Бойко Анатолій Вікторович / Boiko Anatolii Viktorovych

 
Ім'я:Бойко Анатолій Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Житомирська установа виконання покарань № 8; інспектор першої категорії відділу режиму і охорони
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-04-17
Склад корупційного правопорушення:Бойко А.В. працюючи на посаді інспектора першої категорії відділу режиму і охорони Житомирської установи виконання покарань № 8, будучи старшим прапорщиком внутрішньої служби, за попередньою змовою з Гаврончук К.П., з метою збуту наркотичних засобів у місця позбавлення волі засудженому до позбавлення волі, являючись службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб своє службове становище, всупереч інтересам служби, незаконно придбав у Гаврончук К.П. особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, для подальшого його збуту засудженому, який відбуває покарання в Житомирській установі виконання покарань № 8, за що отримав від Гаврончук К.П. винагороду в сумі 300 грн.
Вид покарання (стягнення):Апеляцію прокурора, який брав участь у розгляді справи судом першої інстанції, залишити без задоволення, а вирок Богунського районного суду м. Житомира від 22 лютого 2012 року щодо Бойка Анатолія Вікторовича – без зміни. Вироком Богунського районного суду м.Житомира від 22 лютого 2012 року Бойка А.В. визнано винним за ст.ст 307 ч. 2, 364 ч. 3 та на підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначено 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати атестовані посади в державному департаменті України з питань виконання покарань на строк 3 роки, без конфіскації майна. За ст. 75 КК України звільнено Бойка А.В. від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом іспитового строку в 3 роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки. За ст. 54 КК України позбавлено Бойка А.В. спеціального звання – старший прапорщик внутрішньої служби.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок