Бобровник Григорій Миколайович / Bobrovnyk Hryhorii Mykolaiovych

 
Ім'я:Бобровник Григорій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Переяслав-Хмельницька РДА; начальник відділу освіти
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-08-13
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто діючи умисно, в особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використовуючи своє службове становище всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей, а також в складанні завідомо неправдивого документа, що спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточне покарання підсудному Бобровнику Григорію Миколайовичу, визначити: - три роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконувати такі функції за спеціальними повноваженнями строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Бобровника Григорія Миколайовича від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк один рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок