Алексєєва Алла Сергіївна / Aleksieieva Alla Serhiivna

 
Ім'я:Алексєєва Алла Сергіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Хмельницький професійний ліцей Хмельницької області; директор
Статті кодексів:КК України: 190 1 ст.190 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-01-08
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара, за виконання в інтересах того, хто дає хабар будь – якої дії з використанням службового становища; зловживання службовим становищем, тобто умисне, в особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним правам та інтересам громадян та інтересам юридичної особи, яка виразилась в спричиненні матеріальних збитків Щербанюк Л.В., Щербанюку В.В. на суму 51491 грн. 95 коп., та підриві авторитету державного навчального закладу - Хмельницького професійного ліцею; заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою; шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 75 КК України від відбування цього покарання її звільнити з випробовуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок