Богатиренко Іван Андрійович / Bohatyrenko Ivan Andriiovych

 
Ім'я:Богатиренко Іван Андрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДЮСШ №; заступник директора по адміністративно-господарській частині
Статті кодексів:КК України: 263 1 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-12-27
Склад корупційного правопорушення:Богатиренко І.А., працюючи в ДЮСШ №2 з 2004 року на посаді завідувача господарства, з 02.01.2009 року заступником директора по адміністративно-господарській частині, будучи посадовою особою, що виконує організаційно-розпорядчі обов'язки по безпосередньому керівництву працівниками технічного персоналу, що обслуговує, ДЮСШ №2, веденню табеля обліку робочого часу зазначених працівників, по корисливому мотиву заволодів чужим майном, у період з 01.11.2007 року по 31.12.2009 року, шляхом зловживання своїм службовим становищем, і службове підроблення, що виразилося наданні свідомо неправильної інформації для складання табеля обліку робочого часу працівників ДЮСШ №2 за квітень, травень, червень, липень, серпень, жовтень, грудень 2009 року, у зв'язку із чим, у них вносилася неправильна інформація про роботу Богатиренко С.І. у ці періоди, також своїм підписом засвідчував правильність цих табелів обліку робочого часу, свідомо знаючи, що в них внесена свідомо неправильна інформація про роботу його сина в зазначені періоди, а також власноручному складанні свідомо неправильних офіційних документів: заяви від імені свого сина Богатиренко С.І. про надання йому з 15.06.2009 року планової відпустки за 2009 рік, а також заяви від імені свого сина Богатиренко С.І. про перевід його з посади охоронця на посаду моториста з 01.07.2009 року, заволодів чужим майном: бюджетними коштами, у вигляді необґрунтовано нарахованої на особовий рахунок Богатиренко С.І. у зазначеному періоді заробітної плати, шляхом зняття за допомогою банківської картки №4627081790811892 із цього рахунку коштів у загальній сумі 19165 грн. 77 коп., які в такий спосіб незаконно привласнив і перетворив на свою користь.А також придбання, носіння, зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Богатиренко Івану Андрійовичу покарання 3 роки позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських обов'язків строком на 2 роки. У відповідності зі ст.75,76 КК України звільнити Богатиренко Івана Андрійовича від відбування основного покарання у вигляді 3 роки позбавлення волі з випробним терміном на 2 роки, зобов'язавши засудженого повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання й роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок