Батенчук Романія Володимирівна / Batenchuk Romaniia Volodymyrivna

 
Ім'я:Батенчук Романія Володимирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Бродівське відділення філії ЗГРУ ЗАТ КБ "ПриватБанк"; головний бухгалтер
Статті кодексів:КК України: 191 5 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-04-27
Склад корупційного правопорушення:Привласнення та розтрата чужого майна, яке було йому ввірене та перебувало в його віданні шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою; службове підроблення , тобто внесення в офіційні документи, як співвиконавцем організованої групи, завідомо неправдивих відомостей та складання неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):Згідно ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Батенчук Романії Володимирівні покарання у вигляді трьох років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та без конфіскації майна, на підставі ст. 69 КК України. На підставі ст.75 КК України Батенчук Романію Володимирівну від призначеного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуванням, якщо вона протягом двохрічного іспитового строку не вчинить нового злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок