Бабич Андрій Васильович / Babych Andrii Vasylovych

 
Ім'я:Бабич Андрій Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВКР Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві; старший оперуповноважений
Статті кодексів:КК України: 190 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень
Дата судового рішення:2012-06-26
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів, використанням службовою особою влади та службового становища, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам громадян та інтересам держави, вчиненого працівником правоохоронного органу; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому за попередньою змовою групою осіб; перевищення влади і службових повноважень, тобто умисному вчиненні службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав і повноважень, що заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам громадян, а також державним інтересам.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 70 КК України призначити Бабичу Андрію Васильовичу остаточне покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді 5 років позбавлення воліз позбавленням права обіймати атестовані посади в правоохоронних органах та посади, пов’язані із здійсненням функцій представника влади, строком на 3 роки без конфіскації майна. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Бабича Андрія Васильовичавід відбування основного покарання у виді позбавлення волі, якщо він протягом 3 років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчуінспекцію про зміну місця проживання, роботи і періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчійінспекції. На підставі ст.54 КК України позбавити Бабича Андрія Васильовичаспеціального звання старший лейтенант міліції. На підставі ст.49 КК України звільнити Бабича Андрія Васильовича від кримінальної відповідальності за ст. ст. 366 ч.1, 27 ч. 4, 369 ч. 1 КК України у зв’язку із закінченням строків давності.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок