Білик Павло Федорович / Bilyk Pavlo Fedorovych

 
Ім'я:Білик Павло Федорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:директор навчально-виховного позашкільного закладу «Бережанська районна станція юних техніків»
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-12-28
Склад корупційного правопорушення:Підроблення документа, який посвідчується установою і який надає права з метою використання його підроблювачем; підроблення офіційного документа, який посвідчується установою і який надає права з метою використання його підроблювачем, вчинене повторно; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання /у виді штрафу/ більш суворим покаранням /у виді позбавлення волі/ призначити засудженому Білику Павлу Федоровичу покарання у виді позбавлення волі строком на 4 /чотири/ роки. На підставі ст.75 КК України Білика Павла Федоровича звільнити від призначеного судом покарання у виді 4 /чотири/ роки позбавлення волі, встановивши засудженому іспитовий строк терміном 2/два/ роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2021


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок