Алексеєнко Інна Ігорівна / Alekseienko Inna Ihorivna

 
Ім'я:Алексеєнко Інна Ігорівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) № 101» Харківської міської ради; виконуюча обов’язки завідуючої
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-07-06
Номер судового рішення:
2018/9984/2012
Склад корупційного правопорушення:Алексеєнко І.І., будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок місцевого бюджету, допустила порушення обмежень щодо використання службового становища та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди від Ткаченко Р.С. у сумі 3000 грн., у якості винагороди за влаштування малолітнього Ткаченко А.Р. до комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) № 101» чим скоїла корупційне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання корупції», ч. 2 ст. 172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Алексеєнко Інну Ігорівну, 26.09.1984 р.н., виконуючу обов’язки завідуючої комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) № 101» Харківської міської ради визнати винною в скоєнні корупційного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 172-2 КУпАП і накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 2 550,00 грн. ( дві тисячі п’ятсот п’ятдесят гривень 00 копійок) на користь держави з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру - 3000,00 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок