Бізюра Інна Валентинівна / Biziura Inna Valentynivna

 
Ім'я:Бізюра Інна Валентинівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:депутат Летичівської селищної ради шостого скликання
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення:2012-09-18
Склад корупційного правопорушення:Бізюра І.В., яка працює на посаді вчителя Летичівського НВК №1, будучи депутатом Летичівської селищної ради шостого скликання і ознайомленою з вимогами п.1 пп "б” ст.4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції”, згідно з якою вона є суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, всупереч вимогам п.1 ч.1 ст.12 даного закону, у строк до 01.04.2012 року не подала декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.
Вид покарання (стягнення):Постанову Летичівського районного суду від 20 серпня 2012 року щодо Бізюри Інни Валентинівни скасувати та прийняти нову постанову. Визнати Бізюру Інну Валентинівну винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді 170 грн. штрафу.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок