Березанський Володимир Анатолійович / Berezanskyi Volodymyr Anatoliiovych

 
Ім'я:Березанський Володимир Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП
Статті кодексів:КК України: 15 2 , ч. 4 ст. 27 ч. 2 ст. 369 України;
КК України: Стаття 369-2. Зловживання впливом
Дата судового рішення:2012-08-22
Склад корупційного правопорушення:Березанський В.А., з корисливих мотивів вчинив замах на підбурювання до дачі хабара посадовій особі, а також отримав правомірну вигоду за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України, застосовуючи принцип часткового складання призначених покарань, остаточно призначити Березанському Володимиру Анатолійовичу покарання у вигляді штрафу в розмірі 765 (семисот шістдесяти п'яти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто в сумі 13 005 (тринадцять тисяч п'ять) гривень 00 копійок.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок