Бузевич Людмила Савеліївна / Buzevych Liudmyla Saveliivna

 
Ім'я:Бузевич Людмила Савеліївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Філія - Кривоозерського відділення № 3161 ВАТ «Державний ощадний банк України»; головний бухгалтер
Статті кодексів:КК України: 27 2 , ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України
Дата судового рішення:2012-08-16
Склад корупційного правопорушення:Співвиконання у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем , вчинені за попередньою змовою групою осіб та співвиконання у службовому підробленні, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання , видача завідомо неправдивих документів
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 4 ст. 70 КК України до покарання призначеного за новим вироком частково приєднати невідбуту частину покарання за вироком Врадіївського районного суду Миколаївської області від 19 травня 2011 року в виді позбавлення волі на строк чотири роки, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з службовою діяльністю, матеріальною відповідальністю, обліком та збереженням, управлінням, розпорядженням матеріальними цінностями на строк три роки та остаточно призначити покарання в виді позбавлення волі на строк чотири роки два місяці, з позбавленням права обіймати посаду бухгалтера та посади, пов’язані з службовою діяльністю, матеріальною відповідальністю, обліком та збереженням, управлінням, розпорядженням матеріальними цінностями на строк три роки з відбуванням в кримінально-виконавчій установі закритого типу. Строк відбуття покарання засудженій рахувати з часу затримання по вироку Врадіївського районного суду Миколаївської області від 19 травня 2011 року з 10 жовтня 2011 року.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок