Бережніцька Марія Михайлівна / Berezhnitska Mariia Mykhailivna

 
Ім'я:Бережніцька Марія Михайлівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:не працююча
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-10-21
Номер судового рішення:
3-747/11
Склад корупційного правопорушення:Бережніцька М.М. з метою зайняття підприємницькою діяльністю без державної реєстрації, прибула до першого заступника начальника ДПІ в Городенківському районі Богоніс Г.М. якій запропонувала грошову винагороду в сумі 200 грн. за прикриття її незаконної господарської діяльності щляхом непроведеня в неї перевірок з боку працівників податкового органу. Пропозицію Бережніцької М.М. про надання неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів 200 грн. перший заступник начальника ДПІ в Городенківському районі прийняти відмовилася, про що повідомила відділ внутрішньої безпеки при ДПА в Івано-Франківській області УВД ДПА України в телефонному режимі. Таким, чином фізична особа Бережніцька М.М. будучи суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення запропонувала службовій особі державної податкової служби України неправомірну вигоду, що перевищує п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, чим вчинила адміністративне корупційне првопорушення передбачене ст. 172-3 ч. 1 КпАП України.
Вид покарання (стягнення):Штраф у сумі 850 грн на користь держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок