Бочкова Олена Іванівна / Bochkova Olena Ivanivna

 
Ім'я:Бочкова Олена Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Тимоновицький фельдшерський пункт; Завідуюча
Статті кодексів:КК України: Частина 2 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2013-07-11
Номер судового рішення:
744/632/13-к
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм становищем, ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України.
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України, із застосуванням ч. 2 ст. 69 Кримінального кодексу України, та призначити їй покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки 6 (шість) місяців без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. На підставі ст. 70 Кримінального кодексу України призначити покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим та остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки 6 (шість) місяців без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України звільнити від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 (два) роки 6 місяців.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок