Беденко Олена Іванівна / Bedenko Olena Ivanivna

 
Ім'я:Беденко Олена Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДЗ «Новоукраїнська районна санітарно-епідеміологічна станція»; завідуюча епідеміологічним відділом, лікар - епідеміол
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення:2012-10-26
Склад корупційного правопорушення:Будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, отримуючи заробітну плату з бюджету, Беденко О.І. достовірно знаючи про обов'язок подання декларації за місцем роботи про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий (2011) рік за формою, що додається до Закону, не маючи жодних перешкод у поданні декларації до 01.04.2012 року на підприємство на якому працює, таку декларацію заповнила та подала лише 10.04.2012 року, про то свідчить довідка в.о.головного лікаря Тишлек Ю. (а.с.6).
Вид покарання (стягнення):Визнати винною Беденко Олену Іванівну у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУнАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок