Бєлін Олександр Вікторович / Bielin Oleksandr Viktorovych

 
Ім'я:Бєлін Олександр Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «ЕВЕРЕСТ-2010»; директор
Статті кодексів:КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2014-05-15
Номер судового рішення:38715353
Склад корупційного правопорушення:заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Затвердити угоду про визнання винуватості від 24.04.2014 року між прокурором відділу прокуратури Одеської області та обвинуваченим Бєліним Олександром Вікторовичем. Бєліна Олександра Вікторовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 191 КК України та призначити йому узгоджене сторонами покарання у вигляді одного року шості місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на один рік. Бєліна Олександра Вікторовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 366 КК України та призначити йому узгоджене сторонами покарання у вигляді одного року обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на один рік. Згідно зі ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Бєліну Олександру Вікторовичу узгоджене сторонами покарання у вигляді одного року шості місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на один рік. Згідно зі ст. 75 КК України звільнити Бєліна Олександра Вікторовича від відбування призначеного покарання із випробовуванням строком на один рік. Згідно зі ст. 76 КК України покласти на Бєліна Олександра Вікторовича наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання. Звільніти від призначеного, основного та додаткового покарання у зв'язку із застосуванням амністії.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок