Бензик Сергій Володимирович / Benzyk Serhii Volodymyrovych

 
Ім'я:Бензик Сергій Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Митний пост «Бачівськ» Сумської митниці; інспектор відділу митного оформлення № 1
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-10-18
Склад корупційного правопорушення:Бензик С.В. 01.03.2012 року порушив обмеження щодо використання службових повноважень, передбачених ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» з метою одержання громадянами Танджикистану Одінаєвим Шодіжоном, Фірузом Джавоншері, Джамалудіновим Бахром, Усмоновим Абдулмугідом неправомірної вигоди у вигляді незаконних переваг та матеріалів вигоди, у розмірі, що не перевищує ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме: за наявності необхідних підстав не склав чотири протоколи за ст. 336 МКУ (в редакції 2002 року) стосовно вищевказаних громадян, тобто вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Бензика Сергія Володимировича притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 172-2 ч. 2 КУпАП у вигляді штрафу на користь держави у сумі 2 550 (дві тисячі п`ятсот п`ятдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок