Безпалько Галина Омелянівна / Bezpalko Halyna Omelianivna

 
Ім'я:Безпалько Галина Омелянівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Підволочиська комунальна центральна районна лікарня; заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2013-07-19
Склад корупційного правопорушення:Безпалько Г.О., працюючи з 01 лютого 2007 року на посаді заступника головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Підволочиської комунальної центральної районної лікарні, будучи службовою особою та відповідно до підпункту « а » п. 2 ч. 1 ст. 4 Закону України « Про засади запобігання і протидії корупції » № 3206-У1 від 07 квітня 2011 року посадовою особою юридичної особи публічного права, яка одержує заробітну плату за рахунок державного бюджету, являючись суб"єктом відповідальності за корупційні правопорушення, використавши своє службове становище, 13 лютого 2013 року видала жителю села Іванівка Підволочиського району Тернопільської області Феліву В. І., який не пройшов у встановленому законом порядку медичний огляд ( всіх лікарів ) та не був присутній на засіданні комісії ЛКК, довідку для отримання дозволу на об"єкт дозвільної системи серії 10 ААА № 397004 від 11 лютого 2013 року, незаконно отримавши за це винагороду в сумі 400 (чотириста) гривень.
Вид покарання (стягнення):Постановою судді Підволочиського районного суду Тернопільської обл. від 22 квітня 2013 р. Безпалько Г. О. визнана винною та притягнута до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.172-2 КУпАП з накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 850 грн з конфіскацією грошових коштів в сумі 400 грн, переданих їй Фелівим В.І.Апеляційний суд Тернопільської області постановив: у задоволенні клопотання Безпалько Г.О. про поновлення строку на подання апеляційної скарги на постанову Підволочиського районного суду Тернопільської обл. від 22 квітня 2013 р. відмовити.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок