Боб Андрій Петрович / Bob Andrii Petrovych

 
Ім'я:Боб Андрій Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Скадовський територіальний відділ Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області; начальник
Статті кодексів:КК України: 190 1 Шахрайство;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2016-06-24
Номер судового рішення:58764577
Склад корупційного правопорушення:Одержання хабара
Вид покарання (стягнення):покарання: - за ч.3 ст.368 КК України у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади строком на 2 роки; - за ч.1 ст.190 КК України у виді 1 року обмеження волі. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначили покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади строком на 2 роки. На підставі ст.54 КК України позбавили Боб Андрія Петровича 11 рангу державного службовця. Відповідно до ст.75 КК України звільнили Боб Андрія Петровича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки. На підставі ст.76 КК України поклали на Боба А. П. обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Скадовське територіальний відділ Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області; начальник
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (в редакції Закону № 1700-VII від 14.10.2014)
Дата судового рішення:2016-06-24
Номер судового рішення:
663/3793/14-к
Склад корупційного правопорушення:одержання службовою особою для себе за невчинення такою службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище
Вид покарання (стягнення):Покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади строком на 2 роки. На підставі ст.54 КК України позбавити Боб Андрія Петровича 11 рангу державного службовця. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Боб Андрія Петровича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки. На підставі ст.76 КК України покласти на Боба А. П. обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи; періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок