Аль-Мадхрахі Мохаммед Алі Мохаммед / Al-Madkhrakhi Mokhammed Ali Mokhammed

 
Ім'я:Аль-Мадхрахі Мохаммед Алі Мохаммед
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2015-07-29
Номер судового рішення:
221/2572/15-к
Склад корупційного правопорушення:Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі
Вид покарання (стягнення):Затверджено угоду про визнання винуватості за частиною 1 статті 369 КК України, укладену 27.07.2015 року між прокурором прокуратури Волноваського району Грибовим С.В., якому на підставі статті 37 КПК України надані повноваження прокурора у кримінальному провадженні № 12015050630000977 та обвинуваченим Аль-Мадхрахі Мохаммед Алі Мохаммедом. Аль-Мадхрахі Мохаммед Алі Мохаммеда визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 КК України, та призначено йому узгоджене сторонами угоди про визнання винуватості від 27.07.2015 року покарання у вигляді штрафу в розмірі п’ятиста неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 8500 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2019


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок