Алєксєєнко Олександр Васильович / Alieksieienko Oleksandr Vasylovych

 
Ім'я:Алєксєєнко Олександр Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Газета «Вісті Дергачівщини»; головний редактор
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-12-03
Склад корупційного правопорушення:Алєксєєнко О.В., працюючи на посаді головного редактора газети «Вісті Дергачівщини», що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 377 від 15.03.1999 року прирівнюється до 4 категорії посад службовців органів місцевого самоврядування та державних службовців 9 рангу, допустив порушення обмежень щодо використання службового становища з одержанням неправомірної вигоди для себе та інших осіб, а саме: використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, виніс наказ, на підставі якого незаконно нараховано та сплачено премії йому та його співробітникам на загальну суму 2700 грн., тобто вчинив дії, які містять ознаки адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», ч. 2 ст. 172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Алєксєєнка Олександра Васильовича визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч. 2 КУпроАП і піддати адміністративному штрафу на користь держави в розмірі 2550 гривень з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок