Бекреньов Віталій Олександрович / Bekrenov Vitalii Oleksandrovych

 
Ім'я:Бекреньов Віталій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:депутат Кіровської селищної ради АР Крим 6-го скликання
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-05-17
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара у значному розмірі, за виконання в інтересах того, хто дає хабар, і в інтересах третьої особи дій, з використанням наданої йому влади та службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення):Призначити Бекреньову Віталію Олександровичу покарання за ч.3 ст.368 КК України у вигляді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язанні з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарчими функціями в органах місцевого самоврядування строком на 3 (три) роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Бекреньова В.О. від відбуття призначеного основного покарання, з випробуванням, строком – 3 (три) роки. В силу ст.76 КК України покласти на нього обов’язки - не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок