Біняж Людмила Федорівна / Biniazh Liudmyla Fedorivna

 
Ім'я:Біняж Людмила Федорівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення злочину: дільнична виборча комісія № 74 с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу № 166; голова комісії
Статті кодексів:КК України: 191 ч.3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-07-28
Номер судового рішення:
1906/1-97/11
Склад корупційного правопорушення:Біняж Л.Ф. перебуваючи на посаді голови дільничної виборчої комісії №74 с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області територіального виборчого округу №166 під час проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих та сільських, селищних, міських голів, будучи матеріально-відповідальною особою та наділеною відповідними повноваженнями пов’язаними із здійсненням організаційно-розпорядчих функцій під час проведення даних виборів в жовтні 2010р. зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом службового підроблення підробивши підпис у платіжних відомостях, незаконно привласнила виділені із державного бюджету на заробітну плату члену дільничної виборчої комісії №74 с.Шимківці Збаразького району Тернопільської області Волянюку Л.В. кошти в сумі 355 грн. 73 коп.
Вид покарання (стягнення):За ч.3 ст.191 КК України у виді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців, за ч.1 ст.366 КК України у виді 1 (одного) року обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік. На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно за сукупністю злочинів призначити покарання у виді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на 1 (один) рік 6 (шість) місяців. На підставі ст.75 КК України Біняж Л.Ф. звільнити від відбування основної міри покарання з випробуванням та встановити їй при цьому іспитовий строк на 1 (один) рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок