Боженко Ігор Вікторович / Bozhenko Ihor Viktorovych

 
Ім'я:Боженко Ігор Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Новоукраїнський РВ УМВС України в Кіровоградській області; старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень
Дата судового рішення:2013-10-24
Склад корупційного правопорушення:ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 365, ч. 1 ст. 366 КК України
Вид покарання (стягнення):Вироком Добровеличківського районного суду Кіровоградської області від 27 червня 2013 року визнано винним та засуджено за ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 365, ч. 1 ст. 366 КК України. На підставі ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання у виді позбавлення волі строком на шість років з конфіскацією майна з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ на строк три роки та зі сплатою штрафу в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме п’ять тисяч сто гривень. Апеляційний суд Кіровоградської області постановив: апеляційні скарги прокурора та захисника – адвоката Паіцики О.В. в інтересах обвинуваченого Боженка Ігоря Вікторовича – залишити без задоволення, а вирок Добровеличківського районного суду Кіровоградської області від 27 червня 2013 року стосовно останнього – без змін.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок