Бєльських Раїса Павлівна / Bielskykh Raisa Pavlivna

 
Ім'я:Бєльських Раїса Павлівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Агро Май»; Директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-05-16
Номер судового рішення:
1202/1-599/2011
Склад корупційного правопорушення:Бєльських Р.П., будучи посадовою особою, одержала хабар за виконання в інтересах особи, що дає хабар, дій з використанням службового становища й з'єднане з вимаганням хабара (підсудна Бєльських Р.П. будучи посадовою особою НП «Агро-Травень», своїми навмисними протиправними діями, що виразилися в одержання хабара у вигляді мобільного телефону «Нокіа З5» вартістю 1478 грн., за виконання в интересах Чекункова А.В. дій, з використанням службового становища й з'єднане з вимаганням хабара); крім того вона вчинила навмисне з корисливих спонукань використання посадовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкі наслідки охоронюваним законом правам і інтересам юридичної особи; також будучи посадовою особою, склала й видала завідомо неправдивий офіційний документ, внесла в офіційні документи завідомо неправдиві відомосоті, що спричинили тяжкі наслідки; (підсудна Бєльських Р.П., будучи посадовою особою, своїми навмисними протиправними діями, які виразилися в зловживанні службовим становищем і вчиненні службового підроблення, які заподіяли тяжкі наслідки інтересам юридичної особи – НП «Агро Макс», на суму 120 тис. грн.)
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 ч. 1 КК України по сукупності вчинених злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне: основне покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років; додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на три роки зі штрафом в 8500 грн. У відповідності зі ст. 75 КК України Бєльських Раїсу Павлівну від відбування основного покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі звільнити з випробуванням на строк у три роки, якщо вона протягом певного судом випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені на неї в силу ст. 76 КК України обов'язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок