Безушко Петро Григорович / Bezushko Petro Hryhorovych

 
Ім'я:Безушко Петро Григорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:НПЦ Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького Національного Аграрного Університету; завідуючий
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2014-10-23
Номер судового рішення:
140/1478/14-к
Склад корупційного правопорушення:одержання хабаря
Вид покарання (стягнення):визнано винним по ч. 1 ст. 366 КК України і призначено покарання два роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах , установах та організаціях на один рік шість місяців; визнано винним по ч. 2 ст. 368 КК України і призначено покарання два роки шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах та організаціях на один рік шість місяців; визнано винним по ч. 4 ст. 368 КК України і призначено покарання п"ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах та організаціях на два роки без конфіскаці майна зі спеціальною конфіскацією в дохід держави 1200 гривень незаконно отриманої винагороди. Відповідно до ч.ч. 1,4 ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначено остаточне покарання Безушко П.Г. п"ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах , установах та організаціях на два роки без конфіскаці майна зі спеціальною конфіскацією в дохід держави 1200 гривень незаконно отриманої винагороди. Згідно ст. 75 КК України засудженого Безушко П.Г. звільнено від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом двох років шести місяців іспитового строку не вчинить нового злочину. Зобов"язано Безушко П.Г. не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи згідно п.п. 2,3 ст. 76 КК України.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок