Баришніков Іван Миколайович / Baryshnikov Ivan Mykolaiovych

 
Ім'я:Баришніков Іван Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «НК Запорожнафта"; директор.
Статті кодексів:КК України: 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; ст. 209 Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом; ст. 212 Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)
Дата судового рішення:2012-02-01
Склад корупційного правопорушення:Привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, яке перебувало в його віданні, вчиненого повторно, в особливо-великих розмірах; легалізації грошових коштів, придбаних злочинним шляхом, тобто вчинення фінансових операцій з грошовими коштами, придбаними внаслідок вчинення суспільно-небезпечного протиправного діяння, повторно; умисне ухилення від сплати податків, вчиненого особою, яка займається підприємницькою діяльністю і зобов'язаним сплачувати податки, що призвело до ненадходження в бюджет держави грошових коштів в особливо-великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.ст.70 ч.1, 72 КК України шляхом поглинання більш суворим покаранням менш суворого призначити Баришнікова І.М. покарання у вигляді 8 / восьми / років позбавлення волі, зі штрафом в сумі 255000 грн., з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади строком на 3 / три / роки, з конфіскацією всього особистого що йому належить майна, з конфіскацією грошових коштів та майна, здобутих злочинним шляхом. На підставі ст.ст.70 ч.4, 72 КК України шляхом поглинання більш суворим покаранням менш суворого покарання, призначеного вироком Деснянського районного суду м. Києва від 05.03.2010 року, остаточно призначити Баришнікова І.М. покарання у вигляді 8/восьмі / років позбавлення волі, зі штрафом в сумі 255000 грн., з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади строком на 3 / три / роки, з конфіскацією всього особистого що належить йому майна, з конфіскацією грошових коштів та майна, здобутих злочинним шляхом.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок