Бобович Дмитро Валерійович / Bobovych Dmytro Valeriiovych

 
Ім'я:Бобович Дмитро Валерійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Східно-Кримське нафтогазовидобувне управління Державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз»; Головний інженер
Статті кодексів:КК України: 191 5 КК України;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів
Дата судового рішення:2012-07-11
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою посадовим положенням, вчинене організованої групою, а також підроблення офіційного документа, видаваного підприємством і надає права, з метою використання його підроблювачем і за використання підробленого документа.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 ч.1 КК України, по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права займати посади пов'язані з матеріальною відповідальністю строком на три роки. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засудженого від покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням на три роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок