Бідочка Іван Васильович / Bidochka Ivan Vasylovych

 
Ім'я:Бідочка Іван Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:фізична особа –підприємець
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2012-04-05
Номер судового рішення:
2121/1139/2012
Склад корупційного правопорушення:Бідочка І.В., будучи фізичною особою –підприємцем (ФОП), прибув до приміщення ДПІ в Цюрупинському районі. У кабінеті № 11 він звернувся до завідувача сектору погашення податкового боргу Мельничук С.М. із проханням вирішити питання щодо прискорення видачі йому довідки про відсутність податкового боргу, за винагороду. В якості винагороди ФОП Бідочка І.В. запропонував та надав посадовій особі державної податкової служби Мельничук С.М. грошові кошти в розмірі 400грн., поклавши їх у конверт на робочій стіл. Мельничук С.М, відмовилася від пропозиції ФОП Бідочка І.В.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок