніпровському районі м. ...
Тимосевич Ярослав Миколайович - ОСП “Джанкойської дистанції колії” ДП «Придніпровська залізниця»; ...
Бойко Анатолій Вікторович - Житомирська установа виконання покарань № 8; інспектор першої категорії ...
Черватюк Сергій Олегович - ДП «Укрспецавтобаза»; заступник генерального директора
Бушак Григорій Миколайович -
Силантьєв Антон Михайлович - Керченське міське управління ГУ МНС України в АР Крим; інспектор групи ...
Андреєв Артур Григорович - Божковська ВК № 16; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Гевак Марія Євстахівна - Висоцька сільська рада Монастириського району Тернопільської області; головний ...
Сігітов Петро Миколайович - КП «Спеціалізоване теплозабезпечуюче підприємство « ...
Журба Оксана Григорівна - Колиндянська сільська територіальна виборча комісія № 14 з виборів депутатів ...
Загродський Віктор Андрійович - КП «Сокирянський райагробуд»; директор
Линько Сергій Григорович - Одеська філія ТОВ «Міжрегіональне базове торговельно-комерційне підприємство ...
Соколенко Олександр Володимирович - Комінтернівський РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; ...
Куліковський Анатолій Петрович - Ковельський МВ УМВС України у Волинській області; дільничний інспектор
Чорноус Сергій Анатолійович - СТОВ «Вільшанка»; завідувач рільничо-комплексної бригади № 1
Кравець Наталія Вікторівна - Окружна виборча комісія з позачергових виборів народних депутатів України 26 ...
Колодєєва Анна Олександрівна - Державна кадастрова реєстрація відділу Держземагенства у ...
Солошенко Ігор Віталійович - Решетилівсько-Великобагачанський об’єднаний районний військовий ...
Козьмин Петро Маркович - ПВТФ «Протон-К»; директор
Ванін В’ячеслав Анатолійович - ДГ «Реконструкція»; директор
Сидоренко В'ячеслав Валерійович -
Терещенко Ірина Іванівна - Нововоронцовський районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді; ...
Микитин Віра Григорівна - Дорогичівська сільська рада; головний бухгалтер
Гушенець Неля Станіславівна - ТОВ науково-виробнича фірма «Промагро"; Генеральний директор.
Литвинець Костянтин Іванович - приватний підприємець
Приходько Віктор Васильович -
Добровольський Володимир Богданович - ТзОВ «Комерційний банк «Дельта»; інспектор кредитного відділу №8
Малик Володимир Васильович -
Федорів Сергій Іванович -
Палагнюк Володимир Васильович - ПНВФ «Ольвія»; директор
Знаянов Михайло Олександрович - ТОВ «Атлеш»; директор
Глемба Йосип Євгенович - Жовтневий районний відділ Дніпропетровського міського управління Головного ...
Єловський Юрій Олександрович -
Булдаков Олександр Анатолійович - КП "Харківське бюро технічної інвентаризації”; Інженер відділу № 10
Леонченко Володимир Анатолійович - ТОВ «Інгулпромпостач»; Директор
Тимковський Максим Олександрович - СВ Самарський РВ ДГУ ГУМВС України в Дніпропетровській області; ...
Крилов Анатолій Іванович - ТериторіальнеУправління по енергозбереженню в Донецькій області; Головний ...
Голобородько Олег Михайлович - Державна інспекція з контролю за використанням та охороною земель ...
Горбат Олег Валерійович - Торезька виправна колонія № 28 Управління ГДУВІН у Донецькій області; Молодший ...
Савчук Юрій Петрович - КП «Світанок»; Директор
Нанковський Володимир Вікторович - Територіальний центр комплектування військовослужбовців за ...
Старих Олег Анатолійович - ПП «СБУ «Бізон»; директор
Гоцуляк Віталій Григорович -
Сосна Раїса Петрівна - Загірцівська сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської області ...
Рудим Юрій Миколайович -
Джахай Бакур Аміранович - ТОВ «УКРБЕЛЛІФТ»; Управляючий
Сосюка Алла Сергіївна - КП «ЖЕК-3»; Працівник по комплексному вбиранню прибудинкової території й змісту ...
Іванова Марина Геннадіївна - КП «ЖЕК-3»; Працівник по комплексному вбиранню прибудинкової території й ...
Передерій Владислав Олегович -
Горобець Ольга Юліївна - ЗАТ «Техніка»; головний бухгалтер
Ляховець Наталія Юріївна - Куликівське районне відділення Чернігівської обласної дирекції НАКС «Оранта»; ...
Музика Олександр Дмитрович - Андрушівський міжрайонний відділ КВІ Управління ДПтС України в Житомирській ...
Літвінова Світлана Миколаївна - Центральна районна аптека № 40 філії підприємства комунальної власності ...
Сєчкін Станіслав Ігоревич -
Цибрій Надія Зеновіївна - Мушкатівська сільська рада Борщівського району Тернопільської області; ...
Мельничук Олександра Богданівна - Мушкатівська сільська рада Борщівського району Тернопільської ...
Косован Ігор Васильович - Шевченківський відділ державної виконавчої служби Чернівецького міського ...
Георгейко Валентин Іванович - ТОВ «Крокус»; Директор
Ленишин Андрій Володимирович - ЛКП «Центр земельного кадастру та землеустрою»; директор
Домаскін Дмитро Володимирович - ТОВ «Бриз»; Директор
Стасюк Парасковія Іванівна - бухгалтер сільської ради с. Новосілка
Ганага Олександр Сергійович - депутат Довгинцівської у м.Кривому Розі Ради
Мирошниченко Іван Олександрович - завідувач складу магазину «Контакт» ПП Єпіфанцев
Тищенко Володимир Володимирович - механік ділянки РЗО, СП шахти «Суходільська - Східна» ПАО ...
Боднарчук Дмитро Іванович - Житлово-будівельний кооператив № 11; голова правління
Попов Микола Ставриєвич -
Скальська Оксана Іванівна - ТОВ «Вінницька обласна станція насінництва кормових культур»; головний ...
Бойків Анатолій Михайлович - Державне підприємство «Коломийський експериментальний завод «Прут»; директор
Чолов’яга Ганна Тихонівна - адвокат адвокатського об’єднання «Вінницька обласна колегія адвокатів»
Хусточкін Дмитро Веніамінович - начальник відділу розслідування злочинів у сфері господарської ...
Шевченко Сергій Сергійович - працівник слідчого відділу податкової міліції спеціалізованої державної ...
Ребіков Віктор Ілліч - Ізобільненська сільська рада м. Алушта АР Крим; сільський голова
Ребіков Ілля Вікторович - Ізобільненська сільська рада м. Алушти АР Крим; депутат
Яценко Валентина Степанівна - касир-бухгалтер Козятинського РВ УМВС України у Вінницькій області
Сєрбай Олена Олександрівна - ТОВ «МАРЕ ТУР»; директор
Зизень Марія Василівна - Сільська рада с. Крива; головний бухгалтер
Дегтярьов Євген Миколайович - Артемівська районна державна лікарня ветеринарної медицини; начальник
Коваленко Сергій Анатолійович - Чернігівська філія державної установи «Інститут охорони грунтів ...
Скарвінко Павло Петрович - Реєстраційна служба Ківерцівського районного управління юстиції Волинської ...
Султанова Світлана Бахтійоровна -
Імшенецький Вадим Вікторович - Рава-Руська митниця; головний інспектор
Писарчук Богдан Віталійович - АЗС "Автозаправна станція "Старовойтове 1"; заступник начальника
Клименко Ольга Петрівна - КЗ «Дніпропетровський дитячий протитуберкульозний санаторій №7»; головний ...
Молодчий Владислав Миколайович -
Литвиненко Інна Юріївна - Дніпровське ВДВС Дніпродзержинського МУЮ; заступник начальника
Матюшенко Валерій Анатолійович - ТОВ «Альфа-Спецбуд»; комерційний директор
Гіда Ігор Анатолійович -
Пальна Тетяна Володимирівна - Державна виконавча служба Ярмолинецького районного управління юстиції ...
Грудненко Роман Євгенович - військова частина А2331; На момент вчинення злочину: начальник складу БТ майна
Ковригін Володимир Михайлович - ДП «Придніпровська залізниця»; начальник поїзда ВСП «Криворізька ...
Лисецький Юрій Дмитрович - Херсонська механізована дистанція вантажно-розвантажувальних робіт Одеської ...
Борсук Антон Сергійович - ПП
Бухало Валентина Олександрівна - Дільнична виборча комісія № 530703 одномандатного виборчого округу № 151 із ...
Василенко Роман Васильович - 41ДПРЧ смт. Іванків 10-ДПРЗ ГТУ м. Вишгород; начальник 41ДПРЧ смт. ...
Галицька Ніна Михайлівна - 60 Професійний пожежний пост с. Розважів Іванківського району 10-ДПРЗ ГТУ м. ...
Ганенко Роман Миколайович - Військова частина А 1877 смт. Ярмолинці; начальник фінансово-економічної служби
Гужва Андрій Миколайович - Військова частина А3435; заступник командира частини з озброєння-начальник ...
Синеокий Андрій Сергійович - військова частина А0785
Меньшиков Олексій Борисович - КЭВ міста Харкова
Чебан Дмитро Федорович - військова частина А4489
Перевалов Тимофій Валерійович - ТОВ «Кіровоградмонтажспецбуд»; директор
Демець Ліна Василівна - ТОВ “Зеленянка”с. Зеленянка Крижопільського району Вінницької області; На момент ...
Меншикова Наталія Олексіївна - Армянського відділення філії «Кримська дирекція» АБ «Кліринговий ...
Невмержицька Наталія Володимирівна - Магазин Покалівського сільського споживчого товариства в с. ...
Якимович Василь Дем’янович - директор ДП ДГ «Перемога»
Грицай Іван Якович - гаражно-будівельний кооператив «Мотор»; голова правління
Матлак Ольга Петрівна - На час вчинення злочину: секретар Пищатинської сільської виборчої комісії
Капуш Василь Васильович - На час вчинення злочину: голова Золотопотіцької селищної виборчої комісії ...
Кравченко Ярослав Володимирович - На час вчиненя злочину: голова територіальної Плосківської сільської ...
Кармазь Євгенія Григорівна - На час вчинення злочину: головою Буглівської сільської виборчої комісії ...
Ліхновська Любов Миколаївна - На час вчинення злочину: головний спеціаліст Міжгосподарського управління ...
Суський Петро Федорович - На час вчинення злочину: голова Літовищенської сільської виборчої комісії ...
Агєєва Алла Станіславівна - секретар Віньковецької селищної виборчої комісії № 2
Пастощук Рімма Геннадіївна - директор Дунаєвецького районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей ...
Кройтор Анатолій Васильович - На час вчинення злочину: с. ...
Дякон Іван Георгійович - Чернівецька обласна державна адміністрація; начальник управління капітального ...
Зайцева Надія Євгенівна - ринок «Черемушки» КП «Кіровоградські ринки»; контролер-касир
Дудка Олександр Олександрович - Волинська обласна дирекція групи регіонального ризик менеджменту ...
Бойцун Орест Романович - майстер; ГП «Пісковик»
Поливаний Микола Феодосійович - Тростянецького районного комунального лісогосподарського дочірнього ...
Штефанюк Іван Васильович - Коб. Полянська селищна рада; селищний голова
Смоловик Ігор Валентинович - ТОВ “Таймер”; директор
Федоров Юрій Михайлович - військова частина А1671; начальник складу складів недоторканих запасів (РАО) ...
Савчик Галина Володимирівна - Тутовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області; ...
Присяжнюк Марія Ігорівна - Дільнична виборча комісія №53 с. ...
Буганов Сергій Іванович - Чаплинська селищна рада Херсонської області; селищний голова
Малиш Микола Пантелейович - Путильська ЗОШ; сезонний кочегар
Веселовський Олег Володимирович - Переяслав-Хмельницький районний відділ Київської регіональної філії ...
Недашківський Дмитро Євгенійович - Військова частина - польова пошта В2304; Заступник командира ...
Церковна Алла Дмитрівна - Виборча дільниця № 510809 у с. ...
Поляков Олег В’ячеславович - ТОВ санаторія «Золотий Колос»; генеральний директор
Прокоп’єв Дмитро Павлович - ТОВ санаторія «Золотий Колос»; генеральний директор
Каушан Олексій Сергійович - ТОВ санаторія «Золотий Колос»; ліквідатор
Побережник Світлана Володимирівна - Садківська сільська виборча комісія; голова
Брянський Володимир Петрович - Дільнична виборча комісія №050367 одномандатного виборчого округу №18; ...
Гученко Валерій Олексійович - Харківський слідчий ізолятор; молодший інспектор 2 категорії відділу режиму ...
Мищишин Надія Михайлівна - ДВК №- 610050 (с.Урмань Бережанського району Тернопільської області, окружного ...
Созанський Іван Васильович - Хирівське лісництво Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс»; лісник
Новак Василь Іванович - Яблунівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Чернігівської області; ...
Вірьовкіна Лариса Іванівна - Краснопавлівська селищна рада Лозівського району Харківської області; ...
Стецюк Галина Віталіївна - Відділення поштового зв'язку «Наливайківка», центру поштового зв'язку №4 УДППЗ ...
Чубова Наталія Анатоліївна - «Мегаліт - 2006»; голова правління
Цимбалюк Віталій Іванович - Липовецьке відділення Вінницької філії ВАТ КБ «Хрещатик»; керуючий
Тепляков Артем Ігорович -
Авраменко Любов Іванівна -
Терещенко Євгеній Леонідович - КП «Міськводоканал»; директор
Трусов Олександр Федорович - відділ регіонального розвитку, містобудування і архітектури Царичанской ...
Подтикан Володимир Анатолійович - пенсіонер
Майдич Артем Володимирович - військова частина А4608; командир технічної батареї
Сушко Олександр Павлович - військова частина А4608; начальник інженерної служби
Музика Віктор Вікторович - військова частина А4489
Невмержицький Василь Володимирович - Нагорянське лісництво ДП «Словечанський лісгосп»; майстер лісу
Мариняк Наталія Ярославівна - Не працює
Емирусеінова Джеваір Русланівна - Черновска сільська виборча комісія із проведення чергових виборів ...
Батиченко В'ячеслав Михайлович - КП « ЖЕК № 1» Дніпропетровської області; головний інженер
Масаєва Галина Григорівна - КП ЖЕК № 1 Дніпропетровської області; головний бухгалтер
Приходько Людмила Анатоліївна - ПАТ «Конвеєрмаш»; голова правління
Семененко Віталій Вікторович - ДЮСШ «Юність»; Тренер - викладач
НікітінВалерій Тимофійович - ТОВ «Гідробудсервіс»; Директор
Сичак Андрій Андрійович - Міський будинок культури «Кремінна» Луганської області; директор
Місяченко Віра Іванівна - Івано-Франківська загальноосвітня школа-садочок І ступеня №6; директор
Павліченко Леонід Іванович - КЛПЗ «Слов»янська Центральна районна лікарня»; хірург консультативної ...
Летошка Інна Володимирівна - Комунальне підприємство «Горизонт"; головний бухгалтер.
Бондарев Валерій Володимирович - Орлівщинська сільська рада; депутат
Харитонов Андрій Володимирович - Філія - Володарське відділення № 3133 ВАТ «Державний Ощадний банк ...
Сагайдак Василь Миколайович - Матіївська сільська рада; сільський голова
Поліщук Аполлінарій Васильович - Комунальне підприємство «Дубнорембуд»; директор
Колісник Олена Григорівна - Київський міський центр радіаційного захисту населення; медична сестра ...
Станкевич Федор Андрійович - Сільськогосподарський виробничий кооператив "Зоря"; директор
Сидоренко Іван Григорович - ЗАТ «Полтавапропангаз»; голова правління.
Сенчук Анатолій Васильович -
Климкович Олександр Володимирович - ПП «Сатаж»; директор
Кобельник Степан Мирославович - ВП "Локомотивне депо Тернопіль" ДТГО "Львівська залізниця"; ...
Колесніченко Євгеній Васильович - ППКФ «Темп»; Директор
Соловка Тетяна Вікторівна - Івано-Франківської філії ПАТ КБ «Приватбанк»; керівник Яремчанського ...
Шавра Марина Олексіївна - ПП «Куди їдемо»; Директор
Якименко Олександр Володимирович - РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області; старший слідчий
Аббасов Наріман Балага оглу -
Чернік Віктор Вікторович - ПП «Кими»; директор.
Березівський Василь Васильович - ПП
Тищенко Марія Миколаївна - Централізова бухгалтерія по спеціальному розрахунку комунального закладу ...
Белюх Оксана Василівна - Борщівський районний будинок дитячої творчості; директор.
Буша Михайло Михайлович - Глобинський районний відділ Управління Держтехногенбезпеки у Полтавській ...
Трусова Світлана Євгеніївна - Відділ освіти Коропської районної державної адміністрації; ...
Запотічний Микола Михайлович - ЗАТ «Рихтичі»; головаправління
Трохоненко Любов Володимирівна - Руднє-Бистрянська сільська виборча комісія Олевського району ...
Лічман Антоніна Борисівна - Трикратська дитяча школа мистецтв; Директор
Корня Михайло Дмитрович - Ананьївське лісництво ДП «Ананьївське лісове господарство»; Лісник
Ворох Наталія Петрівна - ТОВ «Світ ласощів»; начальник зміни цеху печива
Манько Микола Іванович - ТОВ «Світ ласощів»; охоронець
Лебега Руслан Анатолійович - в/ч В0116; військовослужбовць
Гуменів Михайло Васильович - Дільнична виборча комісія №260316 одномандатного виборчого округу №85; голова
Вознюк Євгенія Іванівна - На час вчинення злочину: голова територіальної Колосівської сільської виборчої ...
Кравчук Людмила Миронівна - На час вчинення злочину: секретар Буглівської сільської виборчої комісії ...
Прокіпець Наталія Володимирівна - На час вчинення злочину: директор ТОВ АП «Оксамит» і виконуюча ...
Мостова Тетяна Миколаївна - На час вчинення злочину: бухгалтер Ніжинського відділення публічного ...
Трачук Надія Вікторівна - На час вчинення злочину: голова Щаснівської сільської виборчої комісії ...
Коломієць Наталія Олександрівна - ТОВ "Агросолюшнс"; бухгалтер-касир
Рибкіна Людмила Григорівна - КП «Кіровоградські ринки»; контролер
Гетьман Олег Григорович - Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного Управління МВС ...
Вістяк Сергій Васильович - ЗАТ «Кримагропром»; директор
Ковалюк Микола Петрович - Кутське лісництво ДП «Кутське лісове господарство»; майстер лісу
Шутка Ярослав Іванович - Берегівське РВ ГУ МНС України в Закарпатській області; старший інспектор ...
Зайцев Сергій Вікторович - ВДСЛ та ДОН УПП ГУМВС України в Харківській області; інспектор
Гончаренко Микола Іванович - ГПУ "Полтавагазвидобування”; водій 5-ої автоколони автотранспортного цеху
Дячун Надія Томівна - Нижчелуб`янська сільська рада Збаразького району Тернопільської області; головний ...
Сливка Тетяна Йосипівна - ТОВ "Мирослава”; директор
Диган Даниїла Василівна - Мозолівська сільська виборча комісія Підгаєцького району Тернопільської ...
Медицька Галина Михайлівна - Поплавська сільська виборча комісія Підгаєцького району Тернопільської ...
Стефанишин Лідія Володимирівна - Глещавецька сільська виборча комісія; голова
Стечишин Оксана Анатоліївна - Глещавецька сільська виборча комісія; секретар
Бамбуза Ганна Григорівна - Коростишівське відділення Кредитної спілки «Альянс Україна»; Керівник
Руснак Олег Орестович - філія ВАТ КБ «Надра»Чернівецьке РУ; начальник відділу по роботі з пластиковими ...
Козирєв Сергій Адольфович - «Шахта ім. М.В.Фрунзе» Державного підприємства «Ровенькиантрацит»; майстер ...
Пахоменко Дмитро Анатолійович - Відділу нагляду і безпеки Вільнянської ВК № 20 в Запорізькій області. ...
Данильцев (Муратов) Тадеуш Геннадійович - ТОВ «Одеська філія Міжрегіонального базового ...
Петров Юрій Павлович - ТОВ «Центрагробуд-1»; директор
Супрун Олександр Вікторович - Приватний підприємець.
Сухоруков Віталій Сергійович - ТОВ «Меблева фабрика «Прем'єра»; заступник начальника цеху
Гузик Андрій Васильович - "Криворізької автомобільної школи № 1 Товариство сприяння обороні Україні" ...
Мутовіна Наталія Семенівна - голова дільничної виборчої комісії №051100 одномандатного виборчого округу № ...
Грабовська Марина Сергіївна - головный бухгалтер Вовчанського відділу благоустрою міста Вовчанської ...
Мельник Михайло Никифорович - структурний підрозділ СП-5 «Заводбуд» ЗАТ «Бердянськбуд»; головний бухгалтер
Лиса Галина Василівна - секретар Коропецької дільничної виборчої комісії №2
Павленко Світлана Анатоліївна - Колядовска сільська рада; головний бухгалтер.
Зібаров Володимир Володимирович - ПП «Сервістранс Д08»; Директор
Трусков Сергій Олексійович - ПП «Спецстанкострой»; Директор
Чивилєв Олександр Валерійович -
Герц Світлана Іванівна - Мукачівське відділення ПАТ «Сведбанк»; експерт з продажу продуктів роздрібного ...
Тищенко Артур Михайлович - Чорнухинська виправна колонія УГДУВИН у Луганській області №23; Інспектор ...
Мисик Валентин Антонович - Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП»; Заступник ...
Римбалович Євгеній Володимирович - приватний підприємець
Галяс Григорій Іванович - Лопушненська сільська виборча комісія Кременецької районної територіальної ...
Ткаченко Петро Леонідович - ТОВ «Імедіа Тредінг»; Генеральний директор
Чепков Сергій Іванович - ПП «Лугпостачпром»; Директор
Руснак Ігор Анатолійович - військова частина А0666; начальник речової служби тилу
Плотнікова Тетяна Григорівна - Запорізька об'єднана технічна школа Товариства сприяння обороні Україні; ...
Бортнік Олексій Анатолійович - ТОВ «Елефант-Буд»; директор.
Фісун В'ячеслав Олександрович - Ольшанське виробниче управління житлово-комунального господарства; інженер.
Тіщенко Олександр Олександрович - ТОВ «АТ-Авто»; директор.
Лиманець Володимир Анатолійович - Державна служба боротьби з економічною злочинністю Попільнянського РВ ...
Мамчук Михайло Михайлович - Кутське лісництво ДП «Кутське лісове господарство»; лісничий.
Довгий Олег Федорович - ТзОВ “Укрспецтехнології КС”; директор з розвитку та головний інженер
Котенко Олександр Володимирович - Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство ...
Білозеров Геннадій Васильович - Кіровоградське МВ УМВС України в Кіровоградській області; інспектор ...
Смирнов Володимир Павлович - ПП «Ель-кут сервіс»; засновник
Острикова Світлана Володимирівна - Солонянський професійний аграрний ліцей; майстер виробничого навчання
Логачєв Юрій Анатолійович - «Філія «Донецький навчальний центр розвитку персоналу» Інституту підготовки ...
Костюченко В'ячеслав Євгенович - Відділ служби міжнародних автомобільних перевезень «Іллічівськ» ...
Ломпас Ганна Василівна - директор Надвірнянського ПТУ №11
Чирва Анатолій Іванович - Відділ державної виконавчої служби Роздільнянського міжрайонного управління ...
Анікін Володимир Федорович - КЛПЗ «Міська лікарня № 1» м. ...
Труфин Олексій Петрович -
Нагорна Олена Леонідівна - Відділення зв'язку поштового ВПЗ Мангуш Першотравневого району Донецької ...
Павлій Анатолій Андрійович -
Трофімов Олег В'ячеславович - Бахчисарайський територіальний відділ Східно-Чорноморського державного ...
Циганок Юрій Іванович - директор; ПП «Каскад Юей»
Мірошниченко Іван Петрович - ПП «Лак Стар»; заступник директора
Нарушевич (Дзюбинська) Олена Миколаївна - ВАТ КБ «Надра»Луцьке РУ; старший менеджер по роботі з малим ...
Рудиман Володимир Миколайович - Державний навчальний заклад «Харківський обласний навчальний центр ...
Сікорська Олександра Володимирівна - Пилипо –Олександрівська сільська виборча комісія; голова
Халілов Сурен Иззетович - Сімферопольська філія АТ «Український інноваційний банк»; Керуючий
Бондаренко Вікторія Валентинівна - ПП «Ронікс»; заступник комерційного директора
Назаревич Валерій Леонідович - ТОВ «Моноліт – Сервіс»; директор.
Яськевич Світлана Василівна - Піщатинська сільська територіальна виборча комісія; голова
Лондар Сергій В’ячеславович - Академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного в с. ...
Завальнюк Василь Іванович - ПП «МСК «Пираміда"; директор.
Максимчук Руслан Валентинович - Прикордонна служба “Задеріївка”; начальник відділу
Фоміна Наталія Анатоліївна - Енергодарська міська виконавча дирекція Запорізького обласного відділення ...
Шмуліч Володимир Вікторович - Республіканський комітет АРК з охорони навколишнього природного ...
Ревва Сергій Анатолійович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Пехтерова Валентина Василівна - Ямпільськоий районний відділ Сумської регіональної філії «Центр ...
Зінкевич Євген Зіновійович - Нижчелуб’янська сільська виборча комісія Збаразького району; голова
Яценко Олег Миколайович - Південна залізниця Державної Адміністрації залізничного транспорту України; в. ...
Мерзляк Анатолій Вікторович - Голосіївський РУ ГУ МВС України в м. ...
Пелехов Сергій Петрович - ТОВ «Софт плюс 2000»; директор
Красуцький Олександр Вікторович - Одеський прикордонний загон; На момент вчинення злочину: заступник ...
Опанасенко Іван Іванович - директор Дочірнього підприємства Державної акціонерної компанії “Хліб ...
Карабін Іванна Романівна - На час вчинення злочину: секретар Красносільської сільської виборчої комісії ...
Критьєв Олександр Володимирович - Миколаївське РВ УМВС України в Миколаївській області; заступник ...
Фесан Юрій Володимирович - ДАІ з обслуговування м. ...
Філатов Сергій Олександрович - ДПІ у Малиновському районі м. ...
Агеєва Віра Василівна - дільнична виборча комісія №531152 окружної виборчої комісії одномандатного ...
Адабаш Михайло Петрович - Рота матеріально – технічного забезпечення 17 окремого мотопіхотного ...
Карман Віра Дмитрівна - Шляхівська сільська виборча комісія Бершадського району Вінницької області; ...
Попов Михайло Олександрович - ОСП «Джанкойської дистанції колії»; монтер колії 16 околодку 41 бригади
Авдєєва Світлана Борисівна -
Кравчук Ярослава Ігорівна - Костопільське відділення ПАТ КБ "ПриватБанк"; провідний спеціаліст з ...
Халілов Сурен Іззетовіч -
Бородін Валерій Валерійович - ПП «Нива-В.Ш.»; директор філії 02
Візнович Іванна Григорівна - Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ...
Скринник Ярослав Антонович - Устя-Зеленська сільська виборча комісія; голова
Волик Микола Петрович - Управління оперативно-технічних заходів ГУ МВС України в Одеській області; ...
Дьяконов Петро Миколайович -
Калаянов Микола Васильович - Приватне виробничо-комерційне підприємство «Техмаш»; засновник і директор
Гребельник Дмитро Володимирович - Гагарінський РВ УМВС України в м. ...
Гебрич Анатолій Миколайович - КП «Київреклама»; інспектор відділу контролю та обліку рекламних засобів
Крисіна Людмила Геннадіївна -
Парамошкін Євген Леонідович - Кіровське районне управління юстиції; державний виконавець відділу ...
Селівон Олександр Васильович - Локомотивне депо Дарниця; машиніст електровозу та тепловозу
Ткаченко Руслан Анатолійович - УМВС України на Південній залізниці; начальник сектору БНОН лінійного ...
Дуплоноженко Валентин Васильович - СВК «Прогрес-Агро»; директор
Шмельов Олександр Валерійович - Управління податкового контролю юридичних осіб Лівобережної МДПІ м. ...
Борківський Олександр Вікторович - ППФ «ЛЕС»; директор
Малєв Олег Іванович - Комунальне підприємство «Рубіжанське управління водопровідно-каналізаційного ...
Папідзе Паат Темурович - ПАТ «Сведбанк»
Зобов В’ячеслав Сергійович - ПАТ «Хмельницькгаз»; майстер служби експлуатації засобів захисту ...
Горобченко Світлана Степанівна - Товариство з обмеженою відповідальністю «Лимонс»; Директор
Дудич Назар Володимирович -
Єндрек Ірина Миколаївна - TOB «Евротес»; директор
Галактіонова Ольга Миколаївна - Криворізька загальноосвітня школа №123; Заступник директора по ...
Заікін Євген Миколайович - Оперативно-розшуковий відділ управління карного розшуку Головного управління ...
Ковальчук Віктор Миколайович - Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю ...
Поцулко Сергій Олександрович - Південно-Західний відділ міліції Хмельницького міського відділу УМВС ...
Клочан Ольга Володимирівна - Н.Любарське відділення поштового зв’язку; листоноша
Лікаренко Віра Денисівна - КУ "Криворізький Центр здоров'я"; головний бухгалтер
Завалінський Ярослав Петрович - ВБНОН УМВС України в Житомирській області; оперуповноважений
Фандалюк Богдан Олександрович - Державна податкова інспекція в Орджонікідзевському районі м. ...
Яковлев Владислав Володимирович - Східний регіон територіального управління з контролю за будівництвом ...
Марковецький Василь Михайлович - Надвірнянсько-Богородчанське ОРВК Івано-Франківської області; ...
Писарев Ігор Степанович -
Середа Олег Олексійович - Харківська міська рада Харківської області; спеціаліста 1-ої категорії сектору ...
Буряк Петро Юрійович - Львівська державна фінансова академія; Ректор
Момот Сергій Миколайович - Південно-Західний відділ міліції Хмельницького міського відділу УМВС України ...
Калишук Оксана Віталіївна -
Філеш Василь Васильович - Іршавський районний будинок культури; директор
Скригунець Василь Петрович - ТОВ “Отатславське”; директор
Козакевич Владислав Петрович - Білоцерківський РВ ГУ МВС України в Київській області; перший заступник ...
Івженко Наталія Олександрівна - Первинна профспілкова організація комунальних підприємств «Поділ»; голова
Максим’юк Надія Степанівна - ДП «Вашківський спиртовий завод»; головний бухгалтер
Обдула Едуард Олександрович - Білозерська виправна колонія № 105 Удптс України в Херсонській області; ...
Зварич Юрій Володимирович -
Полозюков Олександр Федорович - ТОВ «Науково-виробничий комплекс ltd «Кварц»; аступник директора
Герасименко Оксана Олегівна -
Бровко Олександр Андрійович - ТОВ «ПКФ «Стальмонтаж»; директор
Новак Віталій Миколайович -
Косарев Леонід Олександрович -
Ігнатов Валентин Володимирович - Державне підприємство «Лікувально-оздоровчий пансіонат «Агарський ...
Кисельов Андрій Юрійович -
Каркіч Марія Андріївна - Великокусковецька сільська рада; бухгалтер
Головко Валерій Анатолійович - ПП «Гарант»; директор
Лепетченко Сергій Іванович -
Ковтун Віра Олексіївна - КП «ЖЕК-3»; майстер
Кисловська Ольга Миколаївна - Троїцьке територіально-медичне об'єднання; бухгалтер розрахункового відділу
Гречко Валерій Володимирович - ТОВ «Люкс-Лайн»; директор
Варунків Роман Ілліч - КП «Капітальне будівництво Бурштинської міської ради»; Директор
Моспан Олександр Васильович -
Дроцюк Василь Богданович - машиніст бурової установки буровій № 511 «Кегичівка» Шебелинського відділення ...
Білик Павло Федорович - директор навчально-виховного позашкільного закладу «Бережанська районна станція ...
Яківчук Олександр Вікторович - начальник сектору карного розшуку Сквирського РВ ГУ МВС України в ...
Шуберт Василь Васильович - ДП «Угерський спиртовий завод»; тимчасово виконуючий обов'язки директора
Бурін Михайло Миколайович - шахта «Суходільська-Східна» ДХК; начальник комерційного відділу
Бердников Олександр Якович - директор ТОВ «Е-Крим Миколаїв»
Юрчук Тетяна Олександрівна - провідний спеціаліст фінансового сектору Козятинського відділу міліції
Бокал Юлія Сергіївна - бухгалтер Козятинського РВ УМВ України у Вінницькій області
Романовська Марина Миколаївна - ДНЗ «Артемівський професійний будівельний ліцей»; директор
Коробкова Ірина Володимирівна - Артемівський професіональний будівельний ліцей; секретар-друкарка з ...
Куц Сергій Валерійович -
Святненко Олексій Володимирович - Державне підприємств «Готель «Козацький» Міністерства оборони ...
Железняк Олександр Васильович - Берегівський центр первинної медико-санітарної допомоги; лікар-терапевт ...
Сегеденко Микола Павлович - ТОВ «Теплосервіс Лтд»; директор та засновник
Білоус Юрій Васильович - ВАТ «Петромихайлівське»; голова
Ясній Марія Михайлівна - Гарбузівська сільська рада Зборівського району; головний бухгалтер
Максименко Сергій Олександрович - КП по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. ...
Ходос Ростислав Миколайович - ЛПЦ 1700 ПАТ «ММК ім. Ілліча»; електромонтер
Сплавник Надія Йосипівна - Територіальний центр обслуговування одиноких; Соціальний робітник
Петращук Оксана Миколаївна - відділення №2 ВАТ КБ «Надра» Чернівецького регіонального управління; ...
Бока Дмитро Дмитрович - приватний підприємець, особа, зазначена у пункті 5 частини першої статті 4 Закону
Радіонов Олександр Петрович - Орджонікідзевський РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; старший ...
Комарова Наталія Анатоліївна -
Мацяка Анатолій Никифорович - Жмеринська дистанція захисних лісонасаджень; бригадир лісу на ст. ...
Вертегель Анастасія Віталіївна - Сімферопольське відділення №15 КФ ВАТ «Інпромбанк»; Старший бухгалтер
Дриботій Роман Ярославович - ДПА у Львівські області; На момент вчинення: головний державний податковий ...
Кудря Людмила Іванівна - ТОВ ’’Ніка’’; Директор
Нагачевська Лідія Юхимівна - Піщатинська сільська територіальна виборча комісія
Павловська Катерина Михайлівна - Відділ культури і туризму Носівської районної державної адміністрації ...
Маєвський Микола Олексійович - Кам'янсько-Дніпровська центральна районна лікарня; лікар ординатор ...
Коваленко Олександр Анатолійович - ВБНОН Комінтернівського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; ...
Куроп'ятников Володимир Валентинович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Соколов Олександр Федорович - ВАТ трест «Краснодоншахтострой»; голова правління.
Крікунов Микола Миколайович -
Багдасарова Марина Григорівна - Вінницьке Центральне регіональне відділення ВАТ «Мегабанк»; заступник ...
Гетьман Ірина Миколаївна - Синявська сільська виборча комісія Збаразького району; голова
Фуга Юрій Анатолійович - ДП «Ремтехсільбуд»; директор
Гурик Оксана Станіславівна - Сільська виборча комісія с. ...
Тищенко Віктор Якимович - ДП НВК «Фотоприлад»; заступник начальника цеху №120
Щербинка Роман Володимирович - Філія «Красноармійський Авто-Центр» ПАТ «Донецьк-Авто»; спеціаліст з ...
Гречківський Микола Якимович - Писарівська дитяча музична школа; директор
Матвєєв Роман Петрович -
Гібляк Ігор Михайлович - »Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця»; головний ...
Задорожний Петро Михайлович - ТСКВМП «Тер-ТАМП»; Директор
Мороз Анатолій Миколайович - Коростенське лісництво ДП “Коростенський лісгосп АПК”; лісничий
Джумара Сніжана Миколаївна - виконуюча обов’язки начальника відділу Держкомзему у Сторожинецькому ...
Штихарь Микола Миколайович - Голопристанська ВК №7 УДПтС України в Херсонській області; молодший ...
Сердюков Віктор Іванович - Одеська філія ТОВ «Міжрегіональне базове торговельно-комерційне підприємство ...
Максимчук Юрій Пилипович - Одеська філія ТОВ «Міжрегіональне базове торговельно-комерційне підприємство ...
Капітан Василь Володимирович - Відділ Держкомзему в Радомишльському районі; завідувач сектору ...
Лаут Марина Олександрівна - ТОВ «Бреін»; головний бухгалтер
Михайленко В'ячеслав Володимирович - ЗАТ «Теплосервіс», ТОВ «Запоріжтеплоенерго», ТОВ « Південь-Маркет»; ...
Садовський Борис Михайлович - начальник насосних станцій Дубровицького управління водного господарства
Кімлайчук Світлана Володимирівна - Ковельська міська рада Волинської області; завідувач сектору ...
Курочка Василь Іванович - ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп»; лісник
Рожков Володимир Олександрович -
Заболотній Анатолій Григорович - ДП «Волиньвугілля»; в.о генерального директора
Коваленко Тетяна Адольфівна - Дружківський професійний ліцей; головний бухгалтер
Приколотін Дмитро Вікторович - Нахімовський РВ УМНС України в м. ...
Рюхов Сергій Васильович - Мічурінська виправна колонія № 57; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Савчук Борис Петрович - Прикарпатський національний університет імені В. ...
Лук’яненко Сергій Олексійович - Приморський районний відділ Маріупольського міського управління ...
Новікова Наталя Петрівна - Філія – Феодосійського відділення ВАТ «Державний Ощадний банк України»; ...
Лисий Олександр Васильович - ТОВ "Каларан”; директор
Нижегородов Володимир Олександрович - Кіровська центральна районна лікарня АР Крим; врач-психіатр.
Капріца Олександр Миколайович - Відділ служби міжнародних автомобільних перевезень «Іллічівськ» ...
Меняйло Олег Павлович - ПП «Агенс»; директор.
Феркалюк Олександр Юхимович - ПП «Масштаб»; Директор
Срабіонов Ігор Джонович -
Яцків Руслан Володимирович - ПП «Транс-Сервіс»; Директор
Чернишова Раїса Василівна - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного ...
Василик Світлана Євгеніївна - приватний підприємець
Бартко Олександр Павлович - Національний контингент українського миротворчого контингенту в Косово; ...
Прокопенко В’ячеслав Васильович - Черкаська виправна колонія управління Державної пенітенціарної ...
Ліщук Тетяна Віталіївна - Краснолуцька сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської ...
Пилюгін Олександр Володимирович -
Березанський Володимир Анатолійович - ПП
Сніжко Ігор Петрович - Республіканський комітет АР Крим з охорони навколишнього природного середовища; ...
Богдасарова Катерина Миколаївна - ПП
Потєряєва Таїсія Володимирівна - Міська лікарня № 1 м. Ялти; медсестра реанімаційного відділення
Шевченко Тамара Іванівна - Крутівська сільська рада Ніжинського району; секретар
Малишев Дмитро Валерійович - СП «Краснодонпогрузтранс» ПАО «Краснодонвугілля»; Машиніст тепловоза
Брюхович Юрій Олексійович - ТОВ Торговий дім «Дар сонця»; генеральний директор
Карпенко Анатолій Миколайович - База палива локомотивного депо ст. ...
Федорук Олег Анатолійович - ТОВ «Агрофірма «Подільський край»; директор
Струневич Андрій Анатолійович - директор, комерційний директор; ТОВ «ТД Промпостач», ТОВ «Ліфт монтаж»
Артеменко Анатолій Володимирович - Ріпкинське РВ УМВС України; дільничний інспектор міліції сектору ...
Літвін Віктор Сергійович - Рівненський МВ УМВС України в Рівненській області; інспектор роти патрульної ...
Гуравська Тамара Іванівна - Серединська сільська виборча комісія Бершадського району Вінницької області; ...
Табацький Дмитро Анатолійович - Енергодарський МВ ГУМВС України в Запорізькій області; старший слідчий ...
Юрін Юрій Юрійович - ВАТ «Запоріжжяобленерго»; майстер служби по технічному обслуговуванню приладів обліку
Ружинський Максим Олегович - Голосіївський РУ ГУ МВС України в м. ...
Рєзніков Руслан Юрійович - Макіївська виправна колонія управління Державного департаменту України з ...
Клименко Максим Михайлович - Калінінський районний відділ Донецького ГУМВС; Дільничний інспектор міліції
Кіцак Василь Миколайович - Мельнице - Подільський центр медико-соціального обслуговування; директор
Костирко Валерій Павлович - ПП "АТП Діліжанс СВ"; директор
Костиков Олексій Євгенович - ТОВ «Звєзда Рибака»; капітан СЧС-1004
Дьяченко Сергій Олексійович - Придніпровська державна академія будівництва та архітектури-старший ...
Барньов Сергій Анатолійович - Любимівське КП ЖКГ; керівник
Єрошенко Ірина Олексіївна - ДВАТ «Шахта ім. Космонавтів »ДХК« Ровенькиантрацит »; інженер з надання послуг ...
Ніжинець Тимур Олегович - Оболонський РУ ГУМВС України в м. Києві; оперуповноважений СКР-1 ТВМ
Закрасняний Дмитро Валерійович - ВКР Голосіївського РУГУ МВС України в м. ...
Сергієнко Сергій Олександрович -
Галаган Татяна Олександрівна -
Шевченко Денис Михайлович -
Фісун Дмитро Костянтинович -
Жабинець Сергій Іванович - ТОВ «Транскабмонтаж»; електромонтажник
Ковталюк Олег Мирославович - Городенківський РВ УМВС України в Івано-Франківській області; ...
Мигаль Валентина Миколаївна - Приватного виробничо-комерційне підприємство «Дюйм»; директор
Тимчасюк Іван Васильович - Дорогичівська сільська рада; сільський голова
Лихогляд Анатолій Степанович - Вінницька МДПІ головного відділу податкової міліції ДПІ у м. ...
Теміров Арсен Серверович - Судацька міська рада; начальник відділу персоніфікованого обліку пільгової ...
Волігов Анатолій Васильович - ВАТ «Інгулецький гірничозбагачувальний комбінат» у м. ...
Кот Сергій Іванович - виконуючий обов’язки завідувача ферми № 1
Безкоровайна Людмила Антонівна - ПАТ «ВТБ Банк»; завідувач каси відділу грошового обігу та касових ...
Попов Віктор Павлович - Державне підприємство «Ялтинський морський торгівельний порт»; заступник ...
Назарец Генадій Васильович - ТОВ «Атлеш»; засновник
Коршунович Руслан Григорович - Мар’їнський РВ ГУМВС України в Донецькій області; Дільничий інспектор ...
Ткаченко Борис Владиславович -
Хамітов Сарсен Мухсинович - Інспекція з питань захисту прав споживачів у Хмельницькій області; Начальник ...
Русанов Віктор Миколайович - ПП «НВП «Техенергохімпром»; заступник директора
Чопик Василь Юрійович - Вінницька ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області; головний державний ревізор-інспектор ...
Омелич Юрій Олексійович - Управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної ...
Чумаченко Валентин Григорович - Слов’янський хіміко-механічний технікум; заступник директор з ...
Кузичева Тетяна Сергіївна - Житлово-будівельний кооператив «Академічний-18»; бухгалтер
Харенко Валерій Михайлович - Таврійська сільська рада; Голова
Овчарова Ольга Володимирівна - Харківська філія Державного підприємства –Українського державного ...
Лапунова Євдокія Романівна - ДП «Агроцех «Жовторіченський»; касир
Цибенко Людмила Григорівна - Маловисківська районна державна адміністрація; начальник відділу ...
Сейтхалілов Тимур Олегович - Сімферопольський ГУ ГУМВС України в АР Крим; Помічник оперуповноваженого ...
Жданов Євгеній Володимирович - СООО “ім.Шевченко”; директор
Лагута Олена Іванівна - Дільнична виборча комісія №16020; голова
Байбара Ганна Іванівна - Дільнична виборча комісія №16020; секретар
Попович В'ячеслав Михайлович - КП «ЖРЕР №4»Ужгородської міської ради; директор
Комкова Світлана Вікторівна - КУ «Криворізький Центр здоров'я»; Головний лікар
Маковецький Володимир Олексійович - Державна податкова інспекція у Дзержинському районі м. ...
Приходько Ярослав Анатолійович - Старобельска районна державна адміністрація; начальник Управління ння ...
Козак Юрій Петрович - Шахта «Ніканор - Нова» ДП «Луганськвугілля»; Начальник ділянки МДР і ПГВ ОПП
Поліщук Олександр Васильович - Шахта «Ніканор-Нова» ДП «Луганськвугілля»; гірник підземної ділянки РГВ ОПП
Комаревич Марія Леонтіївна - Якимівська сільська виборча комісія; голова
Ковтун Ігор Іванович - заступник начальника ізолятора тимчасового тримання затриманих і взятих під варту ...
Шевчук Світлана Михайлівна - Великокусковецька сільська виборча комісія Лановецького району ...
Нечипоренко Василь Миколайович -
Затерко Василь Григорович - ТОВ "Колос"; директор
Когут Галина Дмитрівна - ТОВ "Колос"; головний бухгалтер
Садовська Людмила Павлівна - КП «ЖЕК-3»; старший майстер
Артем'єва Валентина Петрівна - КП «ЖЕК-3»; Працівник по комплексному вбиранню прибудинкової території й ...
Дамчук Олександра Федорівна - КП «ЖЕК-3»; Працівник по комплексному вбиранню прибудинкової території й ...
Токарєва Тетяна Володимирівна - ХООО фірми «Практик»; Директор
Федюкіна Наталія Володимирівна - Єнакіївська загальноосвітня 1-3 ступенів школа соціальної реабілітації; ...
Бумба Григорій Тимофійович -
Канна Іван Георгійович - Старобешівська райдержадміністрація; голова
Стаховська Олена Олександрівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Головного ...
Стефанчишин Володимир Федорович - оперуповноважений відділу з обслуговування Львівської залізниці УБОЗ ...
Чумак Сергій Анатолійович - виконуючий обов'язки оперуповноваженого сектору боротьби з незаконним обігом ...
Вязьмітінов Юрій Володимирович - начальник управління Державної інспекції з контролю за використанням та ...
Мошняцький Володимир Андрійович - ПП «Володимир»; директор
Драч Анатолій Ілліч - ДП «Макарівське лісове господарство»; старший майстер
Брайко Юрій Васильович - Олександрівська районна державна адміністрація; начальник відділу культури та ...
Клименко Сергій Петрович - сектор оперативного реагування та проведення спеціальних заходів відділу ...
Ярошенко Дмитро Вадимович - ПП «Любисток»; директор
Балаба Володимир Михайлович - Новгород-Сіверська міська рада Чернігівської області; тимчасово виконуючий ...
Любашевський В’ячеслав Полікарпович - Львівський апеляційний адміністративний суд; суддя
Сокіл Іван Михайлович - Тернопільський ОМВК; старший офіцер відділення військового обліку та бронювання ...
Головко Дмитро Володимирович - Сумський прикордонний загін; начальник відділення дільничних інспекторів ...
Коноваленко Денис Сергійович - Селидівська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби ...
Поливаний Олександр Миколайович - ТОВ «Промислове та цивільне будівництво»; комерційний директор і ...
Романенко Ян Іванович -
Гладська Надія Петрівна - РСТК ТСО України; директор
Клягина Олена Володимирівна - Відділу охорони здоров'я виконавчого комітету Нікопольської міської ради; ...
Мануліков Андрій Миколайович -
Мосолов Олександр Павлович - ТОВ «Ретел»; комерційний директор
Лісконог Олена Миколаївна - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеней №10 м.Харкова; соціальний педагог
Субот Олександр Петрович -
Кравцов Олександр Миколайович - Державна екологічна інспекція в Харківській області; в.о. начальника
Павлишинець Наталія Михайлівна - Мукачівське відділення № 8 філії Закарпатського РУ ЗАТ «Приватбанк»; ...
Шлапак Олександр Вікторович -
Костецька Галина Ярославівна - ТзОВ «Видавнича фірма «Афіша»; головний бухгалтер
Конєв Олег Афанасійович -
Гуч Тетяна Леонідівна - ВОПЛ № 2 смт. Олика; медсестра
Миха Роман Омелянович - Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Старт»; завідуючий ...
Могилко Юлія Олександрівна - відділ державної реєстрації актів цивільного стану Жовтоводського міського ...
Цюпка Іван Якович - Добросинська сільська рада Жовківського району
Катрич Олександр Іванович - Військова частина А4416; заступник начальника приймально-передавального вузла ...
Ятчук Леонід Віталійович - Підприємство «Євростандарт»; заступник директора
Глухова Оксана Павлівна - директор Мукачівського районного територіального центру соціального ...
Максим`юк Володимир Миколайович - На час вчинення злочину: директор ПАПП «Вітамир»
Єрсак Зінаїда Георгіївна - Будинок культури с. Богемка; завідувач будинку культури
Осадча Ольга Миколаївна - «Єланецьке» відділенні Миколаївського РУ ПАТ КБ «Приватбанк»; На час вчинення ...
Гаврилюк Оксана Михайлівна - Вовковецька сільська виборча комісія; На час вчинення злочину: голова ...
Федченко Віктор Іванович - начальник Сумського обласного виробничого управління водного господарства
Горобець Ольга Харитонівна - На час вчинення злочину: секретар Шумської районної територіальної виборчої ...
Маселко Олександр Миколайович - TOB «Злагода»; голова
Кіселар Родіон Миколайович - ПрАТ “Дружба”; Голова правління
Купін Сергій Пилипович - Відділ організації та супроводження перевірок платників податків управління ...
Замега Ольга Вікторівна - Деснянське міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби у м. ...
Рекша Марія Павлівна - Прутівської ТВК; голова
Арабаджи Віктор Іванович -
Завгородній Дмитро Геннадійович - Управління державного земельного кадастру Головного управління ...
Степанюк Юрій Степанович - КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня»; лікар- бактеріолог ...
Мельник Галина Василівна - На час вчинення злочину: Почапинецька сільська виборча комісія з виборів ...
Коменда Віталій Анатолійович - ТзОВ «Дністровський»; головний бухгалтер
Боднар Іван Степанович - На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія с. ...
Козачук Тетяна Андріївна - Бражинецька виборча комісія Полонського району, Хмельницької області; ...
Коваленко Андрій Володимирович - Приватне підприємство «Колос»; директор
Кузнецов Іван Гаврилович - Київський слідчий ізолятор управління Державного департаменту України з ...
Нікітіна Ольга Євгенівна - ринок «Черемушки» КП «Кіровоградські ринки»; старший адміністратор
Кульган Андрій Богданович - СВ Самбірського МВ ГУМВСУ у Львівській області; слідчий
Смалюх Василь Михайлович - Медчастина Копичинської ВК-112; фельдшер
Конфедрат Іван Володимирович - Годівська сільська рада Зборівського району; головний бухгалтер
Осадчук Богдан Іванович - Мисловецька сільська рада Підволочиського району Тернопільської області; ...
Кушнір Олег Олександрович - ТОВ-підприємства «АВІС»; менеджер зі збуту
Шестаков Анатолій Володимирович - захисник –адвокат
Чуб Михайло Степанович - Малонехворощанська сільська рада; голова
Чубук Руслан Васильович - ТОВ "Ареал Снігурівка"; бригадир
Лин Іван Михайлович - Прилбичівська сільська рада Яворівського району Львівської області; сільський голова
Тернопільська Марія Миколаївна - Заздрівська сільська виборча комісія; голова
Молібог Надія Олександрівна - Бережівська сільська рада; спеціаліст 2 категорії –бухгалтер
Кавюк Тетяна Іванівна - начальника управління в справах захисту прав споживачів в Тернопільській області
Виноградов Володимир Володимирович - Яготинський районний відділ ГУ МВС України в Київській області; ...
Ільїн Михайло Володимирович - ОСББ «Мужайська, 105, 109, Добробут»; голова правління
Чорномаз Наталія Афанасіївна - Багатківська сільська виборча комісія; голова
Євтєєва Галина Василівна - Комунальний дитячий дошкільний заклад № 16 м. ...
Жолубак Людмила Антонівна - Підволочиська централізована бібліотечна система; директор
Рощенко Ярослав Олександрович - ТОВ «Нібулон»; агроном
Кубрак Вячеслав Павлович - ТОВ СП «Нібулон»; механізатор
Потюк Наталка Богданівна - Виборча комісія на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Крим, місцевих ...
Денисенко Максим Григорович - відділ режиму і охорони Чернігівського СІЗО; інспектор
Фатнева Нелля Федорівна - КП «ПЖКО»; директор
Яковцов Андрій Васильович - Харківська міська поліклініка № 10; завідувач хірургічного відділення
Логозинський Олег Васильович - Пологівська об'єднана міжрайонна державна податкова інспекція ДПА в ...
Тимошечкін Сергій Миколайович - ТОВ «Меблева фабрика «Прем'єра»; Закрійник
Ісупов Олексій Юрійович - Відокремлений підрозділ «Шахта Бутівська» державного підприємства ...
Никифорук Микола Іванович - Котовська міська рада Одеської області; начальник відділу освіти
Сиса Юрій Миколайович - Відділення №325 АКІБ «УкрСиббанк»; начальник відділення
Олісійчук Наталія Василівна - Великоростівська сільська виборча комісія Оратівського району; голова
Мурашкін Сергій Вікторович - ТОВ «Сервіс -Універсал»; директор
Мареченков Артем Віталійович - ТОВ «Альгира»; заступник директора
Баришніков Іван Миколайович - ПП «НК Запорожнафта"; директор.
Шапошник Олександр Олександрович - ПП "Вектор"; директор.
Науменко Ірина Василівна - Магазин ювелірних виробів «Бурштин»; продавець-консультант
Гаврилов Сергій Ігорович - КП «РЕО№1»; начальник
Блага Галина Миронівна - Підліснянська сільська виборча комісія Монастириського району; секретар
Стріха Антоніна Миколаївна - ТОВ «Будмонтажтехнології»; головний бухгалтер
Савелькіна Ірина Юріївна - Виконавчий комітет Ковельської міської ради; начальник відділу по управлінню ...
Дудік Тетяна Григорівна - Виконавчий комітет Ковельської міської ради; головний спеціалістом відділу по ...
Бутько Едуард Анатолійович - ПП «ВОК»; директор.
Юрченко Наталія Олексіївна - виконуюча обов’язки завідуючої магазину №-1
Ріпа Юрій Олексійович - Буринський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України, голова ...
Кірман Аркадій Михайлович - ТОВ “Продсервіс”; директор
Берьозка В'ячеслав Володимирович - Нахімовський РВ УМВС України в м. ...
Величко Віталій Володимирович - Кредитний союз «Регіон»; Голова правління
Жарков Ігор Юрійович - ПП «Дніпротранс Д07»; Директор
Світлик Надія Степанівна - ДП «ЖЕО»НМП «ЖКГ»; директор
Купінка Іван Юрійович - Філія «Великоберезнянський держспецлісгосп»; майстер лісу
Кравченко Олена Володимирівна - Шахтарсько-Кіровський ОМВК Донецькій області; спеціаліст 1 категорії.
Башняк Володимир Васильович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Автокліма»; фінансовий директор.
Покотілов Георгій Анатолійович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Автокліма"; головний ...
Кріль Петро Омелянович - ПАП "Конкурент"; директор.
Дерунець Микола Григорович - Оратівське лісництво Державного підприємства "Іллінецьке лісове ...
Журов Ігор Володимирович -
Кондратюк Сергій Анатолійович - Березнівське відділення кредитної спілки " Альянс Україна"; Керівник
Бадида Михайло Іванович - Управління ветеринарної медицини в Борщівському районі; Начальник
Власюк Ганна Варфоломіївна - Вінницький професійний ліцей переробної промисловості; головний бухгалтер
Жаркіх Дмитро Володимирович - Тавричанське житлове комунальне господарство; начальник
Савчук Борис Борисович - Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області; ...
Полюхович В’ячеслав Петрович - КС "Єдність" Рівненської області; керівник кредитного департаменту
Гуменюк Зеновій Романович - Новосілківська сільська рада; голова.
Пархоменко Федір Петрович - ПП "Едельвейс-Ярославець"; директор.
Сметанюк Світлана Іванівна - Фермерське господарство «Смерекова хата»; голова.
Гадомський Олександр Мирославович - Таврійське міське відділення міліції Новокаховського міського ...
Назаренко Сергій Миколайович - Київський слідчий ізолятор Державного департаменту України з питань ...
Андрійчук Василь Юрійович - ПП "Снятин-будсервіс"; директор.
Бегеладзе Нікі Мерабович - Державна податкова інспекція у м. ...
Тростенюк Григорій Олексійович - ДП «Тетерівліс»; директор
Осипова Лідія Дмитрівна - Ровеньковський професійоний ліцей; директор.
Лещенко Олексій Михайлович - Свердловина №203 Скороходівського нафтового родовища
Берегова Вікторія Михайлівна - ПТ «Ломбард Сіндікат Плюс,Гульцов та компанія»; касир-оцінювач
Савельєв Антон Костянтинович - Саксаганський РВ КМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області; ...
Свірщевський Ігор Едуардович -
Гритчук Галина Василівна - Прикарпатський національний університет імені В. ...
Климчук Олександр Олександрович - Жовтнева районна в м. ...
Заріцький Микола Костянтинович - Відокремлений підрозділ Локомотивне депо Гречани ДТГО ...
Коробейніков Олександр Павлович - Ялтинська вечірня (змінна) школа Ялтинської міської ради АР Крим; директор.
Кузнецов Андрій Петрович - Відділ служби міжнародних автомобільних перевезень «Іллічівськ» Південного ...
Лях Олександр Григорович - приватний підприємець
Буркут Геннадій Іванович - Джанкойський територіальний відділ Східно-Чорноморського державного ...
Шевченко Сергій Миколайович - Комунальне підприємство "Комсервіс"; Директор
Якушев Валерій Станіславович - Державне підприємство «Шахта ім. Ю.О. ...
Журба Віра Анатоліївна - Латовське сільське споживче суспільство; головний бухгалтер
Шатохін Іван Віталійович - ООО "СМП Зодчий"; Директор
Гладюк Ірина Ігорівна - Бродівське відділення філії ЗГРУ ЗАТ КБ "ПриватБанк"; касир-операціоніст
Анітіпіна Пауліна Василівна - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного ...
Каменська Ольга Іванівна - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного ...
Сільчук Володимир Пилипович - ФГ "Сільчука В.П."; Голова
Мороз Віталій Сергійович - Відділ податкової міліції Красноармійської об'єднаної державної податкової ...
Вінда Раїса Василівна - Центральна міська лікарня м. Першотравенська; старший інженер
Соловйов Дмитро Володимирович - ТОВ МБТ КП “Кредо”; Регіональний менеджер
Сінгур Людмила Олексіївна - ВКП «Стандарт ЛТД»; директор
Борозьонов Ігор Леонідович - Державне підприємство Міністерства оборони України «Одеський завод ...
Ступак Галина Йосипівна - ДВК № 480562; голова ДВК
Кузнєцова Олена Іванівна - Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум Луганської області; ...
Рибін Дмитро Євгенійович - ТОВ "Голда-2012"; викладач
Глибов Андрій Миколайович - ПАТ «Азовзагальмаш»; працівник.
Пузь Василь Іванович - Орлівська сільська рада 5 скликання; депутат
Науменко Володимир Миколайович - Магазин ювелірних виробів «Бурштин»; продавець-консультант
Литвиненко Євгеній Валентинович - Оріхівський район Запорізької області; старший помічник прокурора
Кіхтан Ігор Федорович - Державне управління з охорони навколишнього природного середовища у Львівській ...
Максименко Ірина Юріївна - Миколаївське управління Південного регіонального департаменту публічного ...
Георгіян Христина Петрівна - Бізнес-Група ТзОВ «Мері Кей(Україна) Лімітед»
Свінцов Віктор Леонідович - ТОВ «Монтаж Демонтаж Проект»; директор
Лопатін Степан Миколайович - Комунальне підприємство по управлінню житлово-комунальним господарством ...
Глотова Марина Іванівна - ДП «Садівник»; Головний бухгалтер
Босенко Сергій Михайлович - ТОВ СВП "Інпромсервіс"; директор
Бондаренко Андрій Федорович -
Письменна Лілія Петрівна - Миколаївський професійний ліцей будівництва й сфери послуг; Майстер ...
Пахар Галина Андріївна - Тишевицька сільська виборча комісія; секретар
Двуличанський Віталій Олександрович - Алчевська виправна колонія управління державного департаменту ...
Ходаченко Георгій Артурович - ТОВ ПСФ «Домострой»; Генеральний директор
Конюховський Микола Григорович - СТ «Міжлиманьє»; Голова правління
Мар’янова Людмила Олександрівна - ТОВ «Славіо-Фарм»; завідуюча.
Пігуль Станіслав Григорович - ПКСО «Фармація"; головнй спеціаліст з фармацевтичної діяльності, ...
Гусак Павло Георгійович - Товариство з обмеженою відповідальністю "'Ехнатон люкс"; головний бухгалтер.
Квятковський Ігор Васильович - НАК «Надра України»; Перший заступник Голови правління
Топорович Степан Степанович -
Кулиняк Євген Іванович - Франківська районна адміністрація Львівської міської ради; провідний спеціаліст ...
Вовчук Іван Дмитрович - МПП «Контакт-С»; директор.
Лукомець Олег Васильович - ДП "Чечельницький спиртовий завод"; заступник директора
Черенкова Ганна Павлівна - Українська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 6 КЗ ...
Бойко Юрій Миколайович - Дані відсутні
Куштинець Мар’яна Василівна - дільнична виборча комісія №210148 одномандатного виборчого округу №70 з ...
Ференц Тамара Володимирівна - ДВК №210148 одномандатного виборчого округу №70 з виборів народних депутатів ...
Товт Бейло Степанович - Галаборська сільська рада; Голова
Тимчак Мирослава Іванівна - дільнича виборча комісія № 210410, в смт. Великий Бичків, вул. ...
Журавська Вікторія Сергіївна - кредитний сектор споживчого кредитування м. ...
Боднарчук Петро Іванович - Старопісочнянська сільська рада Городоцького району Хмельницької області; ...
Селезньова Наталія Олександрівна - Сімферопольський професійний будівельний ліцей; вчитель
Інякіна Ірина Володимирівна - ЖБК «Трикотажник-2»; бухгалтер
Нікіфоров Сергій Миколайович - Управління податкового контролю Якимівського відділення Мелітопольської ...
Циган Станіслав Костянтинович - ДП «Роздольненське лісомисливське господарство»; в.о. директора.
Котляров Віктор Григорович -
Бучко Петро Васильович -
Носова Людмила Миколаївна - УДППЗ «Укрпошта»; начальник відділення поштового зв’язку с. Рибаківка
Єрмаков Олег Юрійович - Цюрупинський РВ УМВС у Херсонській області; Оперативний уповноважений
Гантімуров Євген Сергійович - Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України; директор ...
Решняк Валентина Михайлівна - Арцизький пункт ветеринарно-санітарного контролю й нагляду на державному ...
Сіттер Микола Володимирович - ТОВ «В.А.Л.»; Генеральний директор
Соколов Олег Миколайович - Київське районне відділення Одеського міського управління ГУМВС України в ...
Пильнева Лідія Володимирівна - Кредитна спілка «Центр фінансових послуг»; заступник начальника
Кущак Микола Михайлович - Скадовське відділення податкової міліції головного відділу податкової міліції ...
Самойленко Борис Георгійович - Комунальне підприємство "Управління виробничого житлово-комунального ...
Сидоров Анатолій Володимирович - ПП «Телвес»; заступник директора
Вербицька Оксана Степанівна - Колиндянська сільська територіальна виборча комісія № 14 з виборів ...
Кушнір Олег Володимирович -
Мех Наталія Володимирівна - ЗАТ "Корпорація "Краситель"; Генеральний директор
Грабовецький Леонід Анатолійович - Поліклініка №2 Голосіївського району міста Києва; дільничний лікар - ...
Целованський Анатолій Казмірович - Відділ Держкомзему в Радомишльському районі; заступник начальника ...
Ровенський Максим Анатолійович - ТОВ «Інсайт-2007»; директор
Рибін Олексій Михайлович - ВП «Трест« Антрацитвуглестрой » ДП« Ровенькиантрацит »; начальник дільниці ...
Крамаренко Юрій Олександрович - УМВС України на Південній залізниці; помічник оперуповноваженого з СБНОН ...
Морква Ганна Михайлівна - Івано-Франківський інститут менеджменту Тернопільського національного ...
Дубовий Олександр Володимирович - Криворізька виправна колонія № 80; молодший інспектор відділу нагляду і ...
Павлютін Олексій Олександрович - Управління забезпечення діяльності Головного управління ...
Збаранський Андрій Миколайович - Верхньодніпровська об'єднана державна податкова інспекція в ...
Яковенко Андрій Володимирович - ТОВ «Альянсбудсервіс»; директор
Приходько Владислав Васильович - Автозаводський РВ Кременчуцького МУ ГУМВС України в Полтавській ...
Лутак Михайло Михайлович - Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції ...
Габріеляна Вреж Коляєвич -
Слободяник Олена Іванівна - ДВК у Вінницькій області; заступник голови ДВК
Сидоренко Андрій Петрович - ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. ...
Стадник Ганна Григорівна - Філія ВАТ КБ «Надра» Львівського регіонального управління; начальник відділення
Назаров Олександр Сергійович - особа, яка надала службовій особі неправомірну вигоду
Петрова Валентина Миколаївна - Арцизька міська рада Одеської області; секретар міської ради
Кулій Олег Ярославович - ТзОВ "Керамік"; директор
Ончул Анна Василівна - Управління агропромислового розвитку Путильської РДА; начальник відділу ...
Орловський Володимир Іванович - ПП «Оксі ЛТД»; Керуючий киснево-наповнюючої станції
Машталер Анатолій Іванович - ВАТ "Бродецький цукровий завод”; голова правління
Водолазов Ростислав Володимирович - ПП "Будівельний експертний центр»; директор.
Івкіна Тетяна Вінідіктовна - Управління праці та соціального захисту населення Калінінського районного в ...
Кузів Тетяна Миколаївна - Кіровська центральна районна лікарня АР Крим; медсестра.
Ахтемов Ельдар Асанович - Обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив «Салгир»; Директор
Пашко Леонід Олексійович - ГП «Шахта ім. Ю.А. Гагаріна»; Головний енергетик
Кільчевський Володимир Максимович - ГП «Шахта ім. Ю.А. Гагаріна»; бригадир бригади підземних електрослюсарів
Ковальський Євгеній Михайлович - Криничанський районний військовий комісаріат Дніпропетровської ...
Сачук Олександр Федорович - Білгород – Дністровська міжрайонна медико – соціальна експертна комісія; ...
Батенчук Романія Володимирівна - Бродівське відділення філії ЗГРУ ЗАТ КБ "ПриватБанк"; головний ...
Бурлаков Віталій Володимирович - Селідовська виправна колонія №82; Молодший інспектор відділу нагляду й ...
Богатиренко Іван Андрійович - ДЮСШ №; заступник директора по адміністративно-господарській частині
Горбуля Іван Іванович - Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного ...
Братусь Володимир Васильович - ВАТ «Дніпрогаз»; начальник служби телемеханіки й зв'язки
Ткаченко Анатолій Васильович - УБНОН ГУМВСУ в Харківській області; начальник сектору оперативного ...
Мокрєцов Ілля Володимирович - м.Сімферополь КФ ВАТ «Інпромбанк» , Сімферопольське відділення №15 КФ ВАТ ...
Загородня Марія Ростиславівна - Білозірська сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської ...
Друзюк Ольга Василівна - Білозірська сільська виборча комісія Лановецького району Тернопільської ...
Амельянчик Елла Валеріївна - Відділ з контролю за будівництвом об'єктів Східного та Західного регіонів ...
Чорний Ігор Петрович - Відокремлений Підрозділ "Шахта"Відродження" Державного Підприємства ...
Шклярук Василь Йосипович - Торчинський професійний ліцей; викладач
Панкєєв Сергій Олександрович - ВАТ «Нікопольський південнотрубний завод»; начальник відділу служби ...
Трапезнікова Наталя Сергіївна - КП «ПК «Тепловодоканал»; Економіст
Ібрагімов Шамсуд Ногієвич - Військовий радгосп «Благодатний» МО України; Директор
Радченко Валерій Іванович - Південна виправна колонія № 51 Управління Державного департаменту України з ...
Дяченко Жанна Олексіївна - дільнична виборча комісія з позачергових виборів народних депутатів України ...
Свідрук Микола Ярославович - КП «Надвірнянський житловик»; Начальник
Гринь Сергій Володимирович - УДАІ УМВС України в Чернігівській області; інспектор відділення державної ...
Корчемна Світлана Петрівна - Кирданівська сільська рада; секретар
Заворотна Дарія Степанівна - Вільховецька сільська виборча комісія; Голова
Сіленко Олексій Миколайович - Сектор дільничних інспекторів міліції Суворовського РВ ХМУ УМВС України в ...
Єлфімов Даніїл Сергійович - Комунальне підприємство «Харківській регіональний ...
Колісник Микола Григорович - Полтавський обласний навчально-консультаційний центр «Агротехнік»; Директор
Головатий Сергій Володимирович - Ковельська МДПІ; оперуповноважений відділення викриття злочинів у ...
Крячко Андрій Юрійович - Київський слідчий ізолятор у зміну №3. ...
Лобунєц Денис Русланович - Дніпропетровський відділ контролю й державного нагляду територіального ...
Лозовський Сергій Анатолійович - Локомотивне депо Волноваха; помічник машиніста тепловоза 2ТЕ-116 № 584А
Рябко Анатолій Васильович - ТОВ «Транскабмонтаж»; директор
Крутиков Сергій Юрійович - ТОВ "Легар"
Сокун Наталія Петрівна - Волноваське відділення ДОД ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»; начальник
Данилов Андрій Юрійович - КП «Земельно-кадастрове бюро при Управлінні земельних ресурсів»; директор
Мельник Руслан Володимирович - УБОЗ УМВС України в Черкаській області; оперуповноважений в ОВС відділу ...
Кислова Світлана Євгеніївна - КП «М–Маяк»; головний бухгалтер
Яковлєва Марина Вячеславівна -
Баранов Анатолій Юхимович - КП «М–Маяк»; в. о. директора
Савченко Олександр Васильович - ТОВ “СП “Український аукціонний Дім”; директором
Степанців Надія Миколаївна - Річківська сільська рада Жовківського району Львівської області
Піх Ольга Василівна - суб’єкт підприємницької діяльності
Олексієнко Олег Миколайович -
Бессонова Наталя Михайлівна - Криворізька загальноосвітня школа №123; Директор
Рябець Григорій Вікторович -
Зималева Ірина Геннадіївна - ГОФ «Центросоюз» ДП «Свердловантрацит»; Виконуюча обов'язки майстра ділянки ...
Ліхошерстов Віктор Олександрович - ТОВ «Італмоторс Україна»; Директор
Медведєва Надія Іллєодоровна - Селидовський МКРВ; начальник
Кузик Євдокія Петрівна - Ставківська сільська виборча комісія; голова
Бондаренко Володимир Васильович - ТзОВ «Будівельна компанія «Люкс»; директор
Кувіла Лариса Сергіївна - ПАТ КБ «Приватбанк»; керуючий Романковецького відділення
Бушмакін Дмитро Олександрович - військова частина А1232; заступник начальника фінансово-економічної служби
Деревянко Інна Леонідівна - КУ "Криворізький Центр здоров'я"; головний лікар
Пилипенко Лариса Петрівна - Маловисківська районна державна адміністрація; завідувач сектором виплати ...
Михайлович Вікторія Вікторівна - УПСЗН Маловисківської РДА; завідувач сектором прийняття рішення відділу ...
Ходаковський Сергій Олександрович - Колективне підприємство «Млинівська пересувна механізована колона ...
Корчук Наталія Родіонівна - Центр поштового зв'язку № 2 Кримської дирекції Українського державного ...
Смирнов Кирило Сергійович - адвокат
Ліпський Сергій Олексійович - ДП “Чернігівторф”; заступник директора з комерційних питань
Остроушко Юрій Анатолійович - Балаклійський УСЦ ТСОУ; Викладач
Галенза Ніна Андріївна - секретар дільничної виборчої комісії №051100 одномандатного виборчого округу № 15 з ...
Легкий Віктор Павлович - інженер-гідротехнік Дубровицького управління водного господарства; ...
Коротчук Віктор Володимирович - головний інженер КП «Костопількомунсервіс»
Шеремет Дмитро Ігорович - Білоцерківський РВ ГУ МВС України в Київській області; старший ...
Дьяченко Владислав Валерійович - МПП "Таврія"; начальник юридичного (кредитного) відділу
Шейдер Олег Вільгельмович - КП «Качинський оазис»; Директор
Волошина Ірина Олександрівна - Комунальна лікувально-профілактична установа «Міська психіатрична ...
Жаров Степан Федорович -
Котик Андрій Анатолійович - Подільська філія Науково –дослідного центру «Рятівна археологічна служба» ...
Пшішевська Ольга Іванівна - Комунальна установа охорони здоров'я Харківського обласного бюро ...
Якубів Любомир Михайлович - філія Івано-Франківського обласного управління ПрАТ «Державний ощадний банк ...
Велітченко Сергій Анатолійович - Управління охорони та режиму ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. ...
Данковцев Анатолій Іванович - викладач учбово-спортивного технічного центру товариства сприяння обороні ...
Ковальчук Вадим Анатолійович - Першотравневний відділ державної виконавчої служби Чернівецького ...
Семенишина Аксенія Георгіївна - Загірцівська сільська виборча комісія Лановецького району ...
Зозулинець Мар'яна Василівна - службова особа Воловецького відділення кредитної спілки «Мрія»
Коропова Олена Миколаївна - Троїцьке територіально-медичне об'єднання; бухгалтер розрахункового відділу
Передерій Олег Владиславович - Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавської області; ...
Гончаров Віктор Миколайович - ОП «Шахта «Прогрес»ДП «Торезантрацит»; гірник поверхні 3 розряду
Штефуца Марія Іванівна - Кредитна спілка «Сяйво Карпат»; виконавчий директор
Матковський Тарас Ярославович - Заліщицький РВ УМВС України в Тернопільській області; інспектор з ...
Поляков Сергій Євгенович -
Орос-Шкільна Олена Василівна - головний бухгалтер відділу освіти виконкому Довгинцевської районної в ...
Павлюк Світлана Анатоліївна - начальник відділення поштового зв’язку № 10 Миколаївської дирекції УДППЗ ...
Заїка Валерій Володимирович - молодший інспектор відділу нагляду і безпеки Літинської ВК № 123
Гладиш Василь Миколайович - Пнівська сільська рада Надвірнянського району Івано-Франківської області. ...
Ільчук Ірина Григорівна - бухгалтер Козятинського відділу міліції
Філіпченко Людмила Володимирівна - Український дитячий сад № 151; завідуюча
Курган Руслан Вікторович - Заводський районний відділ Дніпродзержинського міського управління ГУМВС ...
Ніколаєва Світлана Хомівна - Ратнівське виробниче управління житлово-комунального господарства ...
Дем’янович (Жук) Наталія Миколаївна - Доманівське відділення ВАТ «Ощадбанк»; бухгалтер першої категорії ...
Живий Геннадій Геннадійович - ТОВ «Агрофірма ім. А.Суворова»; Директор
Дорош Василь Миколайович - Борзнянська дільниця КП «Ніжинське МБТІ» Чернігівської області; інженер з ...
Дейнега Світлана Іванівна - військова частина 3012 внутрішніх військ МВС; бухгалтер фінансової служби України
Балаценко Ігор Володимирович - Митний пост «Суми – центральний» Сумської митницці; головний інспектор
Легкий Григорій Михайлович - ОМКП “Орджонікідзетеплоенерго; директор
Беркут Юрій Іванович -
Стасів Наталія Ігорівна - ЛКП «Новатор-Ремпроект»; інженер-інспектор
Фіц Галина Анатоліївна - Зеленська сільська рада Ковельського району Волинської області; депутат ...
Дубосар Віталій Миколайович - Дубівська сільська рада Херсонської області; депутат сільської ради
Михайляк Лілія Анатоліївна - Зеленська сільська рада Ковельського району Волинської області; депутат ...
Жданович Олена Михайлівна - Золотоніська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І-ІІІ ступенів ...
Сирота Сергій Іванович - Управління ветеринарної медицини в м. ...
Бойко Віктор Олександрович - Великоновосілківська райдержадміністрація Донецької області; начальник ...
Мельник Юрій Васильович - Відсутні дані
Холод Сергій Олександрович -
Тимчишин Оксана Ігорівна - Галицьке відділення ЛОФ АКБ “Укрсоцбанк”; начальник
Білей Віталій Юрійович - Центр (відділу) продажу та обслуговування клієнтів у м. ...
Тетерко Павло Зіновійович -
Чернюк Геннадій Віталійович - Державна інспекція сільського господарства в Кіровоградській області; ...
Майборода Дмитро Іванович - Державна екологічна інспекція в м. ...
Красуцький Олександр Володимирович - відділ прикордонної служби «Одеса-аеропорт» Одеського ...
Карпов Максим Сергійович - військова частина А0785
Лисенко Володимир Вячеславович - Локачинська СЕС; лікар
Сахро Ольга Миколаївна - начальник по підміні Косівського ЦПЗ № 5
Федченко Надія Григорівна - директор ПВКП "Надія"
Убайдуллаєва Эльмира Бекировна - Черновскасільська виборча комісія із проведення чергових виборів ...
Шандрук Тамара Петрівна - На час вчинення злочину: секретар Бережанської сільської виборчої комісії ...
Сурмач Любов Богданівна - головний бухгалтер корпорації «Тернопіль-картоплеплодовочпром»
Походалов Георгій Миколайович - директор приватного аргопромислового підприємства «Загребля» Шумського ...
Мушінська Тетяна Степанівна - На час вчинення злочину: секретар Прислуцької виборчої комісії № 17 ...
Катмазовська (Штань) Ірина Юріївна - Не працює
Конецька Віра Дем'янівна - Житлово-будівельний кооператив "Електроапарат"; голова ЖБК
Баран Валентина Миколаївна - Бражинецька виборча комісія Полонського району Хмельницької області; голова ...
Савченко Вячеслав Петрович - ТОВ "Агропроменерго"; директор
Орловський Володимир Тимофійович - відділ державної виконавчої служби Кіровського районного управління ...
Ірха Світлана Василівна - ПП «Торговий дім «Єлисаветградський стандарт»; менеджер зі збуту
Сухоп’яткін Юрій Вікторович - Божковська виправна колонія УДДУПВП в Полтавській області № 16; молодший ...
Барановська Галина Миколаївна - Палашівська сільська виборча комісія на виборах депутатів Верховної Ради ...
Семенюк Олексій Дмитрович - Деснянська районна в м. ...
Мельничук Тетяна Олегівна - ТзОВ «Коломия-М'ясо»; директор
Коваленко Валерій Дмитрович -
Удовенко Григорій Петрович -
Зінкевич Зіновій Іванович - Дільнична виборча комісія №55 с.Н. ...
Анохіна Ірина Олександрівна - Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної ...
Підгайний Сергій Петрович - ТОВ "НПП "Екон"; заступник директора з виробництва
Галета Наталія Петрівна - Луцька міська клінічна лікарня; лікар-невропатолог
Тушич Юрій Дмитрович - Дубровицько-Зарічненський об'єднаний районний військовий комісаріат Рівненської ...
Моргун Олексій Миколайович - ТОВ «ДТЕК Сервіс»; спеціаліст відділу охорони вугледобувних і ...
Вишнівський Іван Васильович - ВАТ «Племзавод «Тростянець»; голова правління
Тронько Валерій Олександрович - Приватне підприємство «МЕТАЛ-МИДАОПТ»; директор
Наумов Юрій Олександрович - відділ нагляду і безпеки Ольшанської ВК №53 УДДУ ПВП в Миколаївській області; ...
Карпенко Людмила Михайлівна - Обласне комунальне підприємство "Коломийське міжрайонне бюро технічної ...
Зацна Марія Іванівна - Семиківська сільська виборча комісія; в.о. секретаря
Човпун Павло Павлович - Кустовецька сільська виборча комісія; голова
Тарновецька Альона Ігорівна - державне підприємство «Готель «Козацький»; головний бухгалтер
Беда Олександр Михайлович - ДП "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Кролевецький ...
Назаренко Сергій Володимирович - Миргородське МВ ГУМВС України в Полтавській області; дільничний ...
Дарніца Олександр Юрійович - ТОВ СП «Нібулон; крановщик
Кусенко Віталій Вікторович - ТОВ “Меганафта”; начальник автозаправної станції (АЗС )№54
Зганяйко Руслан Васильович - Херсонська міська рада; Начальник госпрозрахункового підрозділу при ...
Шпиченко Сергій Анатолійович - Херсонський загон відомчої воєнізованої охорони Одеської залізної дороги; ...
Пузовиков Олег Опанасович - приватний підприємець
Штепа Надія Миколаївна - слідчий відділ податкової міліції ГНА в Одеській області; старший слідчий з ...
Чернявська Вікторія Анатоліївна - Поштове відділення Запорізької обласної дирекції АППБ «Аваль». ...
Козилей Віола Федорівна - ВАТ фірма «Евго»; завідувач товарно-матеріального складу
Голубєва Олена Олександрівна - Фізична особа-підприємець
Корельський Вадим Миколайович - Державне підприємство «Придніпровський завод кольорових металів"; ...
Воловик Євгеній Юрійович - Люботинська дорожня машинна станція № 213 УТОО «Південна залізниця»; виконавець ...
Снапіро Олександр Юрійович - ТОВ "Досвідчений завод запірної арматури"; Директор
Щемелєва Олена Петрівна - Солонянске відділення ДФ АБ «Брокбізнесбанк»; співробітник
Ільяшик Наталія Олексіївна - Новокурська дільнична виборча комісії № 34019; секретар.
Тіткін Сергій Анатолійович - Криничанське відділення Верхньодніпровської об'єднаної міжрайонної ...
Скоробогатий Микола Вікторович - Буський районний відділ головного управління МВС України у Львівській ...
Скороход Алла Миколаївна - «Кременчуцький медичний коледж» ім. В.І. ...
Каптюг Олена Іванівна - ВАТ „Державний ощадний банк України”; завідуюча операційної частини філії - ...
Гавриш Тетяна Анатоліївна - дільнична виборча комісія №531152 окружної виборчої комісії одномандатного ...
Кравчук Іван Васильович - Державна виконавча служба Івано-Франківського міського управління юстиції; ...
Левчук Віталій Вікторович - ТОВ «Кожанське ХПП»; директор
Золотарьов Олександр Миколайович -
Матвієнко Олексій Євгенович - Військова частина А0501; Командир зенітного ракетно-артилерійського дивізіону
Трубчанінова Лілія Михайлівна - Відділ охорони здоров'я Нікопольської міської ради; бухгалтер ...
Колчанов Руслан Вікторович -
Холод Валентина Михайлівна - Вільнянська міська рада Запорізької області; начальник юридичного відділу ...
Водіч Олексій Васильович - ТОВ «Торгівельна фірма Ювант і К»; директор
Лютий Степан Іванович - приватний підприємець
Павлюк Андрій Миколайович - Бушевська сільська рада; голова
Коломієць Людмила Русланівна - Козятинська районна державна адміністрація Вінницької області; начальник ...
Купріянов Віктор Олександрович - Кредитний Союз «Регіональний»; Виконуючий обов'язки голови Правління
Захаріяш Олександр Васильович - ТОВ «Олві-Тур»; директор
Будневський Ігор Сергійович - Сектор дільничних інспекторів міліції Самарського районного відділу ДГУ ...
Бальницький Василь Степанович - ПАТП "Авто-транс-захід"; засновник та директор
Фречка Василь Антонович - Мукачівська ЦРЛ Закарпатської області; лікар-хірург
Глушко Роман Володимирович - Кардіологічне відділення та поліклінічне відділення Бахмацької ЦРЛ; ...
Псарьов Руслан Вікторович - ТОВ «Агрооіл Груп»; директор.
Гринишин Юрій Володимирович - ТОВ «МС Партнерс»; директор та бухгалтер
Туркова Галина Олександрівна - Оратівської СВК; секретар
Гладюк Ганна Іванівна - Кам'яногірська сільська виборча комісія Оратівського району; сектетар
Стародуб Дмитро Вікторович - Головне управління МНС України в Миколаївській області; начальник державної ...
Кальнєв Дмитро Вікторович - КП «Роздільнянський міський водоканал»; начальник відділу збуту
Глиняна Людмила Григорівна - КЗ "Магдалинівський ЦПМСД"; головний лікар
Тімошкова Юлія Михайлівна - ТОВ «Облторгсервіс»; головний бухгалтер
Ахінько Наталія Юхимівна - ГО "Жіночий бізнес-центр"
Лузанов Микола Володимирович - Дніпропетровський воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) ...
Бакаєва Олена Олегівна - КП «Київреклама»; директор
Горбатюк Людмила Юріївна - TOB «Трансполіс ЛТД»; генеральний директор
Сидоренко Микола Олександрович - Білопільська дитяча музична школа; директор
Теглівець Ярослав Михайлович - Річківська сільська рада Жовківського району Львівської області; Голова ...
Романко Любов Данилівна - Покровська ДЮКСШ; бухгалтер
Ташликов Андрій Вікторович - ПАО «Краснодонуголь»
Гостіщев Андрій Анатолійович - Оперативно-розшуковий відділ управління карного розшуку Головного ...
Бабенко Олександр Володимирович - ТОВ «Пришибський елеватор-1"; заступником директора - комерційний ...
Ткачук Дмитро Михайлович - засновник; ПП «Сігма-С»
Крупенко Петро Григорович - СГПП «Відродження»; директор
Ленич Галина Іллівна - ТОВ “Отатславське”; головний бухгалтер
Шевченко Антоніна Миколаївна - ЦПЗ № 5 КД УДППЗ «Укрпошта»; листоноша міського відділення поштового ...
Чижевська Любов Іванівна - ЦПЗ №5 КД УДППЗ; листоноша місцевого відділення поштового зв’язку м. Мала Виска
Неудахін Сергій Георгійович -
Бойко Сергій Володимирович - Білгород-Дністровський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції ...
Орлов Максим Олександрович - Публічне акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче ...
Закалюжна Надія Миколаївна - ТОВ «Колор»; Головний бухгалтер
Дермельов Петро Олексійович - Старобільська геолого-розвідувальна експедиція Державного геофізичного ...
Мільчевський Микола Васильович - ТОВ «Преслав»; Директор
Мадяр Тетяна Василівна - службова особа Воловецького відділення кредитної спілки «Мрія»
Страшко Ірина Василівна - КС «Добробут Полтавщини»; головний бухгалтер, головна кредитного комітету
Ковальський Віталій Миколайович - Южноукраїнський МВ УМВС України в Миколаївській області; ...
Остафійчук Галина Петрівна - ТзОВ «Конкрет-1200»; директор
Бабіна Лілія Володимирівна - Будинок творчості дітей та юнацтва Ленінського району м. ...
Єлєскіна Лариса Леонідівна - Будинок творчості дітей та юнацтва; Заступник директора по господарській ...
Остапенко Юрій Іванович - Комсомольське районне управління юстиції в м. ...
Лєбєдєв Сергій Анатолійович - інженер землевпорядника Родниківської сільської ради Сімферопольського ...
Басараб Ігор Миколайович - ТзОВ «Західшина»; директор
Зеленський Юрій Володимирович - ДПІ у Горохівському районі; старший державний податковий ревізор ...
Богдан Фелікс Олександрович - заступник голови правління відкритого акціонерного товариства ...
Федорова Ніна Валеріївна - Артемівський професіональний будівельний ліцей; комірник
Гонта Микола Миколайович -
Серебряніков Євген Вікторович - ПСП «Лан»; директор
Крохман Олександр Миколайович - Державна Служба гірничого нагляду та промислової безпеки України у ...
Пахолюк Юрій Сергійович - ТОВ "Центробуд"; заступник директора
Федоренко Алла Миколаївна - ТОВ “Торгова компанія “Лідер-Продукт”.; старший бухгалтер-касир ТОВ
Гурей Ольга Семенівна - ДВК №610684; секретар
Паламарчук Юрій Васильович - фізична особа – підприємець
Рижаєв Володимир Леонтійович - інженер Комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка»
Алтунін Олександр Мартинович -
Шабатько Віктор Олексійович - Державна інспекція захисту рослин Полтавської області; заступник ...
Криворучко Василь Андрійович - СВК “ Перше Травня”; Голова правління
Костенко Михайло Іванович -
Мироненко Микола Іванович - Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради; ...
Марченко Олександр Олександрович - ТОВ ВізаТур; фінансовий директор
Кужелюк Андрій Євгенійович - Реєстраційна служба Ківерцівського районного управління юстиції Волинської ...
Неуймін Павло Валерійович -
Гончаров Андрій Олександрович - Старосамбірське лісництво Старосамбірського дочірнього ...
Джалалієв Аббас Нідаєвич -
Нечай Анна Валеріївна - Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції ...
Мачульський В’ячеслав Володимирович - Стрижавська ВК №81 у Вінницькій області; черговий помічник ...
Жуган Людмила Олександрівна - Загальний відділ Херсонської міської ради; Начальник
Шаріков Ігор Вікторович -
Кондратенко Валерій Іванович - Управління Держземагеннтства в Іванківському районі Київської області; ...
Плахотнюк Василь Васильович -
Байрагдарова Нурія Насраддіновна - Центр поштового зв’язку №5 Херсонської дирекції Українського ...
Луцик Олександра Михайлівна - Заліщицьке вище професійне училище Тернопільської області; бухгалтер
Зубака Михайло Миколайович - ДП «Мукачівспецбуд»ЗАТ «Управління механізації будівництва»; директор
Рот Юлія В’ячеславівна - відділення поштового зв’язку Малий Вистороп Сумської дирекції (СД) УДППЗ ...
Гаврилов Артур Сергійович -
Дідківська Тетяна Антонівна - КП «Сквираводоканал»; головний бухгалтер
Гошовський Іван Романович - Мелітопольське міськрайонне управління юстиції Запорізької області; ...
Тюрін Володимир Петрович - Щастинська міська рада Новоайдарського району Луганської області; заступник ...
Геворкян Рубен Карленович -
Кривокульська Дарія Петрівна - Чернихівська сільська рада Зборівського району Тернопільської області; ...
Дмитренко Антоніна Миколаївна - ДВК №610663; голова дільничної виборчої комісії
Крещук Клавдія Василівна - Комунальне підприємство Дніпропетровської міської ради «Жилсервіс-3»; Директор.
Олійник Василь Олексійович - ПП «ТРАНС-БИЛДІНГ»; директор
Москальов Володимир Іванович - Фермерське господарство "Москальов В.І."; Голова.
Прокопчук Олександр Володимирович - ст. «Снігерівка» Одеської залізної дороги; стрілець загону відомчої ...
Довженко Віталій Володимирович - Відділу режиму і охорони Запорізького слідчого ізолятору. ...
Чорнобиль Володимир Миколайович - ТОВ "Мегагрупп Интертрейд Україна"; директор
Корж Олег Анатолійович - Ланковий ПП Казюта М.М. (Згідно талона № 8, виданого ПП Казюта М.М. ...
Білоусов Василь Іванович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Тагарсан Лтд»; заступник директора.
Булатова Тетяна Вікторівна - Приватне підприємство «Компроміс" в м. Донецьк; директор.
Семібратська Марина Олександрівна - ПАТКБ «Правекс-банк»; касир.
Колісник Анатолій Васильович - ТОВ «Подільський господар-2004» м. Куча; керуючий фермою.
Дорофєєва Олена Іванівна - ПАТ КБ «Інтербанк»
Волга Василь Олександрович - Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України; Голова
Поляков Олександр Сергійович - заступник командира розвідувальної групи спеціального призначення у ...
Душенко Марія Миколаївна - Устя-Зеленської сільської виборчої комісії; секретар
Навроцька Марія Михайлівна - ДВК №610660; голова дільничної виборчої комісії
Логвиненко Олександр Вікторович -
Супрун Віктор Олександрович - фізична особа-підприємець.
Анастас Іван Пантелейович - Прикордонна застава прикордонної комендатури швидкого реагування ...
Добаі Андрій Андрійович -
Орявський Василь Павлович -
Стечишин Степан Михайлович - Теофіпольська центральна районна лікарня; лікар-травматолог
Кревецький Андрій Олександрович - Нововодолазьке РВ ГУ Держтехногенбезпеки в Харківській області; ...
Рзаєв Малік Расімович - Слов’янське МВ ГУМВС України в Донецькій області; слідчий відділення ...
Буренок Володимир Юрійович - Прилуцька центральна районна лікарня; лікар невропатолог поліклінічного ...
Христич Геннадій Леонідович - Флоринське комунальне підприємство «Флор- Сервіс»; директор комунального ...
Покотілов Руслан Володимирович - Новомиргородське РВ УМВС України в Кіровоградській області; слідчий ...
Бабаєв Анар Айдин Огли - БНОН Суворовське ВМ ХМУ УМВС України в Херсонській області; оперуповноважений ...
Бакутов Володимир Володимирович - Антонівське відділення Хмельницької філії ПАТ КБ «ПриватБанк; ...
Гудожникова Алла Іванівна -
Єськова (Кузьменко) Інна Іванівна - Павлоградське відділення Кредитної Спілки «Акорд»; виконавчий директор.
Гудим Ірина Валеріївна - КФ ВАТ «Інпромбанк»; касир Сімферопольського відділення № 15.
Дмитрюк Василина Михайлівна - Фермерське господарство «Бурчів»; голова.
Герцовський Георгій Михайлович - ПП
Пічкін Андрій Миколайович - ТОВ «Парк-Плюс»; в.о. начальника торгових майданчиків.
Катриш Микола Володимирович - ДП «Тельманівське лісове господарство»; директор.
Манафова Валентина Олексіївна - ТОВ «Фірма Дніпробуд»; Директор
Хижніченко Вадим Олегович - Дніпровське відділення АКБ "Укрсоцбанк"; начальник
Синицький Микола Іванович - КП "Блиставиця-Сервіс"; директор
Гринів Роман Михайлович - ТОВ "Аналітичне агентство безпеки та страхування бізнесу "KATRAN"; Директор
Ардан Оксана Володимирівна - Львівський обласний Центр МСЕ; голова фтизіопульмонологічної МСЕК № ...
Сауляк Олександр Васильович - Миролюбівський будинок культури Піщанського району Вінницької області; ...
Кротюк Сергій Георгійович - Івано-Франківська філія ПАТ КБ “Приватбанк”; начальник Івано-Франківського ...
Кудрик Сергій Іванович - УКПГ "Яблунівська” ГПУ "Полтавагазвидобування”; оператор з добування нафти ...
Козовнік Віктор Олександрович - Філія ВАТ «Комерційний банк «Надра» Донецького регіонального управління; ...
Сотниченко Олександр Олександрович - Начальник відділення соціально - психологічної служби відділу ...
Манкевич Валерій Михайлович - Начальник ділянки прохідницьких робіт №1 (ПР-1) шахти «Оріховська» СП ...
Летнянка Віра Михайлівна - провідний спеціаліст - бухгалтер Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області
Романовський Володимир Володимирович - Артемівський професійний будівельний ліцей; методист
Сидорова Марина Юріївна - Дуболугівська сільська рада; головний бухгалтер
Васильчук Алла Юріївна - Житлово-будівельний кооператив «Вилюй-2»; Голова правління
Баздирев Олександр Іванович - Державне підприємство «Придніпровська залізниця»; заступник начальника ...
Колесник Петро Володимирович - Державна інспекція сільського господарства в Чернігівській області; ...
Куробнаєв Бурханжан Журайович -
Бобошко Тетяна Іванівна - Рівненський державний базовий медичний коледж № 21-н; Директор
Калина Людмила Василівна - ДНЗ “Барвінок”; Бухгалтер ДНЗ “Барвінок”
Косирьков Андрій Володимирович - Підприємство «ДАН» союза організації інвалідів України; директор
Стусенко Дмитро Сергійович - ПП «Квартал-сервіс Лозова»; директор
Романов Іван Васильович - Оперативно-розшуковий відділ управління карного розшуку Головного управління ...
Яремчук Іван Дмитрович - засновник ТОВ "ЛДКХ-1", засновник та директор ТОВ «Біопаливо-Поділля» і ...
Галкін Євген Олексійович - Управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Державної ...
Паламарчук Олександр Михайлович - Дільнична виборча комісія №050367 одномандатного виборчого округу №18; ...
Литвиненко Денис Юрійович -
Дорошенко Людмила Владиславівна - Відділ охорони здоров'я Нікопольська міська рада; бухгалтер ...
Куля Олег Іванович - військова частина 3066; старший солдат
Мершенко Артем Олегович - ВАТ «Запоріжжяобленерго»; інженер з технічного аудиту групи технічного аудиту ...
Мартиненко Василь Кузьмич - ТОВ «Центральна Енергетична Компанія».; виконуючий обов’язки директора
Малярчук Олена Василівна - Стрілецько-Кутська сільська рада Кіцманського району, Чернівецької області; ...
Смушко Сергій Іванович - КП «Міжшкільне навчально-виробниче об’єднання» Криворізької міської ради; ...
Присяжнюк Дарина Сергіївна - Садківська сільська виборча комісія; секретар
Одноріг Степан Юстинович - Державний вищий навчальний заклад "Львівський коледж транспортної ...
Орлов Сергій Євгенійович -
Блудов Олександр Семенович -
Біляков Вадим Васильович - Відділ фітосанітарного аналізу Державної установи «Харківська обласна ...
Ступак Віра Михайлівна - Прутівська ТВК; секретар Прутівської ТВК
Залевська Ірина Володимирівна - Прутівська сільська рада Романівського району; бухгалтер
Маліборський Володимир Євгенійович - ДВК №260972; секретар
Гірюшта Світлана Володимирівна - аптечний пункту №1 ЦРА №68 обласного комунального підприємства ...
Черненко Олег В'ячеславович - Дзержинська виправна колонія (№2) управління Державного департаменту ...
Жигайло Роман Михайлович - На час вчинення злочину: головою Бережанської сільської виборчої комісії ...
Лепкий Іван Георгійович - На час вчинення злочину: керівник складу ТзОВ «Інтерпайп Україна»в м. ...
Галайдик Руслан Валерійович - ДП СЛАП "Дубровицький держспецлісгосп"; лісник
Меньшагин Володимир Петрович - Керченськое локомотивне депо ГП «Придніпровська залізниця»; бригадир ...
Петухов Анатолій Миколайович - Могильненська сільська рада Гайворонського району Кіровоградської ...
Слободянюк Зоя Георгіївна - Дільнична виборча комісія № 65 с. ...
Полтавська Світлана Володимирівна - Філія ВАТ КБ "Надра" Дніпропетровського РУ; Начальник відділу № 16.
Крушенко Ігор Всеволодович - Приватне підприємство «Промтехснаб Плюс».; Керуючий.
Леськов Сергій Анатолійович - Цех № 160 ВАТ «Азовзагальмаш»; старшого майстер цеху.
Пістун Вадим Григорович - ТОВ «Валекс»; генеральний директор.
Фонтош Мирослава Василівна - Філія "Мукачівдержспецлісгосп" ГДСЛАП «Закарпатагроліс»; головний ...
Колп Лариса Вікторівна - Малокозирщинський навчально-виховний комплекс школа-сад І-ІІ ступенів ...
Бартош Інна Володимирівна - Комунальний заклад «Іллінецький районний будинок культури»; головний бухгалтер
Нижник Сергій Ілліч - Бучанська виправна колонія №85; працівник виправної установи
Шаферов Олександр Валерійович - ТОВ «Інтервал»; директор
Богдан Микола Ярославович - ПП «ВТК «Ніко»; директор
Кулак В’ячеслав Володимирович - ГУ ДСНС України у Харківській області; інспектор 2-ДПРЧ
Деркач Неля Сергіївна - Департамент праці і соціального захисту населення; головний спеціаліст з виплат ...
Мартинюк Людмила Василівна - Вінницький професійний ліцей переробної промисловості; директор
Щербакова Наталія Вікторівна - Державна установа «Коротичанське дослідне поле» Національного Наукового ...
Білецький Сергій Васильович -
Ністор Василина Прокопівна - Фермерське господарство «Лостун»
Слюсар Оксана Федорівна - Горохівський РВ ГУМНС України у Волинській області; начальник ...
Рекун Руслан Миколайович - Старомосковське відділення АКБ “Правекс-банк” .; Бухгалтер.
Дяченко Олексій Петрович - СПД
Мовчан Ніна Іванівна - Кредитна спілка «Мелон»; керуюча
Якубін Микола Миколайович -
Присяжнюк Віталій Миколайович - Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України; ...
Корилюк Олег Іванович - Сихівський районний відділ Львівського міського управління ГУ МВС України у ...
Комарянський Володимир Ярославович - Військова частина № № А-1815; командир розвідки
Пустинцев Андрій Віталійович - Слідчий; Слідчий відділ Ленінського РВ ДГУ ГУМВС України в ...
Ковальова Вікторія Володимирівна - Ленінська районна в м. Донецьку рада; Спеціаліст
Тодоров Віктор Петрович - Снігурівська районна державна адміністрація Миколаївської області; заступник ...
Жир Анатолій Дмитрович - Києво-Святошинське автотранспортне підприємство Київської обласної спілки ...
Растворов Володимир Ігоревич - УСБ України в Дніпропетровській області; слідчий слідчого відділу
Регуш Володимир Володимирович - Борщівська районна державна лікарня ветеринарної медицини; в.о. начальника
Самойленко Олександр Леонідович - Локомотивне депо Волноваха; машиніст тепловоза 2ТЕ-116 № 584А
Сидорук Михайло Васильович - ПСК «Бистриця»; Директор
Бондарев Микола Іванович - поліцейський роти дорожньо – патрульної служби; Головне управління ...
Гудзюк Ігор Сергійович - ПАТ «Альфа – Банк»; спеціаліст відділу забезпечення управління продаж продуктів ...
Чернега Ольга Михайлівна - ДВК №480562; заступник голови дільничної виборчої комісії виборчої дільниці
Коменчук Микола Кононович - Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг; начальник
Дев’ятка Петро Миколайович - ДЮСШ «Юність»; Заступник директора з навчально – виховної роботи
Іванова Марія Іванівна - Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет»; ...
Невмержицький Володимир Павлович - Комунальна установа «Центр екстреної медичної допомоги та медицини ...
Кузова Катерина Петрівна - Відділ охорони здоров'я Нікопольської міської ради; бухгалтер розрахункового ...
Полтавський Сергій Анатолійович - військова частина А0501; начальник служби ракетно-артилерійського ...
Мельничук Анатолій Євгенович - Військова частина А 2314; начальник позаштатної команди охорони аеродрому ...
Андрусишин Галина Степанівна - На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія с. ...
Войтичук Михайло Антонович - ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика»; бригадир кормового цеху
Огоновська Тетяна Миколаївна - Комунальне підприємство Інформаційний центр «Миргородщина»; головний ...
Сіробаба Алла Олександрівна - Інспекція з питань захисту прав споживачів у Харківській області; Головний ...
Швайченко Олександр Валентинович - ТОВ «Енергія»; засновник та директор
Туренко Олег Іванович - Дніпропетровське управління з питань експертизи та досліджень СЛЕД ...
Мілокостова Наталія Анатоліївна - КП ЖЕК № 1 Дніпропетровської області; касир - комірник
Потіха Юрій Анатолійович - Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів; Директор
Цуканов Ігор Ізотович - Василівська сільська рада Біляївського району Одеської області; голова сільської ...
Куракін Микола Євгенович - Івано-Франківська автомобільна школа ТСО України; майстер виробничого навчання
Карпенко Любов Дмитрівна - Дорожненська сільська рада Вінницького району Вінницької області; голова
Кравчук Віталій Петрович - відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Кременецької районної державної ...
Нагорна Варвара Іванівна - Дільнична виборча комісія дільниці № 740346 виборчого округу № 207 виборів ...
Костогриз Ігор Геннадійович - територіальне управління Державної служби гірничого нагляду та ...
Поляков Ігор Валерійович - КП «ОЭЭМП»; юрисконсульт
Рубель Анатолій Олексійович - військова частина 3027; військовослужбовець
Блик Світлана Володимирівна - приватний підприємець
Канайло Наталія Василівна - дільнична виборча комісія № 210152 одномандатного виборчого округу № 70; голова ДВК
Овчаров Ростислав Валерійович - фізична особа
Борка Петро Іванович - Управління земельних ресурсів в м. ...
Грузинська Марія Антонівна - Колодеженська сільська виборча комісія з виборів депутатів Верховної Ради ...
Бабенко Олена Валеріївна - Управління розвитку інфраструктури Южноукраїнської міської ради; На час ...
Солован Юрій Дмитрович - ПП «Перламутр»; експедитор
Рондяк Любов Михайлівна - ДП «ЖЕО»НМП «ЖКГ»; головний бухгалтер
Бірцев Микола Йосипович -
Гасимов Расім Акбер Огли - Ракошинське представництво Мукачівського відділення кредитної спілки «Мрія»; ...
Франчук Анатолій Анатолійович - СГПП «Білостік»; директор.
Янчук Олександр Іванович - Чернівецька регіональна філія Державного підприємства «Центр державного ...
Петрук Людмила Василівна - дільнична виборча комісія №610547 одномандатного виборчого округу №164; голова
Боб Андрій Петрович - Скадовське територіальний відділ Управління охорони, використання і відтворення ...
Зарешнюк Володимир Анатолійович - товариство з обмеженою відповідальністю «Запоріжінвестбуд»; ...
Лужанська Тетяна Михайлівна - ДПТУЗ « Ізмаїльське професійно – технічне училище» та за сумісництвом ...
Галега Вадим Павлович - військова частина АЗ 866; начальник служби пального і мастильних матеріалів
Заяць Сергій Семенович - військова частина АЗ 866; начальник складу пального і мастильних матеріалів
Оманія Михайло Миколайович - сільський будинок культури у с. Верхній Ялівець Путильського району; директор
Ткачук Любов Петрівна - виборча комісія № 260183 під час виборів народних депутатів України в с. ...
Шляхетко Валерій Бенедиктович - Надвірнянська ЗОШ №1; заступника директора з ...
Сосяк Віталій Дмитрович - виконавчий комітет Івано-Франківської міськради; спеціаліст другої категорії ...
Кавурка Сергій Іванович - Новгород-Сіверська міська рада; майстр по благоустрою міста
Гусак Олена Володимирівна - комунальне підприємство Печенюгівської сільської ради Новгород-Сіверського ...
Котенко Світлана Леонідівна - Сахновщинський Районний центр соціальних служб для сім?ї дітей та молоді; ...
Панченко Світлана Іванівна - КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Костянтинівської міської ...
Кондрашевська Наталія Володимирівна - дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 590414 ( далі ДВК № 590414 ...
Мельник Павло Володимирович - Відділення карного розшуку Бердянського МВ ГУМВС України в Запорізькій ...
Шевченко Валерій Олексійович - Фермерське господарство "СП" та СВК «Василівка"; Голова.
Сандул Руслан Васильович - Спеціалізована державна податкова інспекція в Приморському районі м. ...
Дейкун Людмила Миколаївна - Фрунзенське відділення Дніпропетровської обласної дирекції ВАТ «Райффайзен ...
Авраменко Віра Іванівна - Новокурська дільнична виборча комісії № 34019; голова.
Бутенко Ольга Олегівна - Запорізька об'єднана технічна школа Товариства сприяння обороні Україні. ...
Шилкін Дмитро Валерійович - ЗАТ «Торговий дім« АККУМШИНА»; начальник відділу збуту.
Ремішевська Людмила Григорівна - ПП «Кармен Плюс»; директор.
Денисова Олена Сергіївна - ПП «Агенс»; бухгалтер.
Купріянчик Антон Валерійович - ВАТ КБ «Надра»Луцьке РУ; менеджер
Ходаковська Ірина Олександрівна - ПП «Укрремкомплект»; бухгалтер.
Куц Андрій Федорович - ВП «Шахта» Відродження» ДП «Львіввугілля»; начальник дільниці прохідницьких робіт
Карпушкін Віктор Володимирович - ТОВ «Пегас»
Карачевцев Євген Вікторович - Республіканський комітет АРК з охорони навколишнього природного ...
Ковць Ярослав Михайлович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Казчук Вікторія Олександрівна - ДВК у Вінницькій області; голова виборчої комісії
Муренченко Олена Павлівна - Центру медико-соціальної експертизи м. ...
Ізюмцев Валерій Михайлович - Київський відділ державної виконавчої служби Харківського міського ...
Базюк Іван Іванович - ТзОВ "Пріка"; Директор
Березний Олександр Володимирович - Ізолятор тимчасового тримання затриманих і взятих під варту осіб ...
Панченко Анатолій Васильович - ПП НВП « Спецшахтобуд»; директор
Сатир Світлана Сергіївна - Броварське управління продаж Київської міської дирекції ПАТ «СК «УСГ»; директор
Олійник Олексій Васильович - Сковородківська сільська рада; сільський голова
Дацюк Василь Миронович - ПП “Агроспецбуд”; директор
Золовська Людмила Іванівна - Вінницька обласна клінічна лікарня імені Пирогова; медсестра палатної ...
Биць Юрій Миколайович - Одеська дирекція №1 ПрАТ «Українська акціонерна страхова компанія «АСКА»; керівник
Проценко Тетяна Анатоліївна - відділення Кредитна спілка «Центр-Кредит»; інспектора кредитного відділу
Поліщук Олександр Володимирович - відділ прикордонної служби «Одеса-аеропорт» Одеського прикордонного ...
Ходаківський В'ячеслав Миколайович - Філія Державного підприємства Міністерства оборони України ...
Корніюк Юлія Петрівна - відділення № 5 ЦФ ПАТ “Кредобанк” у смт. ...
Манівський Руслан Олексійович - відділ нагляду і безпеки Арбузинської ВК № 83; молодший інспектор
Божок Лілія Василівна - Державний заклад “Вузлова лікарня станції Гречани Південно-Західної залізниці”; ...
Борисенко Інна Ігорівна - ВАТ «Державний ощадний банк України»; завідувач територіально відокремленого ...
Факєєва Ірина Вікторівна - Новоселівський центр поштового зв'язку № 2; Начальник відділення поштового ...
Канарська Катерина Олександрівна - Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Феодоський» ...
Чабан Тарас Іванович - Тернопільська ОДПІ; старший державний податковий ревізор-інспектор відділу ...
Ковальов Олег Ігорович - ТОВ «Бруклін-Київ»; докер-механізатор
Новікова Лариса Володимирівна - Комунальне підприємство «Ритуал» кладовище «Західне» у м. ...
Булгакова Наталя Іванівна - Південний ГРУ ЗАТ КБ «Приват Банк»; Керівник відділення № 33
Бурлаков Іван Іванович - Кредитна Спілка "Перше кредитне товариство»; начальник відділу № 5.
Зелінська Валентина Степанівна - дільнична виборча комісія № 611058 одномандатного виборчого округу № 164 с. ...
Данилюк Тетяна Олексіївна -
Овсієнко Наталія Станіславівна - Рівненське відділення Центральної філії ПАТ «КРЕДОБАНК»; старший ...
Осовітній Вадим Євгенійович - Волочиська райдержадміністрація Хмельницької області; начальник відділу ...
Рябенкова Крістіна Вікторівна - Краматорське міське управління юстиції Донецької області; головний ...
Грачук Сергій Володимирович - Головне управління Національної поліції України у Волинській області; ...
Коцюба Ірина Анатоліївна - ТОВ ВКФ «Гарант» ЛТД; головний бухгалтер
Пелех Марія Михайлівна - Скварявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золочівської районної ...
Дмитренко Лариса Олександрівна - Дитячий навчальний заклад «Райдуга»; Завідуюча
Подолян Петро Іванович - Комунальний заклад «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної ...
Сміян Марія Василівна - Малокозирщинський навчально-виховний комплекс школа-сад І-ІІ ступенів ...
Онищук Іван Григорович - ПП «Вавітал"
Юрнюк Вікторія Танасіївна - Фермерське господарство «Юрнюк»; голова.
Копитков Юрій Олександрович -
Попов Вадим Олегович - Заступник Алуштинського міського голови
Ткачук Віталій Романович - ВАТ КБ «Надра»Луцьке РУ; директор дирекції по управлінню ефективністю рітейлу ...
Кара Світлана Андріївна - ПАТ «Банк Кіпра»; начальник відділу № 6
Єрьоменко Любов Василівна - Публічне акціонерне товариство «Сніжнянськхіммаш»; завідуюча складом ...
Бєлікова Валентина Олексіївна - Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 35» м. ...
Лосюк Петро Данилович - Біляївського РВ ГУМВС України в Одеській області; начальник сектору боротьби з ...
Мірко Володимир Леонідович - провідний інженер-гідротехнік Дубровицького управління водного господарства
Міхєєва Тетяна Володимирівна - ДВК № 120281 ОВК № 35; член дільничної виборчої комісії
Терещенко Руслан Юрійович - відділення по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків лінійного відділу на ...
Сбітнева Тетяна Анатоліївна - Відділ охорони здоров'я Нікопольської міської ради; бухгалтер ...
Лінкевич Михайло Павлович - ДП «Словечанський лісгосп АПК»; головний інженер
Мичко Наталія Василівна - ПП “Території МЖК”; директор
Мінцев Сергій Васильович - Відділ нагляду і безпеки Керченської виправної колонії УГДУВІН в АРК № 126; ...
Радзівон Людмила Миколаївна - Кустовецька сільська виборча комісія; секретар
Архіпов Андрій Валентинович - ТОВ СП «Нібулон»; комбайнер
Седляр Олександр Петрович - ВАТ «Прогрес»; Ліквідатор
Філімоненко Віталій Миколайович -
Хрущ Станіслав Анатолійович - Відокремлений підрозділ «Шахта Бутівська» державного підприємства ...
Потапенко Сергій Олександрович - ПАТ «Азовзагальмаш»; працівник.
Бондарчук Тетяна Юріївна - Відділення поштового зв'язку Гардишівка Центру поштового зв'язку № 7 ...
Коваленко Тимур Анатолійович - Високопільський РВ УМВС України в Херсонській області; заступник ...
Воднік Наталія Олександрівна - ПП
Плачков Іван Георгійович - ТОВ «Миколаїв-ТБК»; генеральний директор.
Лебедєва Ольга Леонідівна - Ровеньковський професійний ліцей; майстер виробничого навчання
Ковбасюк Дмитро Вікторович - Новоушицький територіальний центр соціального обслуговування (надання ...
Гакман Руслан Григорович - ЧУВП №33 ДПтС України в Чернівецькій області; молодший інспектор
Ластовецький Микола Адамович - Комунальний заклад Львівської обласної ради «Дрогобицьке державне ...
Гордун Людмила Федорівна - Зеленська сільська рада Ковельського району Волинської області; депутат ...
Левицька Алла Петрівна - КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління ...
Савоцький Василь Степанович - СП «Райагробуд»; директор
Юренко Юрій Вікторович - Костянтинівський РВ УМВС України України в Донецькій області; слідчий
Павлій Оксана Степанівна -
Бериндя Сергій Іванович - Відокремлений підрозділ «Шахта «Прогрес» Державного підприємства ...
Дашивець Валерій Володимирович - СВ Петриківського РВ ГУ МВС України в Дніпропетровській області; слідчий
Костик Катерина Іванівна - Кредитна спілка «Сяйво Карпат» (Страбичівським відділення); керуюча
Круп’як Михайло Пантелеймонович - Королівська сільська рада; голова
Ілюк Олександр Васильович - КП «Райагробуд»; директор
Сердюк Кирил Ігорович - ТОВ «Брент»; Директор
Мельник Ганна Володимирівна - Коропецька сільська рада; головний бухгалтер
Пасіка Олександр Віталійович -
Скороход Ігор Анатолійович - Державне підприємство «Шахта ім. Ю.А. ...
Христан Михайло Ілліч - Саджавська сільська рада; голова
Мартиненко Сергій Павлович - ТОВ «УКРБЕЛЛІФТ»; заступник генерального директора з питань виробництва
Півень Микола Андрійович - Добровеличківське районне відділення Кіровоградської обласної дирекції ...
Царик Олександр Васильович - Слідче відділення Глибоцького РВ УМВС в Чернівецькій області; старший слідчий
Баннікова Ірина Євстахіївна - ДВК № 610004 одномандатного виборчого округу №165 м. ...
Єловенков Микола Володимирович -
Кочетов Володимир Володимирович - Братське РВ УМВС України в Миколаївській області; старший інспектор ...
Волковський Леонід Олексійович - Серединська сільська виборча комісія Бершадського району Вінницької ...
Кіріченко Віктор Володимирович - Плавська сільська рада Генічеського району Херсонської області; депутат ...
Коханська Ірина Василівна - ДВК №610647; голова дільничної виборчої комісі
Мотузний Віталій Володимирович - ПП "Флора"; директор та засновник підприємства
Зарадюк Лариса Іванівна - Луцька міська медико-соціальна експертиза; голова
Лешко Марія Йосипівна - Відділення № 0615 ПАТ «КБ Надра»; старший касир
Прокопчук Світлана Вікторівна - Сядринська сільська рада; Голова
Дедусенко Федір Федорович -
Вихованець Василь Дмитрович - КЗ «Дніпропетровський дитячий протитуберкульозний санаторій №7»; головний ...
Квітковська Катерина Олександрівна - Миколаївська районна державна лікарня ветеринарної медицини; ...
Сіра Світлана Петрівна - Територіальний центр соціального обслуговування Іваничівської районної ...
Забитчук Петро Васильович - Комунальний навчальний заклад міжшкільного навчально-виробничого комбінату ...
Верещак Дмитро Едуардович - ВК №6 УДПтС України в Кіровоградській області; начальник ...
Яськів Віталій Степанович - фіз.особа
Тертишний Петро Миколайович - СТОВ «Вільшанка»; завідувач гаражем автопарку
Гарібян Юрій Сергійович - Київський слідчий ізолятор; інспектор групи з мобілізації роботи та цивільної ...
Соколов Валерій Іванович -
Якім Олег Васильович - Філія м. Вознесенська КС «Кредитний альянс»; директор філії
Кузяк Михайло Васильович - Прикордонна служба ІІ категорії ВПС "Солотвино" Мукачівського ...
Малихіна Христина Ігорівна -
Ковтуняк Ігор Вікторович - ПАТ «Хмельницькобленерго»; начальник команди №1 служби охорони
Матвійчук Костянтин Володимирович - Державна екологічна інспекція в Одеській області; начальник відділу ...
Ключник Сергій Вікторович - Державна пенітенціарна служба України у Вінницькій області; начальник сектор ...
Воронка Дан Іванович - начальник відділу благоустрою, санітарії та екології Першотравневої районної ради ...
Халімон Людмила Володимирівна - Скоморошківська сільська виборча комісії Оратівського району; голова
Малий Юрій Миколайович - Бережанський обласний протитуберкульозний диспансер; головний лікар та голова ...
Лейбель Олена Петрівна - Пологівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Запорізькій області; начальник управління ...
Рогульський Артем Володимирович - ВДАІ м. Вінниці УМВС України у Вінницькій області; інспектором СОМ ДТП
Плахтій Василь Петрович - Державна інспекція сільського господарства у Вінницькій області; головний ...
Рихнова Ірина Володимирівна - Дніпропетровський вищий навчальний заклад «Дніпропетровський коледж ...
Филоненко Валентина Володимирівна - Варвинська селищна рада Чернігівської області; спеціаліст ...
Москаленко Юрій Миколайович - ДОКС «Офіцерський кредитний союз»; голова правління.
Ганжа Михайло Юрійович - Магазин «Ессо-8»ТОВ «МТІ»; директор
Сиротюк Оксана Петрівна - Дубенківська сільська рада; головний бухгалтер
Демчук Ганна Дмитрівна - Дрогомишлянська сільська рада; головний бухгалтер
Карпович Артем Борисович - Військова частина № А-1815; командир групи інженерного забезпечення
Бурковський Юрій Борисович -
Готвянський Олександр Васильович -
Поддубний Ігор Юрійович - ПАТ «Добропільський комбінат хлібопродуктів»
Окаров Сергій Едуардович -
Церуш Сергій Іванович - працівник слідчого відділу податкової міліції спеціалізованої державної ...
Соглаєв Дмитро Григорович - ПУАТ «Фідобанк»; представник при наданні послуг, пов’язаних з представленням ...
Сирота Олег Михайлович - ПОП “ Єдність”; директор
Сіренко Олена Володимирівна - Держземагенство у Печенізькому районі Харківської області; начальник відділу
Піскун Микола Степанович - Вище професійне училище № 7 м. Калуша; майстер виробничого навчання
Бачаєв Сергій Олексійович -
Вішнягов Олексій Леонідович - ЗАТ КБ «ПриватБанк» (м. Севастополь сел. Кача); начальник відділення № 20
Дубіна Сергій Іванович - ТОВ «Промспектр груп» ...; директор.
Михайлова Ольга Антонівна - Кіровоградський міський відділу УМВС України Кіровоградській області; ...
Могиляк Михайло Іванович - фізична особа-підприємець
Косов Сергій Георгійович - ТОВ «Хорошо»; співзасновник і директор
Терещенко Євген Вікторович - ПП «Будсервіс»; директор
Колінько Людмила Анатоліївна - ДВК №530766; голова
Матіїв Дмитро Михайлович -
Середа Людмила Іванівна - ТОВ «НВП «Полімер- механіка»; головний бухгалтер
Пісна Анна Олександрівна - ДВК № 530755 одномандатного виборчого округу № 145; голова дільничної виборчої ...
Кулєв Олександр Володимирович -
Козловська Олександра Аркадіївна - Кіровоградська філія ПАТ КБ «Приватбанк»; менеджер бізнесу по роботі з ...
Ситшаєва Васфіє Ісмаїловна - ТОВ ТАТ «Иззет і сини»; Головний бухгалтер
Мельник Михайло Ярославович - ВП «Шахта»Відродження»ДП «Львіввугілля»; начальник дільниці ремонту ...
Літвіненко Тамара Станіславівна - ТОВ «Трансспецмонтаж-БМП»; начальник відділу кадрів
Шмотолох Михайло Михайлович - ПСП «Фрунзенське»; директор
Левченко Леонід Васильович - ТОВ «Аналітично консалтинговий центр Епрайзер»; директор
Захаревич Сергій Анатолійович - Військова частина № А-1815; командир розвідувальної роти
Єгоров Дмитро Юрійович - Дніпропетровський відділ державної виконавчої служби Дніпропетровського ...
Давидов Андрій Григорович - Сумське міське управління юстиції; державний виконавець Ковпаківського ...
Сотніченко Володимир Олександрович - Глухівський МВ УМВС України в Сумській області; начальник сектора ...
Дем'ян Тетяна Василівна - службова особа Воловецького відділення кредитної спілки «Мрія»
Бондаренко Василь Миколайович - Голова правління колективного сільськогосподарського підприємства ...
Королихін Валерій Іванович -
Куранов Андрій Іванович -
Голинська Тамара Іванівна - Чернігівська міська рада; головний спеціаліст архітектурно-планувального ...
Когут Олег Андрійович - Комунальний заклад «Іллінецький районний будинок культури»; виконуючий ...
Косов Андрій Валентинович - ТОВ «Конкорд Плюс»; Генеральний директор
Тимченко Ольга Василівна - голова Михайлівської дільничної виборчої комісії № 051195, Тульчинського району, ...
Гнип Надія Павлівна - Дільнична виборча комісія №610684; голова
Максімов Сергій Олександрович - інженер по охороні і захисту лісу, виконуючи обов'язки головного ...
Зілько Валентин Петрович - ДП «Словечанський лісгосп АПК»; завгосп, фізична особа підприємець, підрядник
Паровенко Олександр Віталійович - Зеленська сільська рада Ковельського району Волинської області; голова ...
Лісняк Світлана Володимирівна - приватний підприємець
Шевцов Микола Борисович -
Тихоненко Сергій Вікторович - ТОВ «Мегасет-Про»; директор та засновник
Драган Ігор Григорович -
Водолазський Максим Вікторович -
Сушков Григорій Петрович - Чернігівська дільниця протезно-ортопедичних виробів Київського ...
Хованець Андрій Ігорович - відділ державної виконавчої служби Заліщицького районного управління юстиції ...
Шевченко Олена Миколаївна - Білоцерківське відділення АТ «Дельта-банк»; заступник начальника
Денищук Галина Феоктистівна - Хорівська сільська рада; На час вчинення злочину: головний бухгалтер
Чигур Олег Віталійович - ТОВ Липовецька СПМК-73; директор
Нікітенко Олександр Григорович - Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Феодоський» ...
Добринін Роман Олександрович - Сектор боротьби з незаконним обігом наркотиків Орджонікідзевський ...
Михалев Андрій Миколайович - Сєвєродонецький міський відділ УМВС України в Луганській області; слідчий ...
Стасик Сергій Миколайович - Відокремлений структурний підрозділ "Шляхова машинна станція № 136" ДП ...
Шух Валентин Феофанович - Цех № 160 ВАТ «Азовзагальмаш»; майстер цеху.
Дзержинський Павло Леонідович - ТОВ «Лотівка Еліт»; агроном
Семчишин Ігор Петрович - ТзОВ «Богуслава»; директор
Арко Наталія Степанівна - Райська сільська рада м. Нова Каховка Херсонської області; депутат сільської ради
Сидоренко Сергій Миколайович - Першотравенська автоколона Павлоградської автобази ПАТ «ДТЕК ...
Віловатих Андрій Сергійович - ПАТ «Азовзагальмаш»; працівник.
Василишина Діна Миколаївна - СО «Жмеринські ЕМ» ВАТ «АК Вінницяобленерго»; економіст
Винник Олег Богданович - ПП «Агрохімкомплект-Ф»; менеджер
Цвик Катерина Василівна - Великопільська сільська рада Яворівського району; голова.
Яцкова Анна Володимирівна - Повного товариства «Ломбард« Надія»; завідуюча відділу.
Доробалюк Алла Миколаївна - Відокремлений підрозділ - відділення №18/2 кредитної спілки «Аккорд»; ...
Храпач Олександр Миколайович - ТОВ «Лада»; заступник директора
Хрущова Світлана Василівна - Громадська організація «Садівниче товариство «Черемушки»; голова правління
Чорнобай Сергій Володимирович - ПП
Зотова Наталія Володимирівна -
Нападовська Галина Іванівна - АТ «Імексбанк»; економіст 2-ї категорії відділення №8
Кобилянський Олександр Олександрович - Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області; Головний ...
Шкурко Леонід Вікторович - Дарницька районна у місті Києві державної адміністрації; головний спеціаліст ...
Паращенко Ірина Анатоліївна - ПП "Агрохімкомплект-Ф”
Гречко Валерій Іванович - Перовська сільська рада; заступник голови.
Сербін Віктор Миколайович - Чернігівська обласна колегія адвокатів; адвокат.
Столярик Григорій Мойсейович - Вінницької корпорації «Сільгосптехніка"; директор.
Прокопнєв Микита Геннадійович - фізична особа
Лесько Максим Володимирович - Луцький районний сектор УДМС України у Волинській області; провідний ...
Бригас Галина Миколаївна - Кам'яногірської сільської виборчої комісії Оратівського району; заступник голови
Солодюк Ольга Михайлівна - Скоморошківська сільська виборча комісія Оратівського району; секретар
Омельянець Людмила Іванівна - Дільнична виборча комісія № 530755 одномандатного виборчого округу № 145; ...
Ханін Роман Іванович - Магазин № 8 "Техноярмарок "; сервісний менеджер.
Островська Ірина Федорівна - Понінківська житлово-комунального підприємство; директор.
Таращук Оксана Андріївна - Сільська виборча комісія с. Капустинці Збаразького району; голова
Бражник Євген Васильович - ТОВ «Харцизький іподром»; директор
Гулєльмі Сільвано - радник Адміністративної ради італійського товариства з обмеженою відповідальністю ...
Чорний Віталій Пантелійович - Обласний комунальний заклад «Загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 3 ...
Рябко Михайло Анатолійович - ТОВ «Транскабмонтаж»; засновник і комерційний директор
Орленко Олена Володимирівна - КП «Земельно-кадастрове бюро при Управлінні земельних ресурсів»; заступник ...
Голубєва Тетяна Євгенівна - ДП «Марганецький лісгосп»; лісничий.
Прокопів Володимир Володимирович - ПП "Аванта С”; директор по розвитку та будівництву
Коноваленко Андрій Григорович - ПАТ «Київенерго»; інженер з контролю за договірними величинами технічної ...
Куликов Геннадій Володимирович - Управління по експлуатації адмінбудинків ДПА в Луганській області; ...
Гончаров Євгеній Анатолійович - ПП «Копи-Донбасса»; директор.
Дорофєєв Станіслав Павлович - ПАТ КБ «Інтербанк»
Горобець Леонід Миколайович - ВДАІ Володарсько-Волинського РВ УМВС України в Житомирській області; ...
Доценко Віталій Леонідович - Українсько-Німецьке товариство з обмеженою відповідальністю ...
Чередник Юрій Миколайович - Військова частина А 0156; командир роти матеріального забезпечення
Самілик Юрій Миколайович - ТОВ «Атлеш»; засновник
Касіч Вячеслав Миколайович - Дільнична виборча комісія № 530755 одномандатного виборчого округу № 145; ...
Фонтош Олександр Васильович - ПП «Фонтош О.В»
Кришмару Костянтин Іванович - Глибоцький об’єднаний районний військовий комісаріат Міністерства ...
Гапіч Василь Іванович - Верхньодніпровська районна державна адміністрація; Начальник управління ...
Карпенко Тетяна Олексіївна - Комунальне підприємство Київської обласної ради «Ржищівське бюро технічної ...
Христинко Анатолій Пилипович - Товариство з обмеженою відповідальністю "ХАФ"; Директор
Заїка Микола Васильович - Новобузька філія ВАТ ЕК «Миколаївобленерго»; Директор
Щербан Віктор Опанасович - Відокремлений підрозділ «Тернопільський загін воєнізованої охорони» ДТГО ...
Дутко Надія Михайлівна - Олешівська сільська рада; Головний бухгалтер
Павловський Віктор Володимирович - УУР ГУ МВС України в АР Крим; Оперуповноважений
Дубовий Олександр Опанасович - Правління ВАТ «Южстальмонтаж»; виконуючи обов'язки Голови
Даниленко Сергій Леонідович - Дніпровський РУ ГУМВС України в м. ...
Українець Юрій Йосипович - суддя Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області
Думчиков Олександр Володимирович -
Дутчак Василь Тарасович - Снятинське спеціалізоване агролісництво
Арєшкін Вадим Іванович - ТОВ «Гранд Дистрибьюшн Юг»; торговий представник відділу продаж
Сухорученко Віталій Анатолійович - ТОВ «Агрохімічна компанія «Вітагро»; завідуючий складом засобів ...
Гнасюк Михайло Степанович - ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» Державного комітету України з ...
Мокрій Сергій Петрович - Державноа фітосанітарна інспекція Чернігівської області; начальник відділу ...
Губа Анатолій Володимирович - КП "Джерело Білолісся"; начальник
Шавель Василь Степанович - Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Старт»; директор
Стасіва Надія Іванівна - Відділення № 4 філія АКБ "Імексбанк" в м. ...
Лелик Людмила Анатоліївна - Кредитна спілка «Мрія»; На час вчинення злочину: менеджер по наданню ...
Зінченко Світлана Павлівна - Опукський природний заповідник; виконуюча обов'язки директора
Фіміна Ангеліна Пилипівна - На час вчиненя злочину: головою сільської виборчої комісії с.В. ...
Свиридюк Ярослав Павлович - Пеняківське лісництво ДП «Золочівський лісгосп»; помічник лісничого
Жушман Олександр Михайлович - ФГ «Алан»; директор
Сіденко Людмила Валентинівна - Кредитний відділ кредитної спілки “Альянс Україна"; інспектор
Порохненко Ростислав Володимирович - приватне підприємство «Торговий дім Поляков»; керівник відділу ...
Лебідь Сергій Володимирович - приватний підприємець
Пирог Ігор Віталійович - 1 відділення інспекторів прикордонної служби «Харків» Харківського ...
Климак Олена Валеріївна - Комунальне підприємство «Чаплинська центральна районна аптека № 26»; Бухгалтер
Горяний Сергій Григорович - фізична особа-підприємець
Попадюк Андрій Ярославович - ДВК №260972; голова
Ткач Валентина Іванівна - Дільнична виборча комісія з виборів народних депутатів до ВРУ в 2012 році № 680285; ...
Трихліб Світлана Василівна - Кооператив "Чорнобилець"; бухгалтер обслуговуючого кооперативу
Остапець Павло Іванович - ПП «Полісся» с.Щигліївка Коростишівського району; Директор
Сарнавська Ольга Василівна - Зарічанська сільська рада; секретар
Бруштеля Марія Миронівна - Тавричанське житлове комунальне господарство; головний бухгалтер
Титко Галина Володимирівна - Вінницький професійний ліцей переробної промисловості; заступник директора ...
Шепета Любов Григорівна - Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна організація № 35» м. ...
Ткачов Генадій Юрійович - Відділ кримінальної міліції у справах дітей Костянтинівського РВ ГУМВС Україні ...
Кадочніков Віталій Олександрович - Державне підприємство «Придніпровський завод кольорових металів"; ...
Ігнатьєв Володимир Степанович - магазин «Світанок», магазин "Продукти" в Довгинцівському районі м. ...
Полохач Олександр Станіславович - КФХ «ПАС»; Директор
Волошко Дмитро Олександрович - ФОП
Биков Олександр Олексійович - Хортицьке лісництво ДП «Запорізького лісомисливського господарства»; ...
Ковалевський Сергій Юрійович - Територіальне управління МНС України в Херсонській області; начальник ...
Гордієнко Сергій Григорович - Хорольський РВ УМВС України в Полтавській області; старший ...
Павленко Юрій Михайлович - ДГК «Кристалл»; голова
Козак Олег Романович - ЛПЦ 3000 ПАТ «ММК ім. Ілліча»; виконуючий обов’язки заступника начальника з технології
Ющишин Марія Петрівна - Збаразька районна державна адміністрація Тернопільської області; начальник ...
Брензей Ганна Олександрівна - завідуюча районної бібліотеки для дітей Києво-Святошинського району ...
Кірюхін Олександр Петрович - ПП “Алекс-строй-сервіс”; директор
Войцеховський Іван Олександрович - Центр надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних ...
Жмаєв Денис Вікторович - Комунальне підприємство «Черкаські ринки» Черкаської міської ради; директор КП
Троценко Лілія Борисівна - ТОВ «Новомосковське»; фінансовий директор
Перфецька Марія Володимирівна - Рибниківська сільська виборча комісія Тернопільської області; голова
Мартинюк Михайло Іванович - Відділ Державної виконавчої служби Києво-Святошинського районного ...
Логвінова Оксана Петрівна - Кафедра економіки та прикладної статистики Інституту хімічних технологій; ...
Задорожня Лариса Юріївна - Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району Департаменту ...
Хоменко Дмитро Леонідович - голова Кременчуківської сільської виборчої комісії
Гур’єва Марина Іллівна - Територіальне управління державної інспекції по енергозбереженню в Харківській ...
Ткаченко Михайло Миколайович - Ніжинська нафтогазорозвідувальна експедиція з випробування свердловин ДП ...
Бугайчук Віра Вікторівна - секретар Кременчуківської сільської виборчої комісії
Бодак Валерій В’ячеславович - Відділ продажів Північно-Східного регіону/Управління експрес-продажів ПАТ ...
Малиновський Ростислав Анатолійович - Управління контролю за використанням та охороною земель Державної ...
Карпова Юлія Григорівна - комунальне підприємство «Миколаївка-Новоросійський сількомунгосп»; бухгалтер
Кошелєва Ольга Василівна - Територіальне управління державної інспекції по енергозбереженню в ...
Паньків Ганна Анатоліївна - Калінінська сільська рада Першотравневого району Автономної Республіки Крим
Заровський Валентин Віталійович - На час вчинення злочину: провідний спеціаліст - державний інспектор з ...
Бурак Володимир Олегович - На час вчинення злочину: старший державний інспектор відділу охорони водних ...
Кульчинська Надія Богданівна - На час вчинення злочину: секретар Петриківської сільської ради
Трач Михайло Стефанович - Директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ...
Форостянко Петро Іванович - с. Ропотуха Уманського району
Палійчук Василь Антонович - Нижньоберезівське лісництво Косівського РП “Райагроліс”; майстер лісу
Карпук Анатолій Володимирович - Лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи № 22 в м.Львові; завідувач
Лозбень Віктор Вікторович - Переписька сільська рада; сільський голова
Клименко Віктор Петрович - ТОВ «Екокорн»; директор
Марухлинич Ольга Михайлівна - Кольчинська селищна рада; секретар селищної ради
Карач Віктор Зіновійович - виконавчий комітет Миргородської міської ради; керуючий справами
Біланів Василь Ярославович - не працює
Кукушкин Олег Ігорович - Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Північне Сяйво»; директор
Гафарова Сундуз Ебазаровна - ТОВ «Сакський комбінат побутового обслуговування»; головний бухгалтер
Ворона Галина Миколаївна - Кальченківська сільська рада Білопільського району; сільський голова
Добедіна Марія Миколаївна - Прудовськасільська рада Совєтького району АР Крим; сільський голова
Рудий Сергій Михайлович - Служба господарського забезпечення державного підприємства України ...
Мельник Леся Петрівна - Липовецька районна СЕС; помічник санітарного лікаря
Табачук Анатолій Петрович - Перший відділ Державної виконавчої служби Луцького міського управління ...
Литвин Аркадій Іванович - Луцький РВ УМВС України; дільничний інспектор міліції (ДІМ)
Гетьманський Богдан Євгенович - селищниий голова; Лопатинська селищна рада Радехівського району
Дегтяр Олексій Олегович - Київське РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області; тимчасово виконуючий ...
Василенко Сергій Павлович - Майстерська дільниця № 1 Порошківського лісництва ДП «Перечинське ЛГ»; ...
Давимука Олексій Іванович - Відділ оренди регіонального відділення Фонду Державного майна України по ...
Коник Валентина Борисівна - Довжицька сільська рада Золочівського району; голова
Харченко Євген Ігоревич - сектор дільничних інспекторів міліції Новокаховського МВ УМВС України в ...
Баран Петро Тадейович - Теребовлянська районна державна лікарня ветеринарної медицини; лікар І категорії
Трофимчук Василь Миколайович - ТОВ “Газтех”; заступник директора
Бенецький Володимир Валерійович - фізична особа – підприємець
Кміть Марія Василівна - Козівська районна державна насіннєва інспекція; провідний агроном
Сухоставська Тетяна Миколаївна - Головне Харківське обласне управління у справах захисту прав ...
Палямар Зоя Василівна - Горинська сільська рада; секретар
Дригуля Володимир Карпович - Зеленська сільська рада Ковельського району; сільський голова
Приступа Володимир Іванович - Управління головного архітектора Ялтинської міської ради; Начальник ...
Обручев Ігор Володимирович - Відділ митної варти Кримської митниці; Заступник начальника.
Меленний Віталій Володимирович - ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» фабрика № 1; Начальник технологічної ...
Щербакова Анна Омелянівна - Жовтнева районна рада в м. ...
Бакай Олексій Миколайович - ТОВ "Перспектива Інвестмент"; Директор по житлово-комунальному ...
Гушло Дмитро Миколайович - Одеська виправна колонія № 14; начальник відділення соціально-психологічної ...
Карпінський Станіслав Йосипович - Червоноармійська районна державна адміністрація Житомирської області; ...
Свида Владислав Михайлович - Червенівська ЗОШ І-ІІ ступенів Мукачівського району; директор.
Скиртач Віталій Олексійович - Комунальне підприємство «Марківський комунальник»; начальник.
Куля Олексій Петрович - ТОВ «Транс –Уж»; директор.
Федорук Володимир Петрович - Боложівська сільська рада; голова.
Шумов Олександр Юрійович - КП «Старобільськтепло"; водій.
Богомаз Олександр Іванович - Яланецька сільської ради Вінницької області; голова сільської ради
Бондаренко Олег Вікторович - ПП
Брунцвик Михайло Федорович - Філія «Воловецьспецдержлісгосп»; майстер лісу.
Монастирецький Василь Дмитрович - Надвірнянська районна рада Івано-Франківської області; депутат.
Мілевський Мирослав Євгенійович - ДАІ з обслуговування адміністративної території Кам’янського району ...
Поплавський Руслан Григорович -
Барабаш Тетяна Іванівна - Дунаєвецька центральна районна лікарня; лікар – кардіолог
Олійник Станіслав Григорович - Державна інспекція з карантину рослин по Черкаській області; начальник
Гафінчук Олександр Євгенович - ДП «Сокирянське лісове господарство»; старший майстер лісу
Бєліков Руслан Вікторович - Ковельська міжрайонна Державна податкова інспекція; заступник начальника ...
Міхрабов Абдул Магомедович - Лютівська сільська рада Золочівського району; сільський голова
Сугак Віктор Васильович - Охтирська районна державна адміністрація; голова районної державної ...
Сандюк Вікторія Володимирівна - Державна міська лікарня ветеринарної медицини м. Южне; лікар
Туряниця Михайло Михайлович - Майданське лісництво Державного підприємства «Мукачівське лісове ...
Алєксєєв Олександр Анатолійович - Приватний підприємець по наданню юридичних послуг; адвокат
Дацюк Микола Семенович - Приватне підприємство “Навчально-курсового комбінату “Професіонал-Фаст”; ...
Галанський Генадій Олександрович - Докучаєвська міська рада Донецького області; депутат.
Філіпішин Максим Михайлович - Державна автомобільна інспекція; начальник відділення
Коваль Ірина Якимівна - ПП «Оскар Юрохорона»; директор
Рогозін Володимир Олександрович - Держенергонагляд у Донецькій області; державний інспектор з ...
Богданов Олексій Володимирович - Чернігівський РВ ГУМВС України в Запорізькій області; дільничний ...
Братков Віталій Павлович - Хмельницьке РЕМ ПАТ "Хмельницькобленерго"; начальник дільниці №4
Мартинюк Михайло Михайлович - Городенківське РВ УМВСУ в Івано-Франківській області; міліціонер ізолятора ...
Кібкало Михайло Вікторович - ФГ «Слобожанське»; голова
Грачов Михайло Олександрович - ДПС ВДАЇ м. Євпаторія при УДАЇ ГУ МВС України в АРК; інспектор.
Паламарчук Сергій Тимофійович - ТОВ «Скант»; директор
Євтеєв Анатолій Борисович - Комунальне підприємство «Керуюча компанія Калінінського району міста ...
Сарахман Анатолій Геннадійович - СКР ЛВ на ст. Стрий УМВС України на Львівській залізниці; оперуповноважений
Святецький Віктор Іванович - ВДВС Сквирського РУЮ Київської області; державний виконавець
Полівода Олександр Миколайович - Станично-Луганський РТМО; заступник головного лікаря по експертизі ...
Саприкіна Марина Юріївна - Окремий підрозділ «Кримського факультету Київського Національного ...
Рудак Олександр Євгенович - Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області. ...
Єрмак Денис Миколайович - Горлівське ГУ ГУМВС України в Донецькій області; Інспектор патрульної служби ...
Котенко Юрій Миколайович - Богунський РВ (м. Житомир); дільничий інспектор міліції відділу дільничних ...
Аблялімов Рустем Эмінович - ПП «Эльдар»; директор
Рябуха В'ячеслав Вікторович - Сватівський РВ ГУМВС України в Луганській області; участковий інспектор.
Кривенець Руслана Василівна - Комунальна організація "Дитячо-юнацька спортивна школа м. ...
Акопян Лариса Григорівна - ДПІ в Приморському районі м. ...
Малахов Олександр Сергійович - Гагарінський РВ УМВС України в м. ...
Скринник Дмитро Анатолійович - КПЦ енергоремонтного цеху ВАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський ...
Колесник Петро Васильович - Відділ земельних ресурсів в Синельниківському районі Дніпропетровської ...
Устюжанін Віталій Петрович - Державне Підприємство Міністерства Оборони України «Сакський центральний ...
Яковенко Алла Федорівна - Торезька філія Донецького обласного державного автомобільного навчального ...
Метолапов Ігор Миколайович - Донецька міська лікарня ветеринарної медицини; провідний лікар-епізоотології
Кудрявих Галина Андріївна - Часовоярське виробничо ремонтно-житлове підприємство; Директор
Айібов Намік Велібек огли - КФГ «Рафіда»; Голова й засновник
Гречаний Віктор Петрович - ТОВ "Чугуївске районне ремонтно-експлуатаційне підприємство"; директор
Іванова Олена Василівна - КП «Ровеньківське бюро технічної інвентаризації» Ровеньківської міської ради ...
Желонкін Олексій Сергійович - Військова частина 3014. ...
Лавренко Іван Дмитрович - ТОВ «Фєшен плюс».; Директор
Федорчук Людмила Олексіївна - Закарпатське регіональне управління комерційного банку “ПриватБанк”; ...
Улічкін Валерій Олександрович - Горлівська державна міська лікарня ветеринарної медицини; авідувач ...
Калістратов Олексій Петрович - ПП «ГСВК-Сервіс»; Генеральний директор
Волчков Сергій Анатолійович - Державне підприємство «Одеський морський торговельний порт»; Змінний ...
Данилов Віталій Ілліч - Одеська національна морська академія; доцент кафедри «Судноводіння на морських і ...
Бубникович Олександр Іванович - ПП «Степове»; генеральний директор
Міщенко Тетяна Олександрівна - Нижнянське сільське споживче товариство; голова правління
Головко Артем Павлович - Сектор ДІМ Шахтарського МВ УМВС в Донецькій області.; Дільничий інспектор міліції.
Семашко Андрій Борисович - Роксоланівська сільська рада; голова
Чуркін Микола Петрович - ОП «Шахта ім. Космонавтів»ГП «Ровенькиантрацит»; Заступник начальника ділянки ...
Мараховська Алла Борисівна - Куп'янська районна державна адміністрація Харківської області; начальник ...
Березіна Ірина Михайлівна - Держкомзем в м. Судак АР Крим; заступник начальника відділу
Саламатін Руслан Анатолійович - Приморске территориальне відділення банку «Аваль».; Начальник.
Шевченко Роман Михайлович - в/ч А 1451; командир роти матеріального забезпечення
Солодовніков Віктор Сергійович - «48 Завод залізничної техніки»; заступник начальника державного ...
Смірнова Лариса Василівна - Донецький професійний будівельний ліцей; заступник директора.
Вороний Олександр Олександрович - Червономаяцька сільська рада Бериславського району Херсонської ...
Шабанов Микола Володимирович - Відділення ДТП ВДАІ м.Євпаторія при УДАІ ГУ МВС України в АР Крим; інспектор
Нерсесян Андрій Ованесович - Травматологічний кабінет хірургічного відділення комунальної установи ...
Гриценко Валентина Миколаївна - Державний заклад «Козятинська лінійна санітарно - епідеміологічна ...
Сорочан Олександр Віталійович - (Іллічівський морський рибний порт) Одеська регіональна служба ...
Олексієвець Григорій Тимофійович - ст.Сарни Управління МВС України на Львівській залізниці; перший ...
Шатохіна Галина Вікторівна - Новодачинська сільська рада Павлоградського району; голова.
Кіцан Георгій Васильович -
Галковський Микола Федорович - Інспекція судноплавного й портового нагляду Кримського регіонального ...
Єфіменко Маргарита Володимирівна - Управління Пенсійного фонду України в Жовтневом районі м. ...
Сергієнко Тамара Миколаївна - Канівщинська сільська рада Прилуцького району; секретар.
Худик Олександр Анатолійович - СКП «Саксагань» П’ятихатського району; директор
Костюк Юрій Григорович - Козятинська районна державна лікарня ветеринарної медицини; провідний ...
Коваль Андрій Володимирович - Межівський РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області; начальник сектору ...
Бруссо Мирослав Ілліч - Відділ служби міжнародних автомобільних перевезень «Тиса»державного ...
Попович Іван Анатолійович - зенітно-ракетний взвод роти вогневої підтримки військової частини В0377; ...
Марусяк Олександр Любомирович - Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області; провідний ...
Гребіник Олександр Вікторович - Районний комунальний заклад «Тростянецька ДЮСШ»; директор
Муравльов Юрій Іванович - ЗОШ I-II ступенів №3; в.о. директора
Рурак Василь Сільвестрович - Адміністративна комісія Дубівецької сільської ради; голова
Дідух Дмитро Георгійович -
Горват Юрій Андрійович - Монастирецька сільська рада; сільський голова
Надточій Олександр Леонідович - Приватне підприємстве «Еталон-Буд»; головний інженер.
Гладких Євген Миколайович - Середино-Будська районна санепідстанція; в.о.начальника головного лікаря
Бабій Павло Пилипович - Кальненська сільська рада; сільський голова
Васильєв Сергій Дмитрович - м. Хотин Хотинського району Чернівецької області; архітектор
Лотоцький Ігор Іванович - Крилосівська сільська рада; виконував обов’язки сільського голови с. Крилос
Мельников Олександр Олександрович -
Грига Микола Георгійович - Вижницька районна організація Українського товариства мисливців та рибалок; ...
Кононенко Ірина Сергіївна -
Жолобович Ольга Василівна - Тячівський професійний ліцей; завідувач філії
Ілащук Віктор Миколайович - Рухотинське лісництво ДП «Хотинський лісгосп»; майстер лісу.
Назаренков Андрій Анатолійович - Вузлова лікарня на ст. Слов’янськ ДП «Донецька залізниця»; Лікар терапевт
Коломієць Аліса Анатоліївна - КЛПЗ «Міська лікарня №1»; виконуюча обов'язки головного лікаря
Костромцов Ігор Миколайович - Малоріченська сільська рада; голова.
Данилюк Микола Миколайович - Гур’ївська сільська рада; сільський голова
Матвійчук Валерій Онуфрійович - Державне підприємство «Кам’янець-Подільське лісове господарство»; ...
Гура Микола Євгенович - Державна інспекції з контролю якості лікарських засобів в м. ...
Чубич Сергій Анатолійович - СКР Комунарського РВ ЗГУ ГУМВС України; Оперуповноважений
Живодерова Олена Миколаївна - Республіканський навчальний заклад «Євпаторійська загальноосвітня ...
Левчук Богдан Анастасієвич - Керченська міська державна лікарня ветеринарної медицини на переробних ...
Свистак Олександр Михайлович - Відділ продажу роздрібних продуктів Мукачівського відділення №2 ...
Іващенко Юрій Петрович - Печенізький районний суд Харківської області; суддя
Холявко Віра Никифорівна - СП «Шахта «Єнакіївська»; головний бухгалтер
Шельвах Віктор Юліанович - Колективне підприємство "Трест Національний"; заступник директора
Нискогуз Богдан Миколайович - Старосамбірське районне управління юстиції; заступник начальника – ...
Хіля Сергій Вікторович - військова частина А 4249; помічник начальника частини матеріально-технічного ...
Вамош Іван Юрійович - Берегівське РВ УМВС України в Закарпатській області; старший дільничний інспектор ...
Ткаченко Ольга Володимирівна - Голопристанська дитячо-юнацька спортивна школа; заступник директора
Роман Наталія Вікторівна - ТОВ «Стоматологічна поліклініка»; головний бухгалтер
Хорошева Галина Юріївна - Комунальне підприємство «Злагода»; директор
Бабіч Микола Іоновича - Горлівська виконавча дирекція з ліквідації шахт ДП «Донвуглересруктуризація»; ...
Єлістратова Людмила Степанівна - Челядіновська сільська рада; сільський голова
Панченко Олександр В’ячеславович - Військова частина А2238. ...
Чехович Петро Михайлович - Сільська рада с. Гаї Розтоцькі Зборівського району Тернопільської області; ...
Карачевцев Ігор Михайлович - військова частина 3012; молодшим помічник начальника
Краснощоков Віктор Семенович - Відділ північно-східної регіональної інспекції Управління виконання ...
Бульбаков Євген Олександрович - Відділ державної виконавчої служби Зіньківського районного управління ...
Павлюк Віталій Миколайович - митний пост «Велика Писарівка»Сумської митниці; головний інспектор
Матузна Галина Василівна - Осоївська сільська рада Краснопільського району Сумської області; головний ...
Федишин Ольга Степанівна - Сільсько-господарське ТзОВ «Вільна Україна»; голова
Локацький Володимир Микитович - СДІМ Кременецького РВ УМВСУ в Тернопільській області; дільничий інспектор
Грицай Любов Володимирівна - Гологірська сільська рада Золочівського району Львівської області; голова
Бєлопольський Ігор Михайлович - Державний комунальний заклад «Навчально-виробниче автогосподарство ...
Сенченко Валерій Миколайович - СФГ «Красноградське РТП» та ВАТ «АФ «Насіння-Красноград»; голова та голова ...
Боличева Валентина Миколаївна - Будищенська сільська рада; землевпорядник
Балабойко Сергій Олександрович - Нововоронцовське РВ УМВС України в Херсонській області; слідчий
Тімченко Валерій Леонідович - ПП «КанБан Агробуд»; Директор
Писарук Алла Григорівна - Піддубцівська сільська рада; головний бухгалтер
Калишко Євген Євгенович - Неветленфолвівська ЗОШ 1-3 ступенів Виноградівського району; директор
Дзямко Василь Гаврилович - приватний підприємець
Вальчук Сергій Олександрович - Дунаєвецьке відділення №1 кредитної спілки "Центр фінансових послуг"; ...
Тетієвський Віталій Вацлавович - Деснянський РУ ГУМВС України в м. ...
Буша Микола Миколайович - ДПС ГДПС Городнянського відділення Державтоінспекції з обслуговування ...
Ткачук Микола Аркадійович - ПТУ № 25 м.Збараж; директор
Мартиненко Тетяна Яківна - Вузлова лікарня ст. ...
Сліпий Володимир Іванович - Тетіївська МДПІ; завідувач сектору погашення прострочених податкових ...
Прохоров Олександр Анатолійович -
Лисенко Світлана Анатоліївна - Липоводолинська районна державна адміністрація; начальник відділу ...
Богдан Володимир Іванович - Ліквідаційна комісія АТЗТ «Вільховатське» в с. ...
Романенко Володимир Вікторович - ПП «Вигл-Мак»; директор.
Саушев Владислав В'ячеславович - Запорізьке регіональне управління ПАТ КБ «Надра»; менеджер по роботі з ...
Погуральський Максим Борисович - Київський РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області; дільничний ...
Митрофанов Георгій Васильович - Олексіївська сільська рада Первомайського району Харківської області; ...
Крушельницька Ірина Миколаївна - Державне підприємство «Український науково-дослідний інститут ...
Литвинчук Володимир Васильович - Ходорківське лісництво ДП «Попільнянське лісове господарство»; майстер ...
Іщук Катерина Григорівна - Київська міська клінічна лікарня №7; заступник головного лікаря.
Бєльська Майа Володимирівна - Фермерське господарство «Зелена Хвиля»; голова.
Ковалюх Василь Миколайович - Бахмацький районний суд; суддя.
Масир Ярослав Іванович - Козівська сільська рада; голова.
Харченко Анатолій Георгійович - Кагарлицький районний військовий комісаріат; головний спеціаліст.
Шевчук Олексій Панасович - Зборівська міська рада Тернопільської області; Міський голова
Лихолат Сергій Володимирович - Козівської МДПІ; завідувач сектору погашення прострочених податкових ...
Слобода Роман Йосипович - Філія концерну «Техвоєнсервіс»«99 автомобільна ремонтна база»; директор.
Безсмертний Олександр Олексійович - Управління Державної інспекції з контролю за використанням та ...
Мотре Марія Василівна - Топчинська сільська рада Тячівського району; головний бухгалтер.
Богач Галина Федорівна - Македонська сільська рада Миронівського району Київської області; головний ...
Гандюхін Юрій Миколайович - Військова частина А 1915 Збройних Сил України; начальник служби з тилу.
Науменко Олександр Сергійович - Державна санітарно-епідеміологічної служби України; помічникик ...
Сімонов В’ячеслав Іванович - Джанкойське управління водного господарства Рескомводгоспу в АР Крим; ...
Гудкова Олена Миколаївна - ПО «Керчрибпром»; заступник начальника відділу роботи з плавскладом ...
Шевчук Дмитро Петрович - Військова частина А2076; заступник командира взводу.
Безкоровайний Андрій Григорович - Сущинська сільська рада Теребовлянського району Тернопільської ...
Фрик Володимир Степанович - Івано-Франківський МВ УМВСУ; дільничний інспектор міліції відділу дільничних ...
Гузь Олександр Віталійович - Сектор організації профілактичної роботи інспекції з особового складу ГУ ...
Довбня Тетяна Степанівна - Оляницька сільська рада Тростянецького району Вінницької області; голова.
Чихленко Віктор Михайлович - філія Концерну «Техвоєнсервіс»«Логістик; тимчасово виконуючий обов»язки ...
Пахалюк Олег Васильович - виконавчий комітет Гресівскої селищної ради
Якименко Петро Васильович - Кіровської сільської рада Токмацького районуЗапорізької області; Голова ...
Губська Єльміра Сулаіманівна - Миколаївської лікарської амбулаторії; лікар загальної практики - сімейний ...
Мусаєв Нізамі Ісрафілійович -
Голуб Тетяна Миколаївна - Комунальне підприємство “Прилукитепловодопостачання”; головний бухгалтер
Тащук Валентин Танасійович - КП Сторожинецьке районне Бюро технічної інвентаризації; начальник
Ступак Віктор Григорович - голова Рукшинської сільської ради Хотинського району Чернівецької області
Костенко Олександр Вікторович - Мартинівський навчально - виховний комплекс; директор
Єременко Марія Анатоліївна - Відсутні дані
Дутка Михайло Мар’янович - відділ режиму і охорони Ковельської виховної колонії
Ліпич Анатолій Григорович - безробітний
Цимбалістий Василь Андрійович - Слобідко – Смотрицька сільська рада; Сільський голова
Любчик Світлана Петрівна - КП «Любешівський ринок»
Кличко Анатолій Борисовича - сектор митного офрмлення№1 відділу митного оформлення №2 Ягодинської митниці
Матійчук Валерій Володимирович - ВДСБЕЗ ХМУ УМВС України в Херсонській області; старший оперуповноважений
Недобер Сергій Миколайович - начальник Нижньосірогозької міжрайонної державної податкової інспекції
Самородова Людмила Миколаївна - Великобурлуцькацентральна лікарня; лікар фтизіатр
Безсмольна Валентина Василівна - відділення гігієни харчування ДЗ «Саксаганська районна ...
Гонтар Станіслав Борисович - Сектор ДІМ Куп`янського МВ ГУ МВС України в Харківській області; дільничий ...
Юрчик Сергій Степанович - Управління ветеринарної медицини в Софїївському районі; державний інспектор
Колодяжний Сергій Вікторович - ПС ЛВ на ст. Лозова УМВС України на Південній залізниці; інспектор ПС взводу
Здесенко Андрій Петрович - КЗ ОЗ “Криворізька центральна районна лікарня”; лікар-ортопед-травматолог
Василенко Сергій Анатолійович - Регіональне відділення Фонду державного майна України в АР Крим та м. ...
Бобко Роман Володимирович - Бучацький РВ УМНС України в Тернопільській області; начальник
Бубело Марія Степанівна - Збаразький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; директор
Пирог (Пиріг) Михайло Михайлович - Зборівський районний будинок культури; директор
Шевчук Олег Степанович - Плосківська ветеринарна дільниця ветеринарної медицини; Завідуючий ...
Кирилліна Тетяна Павлівна - відділення комунальної гігєни Червоногвардійської районної санітарно - ...
Горохівський Андрій Євстахович - Раковецьке лісництво ДП “Кременецький лісгосп” Тернопільської ...
П'ятов Олег Володимирович - приватний підприємець
Корнійчук Віктор Миколайович - Прислуцька сільська рада Березнівського району Рівненської області
Корнійчук Ростислав Анатолійович - головний спеціаліст, головний державний інженер - інспектор по ...
Власюк Петро Феодосійович - Корецька районна санітарно-епідеміологічна служба; помічник санітарного ...
Найдіна Олена Миколаївна - відділ персоніфікованого обліку інформаційних систем та мереж УПФУ Київського ...
Ленчук Сергій Михайлович - Буська міська рада; заступник голови
Кневець Віктор Семенович - Амбулаторія станції Кіровоград ДЗ « Вузлова лікарня станції Помічна "ДП" ...
Степаненко Андрій Сергійович - командир пожежної роти військової частини А0981
Шаповалов Юрій Іванович - не працює
Скачок Лариса Петрівна - ТОВ «Луганське енергетичне об`єднання»; заступник начальника Ровеньківської ...
Хохлач Олена Валеріївна - Поліклінічне відділення КУ «Кремінське РТМО»; медична сестра
Ковалевич Роман Миколайович - Військова частини 1562; старшина електромоторної команди катера морської ...
Тим'як Михайло Богданович - начальник медичного пункту військової частини А1349
Слівінський Василь Іванович - Військова частина 4114; На момент вчинення правопорушення: військовослужбовець
Бакуца Борис Васильович - Білгород-Дністровська виконавча дирекція Одеського обласного відділення ...
Кучінка Сергій Анатолійович - На момент вчинення правопоуршення: головний спеціаліст відділу у справах ...
Козачук Дмитро Володимирович - Відділення соціально-психологічної служби Жовтоводської виправної ...
Подольська Ольга Володимирівна - Санітарно-епідеміологічна станція Малиновського р-ну м. ...
Гончарук Лідія Григорівна - Корнинська селищна рада Попільнянського району Житомирської області
Ільїна Світлана Анатоліївна - Вишнівська сільська рада Татарбунарського району Одеської області
Драна Олена Петрівна - відділ Державної виконавчої служби Комінтернівського районного управління ...
Дік Юрій Едуардович - Запорізька рота батальйону забезпечення громадського порядку та супроводження ...
Парубець Анатолій Миколайович - завідуючий учбовою частиною автомобільної школи Запорізького міського ...
Гусєва Наталія Миколаївна - Державна податкова інспекція в Приморському районі Запорізької області; ...
Ананьєв Михайло Геннадійович - Державна податкова інспекція в Оріхівському районі; старший державний ...
Голяк В'ячеслав В'ячеславович - Одеська державна інспекція промислової безпеки й охорони праці в хімічній ...
Сирікова Елла Іванівна - фізична особа-підприємець
Ойкіна Лілія Лулинівна - Гагарінської районної державної адміністрації м. ...
Чукаєва Віра Вікторівна - Трохимівська сільська рада
Плиско Павло Євгенійович - «Сеньківка» державне підприємство“Служба міжнародних автомобільних ...
Колесник Сергій Борисович - фізична особа - приватний підприємець; приватний підприємець
Бортко Валентин Валентинович -
Балацький Ігор Дмитрович - Плисківське лісництво ДП «Іллінецького лісового господарства»; майстер лісу
Шевчук Ігор Тарасович - ПП "Енергоресурси"; директор
Шамота Валерій Миколайович - начальник зв’язку штабу військової частини А0593
Гніденко Сергій Миколайович - Військова частина 3011; командир стрілецької роти
Шуста Іван Михайлович - Філія "Воловецьдержспецлісгосп" ГДСЛАП "Закарпатагроліс"; головний ...
Кукуль Руслан Михайлович - На час вчинення корупційного злочину: старший державний виконавець РВ ДВС ...
Мелешко Андрій Миколайович - провідний спеціаліст-державний інспектор з карантину рослин по Запорізькій ...
Горб Григорій Іванович - Сторчівська сільська рада Новомиколаївського району Запорізької області
Клепчев Дмитро Васильович - Ганнівська сільська рада Приазовського району Запорізької області
Гурін Андрій Олексійович - Керченське відділення відособленого підрозділу «Госэнергонагляду у ...
Сокольвак Юрій Вікторович - начальник Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління ...
Гончар Іван Анатолійович - На момент вчинення злочину: завідуючий відділом по незаразних хворобах і ...
Гайваненко Олександр Вікторович - УДАІ УМВС України в Миколаївській області; інспектор ...
Вишар Петро Григорович - Державне підприємство «Гожулівська дослідна біологічна фабрика»; головний ...
Мустяца В’ячеслав Павлович - На час вчинення злочину: заступник директора комунального підприємства ...
Семенюк Ганна Павлівна - На час вчинення злочину: головою Вілійської сільської ради Острозького району ...
Топчеєв Андрій Вікторович - На час вчинення злочину: інспектор дорожньо-патрульної служби Сумського ...
Здойма Олександр Васильович - На час вчинення злочину: директорТОВ "Суми-Агропродсервіс"
Зуєва Наталія Олександрівна - На час вчинення правопорушення: лікар-терапевт дільничного терапевтичного ...
Висікан Наталія Григорівна - Захарівська сільська рада
Сєлін Роман Анатолійович - фізична особа - приватний підприємець; підприємець
Колесніков Володимир Олексійович - непрацюючий
Ульченко Георгій Васильович - В/Ч 3027 ГУ ВВ МВС України (спецпідрозділ «Барс»); командир роти спеціального ...
Бондар Лідія Семенівна - КУ «Кремінське РТМО»; лікар-психіатр
Нисторук Микола Олексійович - На момент вчинення злочину: сільський голова с. ...
Климко Іван Ількович - Печеніжинське лісництво ДП «Коломийський лісгосп"; майстер лісу
Крижанівська Олена Миколаївна - КП «Вигодянський сількомунгосп «Водограй»; заступник директора - контролер
Марик Олександр Олександрович - тимчасово не працюючий
Біла Катерина Андріївна - "Центральна клінічна лікарня № 4 по Заводському району"; врач-інтерн
Павлуненко Руслан Олександрович - начальник відділення соціально-психологічної служби відділу ...
Ульянов Ігор Євгенович - Головний відділ податкової міліції ДПІ в м. Ялта
Грунько Сергій Анатолійович - приватний підприємець
Бродський Вадим Леонідович - Територіальна державна інспекція праці в м. ...
Терещенко Микола Миколайович - "Сеньківка" державне підприємство "Служба міжнародних ...
Руденко Лариса Василівна - На момент вчинення правопорушення: керівник апарату Білгород-Дністровскької ...
Карнаух Валерій Ісайович - ЗАТ «Елекомс»; На момент вчинення злочину: голова правління
Якимлюк Віталій Іванович - Залізнична станція «Ягодин»; На момент вчинення правопорушення: провідний ...
Павловський Василь Сергійович - Інгулецьке РВ Криворізького МУ ГУМВС України в Дніпропетровській ...
Чумак Ганна Олександрівна - ФП Краснолиманський ЦРЛ №3-КА; На момент вчинення правопорушення: виконувала ...
Югас Ласло Яношович - Оросіївська сільська рада Берегівського району
Ревуцька Наталія Владиславівна - ДЗ "Бердянська міська санітарно-епідеміологічна станції Запорізької ...
Ванджурак Юрій Іванович - начальник Верховинського районного відділу Івано-Франківської регіональної ...
Шитря Андрій Володимирович - Добровеличківське відділення Новоукраїнської МДПІ; На час вчинення ...
Аврамук Юрій Адамович - Рівненська рота ДПС для ОДДЗ УМВС України в Рівненській області; На час вчинення ...
Крилов Валерій Петрович - начальник складу військової частини А 4302 смт. ...
Клясінський Володимир Йосипович - На час вчинення злочину: головою Острівської сільської ради
Сендецький Богдан Михайлович - директор МП «Подолянка»
Мороз Дмитро Анатолійович - заступник директора Департаменту ветеринарної медицини Державної ...
Бойко Олена Олегівна - ТОВ “Біко Фукс”; директор
Томко Олександр Володимирович - Головне Державне управління охорони, використання і відтворення водних ...
Пилипко Іван Дмитрович - Старожадівська сільська рада; голова
Мартинюк Людмила Миколаївна - Лановецька КЦРЛ з експертизи; заступник головного лікаря
Давидов Микола Петрович - Комунальне підприємство Охтирської міської ради «Охтирське міжрайонне бюро ...
Боднар Володимир Павлович - Білівська дільниця ветеринарної медицини в Чортківському районі; завідуючий
Ісаченко Галина Іванівна - Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради ...
Хома Сергій Миколайович - «УкрНДІ «Ресурс»; заступник генерального директора
Ружицький В’ячеслав Григорович - інспектора ДПС; відділення ВДАІ по обслуговуванню адміністративної ...
Буравка Ярослав Олександрович - не працює
Горват Йосип Карлович - Берегівська філія «Береговодержспецлісгосп» Головного державного ...
Кацюба Роман Васильович - Городоцьке РВ УМВС України у Львівській області; начальник відділення ...
Криворотенко Анатолій Віталійович - Полтавський міський будинок культури; директор
Романюта Микола Васильович - Ісковецька сільська рада Лубенського району Полтавської області; сільський ...
Пуцак Михайло Володимирович - Війницька сільська рада Млинівського району; сільський голова
Левосюк Володимир Миколайович - Лобачівське лісництво ДП «Горохівське ЛМГ»; лісничий
Ткач Володимир Остапович - Управління Держкомзему у Сколівському районі; начальник
Межерицька Людмила Іванівна - Евпаторійська міська організація «Суспільство сприяння обороні України»; ...
Сарбаш Лариса Дмитрівна - Донецький державний університет економіки й торгівлі ім.М. ...
Костін Роман Анатолійович - Білгород-Дністровський МВ ГУМВС України; старший оперуповноважений сектору ...
Пишук Галина Євгеніївна - Столинсько-Смолярська сільська рада; головний бухгалтер
Христук Ольга Володимирівна - Менчільське лісництво державного підприємства «Осмолодське лісове ...
Серба Роман Романович - Маначинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Волочиська районна рада шостого скликання; ...
Плевако Григорій Васильович - Головне управління Держкомзему у Київській області; начальник управління ...
Бондаренко Тетяна Федорівна - Кузнецовська сільська рада Розівського району Запорізької області; голова
Степков В'ячеслав Михайлович - Кіровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства ...
Маркелов Дмитро Ігорович - Абонентська служба Горлівських регіональних електромереж Центральні ...
Родченко Анатолій Іванович - Кіровська міська рада; перший заступник Кіровського міського голови
Андрійчук Михайло Степанович - Бершадська експлуатаційна дільниця Тульчинського міжрайонного ...
Скрипкару Сергій Дмитрович - Чернівецький прикордонний загон; старший технік - начальник електросилових ...
Іванов Ігор Владиславович - Військова частина А1727; начальник команди сторожової охорони - начальник зміни
Рузак Петро Макарович - Горохівська районна рада; депутат
Бруско Аліса Іванівна - Волочиська районна філія державного підприємства "Хмельницький регіональний ...
Комишанська Вікторія Валеріївна - Тростянецьке відділення Охтирської ОДПІ; старший державний інспектор ...
Лисенко Володимир Миколайович - Відділ митного оформлення «Тополі» митного поста «Куп'янськ» Харківської ...
Прийдун Іван Степанович - ПрАТ «Козівське автотранспортне підприємство 16146»; голова правління
Толстошеєва Валентина Сергіївна - Староварварівська сільська рада; депутат.
Шапошникова Олена Вікторівна - ТОВ «Астарта»; директор.
Смірнов Олександр Ігорович - СКР Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області; оперуповноважений
Граматік Петро Іванович - Веселодолинська сільська рада; голова
Фокшик Микола Володимирович - Вижницьке районне Управління МНС України в Чернівецькій області; начальник ...
Волошина Людмила Анатоліївна - Маяківська сільська рада; депутат.
Костіна Тетяна Миколаївна - Антонівська сільська рада Скадовського району Херсонської області; депутат ...
Брунченко Оксана Петрівна - Консультативна поліклініка обласної дитячої клінічної лікарні; завідуюча ...
Напханенко Ігор Володимирович - ТОВ «ЕНЕРГІЯ»; директор.
Ходак Віктор Павлович - Серебрянська сільська рада; голова
Костюченко Олександр Тарасович - Садівниче товариство «Мічуринець»; голова
Бундик Олександр Олександрович - Відділ містобудування, архітектури, індустрії будівельних матеріалів ...
Гузь Ігор Васильович - технічна частина в/ч А 2656; інженер– помічник начальника автомобільної служби
Окладніков Іван Семенович - Центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області; ...
Компанієць Іван Петрович - Степанківська сільська рада Черкаського району; Депутат і член постійної ...
Швець Дмитро Михайлович - Ждановської ВК № 3 УДПтСУ в Донецькій області; молодший інспектор відділу ...
Каванда Юрій Дмитрович - Свердловська сільська рада; Голова
Довбиш Микола Йосипович - Чернігівський обласний Державний центр експертизи сортів рослин з державною ...
Драгун Василь Анатолійович - Городнянський районний відділ Управління Держтехногенбезпеки в ...
Шевчук Василь Євгенович - Бужанівська сільська рада; голова
Литвин Микола Володимирович - ПП «Литвинбуд»
Дідух Христина Йонасівна - ЖЕО № 6; в.о. інспектора відділу кадрів
Гоман Станіслав Олександрович - Підлиманська сільська рада; депутат
Гуришкін Володимир Матвійович - Відділ з питань фізичної культури та спорту Краматорської міської ради; ...
Федорчук Іван Миколайович - Красноїлівське лісництво Верховинського районного лісгоспу; майстер
Колодій Віталій Олександрович - Нижньоволовецьке лісництво ДП «Воловецьке ЛГ»; майстер лісу 1-ї ...
Маховик Ігор Федорович - ПП «Ремесленик-2005»; директор
Гринів Іван Юрійович - Микитинецька сільська рада; депутат
Зайцев Станіслав Олександрович - ПС БПС Криворізького міського управління УМВС України в ...
Заноз Віталій Іванович - СВ Переяслав-Хмельницький МРВ ГУМВС України в Київській області; старший слідчий
Пелипко Микола Миколайович - фізична особа-підприємець
Майор Роман Костянтинович - Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області; начальник
Єрохова Тетяна Михайлівна - Славутицька міська рада; спеціаліста 1 категорії сектору з питань тарифів та ...
Баль Дмитро Павлович - ТОВ СК «Атлант»; Директор
Лушпа Наталія Іллівна - Шабельківська селищна рада та ДНЗ №32; депутат селищної ради та вихователь ДНЗ
Новіцька Ольга Олександрівна - Центр поштовому зв'язку № 4 Донецької дирекції Українського державного ...
Мельник Раїса Гарифівна - ЖБК «Індикатор-12»; головний бухгалтер
Кутикіна Клавдія Миколаївна - Львівська митниця; заступник начальника
Дейнега Альона Володимирівна - ВДВС Розівського РУЮ; в.о. начальника
Губанов Сергій Михайлович - Приозерненська сільська рада; депутат
Колеснік Олександр Миколайович - Нижньосірогозька райдержадміністрація; завідувач сектору опіки, ...
Хомич Леонід Іванович - с. Воронки; сільський голова
Мдінарадзе Автанділ Мамієвич - Збаразька районна державна адміністрація; голова
Руденко Олександр Іванович - «Новотроїцька районна санітарно-епідеміологічна станція»; лікар з загальної ...
Жаба Іван Іванович - ДП «Міжгірське лісове господарство»; провідний інженер лісокористування
Лук’янчук Віра Миколаївна - Обухівський міськрайонний центр зайнятості; директор
Чеверда Віталій Леонідович - ДПС УДАІ УМВС України в Миколаївській області; старший інспектор взводу ДПС
Панчковський Сергій Борисович - Городнянська районна санітарно-епідеміологічна станція Чернігівської ...
Коломієць Володимир Олегович - Бердянська виправна колонія № 77; молодший інспектор відділу охорони
Солодовник Володимир Васильович - Верхосульська сільська рада; голова.
Кобилянський Григорій Васильович - Бабанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат; директор
Верба Сергій Васильович - КП «Управління по організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, ...
Марценюк Євген Іванович - ПП «Тернопільська фірма «Будівельник»; головний бухгалтер
Луганський Сергій Павлович -
Ковальов Сергій Вікторович -
Глушко Олексій Володимирович - Держтехнагляду облдержадміністрації; заступник начальника інспекції
Бринько Надія Михайлівна - ЗАТ КБ "ПриватБанк"; начальник безбалансового відділення ...
Радкевич Валентина Олександрівна - Тетіївське відділення «Київської міської дирекції»АТ «ІндексБанк»; ...
Познякевич Руслан Володимирович - Крухиничівська сільська рада; сільський голова
Чибісов Леонід Павлович - Київська міська клінічна лікарня № 4; заступник головного лікаря з хірургічної ...
Ліневич Віктор Олексійович - Черняхівська районна державна лікарня ветеринарної медицини; начальник
Гранкін Володимир Іванович - Озерянівська сільська рада; голова
Данилов Руслан Валерійович - ТОВ «Пан-Прогрес»; директор
Ігнатов Віталій Володимирович - ТОВ «Світлобуд»; директор
Черемхівка Степан Дмитрович - Лазарівська сільська виборча комісія Монастириського району; голова
Чмелик Василь Панасович - Управління оперативної служби при УМВС України в Івано –Франківській області; ...
Дзюба Євген Степанович - ФГ «Степ-Форт»; голова
Гелетуха Андрій Григорович - Турійська районна рада; депутат
Кірсанова Тетяна Вікторівна - ТОВ «Торговий будинок «СІГМА-Кіровоград; бухгалтер відділу первинного обліку
Вальчук Сергій Іванович - Санітарно-епідеміологічна станція Жовтневого району м. ...
Поцелуєв Михайло Михайлович - Держкомзем в Щорському районі Чернігівської області; начальник відділу
Максименко Сергій Михайлович - в/ч А0870; старший технік роти матеріального забезпечення
Шаулов Олександр Валентинович - Борзнянська центральна районна лікарня; лікар –нарколог
Нікітіна Світлана Олександрівна - Чапаївська сільська рада; депутат
Дудка Валентина Іванівна - Чепоноська сільська рада; голова
Щербина Микола Григорович - ПВП «Сіріус»; директор
Шкодин Василь Степанович - Бучацька районна санітарно-епідеміологічна станція; лікар з гігієни праці
Форофонтов Валерій Олександрович - КП ЖКС «Пересипський»; Майстер ділянки №1
Цимбалюк Ігор Валентинович - Чернівецький транспортний коледж; завідуючий відділенням колійного ...
Малинюк Анатолій Павлович -
Бурнєвський Анатолій Євгенійович - Митний пост «Дністер»Вінницької митниці; інспектор
Яременко Володимир Павлович - Немирівське лісництво державного підприємства «Іллінецьке лісове ...
Біляч Мирон Володимирович - Буське Міське комунальне підприємство; виконував обов'язки директора
Панкратьєв Сергій Олександрович - ДП «Придніпровська залізниця»; заступник начальника відокремленого ...
Волохова Оксана Вікторівна - КРП «Сімферопольське міжміське бюро реєстрації і технічної ...
Коцура Тетяна Олексіївна - Сульська сільська рада; депутат
Любяна Ірина Олександрівна - Золочівська районна державна адміністрація Харківської області; секретар ...
Кривонос Сергій Степанович - Великописарівське дослідно-наукове відділення Гетьманського національного ...
Сацик Ігор Терентійович - Прокуратура Радивилівського району Рівненської області; прокурор
Велітченко Володимир Леонардович - Криворізький металургійний факультет Національної металургійної ...
Поспєлов Андрій Вікторович - Синельниківський МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області; начальник ...
Романенко Микола Васильович - Державна інспекція з карантину рослин по Полтавській області; провідний ...
Вєнька Богдан Володимирович - Єфремівська сільська рада Первомайського району; депутат
Валашенко Наталія Василівна - Худяківська сільська рада; голова
Савосюк Микола Володимирович - Горностаївське лісництво ДП «Каховське лісове господарство»Херсонського ...
Ловга Ігор Михайлович - Ганьковицьке лісництво ДП “Свалявське ЛГ”; лісничий
Свірідонова Наталія Олександрівна - ТОВ «Агросфера»; директор
Філіппов Іван Володимирович - рота патрульної служби міліції особливого призначення «Суми», ...
Сиволап Зоряна Степанівна - Рівненське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту ...
Ярмоленко Марія Іванівна - Ізмаїльський факультет ОНМА; Декан
Павленко Юрій Анатолійович - Подільське районне управління юстиції у м. Києві; Державний виконавець.
Токаренко Олексій Миколайович - Білозерський РВК Херсонської області; Військовий комісар
Середа Анатолій Миколайович - Фермерське господарство «Агро»; засновник та голова
Іщенко Олександр Сергійович - Управління Державної пенітенціарної служби України у Миколаївській ...
Попович Галина Дмитрівна - Снятинського районного управління юстиції; старший державний виконавець ...
Соколенко Микола Макарович - ЗАТ «Канів-Дніпробуд»; головний інженер
Дударєва Людмила Антонівна - Голова; Рада садівничих товариств масиву «Максимова дача»
Ланчук Сергій Вікторович - Кам'янець-Подільське міськрайонне управління юстиції; державний виконавець ...
Лялька Ігор Іванович - КП «Рогатинське будинкоуправління»; інженер
Бучко Ольга Андріївна -
Марценюк В'ячеслав Петрович - Шевченківська районна у м. ...
Окунь Наталія Миколаївна - Ємилівська сільська рада; депутат
Волошина Світлана Іванівна - ДЗ «Знам’янська лінійна СЕС на Одеській залізниці»; помічник лікаря ...
Дрогомирецький Станіслав Михайлович - Косівське РУЮ; старший державний виконавець районного відділу ...
Тимощук Сергій Володимирович - Бужанківська сільська рада; сільський голова
Нагорний Олег Іванович - ПП «Транссервис»; директор
Малєєва Лариса Іванівна - Івано-Франківський обласний клінічний дерматовенерологічний диспансер; лікар ...
Малярчук Геннадій Станіславович - Департамент утилізації відходів та екологічної безпеки ВАТ ...
Сузимов Олександр Геннадійович - ТОВ «Супіна Интернейшнл»; директор
Солярчук Юрій Дмитрович - Управління Держкомзему у м.Львів; начальник
Очколас Микола Іванович - Недригайлівська районна державна лабораторія ветеринарної медицини; директор
Армін Ігор Юрійович - Начальник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків ЛО на ст. ...
Омельяненко Володимир Сергійович - Антрацитівський районний відділ ГУМВС України в Луганській області; ...
Гончаров Анатолій Михайлович - Сумська державна інспекція охорони праці на виробництвах підвищеної ...
Кривов’яз Олександр Михайлович - Київська обласна державна інспекція промислової безпеки та охорони ...
Мартинов Сергій Вікторович - Білопільський РВ УМВС України в Сумській області; заступник начальника ...
Тихоненко Василь Максимович - КЗ КОР "Київський обласний центр олімпійської підготовки”; заступник ...
Подуфала Ганна Павлівна - ЖЕО №4; головний бухгалтер
Файчак Андрій Іванович - КП «Єдиний розрахунковий центр»; директор
Болгар Михайло Михайлович - ВАТ «Криворізьке автотранспортне підприємство - 14130»; заступник директора по ...
Хижняк Володимир Михайлович - Хотіївського сільська рада; сільський голова
Сумовський Володимир Васильович - Головне управління праці та соціального захисту населення Виконавчого ...
Кухтенко Микола Володимирович - КО «Київзеленбуд»; начальник аварійно-диспетчерської служби Міської ...
Вандич Василь Петрович - Микитинецька сільська рада; голова
Гаврилюк Микола Данилович - Маневицький районний спортивно-технічний клуб товариства сприяння обороні ...
Зубко Петро Петрович - Кудашівська сільська рада; голова
Полєщук Ігор Васильович - військова частина А1964; тимчасово виконуючий обов'язки начальника медичної служби
Фаліштинський Ігор Олександрович - Львівський обласний військовий комісаріат; заступник начальника ...
Генсьор Микола Йосипович - Івано-Франківський слідчий ізолятор управління державного департаменту ...
Нефедов Дмитро Олександрович - ПП «Юнісеф»; директор
Ходун Володимир Миколайович - Митний пост «Куп’янськ»Харківської обласної митниці; Старший інспектора ...
Клок Микола Іванович - Кулиничевська селищна рада; голова
Клепіков Євгеній Леонідович - ТОВ «СІГ «Монтажбуд»; інженер по будівництву
Желих Степан Іванович - Львівське обласне управління водних ресурсів; начальник відділу охорони водних ...
Шинкарук Наталія Василівна - ВДВС Снятинського РУЮ; старший державний виконавець
Колодинська Марія Мирославівна - Державна лабораторія ветеринарно-санітарної експертизи на ринку ...
Леліченко Денис Олександрович - військова частина А 0139; командир 8 роти охорони 3 батальйону охорони
Демяник Олена Геннадіївна - Центр дитячої і юнацької творчості Управління освіти Енергодарскої міської ...
Кияниченко Олександр Олександрович - Балаклійська міська рада; голова
Корнієнко В’ячеслав Анатолійович - інженер по контролю за зеленими насадженнями комунального ...
Дудко Валентин Сергійович - ДП Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат; головний лісничий ...
Михальчук Ігор Богданович - Кременецька районна державна адміністрація Тернопільської області.; Голова.
Красчночуб Людмила Геннадіївна - Управління з питань цивільної безпеки та захисту населення ...
Мерчук Василь Якович - Гірниківська сільська рада; сільський голова
Михайлов Андрій Миколайович - КРП «Протизсувне управління»; перший заступник генерального директора
Шкурко Михайло Михайлович - Слабинська сільська рада; сільський голова
Єрмолаєв Денис Сергійович - інспектор дорожньо-патрульної служби взводу дорожньо-патрульної служби ...
Слюсар Анатолій Миколайович - Брусилівська районна рада; депутат 6-го скликання
Нечухраний Павло Вікторович - Управління соціального захисту населення Дунаєвецької ...
Лазоренко Ніна Андріївна - Матіясівська сільська рада; депутат
Котенко Іван Вікторович - Локомотивне депо станції ім. Т. ...
Врещ Ігор Вікторович - Братська районна рада; депутат
Швидка Любов Вікторівна - Жовтнева сільська рада; голова
Лапоногова Віта Володимирівна - Сумська міська рада; заступник начальника Управління освіти та науки
Овчар Сергій Петрович - замісник голови правління по питанням маркетингу та розвитку кредитної спілки ...
Рожко Микола Єфремович - Новогригорівська сільська рада; депутат
Навроцька Антоніна Миколаївна - Червоногвардійська селищна рада; депутат
Аданая Георгій Автанділович -
Крецу Георгій Дмитрович - Державний департамент України з питань виконання покарань в Чернівецькій ...
Мацур Вадим Петрович - Тячівський МВДСО УДСО при УМВС України в Закарпатській області; виконувач ...
Іщенко Валентина Миколаївна - Криворізький технічний університет, комірник складу виробничо-технічного ...
Іварлак Іван Георгійович - КП «Міське управління капітального будівництва» Маріупольської міської ради; ...
Гармаш Андрій Валентинович - заступник начальника Комунального підприємства БТІ Херсонської обласної
Дудкіна Тетяна Миколаївна - Вознесенська Перша сільська рада; сільський голова
Крайник Микола Васильович - Долинський РВ УМВС України в Івано-Франківській області; старший ...
Лук’янченко Юрій Васильович - ПП «Фортуна-Універсал»; директор
Андрощук Олександр Феодосійович - Долинська районна рада шостого скликання; депутат
Маковецький Тарас Романович - старший інспектор дорожньо-патрульної служби батальйону ...
Лівенець Олексій Миколайович - Начальник Іловайської стрілецької команди Ясинуватського загону ...
Зелінська Тетяна Василівна - Токарівська сільська рада; головний бухгалтер
Близнюк Василь Степанович - голова Меньківської с/ради Радомишльського району
Калініченко Валерій Олександрович - голова селянського (фермерського) господарства «Акорд»
Марчук Ігор Ярославович - депутат Любопільської сільської ради Комінтернівського району Одеської області
Ребіков Микола Петрович - депутат Ізобільненської сільської ради
Томчак Любов Іванівна - головний державний санітарний лікар Перемишлянського району - головний лікар ...
Старко Надія Степанівна - депутат Цвітівської сільської ради
Совхоз Ремза Айдерович - Ізобільненська сільська рада; депутат
Дубчак Дмитро Анатолійович - Бакшанська сільська рада; сільський голова
Веселов В’ячеслав Олександрович - Татарбунарська міська рада VІ скликання Татарбунарського району ...
Боровик Павло Петрович - заступник начальника управління Держкомзему у Овруцькому районі
Іванська Тетяна Денисівна - директор будинку народної творчості та дозвілля с. ...
Козолуп Ігор Миколайович - Державна комісія з регулюгування ринків фінансових послуг України, м. Київ, вул. ...
Шевченко Валентина Григорівна - Новенська селищна рада; тимчасово виконуюча обов’язки селищного голови ...
Вронський Володимир Володимирович - спеціаліст першої категорії відділення реєстраційно-екзаменаційної ...
Матола Марія Юріївна - помічник санітарного лікаря Воловецької районного санітарно-епідеміологічної ...
Личко Олена Володимирівна - депутат Добровеличківської селищної ради по виборчому округу № 4
Снітко Андрій Миколайович - інспектор Чернігівського MB Управління Державної інспекції техногенної ...
Гулько Наталія Федорівна - начальник відділу державної виконавчої служби Великобілозерського районного ...
Стручко Володимир Сергійович - головний спеціаліст відділу захисту населення і координації дій ...
Зубрич Валерій Володимирович - заступник голови комітету з конкурсних торгів відділу освіти ...
Великохацький Олександр Григорович - Управління ветеринарної медицини в Марківському районі Луганської ...
Пісковий Олег Анатолійович - ТОВ «Вектор»; директор
Нагорний Дмитро Дмитрович - оперуповноважений відділення розкриття злочинів в базових галузях економіки ...
Дуда Лілія Мелетіївна - ДКП «Луцьктепло»; начальник відділу юридичної та кадрової роботи
Мандій Світлана Ярославівна - завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко»
Дуб Сергій Володимирович - виконуючий обов'язки начальника лінійного пункту міліції на ст. ...
Сергіянська Валентина Василівна - Великодирчинський сільський голова
Синиця Дмитро Анатолійович - заступник командира військової частини А2038 – начальник ...
Чередніченко Раїса Володимирівна - директор Високопільського районного центру соціальних служб для ...
Бернацький Олег Васильович - голова Радивилівської районної державної адміністрації
Дрозд Роман Володимирович - заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації ...
Чорний Микола Андрійович - ТОВ «Миколаїв - реєстр»; виконавчий директор
Семенчев Ігор Ігоревич - Антонівський селищний голова
Стоянов Микола Олександрович - лікар ветеринарної медицини Іллічівського морського пункту
Ворчило Таїсія Михайлівна - голова Радульської селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області
Куліш Віктор Володимирович - керівник апарату Петрівського суду Кіровоградської області
Кузьмич Мар’ян Віталійович - військова частина А-3024; командир взводу технічного дивізіону
Стахов Валерій Володимирович - Серебринецький сільський голова
Примачок Валерій Володимирович - Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та ...
Михайлов Юрій Степанович - Арцизька міська рада Одеської області; голова
Варук Михайло Олександрович - головний спеціаліст Першого відділу досліджень і розслідувань ХОТВ АМК ...
Галайба Лілія Анатоліївна - Сакська районна санепідстанція; завідуюча відділенням комунальної гігієни
Толкачов Ігор Володимирович - Горлівська міська рада VI Донецької області; депутат
Кузін Андрій Михайлович - Горлівська міська рада; депутат
Шипко Аркадій Юрійович - Новомосковська міська рада Дніпропетровської області; депутат 6 скликання
Сядро Сергій Леонідович - Новомосковська об’єднана державна податкова інспекція; старший ...
Козакова Лілія Іванівна - Комунальний заклад освіти «Дошкільний освітній заклад № 5»; завідуюча
Дерій Наталія Валентинівна - ОКЗ «Обласний центр медико-соціальної експертизи»; голова обласної ...
Бережний Андрій Миколайович - ПП «Фауна - плюс»; керівник
Черненко Григорій Іванович - Федорівська сільська рада Карлівського району Полтавської області; депутат
Первій Костянтин Сергійович - депутат Амур-Нижньодніпровської районної у м. ...
Суслов Максим Євгенійович - депутат Амур-Нижньодніпровської районної у м. ...
Задорожна Галина Василівна - Комунально-лікувальна установа «Дошкільний санаторій для дітей з ...
Котисько Василь Степанович - Любешівсько-Волянська сільська рада Любешівського району Волинської ...
Бережнюк Микола Євгенович - військова частина А1603; командир
Касинець Тетяна Омелянівна - Порошківська сільська рада Перечинського району Закарпатської області; ...
Бірецький Василь Віталійович - Ситковецька селищна рада; селищний голова
Бежнар Станіслав Сергійович - Управління агропромислового розвитку Ямпільської РДА Вінницької області; ...
Уткіна Валентина Юріївна - Гейківська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області; ...
Данилевич Микола Вікторович - Любарський психоневрологічний інтернат; директор
Гукалюк Степан Михайлович - Копичинецька комунальна районна лікарня; головний лікар
Мельніков Олександр Петрович - Бердянський територіальний відділ Азовського басейнового управління ...
Греськів Ярослав Львович - Білобожницька сільська рада; сільський голова
Тороп Світлана Георгіївна - Олексіївська сільська рада Бобринецького району Кіровоградської області; ...
Пуйда Микола Тарасович - Поберезька сільська рада; депутат
Моісеєнко Сергій Миколайович - Колодязненська сільська рада Дворічанського району Харківської області; ...
Тонконог Андрій Сергійович - Шевченківський РВ ГУМВС України в Харківській області; міліціонер– водій СРЗ
Букало Петро Самсонович - Дільнича виборча комісія № 610465; голова дільничої виборчої комісії
Вдов’як Наталія Богданівна - Обласне комунальне підприємство Львівської обласної ради «Бюро технічної ...
Довганюк Михайло Романович - Комунальний заклад Гусятинської районної ради Гусятинського районного ...
Юхимович Микола Миколайович - Мажарська сільська рада Кегичівського району Харківської області; депутат ...
Довгаль Олександр Васильович - Корюківська районна державна адміністрація; голова районної державної ...
Гапич Ганна Василівна - Дільнична виборча комісія № 530929 одномандатного виборчого округу № 151 з виборів ...
Скочиляс Василь Іванович - Збаразька райдержадміністрація Тернопільської області; завідувач сектору ...
Копайгора Іван Данилович - Криворізький економічний інститут державного вищого навчального закладу ...
Кримський Ігор Аркадійович - Ульяновська районна рада Кіровоградської області; голова районної ради
Бегменко Віталій Олександрович - ВП "Локомотивне депо Смородине" ДП "Південна залізниця"; ...
Федорчук Михайло Іванович - Херсонський державний аграрний університет; проректор з наукової роботи
Король Володимир Степанович - Підприємство ПП «В.С.К.- Буд» та ПВКФ «В.С.К.»; директор підприємства
Кузь Сергій Михайлович - Полтавська митниця; головний інспектор по озброєнню та засобах захисту ...
Ротар Георгій Дмитрович - ДП «Сторожинецьке лісове господарство»; директор
Івахно Юрій Вікторович - КП «Борзнажитлосервіс»; директор
Коваленко Микола Миколайович - Гаївська сільська рада Добровеличківського району Кіровоградської ...
Сахвон Сергій Якович - Дубровицьке водне господарство Рівненської області; начальник
Мельник Микола Іванович - Михайлівська сільська рада Ямпільського району Вінницької області; сільський ...
Ромашка Золтан Іванович - Дільнична виборча комісія №210084; голова
Тихонов Олександр Єгорович - ТОВ «Скарб»; директор
Рудній Володимир Олександрович - Медведівська сільська рада Харківської області; спеціаліст землевпорядник
Вознюк Валерій Володимирович - Відділення ДПРЧ-6 ГУ ДСНС України в Рівненській області; командир
Гусак Олег Романович - Дільнична виборча комісія № 260292; голова
Стиранка Ярослав Володимирович - Теребовлянська центральна комінальна районна лікарня; головний лікар
Якубовський Михайло Михайлович - Радовельська сільська рада Олевського району Житомирської області; ...
Ротар Валерій Леонідович - Старомаяківська сільська рада Ширяївського району, Одеської області; депутат ...
Кунчик Андрій Андрійович - Підберезівська сільська рада Волинської області; депутат сільської рад
Мартинишин Юрій Васильович - Управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській ...
Козачук Галина Дмитрівна - Дільнична виборча комісія виборчої дільниці №051112 Томашпільського району ...
Калінцев Володимир Олександрович - Кулиничівська селищна рада; депутат селищної ради
Гончарук Анатолій Леонідович - Бехтерська сільська рада Голопристанського району, Херсонської області; ...
Аліпченкова Лариса Євгенівна - ДТГО ПЗЗ «Конотопська дирекція залізничних перевезень»; начальник станції ...
Іванюк Едуард Іванович - Дмитрівська сільська рада Каховського району Херсонської області; депутат ...
Бігун Галина Йосифівна - Дільнична виборча комісія № 260306; голова
Жвірблевський Микола Андрійович - Слов`ятинська сільська рада Бережанського району Тернопільської ...
Лазар Людмила Іванівна - Арцизька міська рада Одеської області; головний бухгалтер
Мунтян Артур Юрійович - Веселинівське лісництво ДП "Веселинівське лісове господарство"; майстер лісу
Коровель Юрій Анатолійович - Татарбунарська міська рада Одеської області; депутат міської ради
Войтович Ігор Володимирович - ДП «Бучацьке лісове господарство»; майстер лісу
Кіричук Ярослав Нікандрович - ДВК №070128 с.Піски Горохівського району Волинської області; голова
Плахотя Катерина Василівна - Павлівська сільська рада Вільнянського району Запорізької області; голова ...
Яценко Володимир Васильович - Сімаківська сільська рада Ємільчинського району Житомирської області; ...
Закалов Володимир Васильович - Чортківське РВ УДСНС в Тернопільській області; начальник
Остапчук Раїса Іванівна - Димитровська сільська рада Устинівського району Кіровоградської області; ...
Ліщенюк Тетяна Леонтіївна - Піщанобрідський професійний аграрний ліцей; директор
Чернов Сергій Олексійович - Солоницівська селищна рада Дергачівського району Харківської області; ...
Фомін Георгій Іванович - Веселинівська селищна рада Веселинівського району Миколаївської області; ...
Солодовчук Галина Петрівна - Прибилівська сільська рада Тлумацького району Івано-Франківської області; ...
Гунчак Марк Васильович - Кіцманська районна рада Чернівецької області; заступник голови
Шептура Микола Анатолійович - Каланчацька районна рада Херсонської області; голова
Квасневський Євген Анатолійович - Южноукраїнська міська рада Миколаївської області; міський голова
Гончарук Ростислав Михайлович - Ізяславська районна рада Хмельницької області; депутат районної ради
Демчук Світлана Леонтіївна - Шумська районна державна адміністрація Тернопільської області; заступником ...
Куруц Мирослава Михайлівна - Вище професійне училище №34; головний бухгалтер
Мошура Людмила Олексіївна - КП «Полтававодоканал»; технік інспекції по роботі з юридичними споживачами
Нагорна Наталія Леонідівна - Старобейзимська сільська рада Шепетівського району Хмельницької області; ...
Пекар Іван Васильович - Сімерська сільська рада Перечинського району Закарпатської області; Депутат
Селіверстов Володимир Васильович - Управління Укртранінспекція у Харківській області; старший державний ...
Танцюра Володимир Анатолійович - Житлово-комунальне підприємство Миколаївської міської ради ...
Яроцька Руслана Остафіївна - Служба державної охорони природно-заповідного фонду України; інспектора з ...
Симодейко Іван Іванович - Дільнична виборча комісія №210328, с. ...
Шушман Андрій Васильович - Охтирська міська рада Сумської області; депутат міської ради
Процікевич Ірина Володимирівна - Новосільцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Жидачівського району Львівської ...
Костюк Володимир Павлович - ДВК №070652, ОВК №19 с. Замлиння Любомльського району Волинської області; Голова
Марків Мирон Теодорович - Подорожненська ЗОШ І-ІІІ ст. Жидачівського району Львівської області; Директор
Манько Андрій Ярославович - непрацюючий
Антонецький Сергій Анатолійович - Кам’янець-Подільська районна рада Хмельницькій області; депутат ...
Слонецький Дмитро Леонідович - Кам’янець-Подільська міська рада Хмельницької області; депутат
Кравчук Ганна Олексіївна - комунальне підприємство «Ходорівське управління комунального господарства»; ...
Сосула Олександр Миколайович - Нігинська сільська рада Кам'янець-Подільського району Хмельницької ...
Юрків Людмила Адамівна - ДВК № 480386 в смт. Криве Озеро Миколаївської області; голова
Веклич Оксана Олександрівна - Сколівський сектор ГУ ДМСУ у Львівській області; завідувач сектору
Машталер Володимир Володимирович - Слобідо-Кульчієвецька сільська рада Кам'янець-Подільського району ...
Циганюк Людмила Андріївна - Дошкільний навчальний заклад №8 в м. ...
Рай Юрій Іванович - Коростенське міськрайонне управління юстиції; державний виконавець відділу державної ...
Марущак Микола Михайлович - військова частина АЗ200; начальник фінансово-економічного відділення - ...
Мостипан Зінаїда Василівна - Рубанівська сільська рада Великолепетиського району Херсонської області; ...
Пиріг Богдан Васильович - Розношинська дільниця держветмедецини Збаразького району Тернопільської ...
Сердюк Валентина Дмитрівна - Малолепетиська сільська рада Великолепетиського району Херсонської ...
Цвек Оксана Мар’янівна - Відділення зв’язку поштового ЦПЗ №2 с. ...
Скітневський Олег Михайлович - Головне управління капітального будівництва Київської обласної державної ...
Чернега Валентина Григорівна - Мостиська районна державна адміністрація; начальник відділу освіти
Макар Оксана Романівна - Народний дім с. Зашків Жовківського району Львівської області; завідувач
Шапченко Олександр Дмитрович - Бобровицька районна рада Чернігівської області; голова районної ради
Кобель Михайло Олександрович - Старосинявська районна державна лікарня ветеринарної медицини; начальник
Лущай Валентина Дмитрівна - Дружбівська сільська рада Іванівського району Херсонської області; головний ...
Карпов Іван Олександрович - Вонігівська сільська рада Тячівського району Закарпатської області; депутат ...
Чепурко Володимир Володимирович - П’ятихатська районна державна адміністрація Дніпропетровської ...
Григорик Іван Михайлович - Першокостянтинівська сільська рада Чаплинського району Херсонської області; ...
Рущак Діана Володимирівна - ДВК № 210476, 72 виборчого округу Закарпатської області; голова
Семприх Андрій Денисович - ПП «Фіксет»; директор
Потерянко Валерій Анатолійович - Головне управління Держземагенства у Чернігівській області; начальник
Корж Юлія Віталіївна - Повне товариство «Ломбард «УМКВ і Компанія»; завідуюча ломбардним відділенням з ...
Кручина Михайло Вікторович - Територіально відокремлене безбалансове відділення № 10003/0448 філія – ...
Бариляк Ігор Степанович - Насосна станція «Зарудці» служби водопровідного господарства ЛМКП ...
Цимбал Владислав Миколайович - Кременчуцька міська лікарня ветеринарної медицини; Лікар ветеринарної ...
Мирончук Павло Миколайович - Заліщицька районна державна адміністрація Тернопільської області; ...
Сожигаєв Василь Петрович - Миколаївська сільська рада Жовтневого району Миколаївської області; депутат ...
Ковалець Ігор Васильович - Міське комунальне підприємство "Жидачівводоканал"; директор
Лазарук Ірина Леонідівна - ДВК № 070457; голова дільнична виборчої комісії
Десятничук Роман Володимирович - ДВК виборчої дільниці №070650, територіального виборчого округу №19; голова ...
Іващук Олександр Володимирович - Новогеоргіївса сільська рада Ананьївського району Одеської області; ...
Самойленко Валентина Василівна - Соледарське комунальне виробниче ремонтно-житлове підприємство ...
Реуцький Віктор Васильович - ДП "Цюрупинське лісомисливське господарство"; майстер лісу
Босаченко Оксана Миколаївна - Качалівська сільська рада Краснокутського району Харківської області; ...
Тарасюк Павло Петрович - Інформаційно-методичний центр освіти відділу освіти Жовківської РДА; заступник ...
Мірошниченко Віктор Іванович - Кулиничівська селищна рада Фрунзенського району м. ...
Шевченко Тетяна Миколаївна - Дочірне підприємство «Готель Тростянець»; Директор
Тутова Олена Валентинівна - Роздольська сільська рада Первомайського району Харківської області; депутат ...
Міщенко Микола Миколайович - Бурчацька сільська рада Михайлівського району Запорізької області; депутат ...
Марченко Інна Володимирівна - Артільна сільська рада Лозівського району Харківської області; секретар ...
Крук Надія Василівна - Прибилівська сільська рада Івано-Франківської області; депутат сільської ради
Коваль Василь Михайлович - Львівська національна музична академія ім. М.В. ...
Майчик Остап Іванович - Львівська національна музична академія ім. М.В. ...
Ткаченко Дмитро Григорович - Бабаївська селищна рада VІ скликання Харківського району Харківської ...
Бихун Віталій Миколайович -
Рачек Анатолій Євгенович - Корюківська міська рада Чернігівської області; депутат міської ради
Пластун Василь Володимирович - Петричанський психоневрологічний будинок–інтернат в с. ...
Олійник Ольга Ізидорівна - ДВК №610437; голова
Кулик Любов Володимирівна - ДВК з виборів президента України 25 травня 2014 року звичайної виборчої дільниці ...
Габечава Людмила Олександрівна - Відділення №9 ПАТ Банк «Меркурій»; провідний економіст
Алешкевич Сергій Васильович - Дільнична виборча комісія № 210695 в м. Мукачеве; голова ДВК
Педик Віктор Андрійович - Дейкалівська сільська рада Полтавської області; депутат сільської ради
Педченко Максим Сергійович - Криворізьке міське управління ГУМВС України в Дніпропетровській області; ...
Гера Віра Семенівна - Народний дім с. Антонівка Жидачівського району Львівської області; директор
Саранчук Тетяна Петрівна - Новолабунська сільська рада Полонського району Хмельницької області; ...
Стельмах Михайло Федорович - ТзОВ «Фірма Опорядрембуд»; начальник виробничого відділу
Костерев Андрій Миколайович - Копанківська сільська рада Калуського району Івано-Франківської області; ...
Зінченко Микола Іванович - Зам`ятницька сільська рада Чигиринського району Черкаської області; депутат
Павчак Ярослава Іванівна - Солоненська сільська рада Тернопільської області; землевпорядник
Горбачов Олександр Сергійович - ТОВ «НАШЕ СЕЛО»; агроном
Сидоренко Єгор Олегович - СВ Тернівського РВ КМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області; слідчий
Анашкін Віктор Миколайович - Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Красноармійська міська ...
Кривицька Валентина Анатоліївна - Комінтернівська сільська рада Чорнобаївського району Черкаської ...
Пономаренко Олександр Якович - Сунківська сільська рада Смілянського району Черкаської області; депутат ...
Вагіна Віра Іванівна - Куйбишевська сільська рада Єланецького району Миколаївської області; депутат ...
Бабаєв Ігор Вадимович - ДП "38 відділ інженерно-технічних частин"; перший заступник Генерального ...
Чигрин Наталія Федорівна - Артемівська дослідна станція розсадництва Інституту садівництва Національної ...
Миркун Галина Михайлівна - Шершенівська сільська рада Борщівського району Тернопільської області; ...
Мурачева Лариса Валеріївна - Державна фінансова інспекція в Харківській області; головний фінансовий ...
Лисейко Наталія Ярославівна - Доброжанівська сільська рада Врадіївського району Миколаївської області; ...
Моравський Андрій Євгенович - ДП “Жовківське лісове господарство”; начальника лісокомплексу
Штагер Надія Вікторівна - Сумська дирекція залізничних перевезень ДП «Південна залізниця»; начальник ...
Рибальченко Тетяна Олексіївна - відділення поштового зв'язку Приморське Центру поштового зв’язку №6 ...
Гайдай Іван Андрійович - не працюючий
Галагуз Олександра Сергіївна - Снігурівська міська рада Миколаївської області; депутат міської ради
Задорожна Оксана Володимирівна - ТОВ «Валлері плюс»; директор
Кушнір Анатолій Іванович - КП «ім. Гуменного І.М.»; директор
Киркач Сергій Іванович - Хрестищенська сільська рада Слов'янського району Донецької області; землевпорядник
Музиченко Анатолій Кузьмич - Здвижівська сільська рада Бородянського району Київської області; депутат ...
Єпішкін Сергій Євгенійович - непрацюючий
Мигович Юрій Михайлович - КП “Райагробуд”; в.о. голови правління
Мельничук Іван Олександрович - Софіївська сільська рада Близнюківського району Харківської області; ...
Григоренко Сергій Миколайович - Широчанська сільська рада Солонянського району Дніпропетровської ...
Федінчик Оксана Павлівна - Борохівська сільська рада Ківерцівського району Волинської області; секретар ...
Бучок Любов Іванівна - ДВК № 210369 одномандатного виборчого округу № 70; голова
Дутчак Володимир Іванович - ВДАІ Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області; інспектор з дізнання
Радченко Михайло Володимирович - УДСНС України в Чернівецькій області; юрисконсульт 1 категорії ДПРЗ 1
Черкаський Микола Олександрович - Максимівська сільська рада Карлівського району Полтавської області; ...
Шкуря Степан Степанович - ДВК № 210005; голова
Сергієнко Лариса Анатоліївна - Ропотуська сільська рада Уманського району Черкаської області; депутат ...
Саладрай Світлана Вікторівна - Ропотуська сільська рада Уманського району черкаської області; депутат ...
Паша Галина Дмитріївна - Мангушська селищна рада Першотравневого району Донецької області; депутат
Кучерявенко Людмила Петрівна - відділення поштового зв’язку Подоли Центру поштового зв’язку №5 м. ...
Бенько Богдан Іванович - ПП «Аніла»; директор
Третяк Євген Іванович - військова частина А1126; військовослужбовець
Мартиненко Анатолій Васильович - Смілянський міський центр науково-технічної творчості учнівської ...
Дрогобецький Сергій Вікторович - не працюючий
Суворова Світлана Володимирівна - Коноплянська сільська рада Іванівського району Одеської області; ...
Данілков Петро Володимирович - Кротівський психоневрологічний будинок-інтернат; директор
Андріюк Катерина Степанівна - державний заклад «Вузлова лікарня станції Красноармійськ ДП «Донецька ...
Дерець Олексій Олексійович - Бабайківська сільська рада Царичанського району; депутат сільської ради
Шутов Микола Миколайович - Локомотивне депо Козятин Вінницької області; начальник
Хом'як Любов Ярославівна - Зеленогайська сільська рада Заліщицького районуТернопільської області; ...
Підкуль Олександр Олександрович - Новгородківська селищна рада Новгородківського району ...
Клопотар Тетяна Володимирівна - дільнична виборча комісія №210609; Голова ДВК
Голяков Сергій Володимирович - КП «Генічеське БТІ» Херсонської обласної ради; виконуючий обов’язки ...
Штрикун Людмила Іванівна - Хотімлянська сільська рада Вовчанського району, Харківської області; секретар ...
Смолинець Андрій Богданович - «ЛМКП «Львівводоканал»; начальник дільниці з благоустрою
Лось Валентина Григорівна - Батуринська міська рада Бахмацького району Чернігівської області; депутат ...
Шквира Валентина Миколаївна - Аврамівська сільська рада; депутат
Бобова Наталія Миколаївна - Добрівська сільська рада Вільшанського району Кіровоградської області; ...
Мельникович Дмитро Юрійович - Братковецька сільська рада; голова
Семенів Василь Михайлович - військової частини А1349; військовослужбовець
Левицький Володимир Миколайович - Яворівська районна державна лікарня ветеринарної медицини; начальник
Костишин Наталія Володимирівна - Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ...
Аністратенко Сергій Іванович - Ширяївська РДА Одеської області; головний спеціаліст відділ ...
Богодвид Валентина Дмитрівна - дільнична виборча комісія № 181167, одномандатного виборчого округу № 67 ...
Нейпак Надія Іванівна - Берестівська сільська рада Близнюківського району Харківської області; головний ...
Дзюба Віктор Іванович - Чкалівська сільська рада Новотроїцького району; депутат сільської ради
Дем’янович Богдан Володимирович - Деревківське лісництво ДП "Любешівське ЛМГ"; помічник лісничого
Хвесик Анатолій Анатолійович - Деревківське лісництво ДП "Любешівське ЛМГ"; майстр лісу
Мартян Артем Олександрович - Криворізька виправна колонія УДПтСУ у Дніпропетровській області; молодший ...
Кушта Ярослав Іванович - Липницька сільська рада Жовківського району Львівської області; сільський голова
Костюк Микола Сергійович - Лисичанська міжрайонна державна лабораторія ветеринарної медицини; директор
Секрет Дмитро Олексійович - Широківська селищна рада Широківського району Дніпропетровської області; ...
Малюта Ольга Микитівна - Дільнична виборча комісія; голова ДВК
Лисенко Ірина Сергіївна - Багачанська сільська рада Троїцького району Луганської області; депутат
Ушакова Наталія Іванівна - Нижньотеплівська сільська рада Станично-Луганського району Луганської ...
Глушко Андрій Віталійович - «Кременчуцьке будівельно-монтажне управління» державного підприємства ...
Боднар Любов Миколаївна - КП «Веселка»; керівник
Мартинюк Андрій Володимирович - Управління Держземагентства у Каховському районі Херсонської області; ...
Покиданець Наталія Мар’янівна - Бродівський районний суд Львівської області; керівник апарату
Пицко Галина Михайлівна - Височанська сільська рада Галицького району Івано-Франківської області; ...
Гаврилюк Марія Василівна - Тернопільська комунальна міська лікарня №2; лікар – хірург
Олійник Микола Васильович - Старосинявська районна рада Хмельницької області; депутат
Пашинін Руслан Павлович - Державне підприємство Міністерства оборони України «Харківське управління ...
Гуменюк Оксана Євгеніївна - Жашківська районна рада Черкаської області; депутат районної ради
Дикальчук Ігор Омелянович - Бережанська сільська рада Лановецького району Тернопільської області; ...
Наливайко Іван Васильович - Надвірнянське лісництво ДП «Надвірнянське ЛГ»; майстер лісу
Макаров Олександр Євгенович - Дар’ївська сільська рада Білозерського району Херсонської області; ...
Дрогобицький Тарас Миронович - Зеленівська селищна рада м. Херсона; депутат селищної ради
Солонецький Ігор Євгенович - Нараївська сільська рада Бережанського району Тернопільської області; депутат
Дмитриченко Володимир Миколайович - Бранцівська сільська рада Краснопільського району Сумської області; ...
Єпурі Володимир Митрофанович - Тарутинська селищна рада Тарутинського району Одеської області; депутат ...
Пахоруков Олексій Анатолійович - на час вчинення правопорушення начальник автомобільної служби ...
Сопронюк Тамара Іванівна - Метеостанція Нижньогірськ; начальник Метеостанції
Банніков Леонід Олександрович - ВМО № 2 м/п «Сімферополь-Аеропорт» Кримської митниці; Інспектор
Горовенко Михайло Михайлович - Хоробицька сільська рада Городнянського району; Сільський голова
Звиглянич Василь Іванович - Великоустівського сільська рада
Гаврилюк Микола Васильович - в.о. начальника групи секретного документального забезпечення військової ...
Самойленко Костянтин Миколайович - Відсутні дані
Шевчук Микола Андрійович - Погребищенське лісництво ДП «Іллінецького лісового господарства»; старший ...
Завальна Тетяна Василівна - дошкільний навчальний заклад «Барвінок»; завідуюча
Козак Юрій Олексійович - Відділу режиму та охорони внутрішньої служби Чернівецького слідчого ізолятора; ...
Юрчишен Володимир Андрійович - Сутисківська селищна рада
Добрянський Сергій Анатолійович - Відокремлений підрозділ «Каховський судноплавний шлюз» Державного ...
Знахаренко Алла Дмитрівна -
Іванченко Валентина Петрівна - Підстепненська сільська рада; головний бухгалтер
Філіпов Віктор Григорович - Підстепненська сільська рада; сільський голова
Лапченко Олена Вікторівна - ДПІ у Комінтернівському районні м. ...
Капшук Петро Григорович - відділу Державного комітету із земельних ресурсів в Магдалинівському районі ...
В'ялий Ігор Анатолійович - ПТОЕ Локомотивного депо Нижньодніпровськ-Вузол, Державного підприємства ...
Алейнов Олександр Володимирович - ДП "НДІ " ХЕМЗ; інженер - конструктор
Камчатний Роман Петрович - 16-а Самостійна державна пожежна частина Тернівського району м. ...
Приходько Олександр Леонідович - військова частина Т0400; заступник командира взводу загально-будівельних ...
Качекан Дмитро Федорович - Володарська районна лікарня ветеринарної медицини
Гриб Микола Орестович - Гадинківська сільська рада Гусятинського району; голова
Старик Іван Остапович - Монастириська районна державна лікарня ветеринарної медицини; заступник ...
Бублик Костянтин Юрійович - відділ режиму і охорони Донецького слідчого ізолятора управління Державного ...
Ізюменко Володимир Анатолійович - Дані відсутні
Некрасова Діна Миколаївна - Миколаївська сільська рад Сумського району; спеціаліст- землевпорядник
Криловецька Валентина Андріївна - Сумська центральна районна лікарня; завідуюча господарством
Шматок Григорій Петрович - військова частина А 1476; старший прапорщик, начальник військового стрільбища
Самко Сергій Іванович - Висоцька сільська рада; сільський голова
Калін Володимир Петрович - Великоперевізька сільська рада Шишацького району
Улько Роман Юрійович - Божковська ВК №16; начальник медичної частини
Одуд Сергій Олександрович - ТОВ «Лакігрейм»; Дані відсутні
Григорова Ніна Петрівна - загальноосвітньої школи 1-111 ступенів № 84 Горлівської міської ради; директор школи
Косенко Наталія Іванівна - Снітинська сільська рада Лубенського району Полтавської області
Портянова Тетяна Валеріївна - Не працює
Слабінський Сергій Миколайович - Арбузинська ВК №83 УДДУПВП в Миколаївській області; начальник гірничого ...
Отичко Андрій Миколайович - Ізолятор тимчасового тримання Єланецького РВ УМВС України в Миколаївській ...
Ворик Ігор Михайлович - РЕМ Самбірського КЕЧ району; начальник
Меркулова Надія Миколаївна - Маяківська сільська рада; депутат
Кривобок Сергій Миколайович - Нижньопокровська сільська рада; депутат
Крисяк Марія Григорівна - Бабинська сільська рада; головний бухгалтер
Походощук-Хом’як Надія Вікентіївна - Пенсійний фонд України у Теофіпольському районі; заступник ...
Бондаренко Сергій Іванович - Засульська сільська рада; сільський голова
Ганєєв Рустем Раїсович - Управління податкової міліції Державної податкової служби в м. ...
Кудра Євгеній Анатолійович - Ніжинське міськрайонне управління юстиції Чернігівської області; старший ...
Юрін Сергій Федорович - Приватне акціонерне товариство «Криворізький завод гірничого обладнання»; ...
Харламова Наталія Володимирівна - Мар’янівська сільська рада; депутат
Савченко Андрій Миколайович - ТОВ «Баядера Логістик»; старший менеджер із збуту бази
Вікторов Олександр Олександрович - КП «Луцький спецкомбінат КПО»; директор
Токарський Микола Адамович - Любомльський пункт з карантину рослин; провідний спеціаліст – державний ...
Пашинський Василь Іванович - Коростенська райдержадміністрація; начальник управління агропромислового ...
Михайлов Віктор Миколайович - митний пост «Ямпіль» Вінницької митниці; старший інспектор
Сарнавська Віра Іванівна - Куп’янська районна державна адміністрація Харківської області; член комітету ...
Рачковська Надія Василівна - КП «Біловордсктепло»; Головний бухгалтер
Шурига Григорій Степанович - Євминська сільська рада; голова
Мазін Валерій Миколайович - Відділ освіти і науки Горохівської РДА; інженер
Івасюк Євгенія Миколаївна - Здовбицька сільська рада Здолбунівського району Рівненської області; секретар.
Шкода Никодим Федорович - Територіальне управління Держгірпромнагляду України по Київській області та м. ...
Коськовецький Василь Олексійович - ВДВС Подільського РУЮ в м.Києві; старший державний виконавць
Марчук Оксана Володимирівна - Рокитнянська МДПІ; головний держаний податковий інспектор відділу ...
Борташевич Дмитро Володимирович - слідчий слідчого відділення лінійного відділу на станції Козятин ...
Сікоза Любов Іванівна - КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Білозерської районної ради; ...
Ченакал Михайло Валерійович - Комунальне виробничо житлово ремонтно-есплуатаціонне підприємство ...
Ревуцький Володимир Артемович - Мурованокуриловецька районна державна адміністрація Вінницької області; ...
Монокін Володимир В’ячеславович - КП «Аеропорт Кіровоград»; директор
Глущенко Микола Григорович - Екологічна інспекція в Тернопільській області; державний інспектор
Степанишин Іван Сергійович - Пироговецька сільська рада; голова
Шкеред Євген Михайлович - Корабель морської охорони спеціального призначення «Онікс»; головний ...
Соколов Артем Володимирович - ДП «Львіввугілля»; начальник дільниці вентиляції і техніки безпеки ВП ...
Острижнюк Артур Ярославович - Інспекція ДАБК в Івано-Франківській області; головний державний інспектор ...
Братина Петро Володимирович - Шевченківський РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області; ...
Манько Василь Дмитрович - Львівське обласне управління водних ресурсів; начальник відділу механізації, ...
Костецька Олена Михайлівна - Комунальний заклад Каланчацької районної ради «Територіальний центр ...
Алєхін Олександр Сергійович - Сімферопольський РВ ГУ МВС України в АР Крим; помічник дільничного ...
Левін Георгій Олександрович - КП «Ленком»; начальник
Тарнаурський Віталій Валерійович - Бабанська СЗО школи-інтернат; заступник директора
Башко Іван Дмитрович - АГК «Авіатор»
Семеряга Володимир Григорович - Софіївського міжрайонного управління водного господарства; Начальник
Кузьмич Юрій Дмитрович - Нововолинська об'єднана державна податкова інспекція; перший заступник начальника
Моршна Світлана Олександрівна - ПАТ «Дельта Банк»; кредитний інспектор відділу споживчого кредитування
Любас Ангеліна Василівна - Бережанська сільська рада; секретар
Єгоров Олексій Борисович - Енергетичний факультет Української інженерно-педагогічної Академії; ...
Мельніченко Андрій Олександрович - Новоєгорівська сільська рада; голова
Кулабухов Валерій Степанович - Дочірне підприємство Спеціалізованого будівельно-монтажного поїзда по ...
Під'япольська Людмила Миколаївна - Олександрівська селищна рада; депутат
Продан Василь Васильович - ДП Довжанське ЛМГ; майстер лісу
Батяло Людмила Володимирівна - Виробниче закрите акціонерне товариство «Великодальницький завод ...
Каморніков Денис Миколайович - «Оберег Плюс»; в.о. директора
Ігнатенко Андрій Анатолійович - ВК №101; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Івашов Дмитро Васильович - Сумська міська рада; головний спеціаліст відділу з охорони праці
Хамітов Андрій Геннадійович - Служба експлуатації АЗС Одеського регіонального відділення НП « ...
Юрчук Надія Леонтіївна - продавець та завідуюча магазином Козятинського МСТ
Ораєвський Антон Андрійович - Дарницький районний відділ Головного управління Держтехногенбезпеки у ...
Дьомін Євген Вікторович - Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та ...
Жеребенко Аліна Анатоліївна - Новомиргородська міська рада; депутат
Козак Ліліана Миколаївна - ВДВС Івано-Франківського МУЮ; старший державний виконавець
Нестеренко Анатолій Олексійович - Привітненська сільська рада; депутат
Вигівська Олександра Костянтинівна - Черняхівська районна рада; депутат 6-го скликання
Царенко Іван Якович - Великокобелячківська сільська рада; сільський голова
Чікалов Ігор Миколайович - Військова частина А 0156; старший помічник керівника польотами групи управління ...
Іваненко Сергій Сергійович - фізична особа - підприємець
Горшков Андрій Анатолійович - Самарська санітарно-епідеміологічна станція м. ...
Кузьмін Сергій Васильович - Управління ветеринарної медицини в Новомиргородському районі; начальник ...
Лукаш Володимир Степанович - ОСББ «Сольво»; голова правління
Черногуз Олег Олександрович - Державна екологічна інспекція в Київській області; головний спеціаліст ...
Драгайцев Сергій Миколайович - ДП «Ордженікідзевугілля»; Начальник ділянки № 82 ОП «Шахта Булавінська»
Стома Микола Володимирович - Державна інспекція техногенної безпеки в Полтавській області; начальник ...
Юрченко Ольга Юрїівна - Бершадсько-Теплицький об’єднаний районний військовий комісаріат Вінницької ...
Мельниченко Олександр Васильович - Митний пост «Одеса- порт» Південної митниці; Заступник начальника ...
Біланов Володимир Валентинович - ТОВ «Унідор»; директор
Пінчук Лідія Андріївна - Краснополянська сільська рада; секретар
Палій Володимир Володимирович - Євпаторійський МВ ГУ МВС України в АР Крим; помічник начальника відділу - ...
Реус Микола Васильович - ПП «Адоніс-Агро-2008»; засновник та власник
Митков Степан Васильович - ПП «Пандаклія»; Засновник і директор
Трончук Валентина Анатоліївна - Козятинська МСТ; буфетник та одночасно виконуюча обов'язки завідуючої ...
Новицький Анатолій Миколайович - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення; ...
Мамчіц Віталій Вікторович - Головний інженер АТП (Державний комітет інформаційної політики телебачення і ...
Шастун Іван Васильович - Мотовилівська сільська рада Любарського району; сільський голова
Кошлай Іван Степанович - Жвирківська селищна рада; селищний голова
Попович Володимир Володимирович - Самбірська райдержадміністрація; начальник відділу регіонального ...
Левченко Віталій Іванович -
Коротун Оксана Володимирівна - Державний вищий навчальний заклад “Донбаський державний педагогічний ...
Гетьман Петро Петрович - Іваньківська сільська рада; депутат
Стадник Світлана Степанівна - Коломийська ЗОШ № 6 І-ІІІ ступенів; директор
Грицаненко Олександр Олександрович - ТОВ «Буденергокомплекс»; засновник та генеральний директор
Смирнов Максим Валерійович - Дзержинський МВ ГУ МНС України в Донецькій області; Пожежний СГПЧ-61
Малинкович Василь Васильович - Кам'янська загальноосвітня школа 1-111 ступенів; директор
Невідьбог Зінаїда Володимирівна - фізична особа - підприємць, що здійснює діяльність у сфері надання ...
Шилова Наталія Вікторівна - Державна інспекція з карантину рослин в Харківській області; провідний ...
Фомич Андрій Євгенович - Щербанівська сільська рада; депутат
Мірошніченко Валентина Іванівна - Воєводська сільська рада; депутат
Федь Олена Петрівна - ДП «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова». ...
Чухліб Олександр Анатолійович - Управління ветеринарної медицини в м. ...
Кондратьєв Володимир Миколайович - член комітету з конкурсних торгів відділу освіти Коломацької РДА ...
Зошій Роман Володимирович - Вибранівська сільська рада; сільський голова
Слюсаренко Дмитро Миколайович - голова фермерського господарства «Лубенця»
Мацола Сергій Андрійович - старший слідчий слідчого відділу Виноградівського РВ УМВС України в ...
Бєлий Сергій Іванович - заступник начальника дільниці №66-5 горизонту 810 м. ...
Чиркін Андрій Олександрович - Ізобільненська сільська рада; депутат
Діков Олексій Іванович - Начальник добувної ділянки № 1 СП «Шахта Дуванна» ПАО «Краснодонвугілля»
Литовченко Олексій Олександрович - старший інспектор з контролю та обліку електроенергії Чугуївського ...
Добровоцька Наталя Григорівна - Заступник начальника Краматорського міського управління юстиції – ...
Турчин Марія Леонідівна - Рожнятівський районний відділ земельних ресурсів; спеціаліст 1-ї категорії ...
Шишкін Павло Володимирович - заступник начальника ділянки по технічних питаннях Брянковської ...
Язаремський Євгеній Юрійович - Герцаївський РВ УМВС України в Чернівецькій області; інспектор дозвільної ...
Товстик Олена Михайлівна - Керівник комунального підприємства «Угледартепломережа» Угледарської ...
Горохівський Петро Несторович - Козівківська сільська рада; голова
Данилевська Людмила Іванівна - виконуюча обов’язки завідуючого Михайло-Коцюбинської дільничної лікарні ...
Богач Богдан Йосипович - сільський голова с.Сілець Тисменицького району Івано-Франківської області
Невмержицький Петро Васильович - начальник Овруцького районного управління юстиції
Скляр Олександр Михайлович - Драбинівська сільська рада; депутат
Басюк Тетяна Юхимівна - секретар Половлівської сільського голови
Карпенко Микола Кирилович - Урожайнівська сільська рада; депутат
Лазаренко Микола Григорович - начальник відділу з питань фізичної культури та спорту ЧОДА
Прокопов Микола Афанасійович - Чорноморський біосферний заповідник НАН України; заступник начальника ...
Трусь Михайло Володимирович - Бережанська районна рада 6-го скликання; депутат
Кибкало Геннадій Миколайович - ВДАІ Козельщинського РВ УМВС України в Полтавській області; інспектор з ...
Новгородська Ірина Олегівна - Вінницьке міжрайонне управління водного господарства Державного агентства ...
Куйдич Володимир Анатолійович - Бердичівський MB УМВС України; старший слідчий слідчого відділення
Пойда Сергій Миколайович - РТМО «Новомиргородське»; лікар-стажист ендоскопіст
Гребінна Тетяна Василівна - секретар Долинівської сільської ради Гайворонського району
Грещак Андрій Михайлович - голова Жовківського міжрайонного товариства мисливців і рибалок “Лісівник”
Квашук Валерій Анатолійович - головний спеціаліст відділу комплексного управління природного середовища ...
Єремейчук Петро Іванович - начальник Старобешівської експлуатаційної ділянки Донецького міжрайонного ...
Павлюк Катерина Анатоліївна - бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А1910
Поздняков Олександр Андрійович - депутат Сиротинської селищної ради
Степаненко Володимир Миколайович - Опішнянська селищна рада Зіньківського району Полтавської області; ...
Гаркуша Костянтин Васильович - оперативний черговий 2 сектору режимно-секретного відділу Управління СБ ...
Калініченко Валентина Іванівна - Новотроїцький районний центр соціального обслуговування.; Директор.
Ковалишин Петро Миколайович - начальник сектору дізнання Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській ...
Куц Олена Володимирівна - головний бухгалтер у КЗ КОР «Київський обласний центр олімпійської підготовки»
Нізяєв Роман Миколайович - старший інспекторо Рубіжанського MB ГУ Державної техногенної безпеки у ...
Мороз Людмила Федорівна - Директор Дворічанської ЗОШ 1-3 ступенів
Гунько Костянтин Вікторович - інспектор СОМ ДТП дізнання та розшуку ВДАІ ХМУ ГУМВС України в Харківській ...
Стьопенко Андрій Петрович - КЗ КОР «Київський обласний центр олімпійської підготовки»; директор
Колєснік Наталія Станіславівна - Золочівська районна державна адміністрація; заступник голови комітету з ...
Танцур Олександр Петрович - «Чугуївське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна ...
Жилін Руслан Вікторович - Московський відділ державної виконавчої служби Харківського міського ...
Кулаківський Олег Олексійович - Державна податкова інспекція у Чуднівському районі; головний державний ...
Матвєєва Олена В’ячеславівна - Красногорівська сільська рада; депутат
Маринич Володимир Васильович - Полтавський загон воєнізованої охорони Південної залізниці. ...
Корнієнко Сергій Іванович - Добровська сільська рада Сімферопольського району; депутат
Криволапов Руслан Олександрович - Вільногірський міський відділ ГУМВС України в Дніпропетровській ...
Гембус Олександр Анатолійович - Первомайський МВ УМВС України в Луганській області; інспектор патрульної ...
Долженко Олексій Юрійович - Первомайський МВ УМВС України в Луганській області; сержант міліції
Мартинов Олександр Олександрович - Сектор карного розшуку Жовтневого РВ ДМУ ГУМВС України в ...
Джоржеско Денис Анатолійович - ПП «Капавтостар»; фінансовий директор
Єфименко Людмила Олександрівна - Новоамвросіївська селищна рада; депутат
Степанов Віталій Вікторович - військова частина А3990; начальник навчально-тактичного поля навчального ...
Агафонкіна Алла Іванівна - Стахановський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа ...
Сочка Іван Михайлович - Греблянська сільська рада; голова
Гірюшта Андрій Вікторович - Троїцький РВ ГУМВС України в Луганській області; Заступник начальника міліції ...
Політило Олег Богданович - Львівська міська рада; виконуючий обов'язки начальника управління ...
Бідний Микола Миколайович - ПП "Автошкола "Майстер-клас –Авто"; директор
Клубчук Світлана Костянтинівна - Львівський інститут економіки та туризму; виконуюча обов'язки декана ...
Кузькова Світлана Василівна - ДЗ «Новоукраїнської районної санітарно-епідеміологічної станції»; ...
Усатюк Ілона Олександрівна - ПТ «Ломбард« Фенікс », Прокопець, Двоянов»; комерційний директор
Лакатош Василь Іванович - Філія «Мукачівдержспецлісгосп» Головного Державного спеціалізованого ...
Гуз Анатолій Тимофійович - Зорянська сільська рада; голова
Харченко Родіон Сергійович - Державна екологічна інспекція в Запорізькій області; Головний ...
Рябченко Володимир Анатолійович - КП «Зеленодольськ міський водоканал»; директор
Остапенко Олександр Петрович - Чернігівська філія ТОВ «Юнор»; директор
Бура Юлія Анатоліївна - Державна інспекція з карантину рослин по Сумській області; провідний спеціаліст ...
Котенджи Раїса Олександрівна - Житлово-комунальне підприємство по ремонту та експлуатації житлового ...
Качмарський Григорій Антонович - ВМО №2 митного поста «Мостиська»Львівської митниці; старший інспектор
Штефан Оксана Годжаївна - Старівська сільська рада; виконуюча обов’язки сільського голови
Лавриненко Лариса Володимирівна - Артемівська сільська рада; Депутат
Данильченко Тетяна Миколаївна - Красносільска сільська рада Артемівського району; депутат
Гавриш Сергій Леонідович - Державна установа «Донецька державна сільськогосподарська дослідна станція ...
Родін Олександр Олександрович - Нахімовський РВ УМВС України в м. Севастополі; Оперуповноважений
Ахундов Анар Рауф огли -
Семенович Олександр Дмитрович - Харківський технікум залізничного транспорту; заступник директора по ...
Пальчин Андрій Андрійович - Дочірнє підприємство "Екос" ПАТ "Холдингова компанія ...
Атрощенко Олег Миколайович - ДП ЗАТ «Українська енергетична група»Бережаниагропродукт»; виконавчий ...
Андрієнко Юрій Миколайович - Державна інспекція з карантину у Полтавській області; провідний спеціаліст ...
Мілошевич Олександр Анатолійович - Богуславська районна державна адміністрація; заступник голови ...
Потапенко Ніна Михайлівна - Забуянська сільська рада; секретар сільської ради, виконуючий обов’язки ...
Гудкова Наталія Миколаївна - КУ «ТЦСО» Київського району м.Одеси; директор
Борщов Сергій Олександрович - ХМУ ГУМВС в Харківській області; інспектор ПС 7 роти полку ПС
Лось Олександр Володимирович - Чернігівська районна державна адміністрація; виконував обов’язки голови
Козик Людмила Василівна - Дитячий навчальний заклад № 47 Управління освіти і науки Білоцерківської ...
Сень Олександр Михайлович - Державне підприємство "Білоцерківське лісове господарство”; районний ...
Ткаченко Жанна Вікторівна - Державна екологічна інспекція в Одеській області; Головний спеціаліст ...
Дзюбенко Віталій Васильович - КО «Київзеленбуд»; головний інженер міської станції захисту зелених насаджень
Нагнойний Сергій Олександрович - Варвинський РВ УМВС України в Чернігівській області; начальник
Стогній Ольга Василівна - Дмитрівська сільська рада; депутат і секретар
Малеш Володимир Юрійович - ГДСЛАП «Закарпатагроліс»; майстер лісодільниці №5 філії ...
Собалевський Віталій Антонович - Попаснянске КП «Місто»; заступник директора
Лисунова Лариса Олексіївна - провізор в аптеці №87
Могирева Ніна Миколаївна - ВАТ «Криворізьке автотранспортне підприємство - 14130»; головний бухгалтер
Швидка Людмила Миколаївна - Новоборисівська сільська рада; голова
Ткачук Микола Володимирович - директор підприємства
Калугін Геннадій Миколайович - Управління ДАІ ГУ МВС України в Одеській області; Старший інспектор ...
Музичук Олександр Васильович - Первомайський районний відділ головного управління міністерства ...
Деркач Руслан Олексійович - Галицький РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області; старший інспектор ДС СОГП
Новак Андрій Адальбертович - Державна інспекція захисту рослин Виноградівського району; начальник
Рягузов Олег Юрійович - Оперативно воєнізований гірничорятувальний загін Державної воєнізованої ...
Корсунський Євгеній Сергійович - Сектор карного розшуку Миргородського МВ (з обслуговування м. ...
Венгер Олександр Вікторович - ДПС БДПС м.Херсон УДАІ УМВС України в Херсонській області; старший інспектор
Білоглазов Олег Владиславович - департамент містобудування та землекористування Херсонської міської ...
Лоза Валентин Феліксович - військова частина А1877; командир
Лебедєв Володимир Григорович - Управління Пенсійного фонду України в Яготинському районі Київської ...
Пирковський Юрій Федорович - Центральний відділ державної виконавчої служби Чернігівського міського ...
Орловська Марина Михайлівна - КФ НП « СП Юстиція»; директор
Майхер Марія Іванівна - ДПІ у Городоцькому районі Львівської області; начальник відділу податкового ...
Длужневський Микола Володимирович - Еериторіальне управління Глававтотрансинспекции в ...
Атаманенко Володимир Федорович - ТОВ «Універсальна фірма «Татон»; директор
Кулик Артем Володимирович - Чернігівська обласна філія АКБ «Укрсоцбанк»; начальник відділу перерахунку ...
Фуга Анатолій Несторович - ТОВ «Науково–виробниче об’єднання «Тернопільоблсількомунгосп»; генеральний ...
Капущак Олександр Олексійович - Кам'янець-Подільська об’єднана державна податкова інспекція; начальник
Опарик Євген Васильович - Косівська ЦРЛ; лікар-нарколог
Грязнов Леонід Миколайович - державне підприємство «Управління Софиєвського групового водопроводу»; ...
Лещук Руслан Іванович - Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів; вчитель інформатики
Григорова Тетяна Олександрівна - Управління праці та соціального захисту населення.; Начальник Управління.
Гоцул Василь Михайлович - Сільська рада Козівського району, Тернопільської області.; Голова сільської ради.
Гуйван Сергій Сергійович - Комунальне підприємство «Житлово - експлуатаційна дільниця № 2» м. Алушти. ...
Волошин Сергій Віталійович - СВ Костянтинівського МВ ГУМВС України в Донецькій області.; Старший слідчий.
Серьогін Федір Васильович - АКБ «Трансбанк».; Ліквідатор банку.
Кузнецов Микола Вікторович - Кіровський РВ МГУ ГУМВС України в Донецькій області. ...
Клочко Надія Миколаївна - КП «Стройзаказ»; директор
Мовенко Михайло Олександрович - Ленінська районна державна адміністрація м. ...
Закіров Роман Фасхадінович - Відділ контролю та аналітики розрахунків населення Запорозьких міських ...
Устиченко Олександр Олександрович - Алупкинський міський відділ міліції Ялтинського міського відділу ...
Шишка Олександр Анатолійович - Комунальне підприємство «Широківський комбінат комунальних підприємств»; ...
Денищенко Ігор Яковлевич - Донецька автодорожня Академія; професор кафедри «Організація руху».
Більчак В'ячеслав Ярославович -
Гаєвський Олександр Юрійович - Комунальне господарство Зарічанської сільської ради; директор
Дегтяренко Роман Віталійович - відділ охорони Вільнянської виправної колонії N20; молодший інспектор-кінолог
Швець Роман Анатолійович - Відділ нагляду і безпеки Ігренського виправного центру (№ 133) Державного ...
Кушнір Оксана Григорівна - Харківський слідчий ізолятор № 27; молодший інспектор 2 категорії режиму й охорони
Антонов Володимир Федорович - директор; ТОВ «ДФ «Руслана»
Оскілко Віталій Валерійович - СДІМ Портофранківського ВМ Приморського РВ ОМУ ГУ МВСУ в Одеській області; ...
Козленко Іван Григорович - Комунальне підприємство «Черкасиоблкіно»; директор.
Крайній Ігор Петрович - СДІМ Інгулецьке РВ Криворізького МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області; ...
Гриценко Олександр Володимирович - воинской части А4591; капітан.
Рехтін Сергій Євсейович - Кочетоцька селищна рада Чугуївького району; голова.
Тарасенко Євген Олександрович - Відділ нагляду і безпеки Бердянської виправної колонії № 77; молодший ...
Ломакін Юрій Юрійович - Бердянське лісництво ДП »Бердянське лісове господарство»; майстер.
Зозуля Галина Михайлівна - ДПІ у місті Ровеньки; завідувач сектору реєстрації та обліку платників податків
Іванчук Лариса Анатоліївна - Шумбарська сільська рада Шумського району; секретар
Бондар Людмила Василівна - КЗОЗ «Харківська міська поліклініка № 9»; лікар загальної практики - сімейної ...
Козлова Юлія Олексіївна - Ічнянська філія ПрАТ«СТ «Гарантія»; головний бухгалтер
Федоркевич Олександр Михайлович - Устилузьке лісництво ДП «Володимир-Волинського ЛМГ»; майстер лісу
Шевцова Оксана Володимирівна - Айвазовська виробнича ділянка «Керченське пасажирське вагонне ДЕПО» ГП ...
Усата Тетяна Максимівна - Відділення поштового зв’язку «Гущинці» центру поштового зв’язку № 2 м. ...
Гнатюк Олег Анатолійович - Сектор карного розшуку Шаргородського РВ УМВС України у Вінницькій області; ...
Скрижинська Ольга Дмитрівна - Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської ...
Юхно Олена Олексіївна - Козіївська сільська рада; головний бухгалтер
Сема Наталя Володимирівна - Центр медичної реабілітації й санаторного лікування «Крим»; бухгалтер
Соловйова Жанна Анатоліївна - ТОВ «Агентство охорони «Цербер»; головний бухгалтер
Самура Василь Васильович - Дружелюбівський виправний центр № 1 ДПтСУ в Запорізькій області; молодший ...
Бондар Володимир Іванович - Селянсько-фермерське господарство "Дружнянська страусова ферма"; голова
Личкун Сергій Олексійович - ВАТ “Конотопський завод залізобетонних виробів”; директор
Остафійчук Марія Василівна -
Птащенко Геннадій Євгенович - ТОВ «Баутек»; Директор
Крамаренко Тетяна Іванівна - Поліклініка Ленінської Центральної районної лікарні; завідуюча
Батяєв Анатолій Платонович -
Оводов В'ячеслав В'ячеславович - ПП «Арсенал-77»; директор
Юхимович Валерій Анатолійович - Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів в Одеській ...
Федченко Станіслав Юрійович - Опішнянська селищна ради Зіньківського району Полтавської області; ...
Палка Оксана Станіславівна - Семиківська сільська радаТеребовлянського району Тернопільської області; ...
Погуляйко Олександр Петрович - Жовтневська ВК №17 УДПтСУ в Харківській області; молодший інспектор ...
Долинський Олександр Олександрович - Управління Державної інспекції по контролю над використанням і ...
Пугач Микола Ісакович - Поліклініка міської клінічної лікарні № 21 м. Донецька; лікар отоларинголог.
Кравченко Віктор Петрович -
Колісник В'ячеслав Петрович - ПП «Агро-Експорт»; Директор
Пономаренко Володимир Іванович - Раденське сільське комунальне підприємство «Радсервіс»; директор
Баранович Роман Васильович - Ковельський МВ УМВС України у Волинській області; оперуповноважений сектору ...
Ілів Зоряна Василівна - ЄРЦ м. Івано-Франківська; майстр аварійної дільниці
Грабовський Микола Сергійович - Дубенський МВ УМВС України в Рівненській області; оперуповноважений ...
Турченко Валерій Васильович - КП «Лубенське МБТІ»; технік
Червенна Марина Володимирівна - Дитяча установа оздоровлення й відпочинку,,Дельфін,, Державного ...
Мариняко Олексій Анатолійович - ДП " Ніжинське лісове господарство "; Майстр лісу
Куприч Василь Олександрович - сектор карного розшуку Жовківського РВ ГУ МВС України у Львівській області; ...
Шабалтас Микола Іванович - Безруківська сільська рада Дергачівського району Харківської області; голова.
Нищета Сергій Миколайович - Липоводолинська селищна рада Сумської області; голова.
Андрійчук Тимофій Іванович - Пожежно-рятувальна служба центру пропаганди ТУ МНСУ в Черкаській області; ...
Писарєв Михайло Леонідович - комунальна установа Сумської обласної ради «Охтирський будинок-інтернат для ...
Кріцкі Степан Ласлович - Митний пост«Чоп-залізничний» Чопської митниці; старший інспектор сектору ...
Карташева Ірина Великова - ДП Василівське лісове господарство; лісничий
Коновальчук Юрій Валентинович - Шаргородський РВ ГУ МНС України у Вінницькій області; начальник
Євменчук Денис Васильович - молодший сержант внутрішньої служби; Молодший інспектор відділу режиму та ...
Сайко Віктор Миколайович - Військова частина А-3769; Заступник командира з тилу –начальник тилу військової ...
Кравченко Олексій Григорович - відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території ...
Волошин Анатолій Васильович - фермерське господарство «Волошин»; голова
Романщак Володимир Терентійович - Куйбишевська міжрайсанепідемстанція; завідуючий ...
Козяр Ігор –Михайло Федорович - Соколівська сільська рада; сільський голова
Батьковець Олександр Володимирович - СВЗМП «Крижі»; директор
Кошмаринський Андрій Віталійович - військова частина А0139; команди 2 роти охорони 1 батальйону охорони
Лисун Микола Олександрович - Канівська районна державна адміністрація Черкаської області; голова
Матюшев Микола Миколайович - Полтавська районна державна лікарня ветеринарної медицини; завідувач ...
Ліневич Юрій Станіславович - військова частина А 1063; начальник хірургічного відділення
Стасюк Олександр Леонтійович - Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у ...
Ахманов Олексій Володимирович - ТОВ «Квінта»; Директор
Ревенко Тетяна Олександрівна - Центральна санітарно-епідеміологічна станція на водному транспорті ...
Ярова Раїса Володимирівна - Курилівська сільська рада; голова
Нестерук Володимир Ульянович - військова частина А0666; начальник служби паливно-мастильних матеріалів
Панасевич Сергій Степанович - Оваднівська сільська рада.; голова.
Шекун Андрій Миколайович - Комунальне підприємство «Жилпобутсервіс Дубки»; начальник.
Година Олена Михайлівна - Відділ експлуатації КП УЖГ «Печерська Брама»; майстер відділу.
Миронов Євген Миколайович - ПП «Термогазбуд»; директор.
Гаврильчак Роман Любомирович - Крупська сільська рада Миколаївського району; голова.
Жеребний Володимир Станіславович - Горностаївський РВ УМВС України в Херсонській області; заступник ...
Ковальчук Анатолій Вікторович - ДАІ Святошинського РУ ГУМВС України в місті Києві; старший інспектор ...
Латко Ірина Миколаївна - управління Пенсійного фонду України у Рокитнянському районі Київської області; ...
Годісь Ігор Геннадійович - ПП
Фролов Сергій Васильович - Сумська виправна колонія №116; молодший інспектор.
Загаровський Петро Васильович - Управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації; ...
Нестеренко Дмитро Сергійович - військової частини А2234; командир.
Беда Олександр Миколайович - Військова частина А1349
Сербенський Олег Степанович - ПП
Солошенко Павло Володимирович - ДЗ «Дитячий спеціалізований ( спеціальний) санаторій ім.. О.О. ...
Піров Павло Павлович - Територіальне управління Головавтотрансінспекції у Закарпатській області; ...
Полєжаєва Любов Вадимівна - Криворізький економічний інститут; доцент кафедри менеджменту
Шевченко Олександр Миколайович - Лінійний відділ міліції УМВС України на Одеській залізниці; начальник ...
Атрощенко Андрій Валерійович - Новозаводський відділ міліції Чернігівського МВ УМВС України в ...
Дем’янчук Ілля Юрійович - Управління житлово-комунального господарства Івано-Франківської ОДА; ...
Рибалко Петро Петрович - Кобеляцький районний підрозділ Решетилівського міжрайонного відділу ...
Загоровська Наталія Олександрівна - магазин "Товари повсякденного попиту" с. ...
Андрійович Андрій Мирославович - МПП «Аглобуд»; директор.
Колінко Любов Дмитрівна - Надвірнянська районна рада Івано-Франківської області; депутат.
Колинецький Михайло Михайлович - Сільська рада с.Верхній Майдан; голова.
Криволєсов Анатолій Іванович - ВАТ «Йосипівське ХПП»; голова правління.
Арбузов Ігор Володимирович - Відділ митної варти СБК та ПМП Луганської митниці; заступник начальника.
Кусьо Любов Михайлівна - Львівське обласне управління водних ресурсів; заступник начальника відділу ...
Осадчий Олексій Васильович - Андріївська дільниця державної ветеринарної медицини Білгород - ...
Кушнір Людмила Михайлівна - Відділ державної виконавчої служби Кодимського районного управління юстиції; ...
Балін Олександр Іванович - ТОВ «Монолітбудкомплект»; директор
Кравченко Микола Миколайович - Любашівське РУЮ; заступник начальника Любашівського районного управління ...
Мартинчук Сергій Тимофійович - Державний заклад «Київська обласна санітарно-епідеміологічна станція ...
Алексеєнко Інна Ігорівна - Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) № 101» ...
Олексюк Олександр Іванович - Державна податкова адміністрація у Волинській області; слідчий з особливо ...
Власов Сергій Борисович - відділ благоустрою районної в м. ...
Дишлі Олександр Іванович - Ізмаїльське лісництво ДП «Ізмаїльське лісове господарство»; Лісничий
Гуцол Ганна Мартинівна - Ластовецька сільська рада; головний бухгалтер та член виконкому
Клюцевський Олег Іванович - військова частина А 1795; командир
Шевченко Сергій Леонідович - Кам’янська ВК №101; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Пономаренко Денис Олексійович - Державне управління охорони навколишнього природного середовища в ...
Босак Майя Василівна - Монастирчанська сільська рада; депутат
Статко Анатолій Євгенович - ВАТ «Комісарівський завод торгового машинобудування»; голова правління.
Казмірчук Михайло Павлович - Миротинська сільська рада; спеціаліст- землевпорядник
Івченко Петро Васильович - Саханська сільська рада; голова
Гладкий Сергій Іванович - Хортицьке лісництво; виконуючого обов'язки лісничого
Дружинін Світозар Віталійович - Національний технічний університет України «Київського політехнічного ...
Мирошник Юрій Олексійович - БВК-95; помічник начальника установи
Майстренко Сергій Михайлович - Розважівське лісництво; лісничий
Вересюк Леонід Олексійович - ЖБК «Комунар»; голова правління
Караванова Галина Василівна - Державний професійно-технічний навчальний заклад