Баданін Олексій Олексійович / Badanin Oleksii Oleksiiovych

 
Ім'я:Баданін Олексій Олексійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВАТ «Державний ощадний банк України»; Завідувач сектором кредитування відділення банку.
Статті кодексів:КК України: 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-02-17
Склад корупційного правопорушення:За ст. 191 ч. 5 Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах або організованою групою. За ст. 366 ч.2 Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів , якщо вони спричинили тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):Згідно ст. 70 ч. 1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим до відбування Баданіну А.А. визначити 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з банківською діяльністю, строком на 3 роки. Відповідно до ст. 70 ч. 4 КК України, до новопризначеного покарання частково приєднати невідбуте ним покарання за вироком Красноперекопського міськрайонного суду від 14.12.2011 року, у вигляді 1 місяця позбавлення волі, остаточну міру покарання Баданіну А.А. визначити 5 років 8 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього йому належного майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з банківською діяльністю строком на 3 роки.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВАТ «Державний ощадний банк України»; Завідувач сектором кредитування відділення банку.
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України.;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-06-13
Склад корупційного правопорушення:Присвоєння й розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинені повторно, по попередній змові групою осіб; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, інше підроблення документів, а також складання й видача свідомо неправильних документів
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.ст.70 ч.1,72 КК України, шляхом часткового додавання призначених покарань, Баданіну О.О. визначити до відбування покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з банківською діяльністю, строком на 3 роки. У відповідності зі ст.70 ч.4 КК України, шляхом часткового додавання новопризначеного покарання й покарання, призначеного по вирокові Красноперекопського горрайонного суду АР Крим від 17.02.2012 року, остаточно визначити Баданіну О.О. до відбування покарання у вигляді 5 років 9 місяців позбавлення волі, з конфіскацією майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з банківською діяльністю, строком на 3 роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок