Богданов Микола Михайлович / Bohdanov Mykola Mykhailovych

 
Ім'я:Богданов Микола Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів в Сумській області; начальник
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-02-23
Склад корупційного правопорушення:Богданов М.М., займаючи посаду начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, з метою особистого незаконного збагачення, отримав хабарі від фізичної особи – підприємця Лехмана В.Г., в. о. директора Буринського відділення ТОВ «Куп Інвестментс» Черевка В.А., директора ТОВ «Фармамед» Малахова С.М., представника фізичної особи – підприємця Терещука О.М. – Кирієнко Т.І., фізичної особи – підприємця Дрозд Т.І. на загальну суму 7.350 грн., за виконання в їх інтересах дій з використанням свого службового становища, зокрема, за безперешкодне підписання паспортів аптечних закладів, узгодження часу перевірки додержання ліцензійних умов здійснення господарської діяльності та законодавства щодо забезпечення якості лікарських засобів.
Вид покарання (стягнення):Вироком Зарічного районного суду м.Суми, від 23 листопада 2011 року засуджений за ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції від 05.04.2001 року) до покарання, з застосуванням ст. 69 КК України, у виді штрафу на користь держави в сумі 17.000 грн. з конфіскацією усього належного йому майна крім житла. Грошові кошти в сумі 7.350 грн., які передані на зберігання до відділу фінансування і бухгалтерського обліку прокуратури Сумської області для внесення на депозитний рахунок передані в дохід держави. Апеляційний суд ухвалив: вирок Зарічного районного суду м.Суми, від 23 листопада 2011 року стосовно Богданова Миколи Михайловича в частині призначення покарання скасувати у зв’язку з призначенням покарання, яке не відповідає тяжкості злочину та особі засудженого і постановити свій вирок, яким Богданову Миколі Михайловичу призначити покарання за ч. 2 ст. 368 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді обмеження волі строком один рік, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій представника влади чи місцевого самоврядування строком один рік, з конфіскацією всього особистого майна, крім житла. На підставі ст. 54 КК України Богданова Миколу Михайловича позбавити 9 рангу державного службовця.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок